Mannen Zondag standaard (A-cat), 3e klasse A
Senioren - Alphen 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Maikel Bruines | Keeper | ||||||
Dennis Boer | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Hassan el Bouny | Verzorger | ||||||
Renate Snatersen | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2016 14:00 | Nispen van 1 | WVC 1 | 96491 | 2-1 | ||
C | 16-05-2016 14:00 | Meerburg 1 | UDO 1 | 96687 | 4-2 | ||
C | 16-05-2016 14:00 | MMO 1 | Altior 1 | 96533 | 1-1 | ||
C | 16-05-2016 14:00 | Bernardus 1 | ASC 1 | 96547 | 1-5 | ||
C | 16-05-2016 14:00 | Gr.WII VAC 1 | Stompwijk 1 | 96603 | 1-2 | ||
C | 16-05-2016 14:00 | Teylingen 1 | Rijnland 1 | 96631 | 5-0 | ||
C | 16-05-2016 14:00 | Alphen 1 | Nicolaas Boys 1 | 96645 | 3-2 | ||
C | 08-05-2016 14:00 | ASC 1 | Alphen 1 | 96519 | 3-4 | ||
C | 08-05-2016 14:00 | Stompwijk 1 | Bernardus 1 | 96561 | 9-0 | ||
C | 08-05-2016 14:00 | Rijnland 1 | Gr.WII VAC 1 | 96575 | 1-3 | ||
C | 08-05-2016 14:00 | SJZ 1 | Meerburg 1 | 96589 | 1-2 | ||
C | 08-05-2016 14:00 | WVC 1 | Teylingen 1 | 96617 | 0-2 | ||
C | 08-05-2016 14:00 | UDO 1 | Nispen van 1 | 96673 | 4-0 | ||
C | 08-05-2016 14:00 | Nicolaas Boys 1 | MMO 1 | 96505 | 0-2 | ||
C | 01-05-2016 14:00 | MMO 1 | Teylingen 1 | 96532 | 1-0 | ||
C | 01-05-2016 14:00 | Bernardus 1 | Rijnland 1 | 96546 | 1-4 | ||
C | 01-05-2016 14:00 | Stompwijk 1 | ASC 1 | 96560 | 3-1 | ||
C | 01-05-2016 14:00 | Gr.WII VAC 1 | SJZ 1 | 96602 | 1-5 | ||
C | 01-05-2016 14:00 | Alphen 1 | UDO 1 | 96644 | 3-2 | ||
C | 01-05-2016 14:00 | Meerburg 1 | Nicolaas Boys 1 | 96686 | 0-1 | ||
C | 01-05-2016 14:00 | Nispen van 1 | Altior 1 | 96490 | 0-1 | ||
C | 24-04-2016 14:00 | SJZ 1 | Stompwijk 1 | 96588 | 1-0 | ||
C | 24-04-2016 14:00 | UDO 1 | Gr.WII VAC 1 | 96672 | 0-0 | ||
C | 24-04-2016 14:00 | Nicolaas Boys 1 | Bernardus 1 | 96504 | 3-0 | ||
C | 24-04-2016 14:00 | MMO 1 | Nispen van 1 | 96531 | 3-2 | ||
C | 24-04-2016 14:30 | WVC 1 | Alphen 1 | 96616 | 1-7 | ||
C | 24-04-2016 14:00 | Altior 1 | Meerburg 1 | 96659 | 2-5 | ||
C | 24-04-2016 14:30 | ASC 1 | Rijnland 1 | 96518 | 4-0 | ||
C | 21-04-2016 18:45 | ASC 1 | MMO 1 | 96515 | 2-0 | ||
C | 17-04-2016 14:00 | MMO 1 | Rijnland 1 | 96529 | 5-1 | ||
C | 10-04-2016 14:00 | Meerburg 1 | MMO 1 | 96685 | 2-2 | ||
C | 10-04-2016 14:00 | Bernardus 1 | WVC 1 | 96545 | 0-3 | ||
C | 10-04-2016 14:00 | Stompwijk 1 | Nicolaas Boys 1 | 96559 | 4-0 | ||
C | 10-04-2016 14:00 | Rijnland 1 | UDO 1 | 96574 | 4-1 | ||
C | 10-04-2016 14:00 | Gr.WII VAC 1 | Altior 1 | 96601 | 2-0 | ||
C | 10-04-2016 14:00 | Alphen 1 | Teylingen 1 | 96643 | 0-3 | ||
C | 10-04-2016 14:30 | ASC 1 | SJZ 1 | 96517 | 3-0 | ||
C | 03-04-2016 14:00 | Teylingen 1 | Gr.WII VAC 1 | 96630 | 2-0 | ||
C | 03-04-2016 14:00 | Altior 1 | Stompwijk 1 | 96658 | 1-2 | ||
C | 03-04-2016 14:00 | UDO 1 | Bernardus 1 | 96671 | 1-2 | ||
C | 03-04-2016 14:00 | Nispen van 1 | Alphen 1 | 96489 | 0-3 | ||
C | 03-04-2016 14:00 | Nicolaas Boys 1 | ASC 1 | 96503 | 1-2 | ||
C | 03-04-2016 14:30 | WVC 1 | Meerburg 1 | 96615 | 1-2 | ||
C | 03-04-2016 14:00 | SJZ 1 | Rijnland 1 | 96587 | 3-1 | ||
C | 26-03-2016 16:00 | MMO 1 | Stompwijk 1 | 96528 | 2-1 | ||
C | 20-03-2016 14:00 | Meerburg 1 | Nispen van 1 | 96684 | 4-0 | ||
C | 20-03-2016 14:00 | Bernardus 1 | Altior 1 | 96544 | 3-1 | ||
C | 20-03-2016 14:00 | Stompwijk 1 | Teylingen 1 | 96558 | 3-1 | ||
C | 20-03-2016 14:00 | Rijnland 1 | Nicolaas Boys 1 | 96573 | 2-1 | ||
C | 20-03-2016 14:00 | SJZ 1 | UDO 1 | 96586 | 3-2 | ||
C | 20-03-2016 14:00 | Gr.WII VAC 1 | MMO 1 | 96600 | 1-2 | ||
C | 20-03-2016 14:30 | ASC 1 | WVC 1 | 96516 | 1-1 | ||
C | 13-03-2016 14:00 | Teylingen 1 | Bernardus 1 | 96629 | 5-1 | ||
C | 13-03-2016 14:00 | Altior 1 | Rijnland 1 | 96657 | 0-1 | ||
C | 13-03-2016 14:00 | UDO 1 | ASC 1 | 96670 | 1-2 | ||
C | 13-03-2016 14:00 | Nicolaas Boys 1 | SJZ 1 | 96502 | 0-2 | ||
C | 13-03-2016 14:30 | WVC 1 | Stompwijk 1 | 96614 | 2-0 | ||
C | 13-03-2016 14:00 | MMO 1 | Alphen 1 | 96530 | 4-2 | ||
C | 13-03-2016 14:00 | Nispen van 1 | Gr.WII VAC 1 | 96488 | 3-2 | ||
C | 06-03-2016 14:00 | Nicolaas Boys 1 | UDO 1 | 96501 | 5-2 | ||
C | 06-03-2016 14:00 | Bernardus 1 | MMO 1 | 96543 | 3-3 | ||
C | 06-03-2016 14:00 | Stompwijk 1 | Nispen van 1 | 96557 | 1-2 | ||
C | 06-03-2016 14:00 | Rijnland 1 | Alphen 1 | 96572 | 0-3 | ||
C | 06-03-2016 14:00 | SJZ 1 | Altior 1 | 96585 | 4-1 | ||
C | 06-03-2016 14:00 | Gr.WII VAC 1 | WVC 1 | 96599 | 1-0 | ||
C | 06-03-2016 14:00 | Meerburg 1 | Teylingen 1 | 96683 | 3-0 | ||
C | 28-02-2016 14:30 | ASC 1 | Nicolaas Boys 1 | 96512 | 1-2 | ||
C | 28-02-2016 14:00 | MMO 1 | SJZ 1 | 96527 | 2-0 | ||
C | 21-02-2016 14:00 | Teylingen 1 | SJZ 1 | 96628 | 7-0 | ||
C | 21-02-2016 14:00 | Alphen 1 | Meerburg 1 | 96642 | 1-1 | ||
C | 21-02-2016 14:00 | Altior 1 | ASC 1 | 96656 | 4-1 | ||
C | 21-02-2016 14:30 | WVC 1 | Nicolaas Boys 1 | 96613 | 0-1 | ||
C | 21-02-2016 14:00 | Nispen van 1 | Bernardus 1 | 96487 | 3-2 | ||
C | 21-02-2016 14:00 | UDO 1 | Stompwijk 1 | 96669 | 1-2 | ||
C | 14-02-2016 14:00 | Stompwijk 1 | Alphen 1 | 96556 | 3-4 | ||
C | 14-02-2016 14:00 | Rijnland 1 | Nispen van 1 | 96571 | 1-1 | ||
C | 14-02-2016 14:00 | SJZ 1 | WVC 1 | 96584 | 1-0 | ||
C | 14-02-2016 14:00 | Gr.WII VAC 1 | Meerburg 1 | 96598 | 0-0 | ||
C | 14-02-2016 14:00 | UDO 1 | Teylingen 1 | 96668 | 1-7 | ||
C | 14-02-2016 14:00 | Nicolaas Boys 1 | Altior 1 | 96500 | 2-0 | ||
C | 07-02-2016 14:00 | MMO 1 | Gr.WII VAC 1 | 96525 | 0-1 | ||
C | 07-02-2016 14:30 | ASC 1 | Stompwijk 1 | 96506 | 2-0 | ||
C | 31-01-2016 14:00 | Nispen van 1 | SJZ 1 | 96486 | 4-1 | ||
C | 31-01-2016 14:00 | Teylingen 1 | ASC 1 | 96627 | 4-0 | ||
C | 31-01-2016 14:30 | WVC 1 | Rijnland 1 | 96612 | 2-2 | ||
C | 31-01-2016 14:00 | Meerburg 1 | Bernardus 1 | 96682 | 4-0 | ||
C | 31-01-2016 14:00 | Alphen 1 | Gr.WII VAC 1 | 96641 | 2-3 | ||
C | 31-01-2016 14:00 | Altior 1 | UDO 1 | 96655 | 1-1 | ||
C | 24-01-2016 14:30 | ASC 1 | Nispen van 1 | 96514 | 4-1 | ||
C | 24-01-2016 14:00 | Stompwijk 1 | Meerburg 1 | 96555 | 1-1 | ||
C | 24-01-2016 14:00 | SJZ 1 | Alphen 1 | 96583 | 1-6 | ||
C | 24-01-2016 14:00 | Altior 1 | WVC 1 | 96654 | 4-1 | ||
C | 24-01-2016 14:00 | UDO 1 | MMO 1 | 96667 | 2-0 | ||
C | 24-01-2016 14:00 | Nicolaas Boys 1 | Teylingen 1 | 96499 | 1-0 | ||
C | 24-01-2016 14:00 | Bernardus 1 | Gr.WII VAC 1 | 96542 | 0-0 | ||
C | 17-01-2016 14:00 | Gr.WII VAC 1 | ASC 1 | 96597 | 3-2 | ||
C | 17-01-2016 14:00 | Teylingen 1 | Altior 1 | 96626 | 5-1 | ||
C | 17-01-2016 14:00 | Alphen 1 | Bernardus 1 | 96640 | 7-1 | ||
C | 17-01-2016 14:00 | Meerburg 1 | Rijnland 1 | 96681 | 3-0 | ||
C | 17-01-2016 14:00 | Nispen van 1 | Nicolaas Boys 1 | 96485 | 3-0 | ||
C | 17-01-2016 14:00 | WVC 1 | UDO 1 | 96611 | 5-0 | ||
C | 20-12-2015 14:30 | ASC 1 | Meerburg 1 | 96513 | 0-1 | ||
C | 20-12-2015 14:00 | Nicolaas Boys 1 | Gr.WII VAC 1 | 96498 | 1-0 | ||
C | 20-12-2015 14:00 | Altior 1 | Alphen 1 | 96653 | 1-3 | ||
C | 20-12-2015 14:00 | Teylingen 1 | Nispen van 1 | 96625 | 4-1 | ||
C | 20-12-2015 14:00 | WVC 1 | MMO 1 | 96610 | 4-1 | ||
C | 20-12-2015 14:00 | SJZ 1 | Bernardus 1 | 96582 | 3-1 | ||
C | 20-12-2015 14:00 | Rijnland 1 | Stompwijk 1 | 96570 | 3-1 | ||
C | 13-12-2015 14:00 | Nispen van 1 | MMO 1 | 96484 | 2-1 | ||
C | 13-12-2015 14:00 | Bernardus 1 | Nicolaas Boys 1 | 96541 | 3-2 | ||
C | 13-12-2015 14:00 | Stompwijk 1 | SJZ 1 | 96554 | 3-4 | ||
C | 13-12-2015 14:00 | Rijnland 1 | ASC 1 | 96569 | 4-1 | ||
C | 13-12-2015 14:00 | Gr.WII VAC 1 | UDO 1 | 96596 | 3-2 | ||
C | 13-12-2015 14:00 | Alphen 1 | WVC 1 | 96639 | 4-2 | ||
C | 13-12-2015 14:00 | Meerburg 1 | Altior 1 | 96680 | 4-1 | ||
C | 06-12-2015 14:00 | Nicolaas Boys 1 | Stompwijk 1 | 96497 | 1-0 | ||
C | 06-12-2015 14:00 | MMO 1 | Meerburg 1 | 96526 | 2-6 | ||
C | 06-12-2015 14:00 | SJZ 1 | ASC 1 | 96581 | 5-1 | ||
C | 06-12-2015 14:00 | Teylingen 1 | Alphen 1 | 96624 | 0-1 | ||
C | 06-12-2015 14:00 | Altior 1 | Gr.WII VAC 1 | 96652 | 1-2 | ||
C | 06-12-2015 14:00 | UDO 1 | Rijnland 1 | 96666 | 0-2 | ||
C | 06-12-2015 14:30 | WVC 1 | Bernardus 1 | 96609 | 5-1 | ||
C | 29-11-2015 14:00 | Meerburg 1 | WVC 1 | 96679 | 2-2 | ||
C | 29-11-2015 14:00 | Bernardus 1 | UDO 1 | 96540 | 1-2 | ||
C | 29-11-2015 14:00 | Stompwijk 1 | Altior 1 | 96553 | 2-0 | ||
C | 29-11-2015 14:00 | Rijnland 1 | SJZ 1 | 96568 | 5-1 | ||
C | 29-11-2015 14:00 | Gr.WII VAC 1 | Teylingen 1 | 96595 | 1-5 | ||
C | 29-11-2015 14:00 | Alphen 1 | Nispen van 1 | 96638 | 4-1 | ||
C | 22-11-2015 14:00 | Nicolaas Boys 1 | Meerburg 1 | 96492 | 1-3 | ||
C | 22-11-2015 14:00 | Rijnland 1 | Bernardus 1 | 96562 | 5-0 | ||
C | 22-11-2015 14:00 | SJZ 1 | Gr.WII VAC 1 | 96576 | 1-3 | ||
C | 22-11-2015 14:00 | Teylingen 1 | MMO 1 | 96618 | 5-0 | ||
C | 22-11-2015 14:00 | Altior 1 | Nispen van 1 | 96646 | 1-2 | ||
C | 22-11-2015 14:00 | UDO 1 | Alphen 1 | 96660 | 2-8 | ||
C | 15-11-2015 14:00 | Teylingen 1 | Stompwijk 1 | 96623 | 5-3 | ||
C | 15-11-2015 14:00 | Altior 1 | Bernardus 1 | 96651 | 3-3 | ||
C | 15-11-2015 14:00 | UDO 1 | SJZ 1 | 96665 | 1-3 | ||
C | 15-11-2015 14:00 | Nispen van 1 | Meerburg 1 | 96483 | 0-2 | ||
C | 15-11-2015 14:00 | Nicolaas Boys 1 | Rijnland 1 | 96496 | 1-1 | ||
C | 15-11-2015 14:30 | WVC 1 | ASC 1 | 96608 | 3-2 | ||
C | 08-11-2015 14:00 | Bernardus 1 | Teylingen 1 | 96539 | 2-2 | ||
C | 08-11-2015 14:00 | Stompwijk 1 | WVC 1 | 96552 | 0-1 | ||
C | 08-11-2015 14:00 | Rijnland 1 | Altior 1 | 96567 | 4-1 | ||
C | 08-11-2015 14:00 | SJZ 1 | Nicolaas Boys 1 | 96580 | 2-0 | ||
C | 08-11-2015 14:00 | Gr.WII VAC 1 | Nispen van 1 | 96594 | 3-3 | ||
C | 08-11-2015 14:00 | Alphen 1 | MMO 1 | 96637 | 2-3 | ||
C | 08-11-2015 14:30 | ASC 1 | UDO 1 | 96511 | 1-0 | ||
C | 01-11-2015 14:00 | Alphen 1 | Rijnland 1 | 96636 | 3-3 | ||
C | 01-11-2015 14:00 | Altior 1 | SJZ 1 | 96650 | 2-2 | ||
C | 01-11-2015 14:00 | UDO 1 | Nicolaas Boys 1 | 96664 | 1-3 | ||
C | 01-11-2015 14:00 | Nispen van 1 | Stompwijk 1 | 96482 | 1-5 | ||
C | 01-11-2015 14:00 | MMO 1 | Bernardus 1 | 96524 | 1-2 | ||
C | 01-11-2015 14:00 | Teylingen 1 | Meerburg 1 | 96622 | 0-3 | ||
C | 01-11-2015 14:30 | WVC 1 | Gr.WII VAC 1 | 96607 | 0-2 | ||
C | 25-10-2015 14:00 | Bernardus 1 | SJZ 1 | 96534 | 3-6 | ||
C | 25-10-2015 14:00 | Meerburg 1 | ASC 1 | 96674 | 4-3 | ||
C | 25-10-2015 14:00 | Nispen van 1 | Teylingen 1 | 96478 | 0-1 | ||
C | 25-10-2015 14:00 | MMO 1 | WVC 1 | 96520 | 2-2 | ||
C | 25-10-2015 14:00 | Alphen 1 | Altior 1 | 96632 | 2-1 | ||
C | 25-10-2015 14:00 | Stompwijk 1 | Rijnland 1 | 96548 | 4-3 | ||
C | 25-10-2015 14:00 | Gr.WII VAC 1 | Nicolaas Boys 1 | 96590 | 0-0 | ||
C | 18-10-2015 14:00 | Bernardus 1 | Nispen van 1 | 96538 | 1-3 | ||
C | 18-10-2015 14:00 | SJZ 1 | Teylingen 1 | 96579 | 1-1 | ||
C | 18-10-2015 14:00 | Meerburg 1 | Alphen 1 | 96678 | 2-5 | ||
C | 18-10-2015 14:00 | Nicolaas Boys 1 | WVC 1 | 96495 | 0-3 | ||
C | 18-10-2015 14:00 | Stompwijk 1 | UDO 1 | 96551 | 3-3 | ||
C | 18-10-2015 14:00 | Rijnland 1 | MMO 1 | 96566 | 3-1 | ||
C | 18-10-2015 14:30 | ASC 1 | Altior 1 | 96510 | 4-0 | ||
C | 11-10-2015 14:00 | Nispen van 1 | Rijnland 1 | 96481 | 2-0 | ||
C | 11-10-2015 14:00 | Altior 1 | Nicolaas Boys 1 | 96649 | 0-1 | ||
C | 11-10-2015 14:00 | Teylingen 1 | UDO 1 | 96621 | 5-0 | ||
C | 11-10-2015 14:00 | Alphen 1 | Stompwijk 1 | 96635 | 3-1 | ||
C | 11-10-2015 14:00 | Meerburg 1 | Gr.WII VAC 1 | 96677 | 2-0 | ||
C | 11-10-2015 14:00 | MMO 1 | ASC 1 | 96523 | 1-1 | ||
C | 11-10-2015 14:30 | WVC 1 | SJZ 1 | 96606 | 2-2 | ||
C | 04-10-2015 14:00 | SJZ 1 | Nispen van 1 | 96578 | 3-1 | ||
C | 04-10-2015 14:00 | Gr.WII VAC 1 | Alphen 1 | 96593 | 4-2 | ||
C | 04-10-2015 14:00 | UDO 1 | Altior 1 | 96663 | 2-3 | ||
C | 04-10-2015 14:00 | Bernardus 1 | Meerburg 1 | 96537 | 1-5 | ||
C | 04-10-2015 14:00 | Stompwijk 1 | MMO 1 | 96550 | 4-1 | ||
C | 04-10-2015 14:00 | Rijnland 1 | WVC 1 | 96565 | 2-1 | ||
C | 04-10-2015 14:30 | ASC 1 | Teylingen 1 | 96509 | 2-2 | ||
C | 27-09-2015 14:00 | Gr.WII VAC 1 | Bernardus 1 | 96592 | 2-1 | ||
C | 27-09-2015 14:00 | Meerburg 1 | Stompwijk 1 | 96676 | 3-1 | ||
C | 27-09-2015 14:00 | Nispen van 1 | ASC 1 | 96480 | 2-0 | ||
C | 27-09-2015 14:00 | MMO 1 | UDO 1 | 96522 | 0-0 | ||
C | 27-09-2015 14:00 | Teylingen 1 | Nicolaas Boys 1 | 96620 | 2-0 | ||
C | 27-09-2015 14:00 | Alphen 1 | SJZ 1 | 96634 | 2-3 | ||
C | 27-09-2015 14:30 | WVC 1 | Altior 1 | 96605 | 3-1 | ||
C | 20-09-2015 14:00 | UDO 1 | WVC 1 | 96662 | 2-2 | ||
C | 20-09-2015 14:00 | Nicolaas Boys 1 | Nispen van 1 | 96494 | 1-2 | ||
C | 20-09-2015 14:00 | Bernardus 1 | Alphen 1 | 96536 | 2-3 | ||
C | 20-09-2015 14:00 | Rijnland 1 | Meerburg 1 | 96564 | 1-1 | ||
C | 20-09-2015 14:00 | SJZ 1 | MMO 1 | 96577 | 1-0 | ||
C | 20-09-2015 14:00 | Altior 1 | Teylingen 1 | 96648 | 4-5 | ||
C | 20-09-2015 14:30 | ASC 1 | Gr.WII VAC 1 | 96508 | 1-1 | ||
C | 13-09-2015 14:00 | MMO 1 | Nicolaas Boys 1 | 96521 | 1-0 | ||
C | 13-09-2015 14:00 | Gr.WII VAC 1 | Rijnland 1 | 96591 | 2-1 | ||
C | 13-09-2015 14:00 | Teylingen 1 | WVC 1 | 96619 | 0-0 | ||
C | 13-09-2015 14:00 | Alphen 1 | ASC 1 | 96633 | 5-4 | ||
C | 13-09-2015 14:00 | Meerburg 1 | SJZ 1 | 96675 | 2-1 | ||
C | 13-09-2015 14:00 | Nispen van 1 | UDO 1 | 96479 | 3-0 | ||
C | 13-09-2015 14:00 | Bernardus 1 | Stompwijk 1 | 96535 | 0-5 | ||
C | 06-09-2015 14:00 | Altior 1 | MMO 1 | 96647 | 4-2 | ||
C | 06-09-2015 14:00 | UDO 1 | Meerburg 1 | 96661 | 1-2 | ||
C | 06-09-2015 14:00 | Nicolaas Boys 1 | Alphen 1 | 96493 | 1-4 | ||
C | 06-09-2015 14:30 | ASC 1 | Bernardus 1 | 96507 | 5-5 | ||
C | 06-09-2015 14:00 | Stompwijk 1 | Gr.WII VAC 1 | 96549 | 0-2 | ||
C | 06-09-2015 14:30 | WVC 1 | Nispen van 1 | 96604 | 3-0 | ||
C | 06-09-2015 14:00 | Rijnland 1 | Teylingen 1 | 96563 | 0-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 27-10-2015 20:00 | Charlois, sv 1 ZO | Alphen 1 ZO | Berg, O. van den | 110080 | 2-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 30-08-2015 14:00 | Alphen 1 ZO | ESTO 1 ZO | 2274 | 1-4 | ||
B | 29-08-2015 15:00 | Linschoten 1 ZA | Rohda '76 1 ZA | 2228 | 0-1 | ||
B | 25-08-2015 20:00 | Alphen 1 ZO | Linschoten 1 ZA | 2019 | 2-1 | ||
B | 25-08-2015 20:00 | ESTO 1 ZO | Rohda '76 1 ZA | 2146 | 2-2 | ||
B | 22-08-2015 17:00 | Linschoten 1 ZA | ESTO 1 ZO | 1887 | 2-2 | ||
B | 22-08-2015 17:00 | Rohda '76 1 ZA | Alphen 1 ZO | 1990 | 0-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Meerburg 1 | 28 | 20 | 6 | 2 | 66 | 73 | 30 | 43 | 0 |
2 | Alphen 1 | 28 | 20 | 2 | 6 | 62 | 96 | 54 | 42 | 0 |
3 | Teylingen 1 | 28 | 18 | 4 | 6 | 58 | 79 | 29 | 50 | 0 |
4 | SJZ 1 | 28 | 16 | 3 | 9 | 51 | 60 | 56 | 4 | 0 |
5 | Gr.WII VAC 1 | 28 | 14 | 6 | 8 | 48 | 43 | 39 | 4 | 0 |
6 | Rijnland 1 | 28 | 12 | 5 | 11 | 41 | 54 | 52 | 2 | 0 |
7 | Nispen van 1 | 28 | 13 | 2 | 13 | 41 | 44 | 56 | -12 | 0 |
8 | Stompwijk 1 | 28 | 12 | 2 | 14 | 38 | 63 | 49 | 14 | 0 |
9 | WVC 1 | 28 | 10 | 7 | 11 | 37 | 50 | 44 | 6 | 0 |
10 | MMO 1 | 28 | 10 | 6 | 12 | 36 | 43 | 54 | -11 | 0 |
11 | ASC 1 | 28 | 10 | 5 | 13 | 35 | 58 | 58 | 0 | 0 |
12 | Nicolaas Boys 1 | 28 | 11 | 2 | 15 | 35 | 31 | 43 | -12 | 0 |
13 | Altior 1 | 28 | 5 | 4 | 19 | 19 | 40 | 69 | -29 | 0 |
14 | Bernardus 1 | 28 | 4 | 5 | 19 | 17 | 40 | 100 | -60 | 0 |
15 | UDO 1 | 28 | 3 | 5 | 20 | 14 | 36 | 77 | -41 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 5 | 1 | 0 |
2 | ESTO 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 8 | 5 | 3 | 0 |
3 | Rohda '76 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 5 | -2 | 0 |
4 | Linschoten 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:00 - 20:30 | 1 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 20:30 - 22:00 | 1 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|