Mannen Zondag reserve (A-cat), 2e klasse B
Senioren - Alphen 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Bas de Gans | |||||||
Hans Nguyen | |||||||
Aaron Verkerk | |||||||
Mark de Vries | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Cor Snatersen | Begeleider | ||||||
Hassan el Bouny | Verzorger | ||||||
Renate Snatersen | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2016 11:00 | AGE 2 | Haastrecht 2 | 85251 | 1-7 | ||
C | 08-05-2016 11:00 | VEP 2 | VOC 4 | 83388 | 0-7 | ||
C | 08-05-2016 11:00 | Zoetermeer 2 | ASW 2 | 81022 | 2-3 | ||
C | 08-05-2016 11:00 | Oliveo 3 | UNIO 2 | 88496 | 2-1 | ||
C | 08-05-2016 11:00 | TOGB 3 | Alphen 2 | 87088 | 7-1 | ||
C | 08-05-2016 11:00 | XerxesDZB 2 | Woerden 2 | 83672 | 1-1 | ||
C | 03-05-2016 20:00 | UNIO 2 | AGE 2 | 181981 | 4-0 | ||
C | 01-05-2016 11:30 | Haastrecht 2 | Zoetermeer 2 | 79201 | 3-1 | ||
C | 01-05-2016 11:30 | VOC 4 | XerxesDZB 2 | 86901 | 7-1 | ||
C | 01-05-2016 11:30 | Woerden 2 | TOGB 3 | 80395 | 7-2 | ||
C | 01-05-2016 11:30 | UNIO 2 | AGE 2 | 80612 | 0-0 | ||
C | 01-05-2016 11:30 | Alphen 2 | Oliveo 3 | 82269 | 2-5 | ||
C | 01-05-2016 11:30 | ASW 2 | VEP 2 | 88169 | 1-1 | ||
C | 17-04-2016 10:30 | VEP 2 | XerxesDZB 2 | 83392 | 3-1 | ||
C | 17-04-2016 11:00 | Haastrecht 2 | ASW 2 | 79196 | 1-0 | ||
C | 17-04-2016 11:00 | AGE 2 | Alphen 2 | 85259 | 6-1 | ||
C | 17-04-2016 11:00 | Oliveo 3 | VOC 4 | 88500 | 0-2 | ||
C | 17-04-2016 12:00 | TOGB 3 | UNIO 2 | 87082 | 1-4 | ||
C | 17-04-2016 11:00 | Zoetermeer 2 | Woerden 2 | 81023 | 4-2 | ||
C | 10-04-2016 11:15 | XerxesDZB 2 | Oliveo 3 | 83674 | 2-1 | ||
C | 10-04-2016 11:00 | Alphen 2 | VEP 2 | 82265 | 0-0 | ||
C | 10-04-2016 11:30 | ASW 2 | AGE 2 | 88176 | 5-1 | ||
C | 10-04-2016 11:30 | Woerden 2 | Haastrecht 2 | 80394 | 0-1 | ||
C | 10-04-2016 11:30 | UNIO 2 | Zoetermeer 2 | 80610 | 3-3 | ||
C | 10-04-2016 12:00 | VOC 4 | TOGB 3 | 86893 | 4-1 | ||
C | 03-04-2016 10:30 | AGE 2 | VOC 4 | 85257 | 1-6 | ||
C | 03-04-2016 11:00 | Haastrecht 2 | UNIO 2 | 79194 | 0-0 | ||
C | 03-04-2016 11:00 | Zoetermeer 2 | Alphen 2 | 81026 | 8-1 | ||
C | 03-04-2016 11:30 | Woerden 2 | ASW 2 | 80398 | 4-1 | ||
C | 03-04-2016 12:00 | TOGB 3 | XerxesDZB 2 | 87090 | 5-5 | ||
C | 03-04-2016 10:30 | VEP 2 | Oliveo 3 | 83389 | 0-4 | ||
C | 20-03-2016 11:00 | Oliveo 3 | TOGB 3 | 88495 | 6-0 | ||
C | 20-03-2016 10:30 | VEP 2 | Haastrecht 2 | 83383 | 0-6 | ||
C | 20-03-2016 11:00 | Alphen 2 | ASW 2 | 82266 | 2-2 | ||
C | 20-03-2016 11:00 | XerxesDZB 2 | AGE 2 | 83677 | 4-0 | ||
C | 20-03-2016 12:00 | VOC 4 | Zoetermeer 2 | 86900 | 1-4 | ||
C | 20-03-2016 11:30 | UNIO 2 | Woerden 2 | 80606 | 3-3 | ||
C | 13-03-2016 10:30 | AGE 2 | Oliveo 3 | 85258 | 0-4 | ||
C | 13-03-2016 11:00 | Haastrecht 2 | VOC 4 | 79198 | 2-0 | ||
C | 13-03-2016 11:00 | Zoetermeer 2 | XerxesDZB 2 | 81027 | 3-3 | ||
C | 13-03-2016 11:30 | Woerden 2 | Alphen 2 | 80401 | 6-2 | ||
C | 13-03-2016 11:30 | ASW 2 | UNIO 2 | 88168 | 1-1 | ||
C | 13-03-2016 12:00 | TOGB 3 | VEP 2 | 87083 | 5-2 | ||
C | 06-03-2016 10:30 | VEP 2 | Zoetermeer 2 | 83391 | 1-3 | ||
C | 06-03-2016 11:00 | Oliveo 3 | ASW 2 | 88498 | 1-3 | ||
C | 06-03-2016 11:00 | XerxesDZB 2 | UNIO 2 | 83669 | 2-2 | ||
C | 06-03-2016 12:00 | TOGB 3 | AGE 2 | 87091 | 1-0 | ||
C | 06-03-2016 12:00 | VOC 4 | Woerden 2 | 86897 | 0-5 | ||
C | 28-02-2016 11:00 | Alphen 2 | Haastrecht 2 | 82262 | 2-4 | ||
C | 21-02-2016 11:00 | Zoetermeer 2 | TOGB 3 | 81019 | 5-1 | ||
C | 21-02-2016 10:30 | AGE 2 | VEP 2 | 85254 | 0-1 | ||
C | 21-02-2016 11:00 | Haastrecht 2 | XerxesDZB 2 | 79202 | 1-0 | ||
C | 21-02-2016 11:30 | ASW 2 | VOC 4 | 88171 | 1-3 | ||
C | 21-02-2016 11:30 | Woerden 2 | Oliveo 3 | 80400 | 5-1 | ||
C | 21-02-2016 11:30 | UNIO 2 | Alphen 2 | 80609 | 4-0 | ||
C | 14-02-2016 10:30 | VEP 2 | UNIO 2 | 83385 | 0-4 | ||
C | 14-02-2016 11:00 | Oliveo 3 | Zoetermeer 2 | 88502 | 3-5 | ||
C | 14-02-2016 11:00 | XerxesDZB 2 | ASW 2 | 83671 | 1-3 | ||
C | 14-02-2016 11:00 | AGE 2 | Woerden 2 | 85256 | 3-4 | ||
C | 14-02-2016 12:00 | VOC 4 | Alphen 2 | 86899 | 8-1 | ||
C | 14-02-2016 12:00 | TOGB 3 | Haastrecht 2 | 87081 | 0-4 | ||
C | 06-12-2015 11:30 | ASW 2 | TOGB 3 | 88167 | 1-2 | ||
C | 06-12-2015 11:30 | UNIO 2 | VOC 4 | 80607 | 1-1 | ||
C | 06-12-2015 11:30 | Woerden 2 | VEP 2 | 80397 | 6-1 | ||
C | 06-12-2015 11:00 | Alphen 2 | XerxesDZB 2 | 82271 | 5-1 | ||
C | 06-12-2015 11:00 | Zoetermeer 2 | AGE 2 | 81028 | 4-0 | ||
C | 06-12-2015 11:00 | Haastrecht 2 | Oliveo 3 | 79199 | 2-0 | ||
C | 29-11-2015 12:00 | VOC 4 | Oliveo 3 | 86898 | 0-1 | ||
C | 29-11-2015 11:30 | ASW 2 | Haastrecht 2 | 88166 | 1-4 | ||
C | 29-11-2015 11:30 | UNIO 2 | TOGB 3 | 80603 | 1-0 | ||
C | 29-11-2015 11:30 | Woerden 2 | Zoetermeer 2 | 80402 | 1-0 | ||
C | 29-11-2015 11:15 | XerxesDZB 2 | VEP 2 | 83670 | 2-2 | ||
C | 29-11-2015 11:00 | Alphen 2 | AGE 2 | 82272 | 1-1 | ||
C | 15-11-2015 10:30 | VEP 2 | Alphen 2 | 83390 | 2-1 | ||
C | 15-11-2015 11:00 | Oliveo 3 | XerxesDZB 2 | 88503 | 1-0 | ||
C | 15-11-2015 11:00 | Haastrecht 2 | Woerden 2 | 79197 | 6-1 | ||
C | 15-11-2015 11:00 | Zoetermeer 2 | UNIO 2 | 81020 | 2-0 | ||
C | 15-11-2015 11:00 | AGE 2 | ASW 2 | 85255 | 2-7 | ||
C | 15-11-2015 12:00 | TOGB 3 | VOC 4 | 87086 | 2-3 | ||
C | 08-11-2015 11:00 | Alphen 2 | Zoetermeer 2 | 82270 | 1-7 | ||
C | 08-11-2015 11:00 | Oliveo 3 | VEP 2 | 88497 | 5-0 | ||
C | 08-11-2015 11:15 | XerxesDZB 2 | TOGB 3 | 83668 | 2-1 | ||
C | 08-11-2015 11:30 | UNIO 2 | Haastrecht 2 | 80602 | 3-0 | ||
C | 08-11-2015 11:30 | ASW 2 | Woerden 2 | 88170 | 1-6 | ||
C | 08-11-2015 12:00 | VOC 4 | AGE 2 | 86902 | 18-0 | ||
C | 01-11-2015 11:00 | AGE 2 | XerxesDZB 2 | 85261 | 1-4 | ||
C | 01-11-2015 11:00 | Haastrecht 2 | VEP 2 | 79195 | 0-0 | ||
C | 01-11-2015 11:00 | Zoetermeer 2 | VOC 4 | 81024 | 3-0 | ||
C | 01-11-2015 11:30 | ASW 2 | Alphen 2 | 88173 | 8-1 | ||
C | 01-11-2015 11:30 | Woerden 2 | UNIO 2 | 80396 | 2-3 | ||
C | 01-11-2015 12:00 | TOGB 3 | Oliveo 3 | 87087 | 1-3 | ||
C | 25-10-2015 11:00 | Oliveo 3 | Alphen 2 | 88501 | 4-1 | ||
C | 18-10-2015 11:30 | UNIO 2 | ASW 2 | 80605 | 5-0 | ||
C | 18-10-2015 11:15 | XerxesDZB 2 | Zoetermeer 2 | 83676 | 1-2 | ||
C | 18-10-2015 12:00 | VOC 4 | Haastrecht 2 | 86892 | 2-3 | ||
C | 18-10-2015 11:00 | Alphen 2 | Woerden 2 | 82267 | 0-4 | ||
C | 18-10-2015 10:30 | VEP 2 | TOGB 3 | 83384 | 5-0 | ||
C | 18-10-2015 11:00 | Oliveo 3 | AGE 2 | 88504 | 7-0 | ||
C | 11-10-2015 11:00 | AGE 2 | TOGB 3 | 85252 | 0-13 | ||
C | 11-10-2015 11:00 | Haastrecht 2 | Alphen 2 | 79200 | 2-1 | ||
C | 11-10-2015 11:00 | Zoetermeer 2 | VEP 2 | 81021 | 2-3 | ||
C | 11-10-2015 11:30 | Woerden 2 | VOC 4 | 80399 | 3-3 | ||
C | 11-10-2015 11:30 | UNIO 2 | XerxesDZB 2 | 80611 | 3-0 | ||
C | 11-10-2015 11:30 | ASW 2 | Oliveo 3 | 88172 | 1-4 | ||
C | 04-10-2015 11:00 | Oliveo 3 | Woerden 2 | 88499 | 0-1 | ||
C | 04-10-2015 11:00 | Alphen 2 | UNIO 2 | 82264 | 0-4 | ||
C | 04-10-2015 11:15 | XerxesDZB 2 | Haastrecht 2 | 83667 | 0-4 | ||
C | 04-10-2015 12:00 | VOC 4 | ASW 2 | 86896 | 7-1 | ||
C | 04-10-2015 10:30 | VEP 2 | AGE 2 | 83393 | 6-0 | ||
C | 04-10-2015 12:00 | TOGB 3 | Zoetermeer 2 | 87089 | 2-3 | ||
C | 27-09-2015 11:00 | Haastrecht 2 | TOGB 3 | 79193 | 4-1 | ||
C | 27-09-2015 11:00 | Zoetermeer 2 | Oliveo 3 | 81025 | 1-4 | ||
C | 27-09-2015 11:00 | Alphen 2 | VOC 4 | 82268 | 0-4 | ||
C | 27-09-2015 11:30 | Woerden 2 | AGE 2 | 80404 | 5-2 | ||
C | 27-09-2015 11:30 | UNIO 2 | VEP 2 | 80604 | 8-0 | ||
C | 27-09-2015 11:30 | ASW 2 | XerxesDZB 2 | 88175 | 4-2 | ||
C | 20-09-2015 12:00 | VOC 4 | UNIO 2 | 86894 | 2-1 | ||
C | 20-09-2015 10:30 | VEP 2 | Woerden 2 | 83387 | 2-2 | ||
C | 20-09-2015 11:00 | AGE 2 | Zoetermeer 2 | 85260 | 4-3 | ||
C | 20-09-2015 11:00 | Oliveo 3 | Haastrecht 2 | 88494 | 2-2 | ||
C | 20-09-2015 11:15 | XerxesDZB 2 | Alphen 2 | 83675 | 5-1 | ||
C | 20-09-2015 12:00 | TOGB 3 | ASW 2 | 87084 | 2-3 | ||
C | 13-09-2015 11:00 | Haastrecht 2 | AGE 2 | 79203 | 7-1 | ||
C | 13-09-2015 11:00 | Alphen 2 | TOGB 3 | 82263 | 0-5 | ||
C | 13-09-2015 11:30 | Woerden 2 | XerxesDZB 2 | 80403 | 8-1 | ||
C | 13-09-2015 11:30 | UNIO 2 | Oliveo 3 | 80608 | 0-1 | ||
C | 13-09-2015 12:00 | VOC 4 | VEP 2 | 86895 | 1-3 | ||
C | 13-09-2015 11:30 | ASW 2 | Zoetermeer 2 | 88174 | 1-5 | ||
C | 06-09-2015 11:00 | Zoetermeer 2 | Haastrecht 2 | 81018 | 1-1 | ||
C | 06-09-2015 10:30 | VEP 2 | ASW 2 | 83386 | 1-2 | ||
C | 06-09-2015 12:00 | TOGB 3 | Woerden 2 | 87085 | 2-0 | ||
C | 06-09-2015 11:00 | AGE 2 | UNIO 2 | 85253 | 1-2 | ||
C | 06-09-2015 11:15 | XerxesDZB 2 | VOC 4 | 83673 | 3-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 03-09-2015 20:00 | Kickers'69 2 ZO | FC Lisse 2 ZO | 3824 | 4-4 | ||
B | 30-08-2015 12:00 | RVC '33 2 ZO | Kickers'69 2 ZO | 3492 | 0-1 | ||
B | 30-08-2015 11:00 | Alphen 2 ZO | FC Lisse 2 ZO | 3752 | 1-3 | ||
B | 27-08-2015 19:00 | RVC '33 2 ZO | Alphen 2 ZO | 3491 | 2-2 | ||
B | 27-08-2015 19:00 | RVC '33 2 ZO | Alphen 2 ZO | 103457 | 2-2 | ||
B | 23-08-2015 12:00 | FC Lisse 2 ZO | RVC '33 2 ZO | 3655 | 4-4 | ||
B | 23-08-2015 11:00 | Alphen 2 ZO | Kickers'69 2 ZO | 3753 | 1-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haastrecht 2 | 22 | 17 | 4 | 1 | 55 | 64 | 17 | 47 | 0 |
2 | Woerden 2 | 22 | 13 | 4 | 5 | 43 | 76 | 39 | 37 | 0 |
3 | Oliveo 3 | 22 | 14 | 1 | 7 | 43 | 59 | 29 | 30 | 0 |
4 | UNIO 2 | 22 | 12 | 6 | 4 | 42 | 57 | 21 | 36 | 0 |
5 | Zoetermeer 2 | 22 | 13 | 3 | 6 | 42 | 71 | 39 | 32 | 0 |
6 | VOC 4 | 22 | 12 | 2 | 8 | 38 | 80 | 37 | 43 | 0 |
7 | ASW 2 | 22 | 9 | 3 | 10 | 30 | 50 | 58 | -8 | 0 |
8 | VEP 2 | 22 | 7 | 5 | 10 | 26 | 33 | 60 | -27 | 0 |
9 | XerxesDZB 2 | 22 | 6 | 5 | 11 | 23 | 41 | 59 | -18 | 0 |
10 | TOGB 3 | 22 | 7 | 1 | 14 | 22 | 54 | 63 | -9 | 0 |
11 | Alphen 2 | 22 | 1 | 3 | 18 | 6 | 24 | 97 | -73 | 0 |
12 | AGE 2 | 22 | 2 | 1 | 19 | 4 | 24 | 114 | -90 | 3 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:00 - 20:30 | 7 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 20:30 - 22:00 | 7 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|