Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van alle teams

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 07-12-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) Sportlust '46 5 T. (Teun) van Rijn 46793 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 07-12-2019 14:30 ESTO JO19-1 Alphen JO19-1 36848 Sportpark ESTO - -
C 07-12-2019 10:15 TAVV JO19-2 Alphen JO19-3 73145 Sportpark Aardam West - -
C 07-12-2019 16:15 Voorschoten`97 JO17-2 Alphen JO17-1 T.V. (Tim) van Doorn 26815 Sportpark Adegeest - -
C 07-12-2019 16:15 SPV '81 JO17-1 Alphen JO17-2 E. (Edwin) Wiltenburg 26930 Sportpark SPV '81 - -
C 07-12-2019 09:45 VEP JO15-2 Alphen JO15-1 F.A. (Farid) Niamut 30111 Sportpark Cromwijck - -
C 07-12-2019 10:30 Alphen JO15-2 RVC '33 JO15-2 Afgeschermd… (+1) 28758 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) - -
C 07-12-2019 10:30 Alphen JO14-1 Noordwijk JO14-1 Teun van Rijn (Scheidsrechter) 81751 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 07-12-2019 10:00 Woubrugge JO13-1 Alphen JO13-1 F.E. (Frank) Dreef 32610 Sportpark Bateweg Noord - -
C 07-12-2019 vervallen Alphen JO12 -1 Groeneweg JO12-2 Stefan Hut (Scheidsrechter) 96214 - -
V 07-12-2019 09:00 Alphen JO11-1 Haz. Boys J011-1 Koos Arnoldus (Scheidsrechter) Veld 3A (Kunstgras) - -
C 07-12-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO10-1 Alphen JO10-1 92803 Sportpark Kickers '69 - -
C 07-12-2019 08:30 Alphia JO9-1 Alphen JO9-1 85465 Sportpark De Bijlen - -
C 07-12-2019 10:30 TAVV JO9-1 Alphen JO9-2 86649 Sportpark Aardam West - -
C 07-12-2019 08:45 Koudekerk JO9-2 Alphen JO9-3 88158 Sportpark Gruttolaan - -
C 07-12-2019 09:00 Altior JO8-1 Alphen JO8-1 88618 Sportpark Altior - -
C 07-12-2019 09:00 SPV '81 JO8-1 Alphen JO8-2 88893 Sportpark SPV '81 - -
C 07-12-2019 09:00 DOSR JO8-1 Alphen JO8-3 90108 Sportpark Alkemade Oost - -
C 08-12-2019 14:00 Alphen 1 REMO 1 Afgeschermd 17810 Sportpark De Bijlen Veld 1 1 8
C 08-12-2019 11:00 Alphen 2 REMO 3 16236 Sportpark De Bijlen Veld 1 7 2
C 08-12-2019 14:00 Alphen 3 Bernardus 4 Albert Nandlal (Scheidsrechter) 12097 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) 3 6
C 08-12-2019 11:00 Alphen 4 Bernardus 5 Piet van Zelst (Scheidsrechter) 12107 Sportpark De Bijlen Veld 2 5 10
C 08-12-2019 11:00 Alphen 5 Cabauw 2 Ben Maurits (Scheidsrechter) 12115 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) 8 4
B 14-12-2019 12:00 Kethel Spaland, vv JO19-1 Alphen JO19-1 96573 Sportpark Willem-Alexander - -
C 14-12-2019 12:00 S.V. Kickers'69 JO19-1 Alphen JO19-2 96122 Sportpark Kickers '69 - -
C 14-12-2019 14:30 Alphen JO19-3 BSC '68 JO19-3 96055 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 12:30 Alphen JO18-1 Simonshaven JO18-1 96585 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 14-12-2019 vervallen Stolwijk J018-1 Alphen JO18-1 - -
C 14-12-2019 10:30 Alphen JO14-1 Graaf W II VAC JO14-4 81741 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
V 14-12-2019 10:30 Alphen JO13-2 Haz. Boys J013-1 - -
V 14-12-2019 09:30 RVC'33 J011-1 Alphen JO11-1 - -
C 14-12-2019 10:30 Alphen JO10-1 Kagia JO10-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 92438 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 10:30 Alphen JO9-1 ARC JO9-3 Trainer/leider (Scheidsrechter) 87201 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 10:30 Alphen JO9-2 RCL JO9-6 Trainer/leider (Scheidsrechter) 85556 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 10:30 Alphen JO9-3 Sportlust '46 JO9-3 Trainer/leider (Scheidsrechter) 87249 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 08:30 Alphen JO8-1 Jodan Boys, de JO8-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 88697 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 08:30 Alphen JO8-2 Woerden JO8-2 97039 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 08:30 Alphen JO8-3 Bernardus JO8-3 Trainer/leider (Scheidsrechter) 89986 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 09:00 Alphen MP 1 Ona MP 1 Trainer/leider (Scheidsrechter) - -
C 14-12-2019 10:00 WDS MP 1 Alphen MP 2 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 07-12-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) Sportlust '46 5 T. (Teun) van Rijn 46793 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 07-12-2019 14:30 ESTO JO19-1 Alphen JO19-1 36848 Sportpark ESTO - -
C 07-12-2019 10:15 TAVV JO19-2 Alphen JO19-3 73145 Sportpark Aardam West - -
C 07-12-2019 16:15 Voorschoten`97 JO17-2 Alphen JO17-1 T.V. (Tim) van Doorn 26815 Sportpark Adegeest - -
C 07-12-2019 16:15 SPV '81 JO17-1 Alphen JO17-2 E. (Edwin) Wiltenburg 26930 Sportpark SPV '81 - -
C 07-12-2019 09:45 VEP JO15-2 Alphen JO15-1 F.A. (Farid) Niamut 30111 Sportpark Cromwijck - -
C 07-12-2019 10:30 Alphen JO15-2 RVC '33 JO15-2 Afgeschermd… (+1) 28758 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) - -
C 07-12-2019 10:30 Alphen JO14-1 Noordwijk JO14-1 Teun van Rijn (Scheidsrechter) 81751 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 07-12-2019 10:00 Woubrugge JO13-1 Alphen JO13-1 F.E. (Frank) Dreef 32610 Sportpark Bateweg Noord - -
C 07-12-2019 vervallen Alphen JO12 -1 Groeneweg JO12-2 Stefan Hut (Scheidsrechter) 96214 - -
C 07-12-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO10-1 Alphen JO10-1 92803 Sportpark Kickers '69 - -
C 07-12-2019 08:30 Alphia JO9-1 Alphen JO9-1 85465 Sportpark De Bijlen - -
C 07-12-2019 10:30 TAVV JO9-1 Alphen JO9-2 86649 Sportpark Aardam West - -
C 07-12-2019 08:45 Koudekerk JO9-2 Alphen JO9-3 88158 Sportpark Gruttolaan - -
C 07-12-2019 09:00 Altior JO8-1 Alphen JO8-1 88618 Sportpark Altior - -
C 07-12-2019 09:00 SPV '81 JO8-1 Alphen JO8-2 88893 Sportpark SPV '81 - -
C 07-12-2019 09:00 DOSR JO8-1 Alphen JO8-3 90108 Sportpark Alkemade Oost - -
C 08-12-2019 14:00 Alphen 1 REMO 1 Afgeschermd 17810 Sportpark De Bijlen Veld 1 1 8
C 08-12-2019 11:00 Alphen 2 REMO 3 16236 Sportpark De Bijlen Veld 1 7 2
C 08-12-2019 14:00 Alphen 3 Bernardus 4 Albert Nandlal (Scheidsrechter) 12097 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) 3 6
C 08-12-2019 11:00 Alphen 4 Bernardus 5 Piet van Zelst (Scheidsrechter) 12107 Sportpark De Bijlen Veld 2 5 10
C 08-12-2019 11:00 Alphen 5 Cabauw 2 Ben Maurits (Scheidsrechter) 12115 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) 8 4
C 14-12-2019 12:00 S.V. Kickers'69 JO19-1 Alphen JO19-2 96122 Sportpark Kickers '69 - -
C 14-12-2019 14:30 Alphen JO19-3 BSC '68 JO19-3 96055 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 12:30 Alphen JO18-1 Simonshaven JO18-1 96585 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 14-12-2019 vervallen Stolwijk J018-1 Alphen JO18-1 - -
C 14-12-2019 10:30 Alphen JO14-1 Graaf W II VAC JO14-4 81741 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 14-12-2019 10:30 Alphen JO10-1 Kagia JO10-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 92438 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 10:30 Alphen JO9-1 ARC JO9-3 Trainer/leider (Scheidsrechter) 87201 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 10:30 Alphen JO9-2 RCL JO9-6 Trainer/leider (Scheidsrechter) 85556 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 10:30 Alphen JO9-3 Sportlust '46 JO9-3 Trainer/leider (Scheidsrechter) 87249 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 08:30 Alphen JO8-1 Jodan Boys, de JO8-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 88697 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 08:30 Alphen JO8-2 Woerden JO8-2 97039 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 08:30 Alphen JO8-3 Bernardus JO8-3 Trainer/leider (Scheidsrechter) 89986 Sportpark De Bijlen - -
C 14-12-2019 09:00 Alphen MP 1 Ona MP 1 Trainer/leider (Scheidsrechter) - -
C 14-12-2019 10:00 WDS MP 1 Alphen MP 2 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 14-12-2019 12:00 Kethel Spaland, vv JO19-1 Alphen JO19-1 96573 Sportpark Willem-Alexander - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 07-12-2019 09:00 Alphen JO11-1 Haz. Boys J011-1 Koos Arnoldus (Scheidsrechter) Veld 3A (Kunstgras) - -
V 14-12-2019 10:30 Alphen JO13-2 Haz. Boys J013-1 - -
V 14-12-2019 09:30 RVC'33 J011-1 Alphen JO11-1 - -

Terug naar boven