Club nieuws AVV Alphen

Even voorstellen aan de nieuwe coördinatoren 

25 augustus 2017
www.avvalphen.nl
Team begeleiding is voor elke leeftijdsgroep ingevuld.   

Voor de groepen O13 en 015 kunt u terecht bij Ruud van Eekelen. Hij is tevens leider van de 015-4. Hij neemt het over van Frederike vd Pluijm en Maureen Wüsten. Laatstgenoemde blijft de ledenadministratie, website en Facebook doen  
Ruud kunt u bereiken op:
Mailadres: coordinatord@avvalphen.nl (O13) of coordinatorc@avvalphen.nl (O15)
Tel: 06-36111491

Richard Oosting gaat de groepen O17 en O19 doen. Richard was voorheen trainer , maar vanwege werk is dat niet meer mogelijk.
U kunt hem bereiken op:
Mailadres:  coordinatorb@avvalphen.nl (O17) of coordinatora@avvalphen.nl (O19).
Tel: 06-14186450

Voor groepen O10 en O11 kunt u terecht bij Arno Kersseboom 
Mail: coordinatore@avvalphen.nl
Tel: 06-55817923

Voor groepen O08 en O09 kunt u terecht bij Maarten Maas. Maarten is tevens trainer van de O09-2.
Mail: coordinatorf@avvalphen.nl
Tel: 06-48230179

Voor de guppen kunt u terecht bij Steven Verweda . Steven is tevens trainer van de guppen.
Mail:coordinatorguppen@avvalphen.nl
Tel: 06-27109852


De functie Hoofd Coordinator is vacant.  Mocht u interesse hebben of iemand weten laat het ons of het bestuur weten. 
Of mail naar: ikhelp@avvalphen.nl

 


 
www.avvalphen.nl

20 juni 2018
 
www.avvalphen.nl

20 juni 2018
 
www.avvalphen.nl

20 juni 2018
 
www.avvalphen.nl
Op 30 juni 2018 wil het bestuur en Pretcommissie een Reunie receptie houden voor [oud] spelers en [bestuurs] leden. Vanaf 15.00 uur… Meer >
 
 
 
 
 
 
12-06-2018 Meer >
 
 
 
 
06-06-2018 Meer >
 
 
27-05-2018 Meer >
 
26-05-2018 Meer >
 
 
 
 
 
Terug naar boven