0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - Alphen JO9-1

Teamleden

Spelers
Nick Kraal Keeper      
Wessel Aders        
Tristan Hendrikse        
Shaquil Kebbay        
Geovanni Mansor        
Florian Ubels        
Kevin van Wissen        
 
Overige teamleden
Marco Parinussa Trainer
Fabian Ubels Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-04-2018 08:30 Alphen JO9-1 Moerkapelle JO9-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 133777 Sportpark De Bijlen - - 07:50
C 12-05-2018 08:30 Alexandria'66 JO9-4 Alphen JO9-1 133744 Sportpark Oosterflank - - 07:50
C 19-05-2018 08:30 Alphen JO9-1 RVC '33 JO9-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 133776 Sportpark De Bijlen - - 07:50
C 26-05-2018 10:15 Groeneweg JO9-3 Alphen JO9-1 133733 Sportpark Van 't Verlaat - - 09:10
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-04-2018 11:00 Be Fair JO9-1 Schoonhoven JO9-3
C 28-04-2018 09:45 ONA JO9-2 Spirit JO9-2
C 28-04-2018 08:30 Alphen JO9-1 Moerkapelle JO9-1
C 28-04-2018 10:15 Groeneweg JO9-3 Alexandria'66 JO9-4
C 05-05-2018 09:45 Schoonhoven JO9-3 CVC Reeuwijk JO9-1
C 12-05-2018 08:30 Alexandria'66 JO9-4 Alphen JO9-1
C 12-05-2018 09:00 RVC '33 JO9-1 CVC Reeuwijk JO9-1
C 12-05-2018 09:45 Schoonhoven JO9-3 ONA JO9-2
C 12-05-2018 10:15 Groeneweg JO9-3 Nieuwerkerk JO9-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-04-2018 09:45 Nieuwerkerk JO9-4 RVC '33 JO9-1 133741 0-0
C 21-04-2018 10:15 Moerkapelle JO9-1 Alexandria'66 JO9-4 133752 0-0
C 21-04-2018 08:30 Be Fair JO9-1 Spirit JO9-2 133783 0-0
C 21-04-2018 08:30 CVC Reeuwijk JO9-1 Groeneweg JO9-3 133781 0-0
C 21-04-2018 08:30 Alphen JO9-1 Schoonhoven JO9-3 133775 0-0
C 19-04-2018 19:00 Moerkapelle JO9-1 RVC '33 JO9-1 133751 0-0
C 14-04-2018 08:30 Alexandria'66 JO9-4 Spirit JO9-2 133746 0-0
C 14-04-2018 08:30 Alphen JO9-1 ONA JO9-2 133774 0-0
C 14-04-2018 09:00 Moerkapelle JO9-1 Nieuwerkerk JO9-4 133750 0-0
C 14-04-2018 09:00 RVC '33 JO9-1 Be Fair JO9-1 133754 0-0
C 14-04-2018 10:15 Groeneweg JO9-3 Schoonhoven JO9-3 133735 0-0
C 07-04-2018 09:45 Spirit JO9-2 RVC '33 JO9-1 133771 0-0
C 07-04-2018 08:45 ONA JO9-2 Moerkapelle JO9-1 133765 0-0
C 07-04-2018 08:30 Be Fair JO9-1 Groeneweg JO9-3 133787 0-0
C 07-04-2018 08:30 CVC Reeuwijk JO9-1 Alphen JO9-1 133778 0-0
C 07-04-2018 09:45 Nieuwerkerk JO9-4 Alexandria'66 JO9-4 133742 0-0
C 31-03-2018 09:30 Spirit JO9-2 Moerkapelle JO9-1 133772 0-0
C 24-03-2018 10:00 Groeneweg JO9-3 ONA JO9-2 133734 0-0
C 24-03-2018 09:00 RVC '33 JO9-1 Schoonhoven JO9-3 133756 0-0
C 24-03-2018 09:00 Moerkapelle JO9-1 Be Fair JO9-1 133748 0-0
C 24-03-2018 08:30 Spirit JO9-2 Nieuwerkerk JO9-4 133769 0-0
C 24-03-2018 08:30 Alexandria'66 JO9-4 CVC Reeuwijk JO9-1 133743 0-0
C 17-03-2018 09:45 Schoonhoven JO9-3 Nieuwerkerk JO9-4 133762 0-0
C 17-03-2018 09:00 CVC Reeuwijk JO9-1 Be Fair JO9-1 133779 0-0
C 10-03-2018 08:30 Alexandria'66 JO9-4 Schoonhoven JO9-3 133747 0-0
C 10-03-2018 08:30 Spirit JO9-2 Alphen JO9-1 133768 0-0
C 10-03-2018 09:45 Be Fair JO9-1 ONA JO9-2 133784 0-0
C 10-03-2018 09:00 RVC '33 JO9-1 Groeneweg JO9-3 133757 0-0
C 10-03-2018 08:30 Nieuwerkerk JO9-4 CVC Reeuwijk JO9-1 133739 0-0
C 17-02-2018 09:45 Groeneweg JO9-3 Moerkapelle JO9-1 133737 0-0
C 17-02-2018 09:00 RVC '33 JO9-1 Alexandria'66 JO9-4 133758 0-0
C 17-02-2018 08:30 ONA JO9-2 Nieuwerkerk JO9-4 133764 0-0
C 17-02-2018 08:30 Alphen JO9-1 Be Fair JO9-1 133773 0-0
C 10-02-2018 11:30 Nieuwerkerk JO9-4 Alphen JO9-1 133740 0-0
C 10-02-2018 08:30 CVC Reeuwijk JO9-1 ONA JO9-2 133780 0-0
C 10-02-2018 08:30 Spirit JO9-2 Groeneweg JO9-3 133770 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 03-02-2018 10:00 Bergambacht JO9-1 Meerburg JO9-2 111088 0-0
C 16-12-2017 08:30 Spirit JO9-1 Alphen JO9-1 74459 0-0
C 09-12-2017 08:30 Meerburg JO9-2 Jodan Boys, de JO9-2 111094 0-0
C 09-12-2017 08:30 Alphen JO9-1 Bergambacht JO9-1 75861 0-0
C 09-12-2017 10:00 Groeneweg JO9-1 Gouda JO9-1 75553 0-0
C 02-12-2017 08:30 Sportlust '46 JO9-2 Groeneweg JO9-1 73031 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 08:30 Voorschoten`97 JO9-3 Alphen JO9-1 17033 2-7
B 21-10-2017 08:30 ARC JO9-2 RCL JO9-2 16940 4-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alexandria'66 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alphen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Be Fair JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CVC Reeuwijk JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groeneweg JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Moerkapelle JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuwerkerk JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ONA JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RVC '33 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Schoonhoven JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Spirit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spirit JO9-1 2 2 0 0 6 30 1 29 0
2 Alphense Boys JO9-1 2 2 0 0 6 21 7 14 0
3 Groeneweg JO9-1 1 1 0 0 3 21 1 20 0
4 Gouda JO9-1 2 1 0 1 3 14 16 -2 0
5 Jodan Boys JO9-2 3 1 0 2 3 5 20 -15 0
6 Alphen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bergambacht JO9-1 1 0 0 1 0 3 8 -5 0
8 Sportlust '46 JO9-2 2 0 0 2 0 2 23 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RCL JO9-2 3 2 1 0 7 22 11 11 0
2 Alphen JO9-1 3 2 0 1 6 20 16 4 0
3 ARC JO9-2 2 0 1 1 1 9 13 -4 0
4 Voorschoten`97 JO9-3 2 0 0 2 0 5 16 -11 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 31-07-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 07-08-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 14-08-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 21-08-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 28-08-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 04-09-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 11-09-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 18-09-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 25-09-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 02-10-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 09-10-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 16-10-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 23-10-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 30-10-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 06-11-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 13-11-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 20-11-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 27-11-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 04-12-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 11-12-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 18-12-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 25-12-17 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 01-01-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 08-01-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 15-01-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 22-01-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 29-01-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 05-02-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 12-02-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 19-02-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 26-02-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 05-03-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 12-03-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 19-03-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 26-03-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 02-04-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 09-04-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 16-04-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 23-04-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 30-04-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 07-05-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 14-05-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 21-05-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 28-05-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 04-06-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 11-06-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 18-06-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
ma 25-06-18 17:15 - 18:15 Veld 3 (Kunstgras) 8 Team training Alphen JO9-1
woensdag 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 02-08-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 09-08-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 16-08-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 23-08-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 30-08-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 06-09-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 13-09-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 20-09-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 27-09-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 04-10-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 11-10-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 18-10-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 25-10-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 01-11-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 08-11-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 15-11-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 22-11-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 29-11-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 06-12-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 13-12-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 20-12-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 27-12-17 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 03-01-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 10-01-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 17-01-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 24-01-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 31-01-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 07-02-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 14-02-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 21-02-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 28-02-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 07-03-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 14-03-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 21-03-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 28-03-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 04-04-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 11-04-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 18-04-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 25-04-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 02-05-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 09-05-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 16-05-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 23-05-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 30-05-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 06-06-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 13-06-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 20-06-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1
wo 27-06-18 17:15 - 18:15 Veld 4 8 Team training Alphen JO9-1

Berichten



Terug naar boven