0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Alphen 1

Teamleden

Spelers
Rick de Vries Keeper      
Iliass Alla        
Yassine Barraki        
Gryvo Biya        
Dennis Boer        
Mike Boer        
Nordin Bolhandia        
Mounier el Bouny        
Nassim Chaouch        
Bram Egberts        
Aatif El Bouny        
Marwan Fennich        
Ahmed B Fernane        
Guido Hogeweg        
Nabil Kallache        
Steven van Klaveren        
Jan de Lange        
Omed Latifi        
Milad Mansoor        
Ali Sina Mohaghegh        
Christiaan Moors        
mohammad Sharief        
Jorn Smits        
miguel van der zouw        
Mitchel Wallaart        
Mohammed Yagoubi        
 
Overige teamleden
Gerald v.d. Klok Trainer
Rob Wolsleger Trainer
Cor Snatersen Leider
Hassan El Bouny Assistent leider
Frits Swart Assistent scheidsrechter
Ruud Bovelander Verzorger

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 27-05-2018 14:00 Alphen 1 Foreholte 1 W.T. (Wim) van Horssen 25499 Sportpark De Bijlen Veld 1 1 9 13:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-05-2018 14:00 RKDEO 1 Alphen 1 K. (Kenneth) vanDijk 25659 6 - 0
C 13-05-2018 14:00 Alphen 1 ROAC 1 A.A. (Ad) van derKraan 25786 0 - 1
C 29-04-2018 vervallen Alphen 1 TAC'90 1 156893
C 22-04-2018 14:00 DSOV 1 Alphen 1 D. (Danny) Reijners 24838 7 - 1
C 15-04-2018 14:00 Alphen 1 KDO sv 1 A.J. (Arjan) Verhoeve 25560 1 - 3
C 08-04-2018 14:00 HVV 1 Alphen 1 Afgeschermd 24952 1 - 1
C 01-04-2018 14:00 GDA 1 Alphen 1 H. (Henk) Oosterwijk 25389 3 - 0
C 25-03-2018 14:00 Alphen 1 Teylingen 1 Afgeschermd 25900 0 - 4
C 18-03-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 Alphen 1 Afgeschermd 25661 8 - 2
C 11-03-2018 14:00 Alphen 1 Laakkwartier 1 F. Meeuwenoord 25068 2 - 4
C 25-02-2018 14:00 Foreholte 1 Alphen 1 Y. El-Hajouti 25519 1 - 0
C 18-02-2018 14:00 DOSR 1 Alphen 1 A.P. Westenbroek 25280 2 - 1
C 11-02-2018 14:00 Alphen 1 TAC'90 1 R.C.A. Waleveld 24995 0 - 7
C 04-02-2018 14:00 Alphen 1 VUC 1 H.S.J. Mank 25552 1 - 3
T 30-01-2018 afgelast Alphen 1 Noordwijk O23 Herwin van der Maat (Scheidsrechter)
C 28-01-2018 14:00 KDO sv 1 Alphen 1 O.R. van Hees 25588 4 - 1
T 23-01-2018 19:30 Alphen 1 FC Rijnvogels 1 Rene Sinke (Scheidsrechter)
V 21-01-2018 12:00 Haastrecht 1 Alphen 1
V 07-01-2018 14:30 Alphen 1 Oud Alphen 1 Rob van der Steen (Scheidsrechter)
T 19-12-2017 20:00 UVS 1 Alphen 1
C 17-12-2017 14:00 Alphen 1 RKDEO 1 N. Mourabit 25393 0 - 7
T 12-12-2017 afgelast Alphen 1 Noordwijk O23 Herwin van der Maat (Scheidsrechter)
C 03-12-2017 14:00 Alphen 1 DSOV 1 R.C.M. van Paassen 25175 2 - 0
C 26-11-2017 14:00 ROAC 1 Alphen 1 E. Hollemans 25398 2 - 1
T 21-11-2017 afgelast Alphen 1 FC Rijnvogels 1
C 19-11-2017 14:00 Alphen 1 GDA 1 J.W. Jung 26041 1 - 3
T 07-11-2017 20:00 RCL 1 Alphen 1
C 05-11-2017 14:00 Laakkwartier 1 Alphen 1 B.C.J. Persoon 25741 1 - 3
C 29-10-2017 14:00 Alphen 1 Pancratius Rksv 1 H.S.J. Mank 25472 2 - 1
T 24-10-2017 20:00 Alphen 1 DoCoS 1 1 - 2
C 22-10-2017 14:00 Teylingen 1 Alphen 1 K. van Dijk 25125 4 - 2
T 17-10-2017 20:00 FC Boshuizen Alphen 1 7-2
C 15-10-2017 14:00 TAC'90 1 Alphen 1 P.A.L.A. Gossen 25682 8 - 4
C 08-10-2017 14:00 Alphen 1 DOSR 1 N. Mourabit 25736 2 - 2
C 01-10-2017 14:00 Alphen 1 HVV 1 J. (Jesse) Verduijn 25782 1 - 2
C 24-09-2017 14:00 VUC 1 Alphen 1 26016 2 - 0
B 14-09-2017 20:00 CVC Reeuwijk 1 Alphen 1 8445 2 - 2
B 10-09-2017 14:00 Olympia 1 Alphen 1 8390 2 - 1
B 03-09-2017 14:00 Alphen 1 ONA 1 8272 0 - 8
V 27-08-2017 14:00 Alphen 1 FC Zoetermeer 1 0-6
V 20-08-2017 14:30 RVC ยด33 Alphen 1 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 06-05-2018 14:00 ROAC 1 TAC'90 1 156641 0-0
C 29-04-2018 14:00 Alphen 1 TAC'90 1 156893 0-0
C 22-04-2018 14:00 DSOV 1 Alphen 1 24838 0-0
C 22-04-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 TAC'90 1 26015 0-0
C 22-04-2018 14:00 Teylingen 1 Laakkwartier 1 25727 0-0
C 22-04-2018 14:00 Foreholte 1 HVV 1 25419 0-0
C 22-04-2018 14:00 ROAC 1 DOSR 1 24872 0-0
C 22-04-2018 14:00 GDA 1 KDO 1 26139 0-0
C 21-04-2018 18:00 RKDEO 1 VUC 1 25591 0-0
C 15-04-2018 14:00 Teylingen 1 GDA 1 25871 0-0
C 15-04-2018 14:00 TAC'90 1 Foreholte 1 25904 0-0
C 15-04-2018 14:00 VUC 1 HVV 1 25959 0-0
C 15-04-2018 14:00 Laakkwartier 1 DSOV 1 25195 0-0
C 15-04-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 ROAC 1 25233 0-0
C 15-04-2018 14:00 DOSR 1 RKDEO 1 25277 0-0
C 15-04-2018 14:00 Alphen 1 KDO sv 1 25560 0-0
C 08-04-2018 14:00 ROAC 1 GDA 1 25428 2-1
C 08-04-2018 14:00 HVV 1 Alphen 1 24952 1-1
C 08-04-2018 14:00 KDO sv 1 DOSR 1 25515 2-2
C 08-04-2018 14:00 Foreholte 1 Pancratius Rksv 1 25609 0-3
C 08-04-2018 14:00 VUC 1 TAC'90 1 25337 0-0
C 08-04-2018 14:00 DSOV 1 Teylingen 1 25146 2-3
C 07-04-2018 18:00 RKDEO 1 Laakkwartier 1 25152 5-0
C 02-04-2018 14:00 Laakkwartier 1 TAC'90 1 25624 2-3
C 02-04-2018 14:00 Teylingen 1 HVV 1 25523 3-0
C 02-04-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 DOSR 1 25548 3-3
C 01-04-2018 14:00 ROAC 1 VUC 1 24929 0-1
C 01-04-2018 14:00 Foreholte 1 RKDEO 1 25602 1-3
C 01-04-2018 14:00 GDA 1 Alphen 1 25389 3-0
C 31-03-2018 17:30 DSOV 1 KDO sv 1 24987 2-0
C 25-03-2018 14:00 KDO sv 1 Foreholte 1 25206 1-1
C 25-03-2018 14:00 Alphen 1 Teylingen 1 25900 0-4
C 25-03-2018 14:00 HVV 1 ROAC 1 24944 0-4
C 25-03-2018 14:00 VUC 1 DSOV 1 25934 1-2
C 25-03-2018 14:00 DOSR 1 Laakkwartier 1 24868 1-0
C 25-03-2018 14:00 RKDEO 1 Pancratius Rksv 1 24825 1-1
C 25-03-2018 14:00 TAC'90 1 GDA 1 25010 1-3
C 18-03-2018 14:00 ROAC 1 KDO sv 1 25644 1-2
C 18-03-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 Alphen 1 25661 8-2
C 18-03-2018 14:00 TAC'90 1 RKDEO 1 25724 3-2
C 18-03-2018 14:00 Teylingen 1 DOSR 1 25718 1-0
C 18-03-2018 14:00 GDA 1 HVV 1 24999 4-0
C 18-03-2018 14:00 DSOV 1 Foreholte 1 26106 2-2
C 18-03-2018 14:00 Laakkwartier 1 VUC 1 26034 1-4
C 11-03-2018 14:00 RKDEO 1 DSOV 1 25343 2-0
C 11-03-2018 14:00 DOSR 1 TAC'90 1 25174 2-1
C 11-03-2018 14:00 Foreholte 1 ROAC 1 25452 4-2
C 11-03-2018 14:00 KDO sv 1 Teylingen 1 24777 2-2
C 11-03-2018 14:00 VUC 1 GDA 1 26090 2-0
C 11-03-2018 14:00 Alphen 1 Laakkwartier 1 25068 2-4
C 11-03-2018 14:00 HVV 1 Pancratius Rksv 1 25936 2-2
C 25-02-2018 14:00 ROAC 1 TAC'90 1 25339 0-0
C 25-02-2018 14:00 DSOV 1 DOSR 1 25359 3-1
C 25-02-2018 14:00 GDA 1 Laakkwartier 1 25139 4-1
C 25-02-2018 14:00 Teylingen 1 Pancratius Rksv 1 25399 1-1
C 25-02-2018 14:00 Foreholte 1 Alphen 1 25519 1-0
C 25-02-2018 14:00 RKDEO 1 HVV 1 25783 4-1
C 25-02-2018 14:00 KDO sv 1 VUC 1 25821 0-4
C 18-02-2018 14:00 DOSR 1 Alphen 1 25280 2-1
C 18-02-2018 14:00 ROAC 1 RKDEO 1 25859 3-3
C 18-02-2018 14:00 GDA 1 DSOV 1 25631 2-2
C 18-02-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 VUC 1 25908 2-4
C 18-02-2018 14:00 Teylingen 1 Foreholte 1 25737 0-0
C 18-02-2018 14:00 Laakkwartier 1 KDO sv 1 25242 3-1
C 18-02-2018 14:00 TAC'90 1 HVV 1 25780 3-5
C 11-02-2018 14:00 DSOV 1 ROAC 1 25144 2-0
C 11-02-2018 14:00 Foreholte 1 GDA 1 24918 1-4
C 11-02-2018 14:00 VUC 1 DOSR 1 25944 3-0
C 11-02-2018 14:00 RKDEO 1 Teylingen 1 25193 3-2
C 11-02-2018 14:00 Alphen 1 TAC'90 1 24995 0-7
C 11-02-2018 14:00 KDO sv 1 Pancratius Rksv 1 26035 1-2
C 11-02-2018 14:00 HVV 1 Laakkwartier 1 25022 0-0
C 04-02-2018 14:00 Teylingen 1 ROAC 1 26136 1-3
C 04-02-2018 14:00 TAC'90 1 KDO sv 1 25888 1-3
C 04-02-2018 14:00 GDA 1 RKDEO 1 25420 2-3
C 04-02-2018 14:00 Laakkwartier 1 Foreholte 1 25507 1-4
C 04-02-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 DSOV 1 25516 1-3
C 04-02-2018 14:00 DOSR 1 HVV 1 25822 1-1
C 04-02-2018 14:00 Alphen 1 VUC 1 25552 1-3
C 28-01-2018 14:00 KDO sv 1 Alphen 1 25588 4-1
C 28-01-2018 14:00 RKDEO 1 DOSR 1 25092 0-1
C 28-01-2018 14:00 DSOV 1 Laakkwartier 1 25627 2-2
C 28-01-2018 14:00 HVV 1 VUC 1 25978 1-1
C 28-01-2018 14:00 ROAC 1 Pancratius Rksv 1 25212 4-1
C 28-01-2018 14:00 GDA 1 Teylingen 1 25755 1-2
C 28-01-2018 14:00 Foreholte 1 TAC'90 1 25760 2-2
C 17-12-2017 14:00 VUC 1 Teylingen 1 25394 4-0
C 17-12-2017 14:00 Laakkwartier 1 ROAC 1 25336 1-0
C 17-12-2017 14:00 HVV 1 KDO sv 1 25610 3-2
C 17-12-2017 14:00 TAC'90 1 DSOV 1 25875 1-3
C 17-12-2017 14:00 Pancratius Rksv 1 GDA 1 26159 2-2
C 17-12-2017 14:00 Alphen 1 RKDEO 1 25393 0-7
C 17-12-2017 14:00 DOSR 1 Foreholte 1 24908 3-1
C 03-12-2017 14:00 Laakkwartier 1 Teylingen 1 25969 2-0
C 03-12-2017 14:00 VUC 1 RKDEO 1 25094 2-1
C 03-12-2017 14:00 DOSR 1 ROAC 1 25361 0-1
C 03-12-2017 14:00 TAC'90 1 Pancratius Rksv 1 25396 3-1
C 03-12-2017 14:00 Alphen 1 DSOV 1 25175 2-0
C 03-12-2017 14:00 HVV 1 Foreholte 1 24940 0-0
C 03-12-2017 14:00 KDO sv 1 GDA 1 25990 2-0
C 26-11-2017 14:00 ROAC 1 Alphen 1 25398 2-1
C 26-11-2017 14:00 DSOV 1 HVV 1 25413 5-0
C 26-11-2017 14:00 Foreholte 1 VUC 1 25688 3-3
C 26-11-2017 14:00 Pancratius Rksv 1 Laakkwartier 1 25955 6-0
C 26-11-2017 14:00 GDA 1 DOSR 1 25004 2-1
C 26-11-2017 14:00 RKDEO 1 KDO sv 1 25886 5-2
C 26-11-2017 14:00 Teylingen 1 TAC'90 1 26085 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSOV 1 25 16 6 3 54 64 26 38 0
2 VUC 1 25 16 5 4 53 60 23 37 0
3 RKDEO 1 25 14 4 7 46 59 33 26 0
4 GDA 1 25 14 3 8 45 55 35 20 0
5 TAC'90 1 25 12 4 9 40 63 46 17 0
6 Teylingen 1 25 11 5 9 38 56 51 5 0
7 DOSR 1 25 9 7 9 34 31 35 -4 0
8 ROAC 1 25 9 6 10 33 36 37 -1 0
9 Pancratius Rksv 1 25 9 5 11 32 52 53 -1 0
10 KDO sv 1 25 9 5 11 32 43 52 -9 0
11 Foreholte 1 25 5 9 11 24 32 48 -16 0
12 Laakkwartier 1 25 6 5 14 23 38 60 -22 0
13 HVV 1 25 5 8 12 23 33 65 -32 0
14 Alphen 1 25 3 2 20 11 28 86 -58 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ONA 1 3 2 0 1 6 13 5 8 0
2 Olympia 1 3 2 0 1 6 7 6 1 0
3 CVC Reeuwijk 1 3 1 1 1 4 7 7 0 0
4 Alphen 1 3 0 1 2 1 3 12 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 10-04-18 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1
di 17-04-18 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1
di 24-04-18 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1
di 01-05-18 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1
di 08-05-18 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1
di 15-05-18 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1
di 22-05-18 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1
di 29-05-18 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1
di 05-06-18 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1
di 12-06-18 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1
di 19-06-18 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1
di 26-06-18 20:00 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) 1 Team training Alphen 1
donderdag 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 12-04-18 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1
do 19-04-18 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1
do 26-04-18 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1
do 03-05-18 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1
do 10-05-18 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1
do 17-05-18 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1
do 24-05-18 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1
do 31-05-18 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1
do 07-06-18 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1
do 14-06-18 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1
do 21-06-18 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1
do 28-06-18 20:00 - 21:30 Veld 4 1 Team training Alphen 1
Alphen1-VUC1
Uitslag 1-3
04-02-2018
KDO1-Alphen1
Uitslag 4-1
28-01-2018
Trainingskamp Turkije
16-01-2018
Laakkwartier1 - Alphen1
Uitslag 1-3
05-11-2017
Alphen1-Pancratius1
Uitslag 2-1
29-10-2017
Teylingen 1-Alphen 1
Uitslag 4-2
22-10-2017
Alphen1-HVV1
Uitslag 1-2
01-10-2017
H.S.V. VUC 1 - Alphen 1
Uitslag 2-0
24-09-2017
Alphen1-ONA1
Uitslag 0-8
12-09-2017
RVC1-Alphen1
Oefenwedstrijd Uitslag 2-2
20-08-2017

Berichten



Terug naar boven