0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Alphen 1

Teamleden

Spelers
Rick de Vries Keeper      
Gryvo Biya        
Dennis Boer        
Mike Boer        
Steven van Klaveren        
Jan de Lange        
Milad Mansoor        
Patrick Ruiter        
Mitchel Wallaart        
 
Overige teamleden
Cor Snatersen Leider
Hassan El Bouny Assistent leider
Frits Swart Assistent scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 06-05-2018 14:00 ROAC 1 TAC'90 1 156641 0-0
C 29-04-2018 14:00 Alphen 1 TAC'90 1 156893 0-0
C 22-04-2018 14:00 DSOV 1 Alphen 1 24838 0-0
C 22-04-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 TAC'90 1 26015 0-0
C 22-04-2018 14:00 Teylingen 1 Laakkwartier 1 25727 0-0
C 22-04-2018 14:00 Foreholte 1 HVV 1 25419 0-0
C 22-04-2018 14:00 ROAC 1 DOSR 1 24872 0-0
C 22-04-2018 14:00 GDA 1 KDO 1 26139 0-0
C 21-04-2018 18:00 RKDEO 1 VUC 1 25591 0-0
C 15-04-2018 14:00 Teylingen 1 GDA 1 25871 0-0
C 15-04-2018 14:00 TAC'90 1 Foreholte 1 25904 0-0
C 15-04-2018 14:00 VUC 1 HVV 1 25959 0-0
C 15-04-2018 14:00 Laakkwartier 1 DSOV 1 25195 0-0
C 15-04-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 ROAC 1 25233 0-0
C 15-04-2018 14:00 DOSR 1 RKDEO 1 25277 0-0
C 15-04-2018 14:00 Alphen 1 KDO sv 1 25560 0-0
C 08-04-2018 14:00 ROAC 1 GDA 1 25428 2-1
C 08-04-2018 14:00 HVV 1 Alphen 1 24952 1-1
C 08-04-2018 14:00 KDO sv 1 DOSR 1 25515 2-2
C 08-04-2018 14:00 Foreholte 1 Pancratius Rksv 1 25609 0-3
C 08-04-2018 14:00 VUC 1 TAC'90 1 25337 0-0
C 08-04-2018 14:00 DSOV 1 Teylingen 1 25146 2-3
C 07-04-2018 18:00 RKDEO 1 Laakkwartier 1 25152 5-0
C 02-04-2018 14:00 Laakkwartier 1 TAC'90 1 25624 2-3
C 02-04-2018 14:00 Teylingen 1 HVV 1 25523 3-0
C 02-04-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 DOSR 1 25548 3-3
C 01-04-2018 14:00 ROAC 1 VUC 1 24929 0-1
C 01-04-2018 14:00 Foreholte 1 RKDEO 1 25602 1-3
C 01-04-2018 14:00 GDA 1 Alphen 1 25389 3-0
C 31-03-2018 17:30 DSOV 1 KDO sv 1 24987 2-0
C 25-03-2018 14:00 KDO sv 1 Foreholte 1 25206 1-1
C 25-03-2018 14:00 Alphen 1 Teylingen 1 25900 0-4
C 25-03-2018 14:00 HVV 1 ROAC 1 24944 0-4
C 25-03-2018 14:00 VUC 1 DSOV 1 25934 1-2
C 25-03-2018 14:00 DOSR 1 Laakkwartier 1 24868 1-0
C 25-03-2018 14:00 RKDEO 1 Pancratius Rksv 1 24825 1-1
C 25-03-2018 14:00 TAC'90 1 GDA 1 25010 1-3
C 18-03-2018 14:00 ROAC 1 KDO sv 1 25644 1-2
C 18-03-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 Alphen 1 25661 8-2
C 18-03-2018 14:00 TAC'90 1 RKDEO 1 25724 3-2
C 18-03-2018 14:00 Teylingen 1 DOSR 1 25718 1-0
C 18-03-2018 14:00 GDA 1 HVV 1 24999 4-0
C 18-03-2018 14:00 DSOV 1 Foreholte 1 26106 2-2
C 18-03-2018 14:00 Laakkwartier 1 VUC 1 26034 1-4
C 11-03-2018 14:00 RKDEO 1 DSOV 1 25343 2-0
C 11-03-2018 14:00 DOSR 1 TAC'90 1 25174 2-1
C 11-03-2018 14:00 Foreholte 1 ROAC 1 25452 4-2
C 11-03-2018 14:00 KDO sv 1 Teylingen 1 24777 2-2
C 11-03-2018 14:00 VUC 1 GDA 1 26090 2-0
C 11-03-2018 14:00 Alphen 1 Laakkwartier 1 25068 2-4
C 11-03-2018 14:00 HVV 1 Pancratius Rksv 1 25936 2-2
C 25-02-2018 14:00 ROAC 1 TAC'90 1 25339 0-0
C 25-02-2018 14:00 DSOV 1 DOSR 1 25359 3-1
C 25-02-2018 14:00 GDA 1 Laakkwartier 1 25139 4-1
C 25-02-2018 14:00 Teylingen 1 Pancratius Rksv 1 25399 1-1
C 25-02-2018 14:00 Foreholte 1 Alphen 1 25519 1-0
C 25-02-2018 14:00 RKDEO 1 HVV 1 25783 4-1
C 25-02-2018 14:00 KDO sv 1 VUC 1 25821 0-4
C 18-02-2018 14:00 DOSR 1 Alphen 1 25280 2-1
C 18-02-2018 14:00 ROAC 1 RKDEO 1 25859 3-3
C 18-02-2018 14:00 GDA 1 DSOV 1 25631 2-2
C 18-02-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 VUC 1 25908 2-4
C 18-02-2018 14:00 Teylingen 1 Foreholte 1 25737 0-0
C 18-02-2018 14:00 Laakkwartier 1 KDO sv 1 25242 3-1
C 18-02-2018 14:00 TAC'90 1 HVV 1 25780 3-5
C 11-02-2018 14:00 DSOV 1 ROAC 1 25144 2-0
C 11-02-2018 14:00 Foreholte 1 GDA 1 24918 1-4
C 11-02-2018 14:00 VUC 1 DOSR 1 25944 3-0
C 11-02-2018 14:00 RKDEO 1 Teylingen 1 25193 3-2
C 11-02-2018 14:00 Alphen 1 TAC'90 1 24995 0-7
C 11-02-2018 14:00 KDO sv 1 Pancratius Rksv 1 26035 1-2
C 11-02-2018 14:00 HVV 1 Laakkwartier 1 25022 0-0
C 04-02-2018 14:00 Teylingen 1 ROAC 1 26136 1-3
C 04-02-2018 14:00 TAC'90 1 KDO sv 1 25888 1-3
C 04-02-2018 14:00 GDA 1 RKDEO 1 25420 2-3
C 04-02-2018 14:00 Laakkwartier 1 Foreholte 1 25507 1-4
C 04-02-2018 14:00 Pancratius Rksv 1 DSOV 1 25516 1-3
C 04-02-2018 14:00 DOSR 1 HVV 1 25822 1-1
C 04-02-2018 14:00 Alphen 1 VUC 1 25552 1-3
C 28-01-2018 14:00 KDO sv 1 Alphen 1 25588 4-1
C 28-01-2018 14:00 RKDEO 1 DOSR 1 25092 0-1
C 28-01-2018 14:00 DSOV 1 Laakkwartier 1 25627 2-2
C 28-01-2018 14:00 HVV 1 VUC 1 25978 1-1
C 28-01-2018 14:00 ROAC 1 Pancratius Rksv 1 25212 4-1
C 28-01-2018 14:00 GDA 1 Teylingen 1 25755 1-2
C 28-01-2018 14:00 Foreholte 1 TAC'90 1 25760 2-2
C 17-12-2017 14:00 VUC 1 Teylingen 1 25394 4-0
C 17-12-2017 14:00 Laakkwartier 1 ROAC 1 25336 1-0
C 17-12-2017 14:00 HVV 1 KDO sv 1 25610 3-2
C 17-12-2017 14:00 TAC'90 1 DSOV 1 25875 1-3
C 17-12-2017 14:00 Pancratius Rksv 1 GDA 1 26159 2-2
C 17-12-2017 14:00 Alphen 1 RKDEO 1 25393 0-7
C 17-12-2017 14:00 DOSR 1 Foreholte 1 24908 3-1
C 03-12-2017 14:00 Laakkwartier 1 Teylingen 1 25969 2-0
C 03-12-2017 14:00 VUC 1 RKDEO 1 25094 2-1
C 03-12-2017 14:00 DOSR 1 ROAC 1 25361 0-1
C 03-12-2017 14:00 TAC'90 1 Pancratius Rksv 1 25396 3-1
C 03-12-2017 14:00 Alphen 1 DSOV 1 25175 2-0
C 03-12-2017 14:00 HVV 1 Foreholte 1 24940 0-0
C 03-12-2017 14:00 KDO sv 1 GDA 1 25990 2-0
C 26-11-2017 14:00 ROAC 1 Alphen 1 25398 2-1
C 26-11-2017 14:00 DSOV 1 HVV 1 25413 5-0
C 26-11-2017 14:00 Foreholte 1 VUC 1 25688 3-3
C 26-11-2017 14:00 Pancratius Rksv 1 Laakkwartier 1 25955 6-0
C 26-11-2017 14:00 GDA 1 DOSR 1 25004 2-1
C 26-11-2017 14:00 RKDEO 1 KDO sv 1 25886 5-2
C 26-11-2017 14:00 Teylingen 1 TAC'90 1 26085 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSOV 1 26 16 7 3 55 65 27 38 0
2 VUC 1 26 16 5 5 53 63 27 36 0
3 RKDEO 1 26 15 4 7 49 63 34 29 0
4 GDA 1 26 14 3 9 45 55 38 17 0
5 TAC'90 1 26 12 4 10 40 65 49 16 0
6 Teylingen 1 26 11 6 9 39 60 55 5 0
7 ROAC 1 26 10 6 10 36 39 39 0 0
8 DOSR 1 26 9 8 9 35 32 36 -4 0
9 KDO sv 1 26 10 5 11 35 47 55 -8 0
10 Pancratius Rksv 1 26 9 6 11 33 56 57 -1 0
11 Foreholte 1 26 6 9 11 27 34 48 -14 0
12 Laakkwartier 1 26 7 5 14 26 41 60 -19 0
13 HVV 1 26 5 8 13 23 34 69 -35 0
14 Alphen 1 26 3 2 21 11 28 88 -60 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ONA 1 3 2 0 1 6 13 5 8 0
2 Olympia 1 3 2 0 1 6 7 6 1 0
3 CVC Reeuwijk 1 3 1 1 1 4 7 7 0 0
4 Alphen 1 3 0 1 2 1 3 12 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 10-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
di 17-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
di 24-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
di 01-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
di 08-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
di 15-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
di 22-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
di 29-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
di 05-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
di 12-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
di 19-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
di 26-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
donderdag 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 12-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
do 19-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
do 26-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
do 03-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
do 10-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
do 17-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
do 24-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
do 31-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
do 07-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
do 14-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
do 21-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
do 28-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training Alphen 1
Alphen1-VUC1
Uitslag 1-3
KDO1-Alphen1
Uitslag 4-1
Trainingskamp Turkije
Laakkwartier1 - Alphen1
Uitslag 1-3
Alphen1-Pancratius1
Uitslag 2-1
Teylingen 1-Alphen 1
Uitslag 4-2
Alphen1-HVV1
Uitslag 1-2
H.S.V. VUC 1 - Alphen 1
Uitslag 2-0
Alphen1-ONA1
Uitslag 0-8
RVC1-Alphen1
Oefenwedstrijd Uitslag 2-2

Berichten



Terug naar boven