0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - Alphen J019-2

Teamleden

Spelers
Daan van Vliet Keeper      
Mouad Belhaj        
Ilyass Benamar        
Jesper Ellerbrak        
Quinten Gerritsen        
Luuk van Goozen        
Sven Jansen        
Toine Masselink        
Tomas Meleshchenko        
Adam Mire        
Tim Molenaar        
Mischa van Nobelen        
Jordy van Randeraat        
Ruben Sloot        
Borg Steijn        
Kjell Verkade        
Bas van Vliet        
Melvin van Vliet        
Alec Zwiers        
 
Overige teamleden
Renata Hijman Trainer
Ronald Gerritsen Assistent trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 30-03-2019 12:30 Alphen J019-2 Jodan Boys, de JO19-5 Albert Nandlal (Scheidsrechter) 130549 Sportpark De Bijlen Veld 1 - - 11:45
C 06-04-2019 14:30 Alphen J019-2 Moordrecht JO19-2 130552 Sportpark De Bijlen - - 13:45
C 13-04-2019 09:30 Aarlanderveen JO19-1 Alphen J019-2 130574 Sportpark Polderpark - - 08:35
C 11-05-2019 14:30 Woerden JO19-3 Alphen J019-2 130569 Sportpark Woerden - - 13:25
C 18-05-2019 14:30 Alphen J019-2 Alphense Boys JO19-4 130548 Sportpark De Bijlen - - 13:45
C 25-05-2019 10:15 BVCB JO19-5 Alphen J019-2 130559 Sportpark Sporthoek - - 09:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 30-03-2019 12:30 Alphen JO19-2 Jodan Boys, de JO19-5
C 30-03-2019 13:00 Alphense Boys JO19-4 Alphia JO19-2G
C 30-03-2019 14:30 Moordrecht JO19-2 Aarlanderveen JO19-1
C 30-03-2019 14:30 Woerden JO19-3 Soccer Boys JO19-2
C 06-04-2019 14:30 RVC '33 JO19-2 Aarlanderveen JO19-1
C 06-04-2019 14:30 Alphen JO19-2 Moordrecht JO19-2
C 06-04-2019 14:30 Woerden JO19-3 BVCB JO19-5
C 06-04-2019 14:30 Jodan Boys, de JO19-5 Alphia JO19-2G
C 06-04-2019 14:00 Alphense Boys JO19-4 Olympia JO19-2
C 06-04-2019 12:45 ESTO JO19-2 Soccer Boys JO19-2
C 13-04-2019 16:00 Alphia JO19-2G ESTO JO19-2
C 13-04-2019 15:00 Moordrecht JO19-2 Woerden JO19-3
C 13-04-2019 14:45 Olympia JO19-2 Jodan Boys, de JO19-5
C 13-04-2019 12:45 Soccer Boys JO19-2 RVC '33 JO19-2
C 13-04-2019 12:00 BVCB JO19-5 Alphense Boys JO19-4
C 13-04-2019 09:30 Aarlanderveen JO19-1 Alphen JO19-2
C 20-04-2019 12:00 BVCB JO19-5 RVC '33 JO19-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-03-2019 14:45 Olympia JO19-2 Alphen J019-2 A. (Ad) van Maaren 130602 2 - 5
C 16-03-2019 14:30 Alphen J019-2 RVC '33 JO19-2 Afgeschermd… (+1) 130550 2 - 1
C 09-03-2019 12:30 Soccer Boys JO19-2 Alphen J019-2 Afgeschermd 130543 2 - 3
V 23-02-2019 14:00 Alphen J019-2 Amstelveen/Heemraad J019-2 Hassan El Bouny (Scheidsrechter) 7 - 3
C 16-02-2019 14:15 Alphen J019-2 Alphia JO19-2G H. (Hassan) El Bouny… (+1) 130551 5 - 3
C 09-02-2019 12:15 ESTO JO19-2 Alphen J019-2 J.W. (Jan Willem) Bakker 130597 7 - 2
V 19-01-2019 14:00 Alphen J019-2 AmstelveenHeemraad J019-2 Hassan El Bouny (Scheidsrechter)
V 12-01-2019 14:00 Alphen J019-2 Esto J019-2 Albert Nandlal (Scheidsrechter)
C 08-12-2018 13:55 RVC '33 JO19-2 Alphen J019-2 R. (Rien) Booy 72660 4 - 2
C 01-12-2018 14:15 Alphen J019-2 Be Fair JO19-2 Afgeschermd… (+1) 72664 0 - 8
C 24-11-2018 14:30 Woerden JO19-3 Alphen J019-2 J.A. (Jan) van derLaan 72684 1 - 2
C 17-11-2018 vervallen Meern De JO19-6 Alphen J019-2 98730
C 10-11-2018 14:00 Alphen J019-2 BSC '68 JO19-3 H. (Hassan) El Bouny 72668 3 - 2
C 27-10-2018 14:00 Alphen J019-2 Rohda '76 JO19-2 Afgeschermd… (+1) 72666 3 - 5
C 13-10-2018 16:15 FC Oudewater JO19-3 Alphen J019-2 H.L. (Harry) Sangers 72689 4 - 4
C 06-10-2018 14:00 Alphen J019-2 Alphia JO19-2G R. (Richard) Oosting 72667 6 - 4
C 29-09-2018 15:15 Alphen J019-2 ARC JO19-6 Afgeschermd… (+1) 72665 7 - 2
C 22-09-2018 10:00 Aarlanderveen JO19-1 Alphen J019-2 A. (Aad) vanTol 72675 6 - 4
B 15-09-2018 12:15 ARC JO19-6 Alphen J019-2 B (Bram) Le Febre 13916 9 - 5
B 08-09-2018 15:15 Alphen J019-2 Alphense Boys JO19-4 C.C. (Cock) Jansen… (+1) 13919 0 - 9
B 01-09-2018 14:30 ROAC JO19-2 Alphen J019-2 T. (Teun) vanRijn 13918 3 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-03-2019 11:00 Alphia JO19-2G Moordrecht JO19-2 130584 7-1
C 23-03-2019 12:30 Soccer Boys JO19-2 Alphense Boys JO19-4 130542 5-3
C 23-03-2019 14:45 Olympia JO19-2 Alphen JO19-2 130602 2-5
C 23-03-2019 12:30 ESTO JO19-2 Jodan Boys, de JO19-5 130599 8-0
C 23-03-2019 16:15 Aarlanderveen JO19-1 Woerden JO19-3 130578 2-0
C 16-03-2019 09:55 Alphia JO19-2G BVCB JO19-5 130585 2-3
C 16-03-2019 15:00 Alphense Boys JO19-4 Aarlanderveen JO19-1 130556 0-0
C 16-03-2019 14:30 Alphen JO19-2 RVC '33 JO19-2 130550 2-1
C 16-03-2019 14:30 Woerden JO19-3 ESTO JO19-2 130571 3-0
C 16-03-2019 14:30 Moordrecht JO19-2 Olympia JO19-2 130565 2-6
C 16-03-2019 12:30 Jodan Boys, de JO19-5 Soccer Boys JO19-2 130592 0-0
C 09-03-2019 12:30 Soccer Boys JO19-2 Alphen JO19-2 130543 2-3
C 09-03-2019 14:45 Olympia JO19-2 Woerden JO19-3 130607 2-2
C 09-03-2019 14:30 RVC '33 JO19-2 Jodan Boys, de JO19-5 130587 0-0
C 09-03-2019 12:00 BVCB JO19-5 Moordrecht JO19-2 130563 2-2
C 09-03-2019 14:30 Aarlanderveen JO19-1 Alphia JO19-2G 130577 0-0
C 09-03-2019 12:30 ESTO JO19-2 Alphense Boys JO19-4 130596 0-3
C 23-02-2019 11:15 Olympia JO19-2 RVC '33 JO19-2 130605 5-4
C 23-02-2019 12:30 Jodan Boys, de JO19-5 Alphense Boys JO19-4 130591 4-3
C 16-02-2019 14:15 Alphen JO19-2 Alphia JO19-2G 130551 5-3
C 16-02-2019 14:00 Alphense Boys JO19-4 Woerden JO19-3 130557 0-3
C 16-02-2019 12:45 Jodan Boys, de JO19-5 BVCB JO19-5 130595 1-6
C 16-02-2019 12:30 ESTO JO19-2 Aarlanderveen JO19-1 130600 3-3
C 16-02-2019 12:30 Soccer Boys JO19-2 Olympia JO19-2 130544 2-0
C 16-02-2019 14:30 RVC '33 JO19-2 Moordrecht JO19-2 130590 2-3
C 09-02-2019 15:45 Aarlanderveen JO19-1 BVCB JO19-5 130579 1-0
C 09-02-2019 12:30 Soccer Boys JO19-2 Moordrecht JO19-2 130547 2-2
C 09-02-2019 12:15 ESTO JO19-2 Alphen JO19-2 130597 7-2
C 09-02-2019 12:00 Alphia JO19-2G Woerden JO19-3 130583 3-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 11:30 Alphia JO19-2G BSC '68 JO19-3 72654 6-2
C 19-01-2019 12:00 Aarlanderveen JO19-1 Woerden JO19-3 72678 2-4
C 12-01-2019 10:00 Alphia JO19-2G Woerden JO19-3 72653 4-6
C 12-01-2019 12:15 ARC JO19-6 RVC '33 JO19-2 72641 5-5
C 15-12-2018 14:30 Woerden JO19-3 Rohda '76 JO19-2 72687 1-6
C 15-12-2018 12:30 BSC '68 JO19-3 RVC '33 JO19-2 72681 0-0
C 15-12-2018 09:45 Alphia JO19-2G FC Oudewater JO19-3 72652 7-3
C 08-12-2018 12:30 Be Fair JO19-2 Alphia JO19-2G 72657 9-0
C 08-12-2018 13:55 RVC '33 JO19-2 Alphen JO19-2 72660 4-2
C 08-12-2018 14:00 Rohda '76 JO19-2 BSC '68 JO19-3 72674 6-1
C 01-12-2018 10:00 Alphia JO19-2G ARC JO19-6 72650 9-1
C 01-12-2018 14:05 Meern De JO19-6 Aarlanderveen JO19-1 98731 0-0
C 01-12-2018 14:30 FC Oudewater JO19-3 RVC '33 JO19-2 72692 3-4
C 01-12-2018 14:15 Alphen JO19-2 Be Fair JO19-2 72664 0-8
C 24-11-2018 12:45 Be Fair JO19-2 RVC '33 JO19-2 72655 5-3
C 24-11-2018 12:00 Aarlanderveen JO19-1 BSC '68 JO19-3 72679 12-1
C 24-11-2018 14:30 Woerden JO19-3 Alphen JO19-2 72684 1-2
C 24-11-2018 10:15 ARC JO19-6 FC Oudewater JO19-3 72643 5-2
C 24-11-2018 12:45 Rohda '76 JO19-2 Alphia JO19-2G 72671 2-6
C 17-11-2018 14:30 FC Oudewater JO19-3 Be Fair JO19-2 72690 2-6
C 17-11-2018 14:30 BSC '68 JO19-3 ARC JO19-6 72680 0-0
C 17-11-2018 16:10 Meern De JO19-6 Alphen JO19-2 98730 0-0
C 17-11-2018 14:30 RVC '33 JO19-2 Aarlanderveen JO19-1 72662 2-2
C 10-11-2018 13:15 Rohda '76 JO19-2 FC Oudewater JO19-3 72672 3-3
C 10-11-2018 10:00 Aarlanderveen JO19-1 Alphia JO19-2G 72677 6-3
C 10-11-2018 14:30 Woerden JO19-3 Meern De JO19-6 98735 0-0
C 10-11-2018 14:00 Alphen JO19-2 BSC '68 JO19-3 72668 3-2
C 03-11-2018 16:15 FC Oudewater JO19-3 Meern De JO19-6 98734 0-0
C 03-11-2018 10:15 ARC JO19-6 Woerden JO19-3 72644 4-3
C 03-11-2018 15:30 RVC '33 JO19-2 Alphia JO19-2G 72661 4-5
C 03-11-2018 13:30 Rohda '76 JO19-2 Aarlanderveen JO19-1 72673 3-1
C 03-11-2018 12:45 Be Fair JO19-2 BSC '68 JO19-3 72659 9-2
C 27-10-2018 12:35 Meern De JO19-6 Be Fair JO19-2 98729 0-14
C 27-10-2018 14:30 Aarlanderveen JO19-1 ARC JO19-6 72676 3-2
C 27-10-2018 14:00 Alphen JO19-2 Rohda '76 JO19-2 72666 3-5
C 20-10-2018 12:45 Be Fair JO19-2 Aarlanderveen JO19-1 72658 5-3
C 13-10-2018 15:30 RVC '33 JO19-2 Woerden JO19-3 72663 0-1
C 13-10-2018 16:15 FC Oudewater JO19-3 Alphen JO19-2 72689 4-4
C 06-10-2018 14:30 Woerden JO19-3 Be Fair JO19-2 72685 2-3
C 06-10-2018 10:15 ARC JO19-6 Rohda '76 JO19-2 72642 1-8
C 06-10-2018 14:00 Alphen JO19-2 Alphia JO19-2G 72667 6-4
C 06-10-2018 12:30 BSC '68 JO19-3 FC Oudewater JO19-3 72682 1-5
C 29-09-2018 16:15 FC Oudewater JO19-3 Aarlanderveen JO19-1 72693 3-3
C 29-09-2018 15:15 Alphen JO19-2 ARC JO19-6 72665 7-2
C 29-09-2018 13:00 Be Fair JO19-2 Rohda '76 JO19-2 72656 2-4
C 29-09-2018 14:30 BSC '68 JO19-3 Woerden JO19-3 72683 2-5
C 22-09-2018 10:00 Aarlanderveen JO19-1 Alphen JO19-2 72675 6-4
C 22-09-2018 14:30 Woerden JO19-3 FC Oudewater JO19-3 72688 2-1
C 22-09-2018 14:00 Rohda '76 JO19-2 RVC '33 JO19-2 72670 5-4
C 22-09-2018 10:15 ARC JO19-6 Be Fair JO19-2 72639 0-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 12:15 ARC JO19-6 Alphen JO19-2 13916 9-5
B 15-09-2018 14:30 ROAC JO19-2 Alphense Boys JO19-4 13917 3-2
B 08-09-2018 10:15 ARC JO19-6 ROAC JO19-2 13915 0-4
B 08-09-2018 15:15 Alphen JO19-2 Alphense Boys JO19-4 13919 0-9
B 01-09-2018 14:30 ROAC JO19-2 Alphen JO19-2 13918 3-8
B 01-09-2018 14:30 Alphense Boys JO19-4 ARC JO19-6 13920 10-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphen JO19-2 5 4 0 1 12 17 15 2 0
2 BVCB JO19-5 5 3 1 1 10 20 7 13 0
3 Woerden JO19-3 5 3 1 1 10 14 7 7 0
4 ESTO JO19-2 6 2 2 2 8 18 11 7 0
5 Aarlanderveen JO19-1 3 2 1 0 7 6 3 3 0
6 Soccer Boys JO19-2 4 2 1 1 7 11 8 3 0
7 Olympia JO19-2 6 2 1 3 7 16 24 -8 0
8 Moordrecht JO19-2 5 1 2 2 5 10 19 -9 0
9 Jodan Boys, de JO19-5 3 1 0 2 3 5 17 -12 0
10 Alphia JO19-2G 4 1 0 3 3 15 15 0 0
11 Alphense Boys JO19-4 4 1 0 3 3 9 12 -3 0
12 RVC '33 JO19-2 4 0 1 3 1 7 10 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Be Fair JO19-2 9 8 0 1 24 54 16 38 0
2 Rohda '76 JO19-2 9 7 1 1 22 42 22 20 0
3 Alphia JO19-2G 9 5 0 4 15 44 39 5 0
4 Woerden JO19-3 9 5 0 4 15 25 24 1 0
5 Aarlanderveen JO19-1 9 4 2 3 14 38 27 11 0
6 Alphen JO19-2 9 4 1 4 13 31 36 -5 0
7 RVC '33 JO19-2 8 2 2 4 8 26 28 -2 0
8 ARC JO19-6 9 2 2 5 8 20 44 -24 0
9 FC Oudewater JO19-3 9 1 3 5 6 26 35 -9 0
10 BSC '68 JO19-3 8 0 1 7 1 11 46 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphense Boys JO19-4 3 2 0 1 6 21 6 15 0
2 ROAC JO19-2 3 2 0 1 6 10 10 0 0
3 ARC JO19-6 3 1 0 2 3 12 19 -7 0
4 Alphen JO19-2 3 1 0 2 3 13 21 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-07-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 23-07-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 30-07-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 06-08-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 13-08-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
ma 01-07-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
woensdag 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-07-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 18-07-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 25-07-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 01-08-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 08-08-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:45 - 21:00 Veld 2B 6 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:45 - 21:00 Veld 1B 6 Team training gaat_door
donderdag 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-07-18 18:00 - 19:30 Veld 4 8 Keepers training gaat_door
di 24-07-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
di 31-07-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
di 07-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 13-09-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 20-09-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 27-09-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 04-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 11-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 18-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 25-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 01-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 08-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 15-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 22-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 29-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 06-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 13-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 20-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 27-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 03-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 10-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 17-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 24-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 31-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 07-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 14-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 21-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 28-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 07-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 14-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 21-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 28-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 04-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 11-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 18-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 25-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 02-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 09-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 16-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 23-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 30-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 06-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 13-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 20-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 27-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door

Berichten



Terug naar boven