0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - Alphen J017-1

Teamleden

Spelers
Hizkia Hiele Keeper      
Michelangel Anselmo Benoit        
Camiel van Daal        
Lex Ederveen        
Daniel Engelhart        
Mohamed el Fakiri        
Stefan Hut        
Rik Jansen        
Milan Kooij        
Zakaria El Mathari        
Bart van Noort        
Devon Simmerman        
Jay vd Ven        
Coen Verdiesen        
 
Overige teamleden
Michel Kooij Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
T 05-01-2019 n.n.b. Nieuwjaarstoernooi Alphia Alphen J017-1 - -
V 12-01-2019 12:00 Alphen J017-1 Meerburg J017-1 Teun van Rijn (Scheidsrechter) Veld 1 - - 11:15
C 19-01-2019 15:15 Rohda \'76 JO17-1 Alphen J017-1 92973 Sportpark Broekvelden - - 14:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 22-12-2018 12:00 Siveo '60 JO17-1 DWO JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:45 Floreant JO17-1 Woubrugge JO17-1 59389 0-0
C 15-12-2018 11:00 Rohda '76 JO17-1 Gouda JO17-1 92970 0-0
C 08-12-2018 12:00 CVC Reeuwijk JO17-1 Siveo '60 JO17-1 59401 0-2
C 08-12-2018 10:15 Rohda '76 JO17-1 Alphen JO17-1 92973 0-0
C 08-12-2018 11:00 Nieuwkoop JO17-2 Alphia JO17-1 59424 1-3
C 08-12-2018 12:30 DONK JO17-1 RVC '33 JO17-1 59419 2-3
C 08-12-2018 14:30 DWO JO17-1 Woubrugge JO17-1 59438 2-1
C 08-12-2018 14:15 Gouda JO17-1 Floreant JO17-1 59452 1-5
C 01-12-2018 10:00 Alphia JO17-1 Rohda '76 JO17-1 92972 6-5
C 01-12-2018 11:45 Floreant JO17-1 DONK JO17-1 59392 3-1
C 01-12-2018 13:00 Woubrugge JO17-1 Gouda JO17-1 59407 5-1
C 01-12-2018 14:30 RVC '33 JO17-1 Nieuwkoop JO17-2 59433 5-1
C 01-12-2018 10:30 Alphen JO17-1 CVC Reeuwijk JO17-1 59426 2-3
C 24-11-2018 09:45 CVC Reeuwijk JO17-1 Rohda '76 JO17-1 92971 7-3
C 24-11-2018 11:00 Nieuwkoop JO17-2 Woubrugge JO17-1 59422 0-0
C 24-11-2018 11:45 Floreant JO17-1 Alphen JO17-1 59388 1-2
C 24-11-2018 12:30 DONK JO17-1 Siveo '60 JO17-1 59417 2-2
C 24-11-2018 14:15 Gouda JO17-1 RVC '33 JO17-1 59451 0-2
C 24-11-2018 12:45 DWO JO17-1 Alphia JO17-1 59439 0-3
C 17-11-2018 14:30 RVC '33 JO17-1 DWO JO17-1 59431 2-1
C 17-11-2018 12:00 Siveo '60 JO17-1 Floreant JO17-1 59397 3-2
C 17-11-2018 12:00 Nieuwkoop JO17-2 DONK JO17-1 59425 4-3
C 17-11-2018 10:00 Alphia JO17-1 CVC Reeuwijk JO17-1 59409 7-3
C 17-11-2018 12:00 Woubrugge JO17-1 Alphen JO17-1 59405 1-2
C 10-11-2018 09:45 CVC Reeuwijk JO17-1 Nieuwkoop JO17-2 59400 2-3
C 10-11-2018 14:00 Gouda JO17-1 Siveo '60 JO17-1 59450 0-2
C 10-11-2018 12:30 DONK JO17-1 Alphia JO17-1 59418 1-3
C 10-11-2018 12:45 DWO JO17-1 Rohda '76 JO17-1 92969 5-2
C 10-11-2018 12:00 Alphen JO17-1 RVC '33 JO17-1 59430 4-3
C 03-11-2018 10:15 Rohda '76 JO17-1 Siveo '60 JO17-1 92968 1-3
C 03-11-2018 12:45 DWO JO17-1 Floreant JO17-1 59441 1-2
C 03-11-2018 12:30 DONK JO17-1 Gouda JO17-1 59415 2-2
C 03-11-2018 12:45 Nieuwkoop JO17-2 Alphen JO17-1 59420 1-3
C 03-11-2018 10:00 Alphia JO17-1 Woubrugge JO17-1 59413 2-4
C 03-11-2018 09:45 CVC Reeuwijk JO17-1 RVC '33 JO17-1 59403 1-5
C 27-10-2018 15:00 Woubrugge JO17-1 CVC Reeuwijk JO17-1 59404 4-1
C 27-10-2018 14:30 RVC '33 JO17-1 Rohda '76 JO17-1 92967 5-2
C 27-10-2018 10:30 Alphen JO17-1 DONK JO17-1 59429 8-0
C 27-10-2018 12:30 Siveo '60 JO17-1 Alphia JO17-1 59395 2-0
C 27-10-2018 13:30 Gouda JO17-1 DWO JO17-1 59448 4-1
C 27-10-2018 11:45 Floreant JO17-1 Nieuwkoop JO17-2 59390 0-0
C 20-10-2018 12:30 DONK JO17-1 Rohda '76 JO17-1 92963 5-2
C 17-10-2018 20:00 DWO JO17-1 DONK JO17-1 59440 1-0
C 13-10-2018 10:45 Nieuwkoop JO17-2 DWO JO17-1 59421 4-5
C 13-10-2018 15:00 Rohda '76 JO17-1 Floreant JO17-1 92966 0-1
C 13-10-2018 10:30 Siveo '60 JO17-1 RVC '33 JO17-1 59396 3-5
C 13-10-2018 12:30 DONK JO17-1 Woubrugge JO17-1 59416 0-6
C 13-10-2018 12:00 Hazerswoudse Boys JO17-1 Floreant JO17-1 59446 0-0
C 13-10-2018 10:00 Alphia JO17-1 Alphen JO17-1 59410 1-0
C 13-10-2018 14:30 CVC Reeuwijk JO17-1 Gouda JO17-1 59399 0-4
C 06-10-2018 13:15 Gouda JO17-1 Nieuwkoop JO17-2 59449 2-3
C 06-10-2018 11:45 Floreant JO17-1 CVC Reeuwijk JO17-1 59387 1-2
C 06-10-2018 12:05 Woubrugge JO17-1 Hazerswoudse Boys JO17-1 59406 0-0
C 06-10-2018 12:00 Alphen JO17-1 Siveo '60 JO17-1 59428 1-2
C 06-10-2018 14:30 RVC '33 JO17-1 Alphia JO17-1 59434 7-3
C 06-10-2018 12:00 Woubrugge JO17-1 Rohda '76 JO17-1 92965 7-3
C 03-10-2018 20:00 DWO JO17-1 CVC Reeuwijk JO17-1 59436 2-2
C 29-09-2018 09:45 CVC Reeuwijk JO17-1 DONK JO17-1 59402 7-2
C 29-09-2018 10:00 Alphia JO17-1 Gouda JO17-1 59412 2-1
C 29-09-2018 12:00 Hazerswoudse Boys JO17-1 Nieuwkoop JO17-2 59444 0-0
C 29-09-2018 12:00 Siveo '60 JO17-1 Woubrugge JO17-1 59394 1-5
C 29-09-2018 14:30 RVC '33 JO17-1 Floreant JO17-1 59435 0-1
C 29-09-2018 13:30 Alphen JO17-1 DWO JO17-1 59427 3-1
C 29-09-2018 15:30 Rohda '76 JO17-1 Nieuwkoop JO17-2 92964 0-1
C 22-09-2018 13:30 Gouda JO17-1 Alphen JO17-1 59447 2-0
C 22-09-2018 12:30 DONK JO17-1 Hazerswoudse Boys JO17-1 59414 0-0
C 22-09-2018 12:00 Woubrugge JO17-1 RVC '33 JO17-1 59408 3-1
C 22-09-2018 12:00 Nieuwkoop JO17-2 Siveo '60 JO17-1 59423 1-5
C 22-09-2018 11:45 Floreant JO17-1 Alphia JO17-1 59391 3-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-12-2018 10:30 Alphen JO17-1 Alphense Boys JO17-3 102095 3-1
B 20-10-2018 10:00 Koudekerk JO17-1 Alphen JO17-1 96239 1-1
B 15-09-2018 10:00 Teylingen JO17-1 Erasmus JO17-1 5644 0-0
B 15-09-2018 13:30 Alphen JO17-1 Wilhelmus JO17-2 5641 0-1
B 08-09-2018 10:15 Wilhelmus JO17-2 Erasmus JO17-1 5643 0-0
B 08-09-2018 13:30 Alphen JO17-1 Teylingen JO17-1 5642 2-0
B 01-09-2018 10:00 Teylingen JO17-1 Wilhelmus JO17-2 5645 3-2
B 01-09-2018 14:00 Erasmus JO17-1 Alphen JO17-1 5646 0-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Woubrugge JO17-1 10 8 0 2 24 38 14 24 0
2 RVC '33 JO17-1 11 8 0 3 24 38 21 17 0
3 Siveo '60 JO17-1 10 7 1 2 22 25 17 8 0
4 Alphia JO17-1 11 7 1 3 22 33 27 6 0
5 Alphen JO17-1 10 6 0 4 18 25 15 10 0
6 Floreant JO17-1 10 5 1 4 16 20 15 5 0
7 DWO JO17-1 10 4 1 5 13 19 23 -4 0
8 Gouda JO17-1 11 4 1 6 13 24 26 -2 0
9 CVC Reeuwijk JO17-1 11 4 1 6 13 28 35 -7 0
10 Nieuwkoop JO17-2 9 4 0 5 12 19 28 -9 0
11 DONK JO17-1 11 1 2 8 5 18 41 -23 0
12 Rohda '76 JO17-1 10 0 0 10 0 22 47 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphen JO17-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Alphense Boys JO17-3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-07-18 18:30 - 19:45 Veld 4A 5 Team training gaat_door
di 24-07-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 31-07-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 07-08-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:30 - 19:45 Veld 4B 5 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 26-07-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 02-08-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 09-08-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 16-08-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:30 - 19:45 Veld 3B (Kunstgras) 5 Team training gaat_door
donderdag 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-07-18 18:00 - 19:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
di 24-07-18 18:00 - 19:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
di 31-07-18 18:00 - 19:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
di 07-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
do 13-09-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 20-09-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 27-09-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 04-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 11-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 18-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 25-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 01-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 08-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 15-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 22-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 29-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 06-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 13-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 20-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 27-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 03-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 10-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 17-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 24-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 31-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 07-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 14-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 21-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 28-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 07-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 14-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 21-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 28-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 04-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 11-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 18-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 25-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 02-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 09-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 16-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 23-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 30-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 06-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 13-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 20-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 27-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door

Berichten



Terug naar boven