0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - Alphen J017-2

Teamleden

Spelers
Ian Bosman        
Ayyoub Ezzine        
Bryan van Halm        
Jelmer Hut        
Saifeddine Mohammed Jaadan        
Sven Jansen        
Milan Manroh        
Tomas Meleshchenko        
Adam Mire        
Ratko Petkovic        
Casper Ravesloot        
Melvin van Vliet        
 
Overige teamleden
Albert Nandlal Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 20-10-2018 12:30 FC Oudewater JO17-4 Alphen J017-2 Afgeschermd 70022 Sportpark Markveld - - 11:45
C 27-10-2018 15:45 Rohda '76 JO17-2 Alphen J017-2 70005 Sportpark Broekvelden - - 14:45
C 03-11-2018 12:00 Alphen J017-2 Nieuwkoop JO17-3 69997 Sportpark De Bijlen Veld 4 - - 11:15
C 10-11-2018 12:45 Schoonhoven JO17-3 Alphen J017-2 70016 Sportpark Het Hofland - - 11:20
C 17-11-2018 14:30 Alphen J017-2 ARC JO17-6 69996 Sportpark De Bijlen - - 13:45
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2018 12:30 Be Fair JO17-3 Sportlust '46 JO17-5
C 20-10-2018 12:30 FC Oudewater JO17-4 Alphen JO17-2
C 27-10-2018 15:45 Rohda '76 JO17-2 Alphen JO17-2
C 27-10-2018 14:30 Sportlust '46 JO17-5 TAVV JO17-1
C 27-10-2018 14:30 FC Oudewater JO17-4 Alphia JO17-3
C 27-10-2018 12:45 Be Fair JO17-3 Schoonhoven JO17-3
C 27-10-2018 12:30 Nieuwkoop JO17-3 ARC JO17-6
C 27-10-2018 12:00 Zwammerdam JO17-1 RVC '33 JO17-2
C 03-11-2018 12:00 Alphen JO17-2 Nieuwkoop JO17-3
C 03-11-2018 13:50 RVC '33 JO17-2 Be Fair JO17-3
C 03-11-2018 12:30 TAVV JO17-1 Zwammerdam JO17-1
C 03-11-2018 12:45 Schoonhoven JO17-3 Sportlust '46 JO17-5
C 03-11-2018 12:15 ARC JO17-6 FC Oudewater JO17-4
C 03-11-2018 11:40 Alphia JO17-3 Rohda '76 JO17-2
C 10-11-2018 11:30 Rohda '76 JO17-2 Be Fair JO17-3
C 10-11-2018 12:15 ARC JO17-6 RVC '33 JO17-2
C 10-11-2018 12:30 FC Oudewater JO17-4 Zwammerdam JO17-1
C 10-11-2018 12:30 Nieuwkoop JO17-3 Sportlust '46 JO17-5
C 10-11-2018 12:45 Schoonhoven JO17-3 Alphen JO17-2
C 10-11-2018 14:00 Alphia JO17-3 TAVV JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-10-2018 12:00 Alphen J017-2 Alphia JO17-3 Afgeschermd… (+1) 69998 1 - 15
C 29-09-2018 12:30 TAVV JO17-1 Alphen J017-2 M. (Maikel) Mesman 88118 1 - 0
C 22-09-2018 13:30 Alphen J017-2 Zwammerdam JO17-1 C.C. (Cock) Jansen… (+1) 70000 2 - 10
B 15-09-2018 15:15 Alphen J017-2 SJZ JO17-2 Afgeschermd… (+1) 14009 1 - 8
B 09-09-2018 10:15 Meerburg JO17-6 Alphen J017-2 W. (Willem) Hut 14011 2 - 5
B 01-09-2018 13:00 Alphen J017-2 DOSR JO17-3 Afgeschermd 14010 2 - 12
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 12:00 Alphen JO17-2 Alphia JO17-3 69998 1-15
C 13-10-2018 11:30 Schoonhoven JO17-3 FC Oudewater JO17-4 70019 4-0
C 13-10-2018 12:00 Zwammerdam JO17-1 Sportlust '46 JO17-5 70013 6-0
C 13-10-2018 10:15 ARC JO17-6 Be Fair JO17-3 69976 5-2
C 13-10-2018 12:30 TAVV JO17-1 Rohda '76 JO17-2 88120 4-1
C 13-10-2018 13:50 RVC '33 JO17-2 Nieuwkoop JO17-3 70003 0-1
C 06-10-2018 16:00 Rohda '76 JO17-2 Schoonhoven JO17-3 70008 0-4
C 06-10-2018 14:30 Sportlust '46 JO17-5 RVC '33 JO17-2 69975 1-7
C 06-10-2018 13:00 Be Fair JO17-3 TAVV JO17-1 88119 2-2
C 06-10-2018 12:30 Nieuwkoop JO17-3 Zwammerdam JO17-1 69990 3-2
C 06-10-2018 12:00 Alphia JO17-3 ARC JO17-6 69983 0-6
C 29-09-2018 15:00 Sportlust '46 JO17-5 Rohda '76 JO17-2 69972 0-10
C 29-09-2018 11:30 Schoonhoven JO17-3 ARC JO17-6 70017 0-2
C 29-09-2018 12:00 Zwammerdam JO17-1 Be Fair JO17-3 70012 4-2
C 29-09-2018 12:30 Nieuwkoop JO17-3 Alphia JO17-3 69989 4-4
C 29-09-2018 12:30 TAVV JO17-1 Alphen JO17-2 88118 1-0
C 29-09-2018 13:50 RVC '33 JO17-2 FC Oudewater JO17-4 70004 7-1
C 22-09-2018 16:00 Rohda '76 JO17-2 RVC '33 JO17-2 70010 7-4
C 22-09-2018 14:30 FC Oudewater JO17-4 Nieuwkoop JO17-3 70024 1-4
C 22-09-2018 13:30 Alphen JO17-2 Zwammerdam JO17-1 70000 2-10
C 22-09-2018 12:15 ARC JO17-6 TAVV JO17-1 88117 3-1
C 22-09-2018 11:15 Alphia JO17-3 Schoonhoven JO17-3 69984 2-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:15 Meerburg JO17-6 DOSR JO17-3 14012 0-8
B 15-09-2018 15:15 Alphen JO17-2 SJZ JO17-2 14009 1-8
B 09-09-2018 10:15 Meerburg JO17-6 Alphen JO17-2 14011 2-5
B 08-09-2018 13:00 DOSR JO17-3 SJZ JO17-2 14008 3-4
B 01-09-2018 10:00 SJZ JO17-2 Meerburg JO17-6 14013 9-0
B 01-09-2018 13:00 Alphen JO17-2 DOSR JO17-3 14010 2-12

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO17-6 4 4 0 0 12 16 3 13 0
2 Nieuwkoop JO17-3 4 3 1 0 10 12 7 5 0
3 Zwammerdam JO17-1 4 3 0 1 9 22 7 15 0
4 Schoonhoven JO17-3 4 3 0 1 9 12 4 8 0
5 RVC '33 JO17-2 4 2 0 2 6 18 10 8 0
6 Rohda '76 JO17-2 4 2 0 2 6 18 12 6 0
7 TAVV JO17-1 3 1 1 1 4 7 6 1 0
8 Alphia JO17-3 4 1 1 2 4 21 15 6 0
9 Be Fair JO17-3 3 0 1 2 1 6 11 -5 0
10 Alphen JO17-2 2 0 0 2 0 3 25 -22 0
11 FC Oudewater JO17-4 3 0 0 3 0 2 15 -13 0
12 Sportlust '46 JO17-5 3 0 0 3 0 1 23 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJZ JO17-2 3 3 0 0 9 21 4 17 0
2 DOSR JO17-3 3 2 0 1 6 23 6 17 0
3 Alphen JO17-2 3 1 0 2 3 8 22 -14 0
4 Meerburg JO17-6 3 0 0 3 0 2 22 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 24-07-18 18:30 - 19:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
di 31-07-18 18:30 - 19:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
di 07-08-18 18:30 - 19:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
di 14-08-18 18:30 - 19:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
di 21-08-18 18:30 - 19:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 27-08-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 03-09-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 10-09-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 17-09-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 24-09-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 01-10-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 08-10-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 15-10-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 22-10-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 29-10-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 05-11-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 12-11-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 19-11-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 26-11-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 03-12-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 10-12-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 17-12-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 24-12-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 31-12-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 07-01-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 14-01-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 21-01-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 28-01-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 04-02-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 11-02-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 18-02-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 25-02-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 04-03-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 11-03-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 18-03-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 25-03-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 01-04-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 08-04-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 15-04-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 22-04-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 29-04-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 06-05-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 13-05-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 20-05-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 27-05-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 03-06-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 10-06-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 17-06-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 24-06-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
ma 01-07-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training Alphen J017-2
donderdag 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 26-07-18 18:30 - 19:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 02-08-18 18:30 - 19:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 09-08-18 18:30 - 19:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 16-08-18 18:30 - 19:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 23-08-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 30-08-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 06-09-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 13-09-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 20-09-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 27-09-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 04-10-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 11-10-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 18-10-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 25-10-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 01-11-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 08-11-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 15-11-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 22-11-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 29-11-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 06-12-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 13-12-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 20-12-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 27-12-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 03-01-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 10-01-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 17-01-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 24-01-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 31-01-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 07-02-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 14-02-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 21-02-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 28-02-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 07-03-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 14-03-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 21-03-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 28-03-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 04-04-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 11-04-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 18-04-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 25-04-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 02-05-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 09-05-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 16-05-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 23-05-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 30-05-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 06-06-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 13-06-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 20-06-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
do 27-06-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training Alphen J017-2
donderdag 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 24-07-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
di 31-07-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
di 07-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
di 14-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
di 21-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
di 28-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
di 04-09-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 13-09-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 20-09-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 27-09-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 04-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 11-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 18-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 25-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 01-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 08-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 15-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 22-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 29-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 06-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 13-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 20-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 27-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 03-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 10-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 17-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 24-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 31-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 07-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 14-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 21-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 28-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 07-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 14-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 21-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 28-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 04-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 11-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 18-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 25-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 02-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 09-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 16-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 23-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 30-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 06-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 13-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 20-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2
do 27-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training Alphen J017-2

Berichten



Terug naar boven