Onder 17 beker poule

Junioren - Alphen J017-2

Teamleden

Spelers
Jelmer Hut        
Saifeddine Mohammed Jaadan        
Tomas Meleshchenko        
Adam Mire        
Ratko Petkovic        
Melvin van Vliet        
 
Overige teamleden
Albert Nandlal Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:15 Meerburg JO17-6 DOSR JO17-3 14012 0-8
B 15-09-2018 15:15 Alphen JO17-2 SJZ JO17-2 14009 1-8
B 09-09-2018 10:15 Meerburg JO17-6 Alphen JO17-2 14011 2-5
B 08-09-2018 13:00 DOSR JO17-3 SJZ JO17-2 14008 3-4
B 01-09-2018 10:00 SJZ JO17-2 Meerburg JO17-6 14013 9-0
B 01-09-2018 13:00 Alphen JO17-2 DOSR JO17-3 14010 2-12
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 14:30 Alphen JO17-2 ARC JO17-6 69996 0-0
C 17-11-2018 14:30 Sportlust '46 JO17-5 Alphia JO17-3 69974 0-0
C 17-11-2018 13:55 RVC '33 JO17-2 Schoonhoven JO17-3 70002 0-0
C 17-11-2018 13:00 Be Fair JO17-3 Nieuwkoop JO17-3 69993 0-0
C 17-11-2018 12:30 TAVV JO17-1 FC Oudewater JO17-4 88124 0-0
C 17-11-2018 12:00 Zwammerdam JO17-1 Rohda '76 JO17-2 70011 0-0
C 10-11-2018 11:30 Rohda '76 JO17-2 Be Fair JO17-3 70006 0-0
C 10-11-2018 12:15 ARC JO17-6 RVC '33 JO17-2 69978 0-0
C 10-11-2018 12:30 FC Oudewater JO17-4 Zwammerdam JO17-1 70026 0-0
C 10-11-2018 12:30 Nieuwkoop JO17-3 Sportlust '46 JO17-5 69988 0-0
C 10-11-2018 12:45 Schoonhoven JO17-3 Alphen JO17-2 70016 0-0
C 10-11-2018 10:00 Alphia JO17-3 TAVV JO17-1 88123 0-0
C 03-11-2018 12:00 Alphia JO17-3 Rohda '76 JO17-2 69981 0-0
C 03-11-2018 12:15 ARC JO17-6 FC Oudewater JO17-4 69979 0-0
C 03-11-2018 12:45 Schoonhoven JO17-3 Sportlust '46 JO17-5 70018 0-0
C 03-11-2018 12:30 TAVV JO17-1 Zwammerdam JO17-1 88122 0-0
C 03-11-2018 13:50 RVC '33 JO17-2 Be Fair JO17-3 70001 0-0
C 03-11-2018 12:00 Alphen JO17-2 Nieuwkoop JO17-3 69997 0-0
C 27-10-2018 15:45 Rohda '76 JO17-2 Alphen JO17-2 70005 0-0
C 27-10-2018 14:30 Sportlust '46 JO17-5 TAVV JO17-1 88121 0-0
C 27-10-2018 14:30 FC Oudewater JO17-4 Alphia JO17-3 70025 0-0
C 27-10-2018 12:45 Be Fair JO17-3 Schoonhoven JO17-3 69991 0-0
C 27-10-2018 12:30 Nieuwkoop JO17-3 ARC JO17-6 69986 0-0
C 27-10-2018 12:00 Zwammerdam JO17-1 RVC '33 JO17-2 70015 0-0
C 20-10-2018 12:30 Be Fair JO17-3 Sportlust '46 JO17-5 69992 0-0
C 20-10-2018 12:30 FC Oudewater JO17-4 Alphen JO17-2 70022 0-0
C 13-10-2018 11:30 Schoonhoven JO17-3 FC Oudewater JO17-4 70019 4-0
C 13-10-2018 12:00 Alphen JO17-2 Alphia JO17-3 69998 1-15
C 13-10-2018 12:00 Zwammerdam JO17-1 Sportlust '46 JO17-5 70013 6-0
C 13-10-2018 10:15 ARC JO17-6 Be Fair JO17-3 69976 5-2
C 13-10-2018 12:30 TAVV JO17-1 Rohda '76 JO17-2 88120 4-1
C 13-10-2018 13:50 RVC '33 JO17-2 Nieuwkoop JO17-3 70003 0-1
C 06-10-2018 12:00 Alphia JO17-3 ARC JO17-6 69983 0-6
C 06-10-2018 12:30 Nieuwkoop JO17-3 Zwammerdam JO17-1 69990 3-2
C 06-10-2018 13:00 Be Fair JO17-3 TAVV JO17-1 88119 2-2
C 06-10-2018 16:00 Rohda '76 JO17-2 Schoonhoven JO17-3 70008 0-4
C 06-10-2018 14:30 Sportlust '46 JO17-5 RVC '33 JO17-2 69975 1-7
C 29-09-2018 11:30 Schoonhoven JO17-3 ARC JO17-6 70017 0-2
C 29-09-2018 12:00 Zwammerdam JO17-1 Be Fair JO17-3 70012 4-2
C 29-09-2018 12:30 Nieuwkoop JO17-3 Alphia JO17-3 69989 4-4
C 29-09-2018 12:30 TAVV JO17-1 Alphen JO17-2 88118 1-0
C 29-09-2018 13:50 RVC '33 JO17-2 FC Oudewater JO17-4 70004 7-1
C 29-09-2018 15:00 Sportlust '46 JO17-5 Rohda '76 JO17-2 69972 0-10
C 22-09-2018 16:00 Rohda '76 JO17-2 RVC '33 JO17-2 70010 7-4
C 22-09-2018 14:30 FC Oudewater JO17-4 Nieuwkoop JO17-3 70024 1-4
C 22-09-2018 13:30 Alphen JO17-2 Zwammerdam JO17-1 70000 2-10
C 22-09-2018 11:15 Alphia JO17-3 Schoonhoven JO17-3 69984 2-4
C 22-09-2018 12:15 ARC JO17-6 TAVV JO17-1 88117 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJZ JO17-2 3 3 0 0 9 21 4 17 0
2 DOSR JO17-3 3 2 0 1 6 23 6 17 0
3 Alphen JO17-2 3 1 0 2 3 8 22 -14 0
4 Meerburg JO17-6 3 0 0 3 0 2 22 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO17-6 4 4 0 0 12 16 3 13 0
2 Nieuwkoop JO17-3 4 3 1 0 10 12 7 5 0
3 Zwammerdam JO17-1 4 3 0 1 9 22 7 15 0
4 Schoonhoven JO17-3 4 3 0 1 9 12 4 8 0
5 RVC '33 JO17-2 4 2 0 2 6 18 10 8 0
6 Rohda '76 JO17-2 4 2 0 2 6 18 12 6 0
7 TAVV JO17-1 3 1 1 1 4 7 6 1 0
8 Alphia JO17-3 4 1 1 2 4 21 15 6 0
9 Be Fair JO17-3 3 0 1 2 1 6 11 -5 0
10 Alphen JO17-2 2 0 0 2 0 3 25 -22 0
11 FC Oudewater JO17-4 3 0 0 3 0 2 15 -13 0
12 Sportlust '46 JO17-5 3 0 0 3 0 1 23 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 24-07-18 18:30 - 19:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
di 31-07-18 18:30 - 19:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
di 07-08-18 18:30 - 19:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:30 - 19:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:30 - 19:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
ma 01-07-19 19:45 - 20:45 Veld 4A 2 Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 26-07-18 18:30 - 19:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 02-08-18 18:30 - 19:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 09-08-18 18:30 - 19:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 16-08-18 18:30 - 19:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:45 - 20:45 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
donderdag 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 24-07-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
di 31-07-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
di 07-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:30 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 13-09-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 20-09-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 27-09-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 04-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 11-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 18-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 25-10-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 01-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 08-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 15-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 22-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 29-11-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 06-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 13-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 20-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 27-12-18 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 03-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 10-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 17-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 24-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 31-01-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 07-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 14-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 21-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 28-02-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 07-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 14-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 21-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 28-03-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 04-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 11-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 18-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 25-04-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 02-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 09-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 16-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 23-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 30-05-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 06-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 13-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 20-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door
do 27-06-19 20:30 - 21:15 Veld 2D 8 Keepers training gaat_door

Berichten



Terug naar boven