0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - Alphen J013-1

Teamleden

Spelers
Nikolai Banellis        
Reda Belhaj        
Julian Brons        
Mark van der Horst        
Lorenzo Karemaker        
Toon de Lange        
Joa van Lierop        
Thomas Maas        
Slobodan Petkovic        
Mick van Roessel        
Lorenzo Sijbel        
Tygo Verkerk        
Tygo Zeilstra        
 
Overige teamleden
Ad de Lange Trainer
Henk van der Louw Assistent trainer
Tanja van der Horst Leidster

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 25-05-2019 10:30 Alphen J013-1 Spirit JO13-2 Menno de Bruin (Scheidsrechter) 141452 Sportpark De Bijlen - - 09:45
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 25-05-2019 09:00 Moerkapelle JO13-1 RVC '33 JO13-1
C 25-05-2019 11:00 Sportlust '46 JO13-2 Kamerik JO13-1
C 25-05-2019 11:35 Stolwijk JO13-1 Cabauw JO13-1
C 25-05-2019 11:45 Gouderak JO13-1 DSO JO13-2
C 25-05-2019 10:30 Alphen JO13-1 Spirit JO13-2
C 08-06-2019 09:00 Moerkapelle JO13-1 Sportlust '46 JO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-05-2019 12:45 RVC '33 JO13-1 Alphen J013-1 Afgeschermd 141732 4 - 3
C 11-05-2019 08:45 Alphen J013-1 Kamerik JO13-1 T. (Teun) van Rijn… (+1) 141457 3 - 1
C 13-04-2019 10:30 Alphen J013-1 DSO JO13-2 M. (Menno) de Bruin… (+1) 141453 3 - 2
V 06-04-2019 10:30 Alphen J013-1 NSV'46 J013-1 Hassan El Bouny (Scheidsrechter)
C 23-03-2019 10:30 Alphen J013-1 Sportlust '46 JO13-2 S. (Sven) Kroon… (+1) 141454 5 - 4
C 16-03-2019 12:15 Groeneweg JO13-2 Alphen J013-1 E (Ed) Roos 141629 0 - 4
C 09-03-2019 10:30 Alphen J013-1 Moerkapelle JO13-1 M. (Menno) de Bruin… (+1) 141455 1 - 3
V 23-02-2019 10:30 Alphen J013-1 RVC'33 J013-1 Menno de Bruin (Scheidsrechter) 4 - 1
C 16-02-2019 12:30 Cabauw JO13-1 Alphen J013-1 J. (Jos) Vreeswijk 141566 0 - 4
C 09-02-2019 10:30 Alphen J013-1 Gouderak JO13-1 S (Simon) Hoogendijk… (+1) 141456 1 - 3
C 02-02-2019 11:30 Stolwijk JO13-1 Alphen J013-1 L. (Luca) Meerkerk 141582 5 - 0
C 26-01-2019 11:30 DCV JO13-1 Alphen J013-1 S.R. (Bas) Mul 112823
V 19-01-2019 afgelast Alphen J013-1 Elinkwijk J013-3 Menno de Bruin (Scheidsrechter)
V 12-01-2019 11:30 Lyra J013-1 Alphen J013-1
C 08-12-2018 10:45 Alphen J013-1 Zevenhoven JO13-1 M. (Menno) deBruin… (+1) 25064 4 - 1
C 24-11-2018 11:00 Alphen J013-1 Haz. Boys JO13-1G M. (Menno) deBruin… (+1) 25062 4 - 4
C 17-11-2018 11:00 Alphen J013-1 Koudekerk JO13-1 M. (Menno) deBruin… (+1) 25060 1 - 3
C 10-11-2018 13:00 Nicolaas Boys JO13-1 Alphen J013-1 Afgeschermd 25050 4 - 4
C 30-10-2018 18:30 Bernardus JO13-1 Alphen J013-1 L.H. (Luuk) Verbeij 25077 0 - 4
C 13-10-2018 11:00 Alphen J013-1 Nieuwkoop JO13-2 A. (Ad) deLange… (+1) 25063 3 - 1
C 06-10-2018 11:00 ROAC JO13-1 Alphen J013-1 Afgeschermd 25038 0 - 5
C 22-09-2018 11:00 Alphen J013-1 ARC JO13-2 F.K. (Frits) Swart… (+1) 25061 2 - 2
B 15-09-2018 10:30 Bernardus JO13-1 Alphen J013-1 Afgeschermd 9359 3 - 1
B 08-09-2018 10:30 Alphen J013-1 Koudekerk JO13-1 A. (Ad) deLange… (+1) 9358 1 - 5
B 01-09-2018 08:30 ARC JO13-2 Alphen J013-1 R Vandeveen 9355 3 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-05-2019 08:30 Spirit JO13-2 Moerkapelle JO13-1 141533 1-4
C 18-05-2019 12:30 Cabauw JO13-1 Gouderak JO13-1 141570 0-2
C 18-05-2019 10:30 Kamerik JO13-1 Stolwijk JO13-1 141798 0-4
C 18-05-2019 09:45 DSO JO13-2 Groeneweg JO13-2 141563 3-4
C 18-05-2019 12:45 RVC '33 JO13-1 Alphen JO13-1 141732 4-3
C 11-05-2019 10:00 Sportlust '46 JO13-2 DSO JO13-2 141679 8-1
C 11-05-2019 08:30 Spirit JO13-2 Cabauw JO13-1 141531 3-0
C 11-05-2019 11:45 Gouderak JO13-1 RVC '33 JO13-1 141761 3-1
C 11-05-2019 08:45 Alphen JO13-1 Kamerik JO13-1 141457 3-1
C 11-05-2019 13:00 Stolwijk JO13-1 Groeneweg JO13-2 141585 3-5
C 06-05-2019 19:00 Sportlust '46 JO13-2 RVC '33 JO13-1 141681 1-3
C 04-05-2019 11:15 Kamerik JO13-1 Moerkapelle JO13-1 141801 0-6
C 13-04-2019 11:45 Gouderak JO13-1 Groeneweg JO13-2 141760 4-0
C 13-04-2019 10:30 Alphen JO13-1 DSO JO13-2 141453 3-2
C 13-04-2019 10:30 Moerkapelle JO13-1 Cabauw JO13-1 141747 4-0
C 13-04-2019 08:30 Spirit JO13-2 Kamerik JO13-1 141534 1-1
C 13-04-2019 13:00 Stolwijk JO13-1 Sportlust '46 JO13-2 141586 4-0
C 06-04-2019 11:30 Sportlust '46 JO13-2 Gouderak JO13-1 141682 0-3
C 06-04-2019 09:00 Groeneweg JO13-2 Spirit JO13-2 141630 1-4
C 06-04-2019 09:45 DSO JO13-2 Stolwijk JO13-1 141562 0-3
C 03-04-2019 19:15 Cabauw JO13-1 RVC '33 JO13-1 141569 0-5
C 03-04-2019 19:00 Gouderak JO13-1 Spirit JO13-2 141757 1-4
C 23-03-2019 16:15 Cabauw JO13-1 Kamerik JO13-1 141571 0-3
C 23-03-2019 12:15 RVC '33 JO13-1 Groeneweg JO13-2 141736 6-1
C 23-03-2019 10:30 Alphen JO13-1 Sportlust '46 JO13-2 141454 5-4
C 23-03-2019 10:30 Spirit JO13-2 DSO JO13-2 141530 5-0
C 23-03-2019 10:30 Moerkapelle JO13-1 Stolwijk JO13-1 141748 5-1
C 16-03-2019 10:30 Moerkapelle JO13-1 Gouderak JO13-1 141751 1-1
C 16-03-2019 11:00 Kamerik JO13-1 RVC '33 JO13-1 141800 4-4
C 16-03-2019 11:00 Sportlust '46 JO13-2 Cabauw JO13-1 141680 6-1
C 16-03-2019 11:30 Stolwijk JO13-1 Spirit JO13-2 141583 2-2
C 16-03-2019 12:15 Groeneweg JO13-2 Alphen JO13-1 141629 0-4
C 09-03-2019 11:45 Gouderak JO13-1 Stolwijk JO13-1 141759 3-1
C 09-03-2019 12:30 RVC '33 JO13-1 DSO JO13-2 141734 5-0
C 09-03-2019 13:00 Spirit JO13-2 Sportlust '46 JO13-2 141532 1-0
C 09-03-2019 10:30 Cabauw JO13-1 Groeneweg JO13-2 141568 2-2
C 09-03-2019 10:30 Alphen JO13-1 Moerkapelle JO13-1 141455 1-3
C 16-02-2019 12:15 Kamerik JO13-1 Gouderak JO13-1 141802 1-3
C 16-02-2019 11:30 Groeneweg JO13-2 Sportlust '46 JO13-2 141631 2-2
C 16-02-2019 10:00 RVC '33 JO13-1 Spirit JO13-2 141733 0-0
C 16-02-2019 12:30 Cabauw JO13-1 Alphen JO13-1 141566 0-4
C 16-02-2019 08:30 DSO JO13-2 Moerkapelle JO13-1 141564 0-1
C 09-02-2019 11:00 Kamerik JO13-1 Groeneweg JO13-2 141799 1-3
C 09-02-2019 10:30 Alphen JO13-1 Gouderak JO13-1 141456 1-3
C 09-02-2019 12:15 RVC '33 JO13-1 Stolwijk JO13-1 141735 2-2
C 09-02-2019 10:30 Cabauw JO13-1 DSO JO13-2 141567 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-01-2019 10:30 Bernardus JO13-1 Koudekerk JO13-1 25078 0-2
C 08-12-2018 13:00 Nicolaas Boys JO13-1 ARC JO13-2 25052 6-0
C 08-12-2018 11:00 ROAC JO13-1 Bernardus JO13-1 25040 1-2
C 08-12-2018 10:45 Nieuwkoop JO13-2 Haz. Boys JO13-1G 25044 0-0
C 08-12-2018 10:45 Alphen JO13-1 Zevenhoven JO13-1 25064 4-1
C 01-12-2018 08:30 ARC JO13-2 Nieuwkoop JO13-2 25030 2-1
C 01-12-2018 09:00 Haz. Boys JO13-1G ROAC JO13-1 25073 4-2
C 01-12-2018 09:30 Zevenhoven JO13-1 Meerburg JO13-2 25067 6-0
C 24-11-2018 13:00 Nicolaas Boys JO13-1 Meerburg JO13-2 25053 0-5
C 24-11-2018 11:00 Alphen JO13-1 Haz. Boys JO13-1G 25062 4-4
C 24-11-2018 10:30 Nieuwkoop JO13-2 Zevenhoven JO13-1 25048 0-5
C 24-11-2018 10:00 Koudekerk JO13-1 ARC JO13-2 25033 4-0
C 17-11-2018 10:15 ARC JO13-2 Bernardus JO13-1 25028 1-2
C 17-11-2018 08:45 Zevenhoven JO13-1 Nicolaas Boys JO13-1 25068 8-2
C 17-11-2018 11:00 Alphen JO13-1 Koudekerk JO13-1 25060 1-3
C 17-11-2018 11:45 Meerburg JO13-2 ROAC JO13-1 25069 3-0
C 10-11-2018 10:00 Koudekerk JO13-1 Zevenhoven JO13-1 25037 4-3
C 10-11-2018 10:30 Bernardus JO13-1 Haz. Boys JO13-1G 25079 2-1
C 10-11-2018 10:30 Nieuwkoop JO13-2 Meerburg JO13-2 25045 1-2
C 10-11-2018 11:00 ROAC JO13-1 ARC JO13-2 25039 2-2
C 10-11-2018 13:00 Nicolaas Boys JO13-1 Alphen JO13-1 25050 4-4
C 03-11-2018 13:00 Nicolaas Boys JO13-1 S.V. Kickers'69 JO13-1 25054 0-0
C 03-11-2018 11:45 Meerburg JO13-2 ARC JO13-2 25071 2-0
C 03-11-2018 10:30 Nieuwkoop JO13-2 Bernardus JO13-1 25046 0-2
C 03-11-2018 10:00 Koudekerk JO13-1 ROAC JO13-1 25032 3-0
C 03-11-2018 12:45 Zevenhoven JO13-1 Haz. Boys JO13-1G 25066 5-3
C 30-10-2018 18:30 Bernardus JO13-1 Alphen JO13-1 25077 0-4
C 27-10-2018 08:30 ARC JO13-2 Zevenhoven JO13-1 25031 2-6
C 27-10-2018 09:00 Haz. Boys JO13-1G Nicolaas Boys JO13-1 25075 4-5
C 27-10-2018 09:30 S.V. Kickers'69 JO13-1 Meerburg JO13-2 25056 0-0
C 27-10-2018 11:15 ROAC JO13-1 Nieuwkoop JO13-2 25042 1-0
C 14-10-2018 09:30 Meerburg JO13-2 Bernardus JO13-1 25072 3-0
C 13-10-2018 13:00 Nicolaas Boys JO13-1 ROAC JO13-1 25049 1-4
C 13-10-2018 11:00 Alphen JO13-1 Nieuwkoop JO13-2 25063 3-1
C 13-10-2018 10:00 Koudekerk JO13-1 Haz. Boys JO13-1G 25034 6-1
C 13-10-2018 08:30 ARC JO13-2 S.V. Kickers'69 JO13-1 25029 0-1
C 06-10-2018 09:00 Haz. Boys JO13-1G Meerburg JO13-2 25074 3-3
C 06-10-2018 09:30 S.V. Kickers'69 JO13-1 Zevenhoven JO13-1 25059 2-7
C 06-10-2018 10:30 Nieuwkoop JO13-2 Koudekerk JO13-1 25043 0-5
C 06-10-2018 10:30 Bernardus JO13-1 Nicolaas Boys JO13-1 25080 3-0
C 06-10-2018 11:00 ROAC JO13-1 Alphen JO13-1 25038 0-5
C 29-09-2018 12:15 ARC JO13-2 Haz. Boys JO13-1G 25027 2-2
C 29-09-2018 09:30 S.V. Kickers'69 JO13-1 Bernardus JO13-1 25057 1-3
C 29-09-2018 08:45 Zevenhoven JO13-1 ROAC JO13-1 25065 2-0
C 29-09-2018 13:00 Nicolaas Boys JO13-1 Koudekerk JO13-1 25051 0-7
C 22-09-2018 10:30 Bernardus JO13-1 Zevenhoven JO13-1 25081 0-2
C 22-09-2018 10:30 Nieuwkoop JO13-2 Nicolaas Boys JO13-1 25047 0-2
C 22-09-2018 11:00 Alphen JO13-1 ARC JO13-2 25061 2-2
C 22-09-2018 10:00 Koudekerk JO13-1 Meerburg JO13-2 25035 1-2
C 22-09-2018 09:00 Haz. Boys JO13-1G S.V. Kickers'69 JO13-1 25076 7-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 ARC JO13-2 Koudekerk JO13-1 9356 1-4
B 15-09-2018 10:30 Bernardus JO13-1 Alphen JO13-1 9359 3-1
B 08-09-2018 10:30 Alphen JO13-1 Koudekerk JO13-1 9358 1-5
B 08-09-2018 10:30 Bernardus JO13-1 ARC JO13-2 9360 3-0
B 01-09-2018 08:30 ARC JO13-2 Alphen JO13-1 9355 3-2
B 01-09-2018 10:00 Koudekerk JO13-1 Bernardus JO13-1 9357 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerkapelle JO13-1 8 7 1 0 22 30 4 26 0
2 Gouderak JO13-1 9 7 1 1 22 23 9 14 0
3 RVC '33 JO13-1 9 5 3 1 18 30 14 16 0
4 Spirit JO13-2 9 5 3 1 18 21 9 12 0
5 Alphen JO13-1 9 5 0 4 15 24 22 2 0
6 Stolwijk JO13-1 9 4 2 3 14 25 17 8 0
7 Groeneweg JO13-2 10 3 2 5 11 18 35 -17 0
8 Kamerik JO13-1 9 2 2 5 8 15 26 -11 0
9 Sportlust '46 JO13-2 8 2 1 5 7 21 20 1 0
10 Cabauw JO13-1 9 0 2 7 2 4 30 -26 0
11 DSO JO13-2 9 0 1 8 1 9 34 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Koudekerk JO13-1 9 8 0 1 24 35 7 28 0
2 Zevenhoven JO13-1 9 7 0 2 21 38 15 23 0
3 Meerburg JO13-2 8 6 1 1 19 20 11 9 0
4 Alphen JO13-1 8 4 3 1 15 27 15 12 0
5 Bernardus JO13-1 9 5 0 4 15 11 14 -3 0
6 Nicolaas Boys JO13-1 9 3 1 5 10 20 35 -15 0
7 ROAC JO13-1 9 2 1 6 7 10 22 -12 0
8 Haz. Boys JO13-1G 8 1 3 4 6 22 29 -7 0
9 ARC JO13-2 9 1 3 5 6 11 27 -16 0
10 Nieuwkoop JO13-2 8 0 0 8 0 3 22 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Koudekerk JO13-1 3 3 0 0 9 15 3 12 0
2 Bernardus JO13-1 3 2 0 1 6 7 7 0 0
3 ARC JO13-2 3 1 0 2 3 4 9 -5 0
4 Alphen JO13-1 3 0 0 3 0 4 11 -7 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-07-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 30-07-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 06-08-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 13-08-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-07-19 18:00 - 20:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
maandag 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-07-18 18:30 - 19:30 Veld 4A 10 Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 10 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 01-07-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 25-07-18 18:30 - 19:30 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:30 - 19:45 Veld 1C, Veld 1D 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven