0255 Onder 13 competitie (najaar)

Pupillen - Alphen J013-3

Teamleden

Spelers
Martijn van Baarle        
Stephan Brongersma        
Milan van Donk        
Mika van Est        
Milan Halewijn        
Deacon Ladan        
Wesley van Leeuwen        
Tobias van Muiswinkel        
Dirk Rijnsburger        
Xander Ruben        
Joeri Touw        
Thijmen Uithol        
Joost Verweij        
Mathijs Wanningen        
 
Overige teamleden
Patrick Verweij Trainer
Hassan El Bouny Assistent trainer
Ed Ruben Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 26-01-2019 10:30 Alphen J013-3 Groeneweg JO13-4 136145 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) - - 09:45
C 02-02-2019 10:30 Alphen J013-3 Nieuwkoop JO13-4 136147 Sportpark De Bijlen - - 09:45
C 09-02-2019 09:45 Sportlust \'46 JO13-3 Alphen J013-3 136135 Sportpark Cromwijck - - 08:40
C 09-03-2019 10:00 Groeneweg JO13-4 Alphen J013-3 136140 Sportpark Van 't Verlaat - - 08:50
C 16-03-2019 10:30 Alphen J013-3 Siveo \'60 JO13-1 136148 Sportpark De Bijlen - - 09:45
C 23-03-2019 10:00 Floreant JO13-3 Alphen J013-3 136120 Sportpark Floreant - - 08:55
C 06-04-2019 10:30 Alphen J013-3 Sportlust \'46 JO13-3 136146 Sportpark De Bijlen - - 09:45
C 13-04-2019 11:00 Nieuwkoop JO13-4 Alphen J013-3 136130 Sportpark De Dulen - - 10:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:00 Sportlust '46 JO13-4 Siveo '60 JO13-1 97022 8-0
C 15-12-2018 09:30 Rohda '76 JO13-2 Haastrecht JO13-2 97006 1-2
C 15-12-2018 09:00 Rijnstreek JO13-1 WDS JO13-2 97008 2-1
C 15-12-2018 10:00 CVC Reeuwijk JO13-2 ESTO JO13-2 97007 1-5
C 15-12-2018 11:00 Be Fair JO13-3 Sportlust '46 JO13-3 101842 1-2
C 15-12-2018 09:30 Linschoten JO13-1 Alphense Boys JO13-6 64382 0-0
C 08-12-2018 08:45 Siveo '60 JO13-1 Rijnstreek JO13-1 97004 0-11
C 08-12-2018 09:00 Alphense Boys JO13-6 Be Fair JO13-3 97003 0-0
C 08-12-2018 09:15 Haastrecht JO13-2 Sportlust '46 JO13-4 97021 2-3
C 08-12-2018 10:00 Alphia JO13-1 Rohda '76 JO13-2 64352 4-0
C 08-12-2018 11:30 ESTO JO13-2 Alphen JO13-3 64387 6-1
C 08-12-2018 11:00 Sportlust '46 JO13-3 CVC Reeuwijk JO13-2 101841 1-3
C 08-12-2018 08:45 WDS JO13-2 Linschoten JO13-1 97005 1-5
C 01-12-2018 09:00 Rijnstreek JO13-1 Be Fair JO13-3 96999 1-2
C 01-12-2018 08:45 Rohda '76 JO13-2 ESTO JO13-2 64381 0-5
C 01-12-2018 09:15 Sportlust '46 JO13-4 Alphia JO13-1 97020 0-10
C 01-12-2018 10:00 CVC Reeuwijk JO13-2 Alphense Boys JO13-6 97001 1-6
C 01-12-2018 12:30 Alphen JO13-3 Siveo '60 JO13-1 97000 0-0
C 01-12-2018 11:00 Linschoten JO13-1 Sportlust '46 JO13-3 101840 8-0
C 01-12-2018 11:00 Haastrecht JO13-2 WDS JO13-2 97002 2-2
C 24-11-2018 11:00 Sportlust '46 JO13-3 Rijnstreek JO13-1 101839 2-4
C 24-11-2018 08:30 WDS JO13-2 Sportlust '46 JO13-4 97019 6-2
C 24-11-2018 08:30 Alphia JO13-1 Haastrecht JO13-2 96994 6-0
C 24-11-2018 10:30 Siveo '60 JO13-1 Rohda '76 JO13-2 96998 0-4
C 24-11-2018 09:45 Be Fair JO13-3 CVC Reeuwijk JO13-2 96995 0-7
C 24-11-2018 09:00 Alphense Boys JO13-6 Alphen JO13-3 96996 20-0
C 24-11-2018 12:30 ESTO JO13-2 Linschoten JO13-1 96997 3-4
C 17-11-2018 08:30 CVC Reeuwijk JO13-2 Haastrecht JO13-2 96993 4-1
C 17-11-2018 10:30 Rijnstreek JO13-1 ESTO JO13-2 96989 5-1
C 17-11-2018 09:00 Alphense Boys JO13-6 Siveo '60 JO13-1 96992 9-0
C 17-11-2018 09:30 Alphen JO13-3 Rohda '76 JO13-2 96990 2-3
C 17-11-2018 11:30 Be Fair JO13-3 Alphia JO13-1 96991 2-6
C 17-11-2018 12:25 Sportlust '46 JO13-3 WDS JO13-2 101838 1-3
C 17-11-2018 11:00 Linschoten JO13-1 Sportlust '46 JO13-4 97018 10-0
C 10-11-2018 08:30 Alphia JO13-1 Alphense Boys JO13-6 96979 5-2
C 10-11-2018 08:45 WDS JO13-2 ESTO JO13-2 96978 2-3
C 10-11-2018 09:00 Siveo '60 JO13-1 CVC Reeuwijk JO13-2 96976 0-4
C 10-11-2018 11:00 Sportlust '46 JO13-4 Rijnstreek JO13-1 97015 0-4
C 10-11-2018 09:00 Haastrecht JO13-2 Be Fair JO13-3 96977 13-0
C 10-11-2018 09:30 Alphen JO13-3 Linschoten JO13-1 96980 0-18
C 03-11-2018 12:00 Rohda '76 JO13-2 Linschoten JO13-1 96986 1-7
C 03-11-2018 11:00 Sportlust '46 JO13-4 Alphen JO13-3 97017 7-3
C 03-11-2018 11:15 Haastrecht JO13-2 Rijnstreek JO13-1 96988 1-3
C 03-11-2018 09:00 Siveo '60 JO13-1 Be Fair JO13-3 96985 4-2
C 03-11-2018 08:30 Alphia JO13-1 CVC Reeuwijk JO13-2 96987 8-0
C 03-11-2018 08:45 WDS JO13-2 Haastrecht JO13-2 64360 0-0
C 03-11-2018 09:00 Alphense Boys JO13-6 CVC Reeuwijk JO13-2 94099 0-0
C 03-11-2018 11:30 Be Fair JO13-3 Rijnstreek JO13-1 64364 0-0
C 03-11-2018 09:00 Siveo '60 JO13-1 Linschoten JO13-1 64349 0-0
C 27-10-2018 09:00 Rijnstreek JO13-1 Rohda '76 JO13-2 96981 4-0
C 27-10-2018 09:45 ESTO JO13-2 Alphia JO13-1 64391 0-5
C 27-10-2018 08:30 CVC Reeuwijk JO13-2 Be Fair JO13-3 94098 0-0
C 27-10-2018 09:00 Rijnstreek JO13-1 Siveo '60 JO13-1 64396 0-0
C 27-10-2018 11:00 Alphen JO13-3 WDS JO13-2 64367 0-0
C 27-10-2018 10:30 Haastrecht JO13-2 Alphia JO13-1 64375 0-0
C 27-10-2018 11:15 Be Fair JO13-3 WDS JO13-2 96984 0-6
C 27-10-2018 09:30 Linschoten JO13-1 Haastrecht JO13-2 96982 5-1
C 27-10-2018 13:00 Alphense Boys JO13-6 Sportlust '46 JO13-4 97016 5-1
C 27-10-2018 08:30 CVC Reeuwijk JO13-2 Alphen JO13-3 96983 4-2
C 20-10-2018 12:15 ESTO JO13-2 CVC Reeuwijk JO13-2 94094 0-0
C 13-10-2018 09:00 Alphense Boys JO13-6 Rohda '76 JO13-2 64397 6-4
C 13-10-2018 09:00 Siveo '60 JO13-1 Haastrecht JO13-2 64348 0-4
C 13-10-2018 10:15 WDS JO13-2 Rijnstreek JO13-1 64359 0-0
C 13-10-2018 11:00 Be Fair JO13-3 Alphen JO13-3 64363 0-0
C 13-10-2018 08:30 CVC Reeuwijk JO13-2 Linschoten JO13-1 94097 0-0
C 13-10-2018 10:15 WDS JO13-2 Alphia JO13-1 96974 0-2
C 13-10-2018 10:45 ESTO JO13-2 Sportlust '46 JO13-4 97014 4-5
C 06-10-2018 09:00 Rijnstreek JO13-1 Alphense Boys JO13-6 64392 0-4
C 06-10-2018 09:30 Linschoten JO13-1 Be Fair JO13-3 64384 15-0
C 06-10-2018 10:30 Alphia JO13-1 WDS JO13-2 64355 4-0
C 06-10-2018 09:00 Haastrecht JO13-2 ESTO JO13-2 64374 1-2
C 06-10-2018 08:45 Rohda '76 JO13-2 Siveo '60 JO13-1 64380 9-2
C 06-10-2018 12:00 Alphen JO13-3 CVC Reeuwijk JO13-2 94096 1-4
C 29-09-2018 09:00 Siveo '60 JO13-1 WDS JO13-2 64347 0-6
C 29-09-2018 09:00 Alphense Boys JO13-6 ESTO JO13-2 64400 10-2
C 29-09-2018 09:30 Linschoten JO13-1 Rohda '76 JO13-2 64383 7-2
C 29-09-2018 11:00 Alphen JO13-3 Alphia JO13-1 64370 0-16
C 29-09-2018 11:15 Be Fair JO13-3 Haastrecht JO13-2 64365 2-4
C 29-09-2018 08:30 CVC Reeuwijk JO13-2 Rijnstreek JO13-1 94095 0-1
C 22-09-2018 10:00 Haastrecht JO13-2 Alphen JO13-3 64372 6-1
C 22-09-2018 09:45 Alphia JO13-1 Siveo '60 JO13-1 64356 11-0
C 22-09-2018 09:00 Rijnstreek JO13-1 Linschoten JO13-1 64395 2-5
C 22-09-2018 08:45 Rohda '76 JO13-2 Be Fair JO13-3 64377 3-3
C 22-09-2018 08:45 WDS JO13-2 Alphense Boys JO13-6 64357 2-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:30 Alphen JO13-3 Alphense Boys JO13-5 13810 0-7
B 15-09-2018 12:45 Be Fair JO13-3 Alphia JO13-1 13809 1-12
B 08-09-2018 09:45 Alphia JO13-1 Alphense Boys JO13-5 13807 7-2
B 08-09-2018 11:30 Be Fair JO13-3 Alphen JO13-3 13808 4-1
B 01-09-2018 09:00 Alphense Boys JO13-5 Be Fair JO13-3 13812 9-0
B 01-09-2018 09:15 Alphen JO13-3 Alphia JO13-1 13811 0-17

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphia JO13-1 10 10 0 0 30 73 4 69 0
2 Linschoten JO13-1 8 8 0 0 24 62 8 54 0
3 Alphense Boys JO13-6 9 8 0 1 24 68 15 53 0
4 Rijnstreek JO13-1 11 8 0 3 24 37 16 21 0
5 CVC Reeuwijk JO13-2 9 5 0 4 15 24 24 0 0
6 ESTO JO13-2 10 5 0 5 15 31 34 -3 0
7 WDS JO13-2 10 4 1 5 13 29 23 6 0
8 Haastrecht JO13-2 11 4 1 6 13 33 27 6 0
9 Sportlust '46 JO13-4 9 4 0 5 12 26 44 -18 0
10 Rohda '76 JO13-2 8 2 0 6 6 13 30 -17 0
11 Sportlust '46 JO13-3 5 1 0 4 3 6 19 -13 0
12 Be Fair JO13-3 7 1 0 6 3 7 39 -32 0
13 Siveo '60 JO13-1 9 1 0 8 3 4 59 -55 0
14 Alphen JO13-3 8 0 0 8 0 9 80 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphia JO13-1 3 3 0 0 9 36 3 33 0
2 Alphense Boys JO13-5 3 2 0 1 6 18 7 11 0
3 Be Fair JO13-3 3 1 0 2 3 5 22 -17 0
4 Alphen JO13-3 3 0 0 3 0 1 28 -27 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-07-18 18:00 - 19:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 30-07-18 18:00 - 19:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 06-08-18 18:00 - 19:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-09-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-09-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-09-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-09-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-10-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 08-10-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 15-10-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 22-10-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 29-10-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 05-11-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 12-11-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 19-11-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 26-11-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-12-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-12-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-12-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-12-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 31-12-18 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 07-01-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 14-01-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 21-01-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 28-01-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 04-02-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 11-02-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 18-02-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 25-02-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 04-03-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 11-03-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 18-03-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 25-03-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-04-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 08-04-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 15-04-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 22-04-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 29-04-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 06-05-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 13-05-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 20-05-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 27-05-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-06-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-06-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-06-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-06-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-07-19 18:45 - 19:30 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
dinsdag 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 24-07-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 9 Team training gaat_door
di 31-07-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 9 Team training gaat_door
di 07-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 25-07-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 9 Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 9 Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:30 - 19:30 Veld 2B 4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven