0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - Alphen J011-4

Teamleden

Spelers
Majied Aouaki        
Bahaa Doko        
Marten Knopik        
Justus van Leeuwen        
Arton Maksutaj        
Hielke Teeuw        
Robin van Muiswinkel        
Stan van der Velde        
Justin Verhoeven        
 
Overige teamleden
János Verbeij Trainer
Sami Maksutaj Leider
Bart van Tessel Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 25-05-2019 10:30 Alphen J011-4 Teylingen JO11-1 Albert Nandlal (Scheidsrechter) 120603 Sportpark De Bijlen Veld 2A - - 09:45
T 15-06-2019 n.n.b. Esto toernooi Bodegraven Alphen J011-4 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 25-05-2019 09:45 Stompwijk'92 JO11-3 Meerburg JO11-7
C 25-05-2019 09:30 Rijnsburgse Boys JO11-5 SJC JO11-3
C 25-05-2019 10:30 Alphen JO11-4 Teylingen JO11-1
C 25-05-2019 11:00 Voorschoten`97 JO11-6 SVC'08 JO11-3
C 25-05-2019 11:30 Foreholte JO11-3 Rijnvogels, fc JO11-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-05-2019 08:30 SVC'08 JO11-3 Alphen J011-4 R. (Raymond) van Tol 120582 2 - 4
C 11-05-2019 10:30 Alphen J011-4 Meerburg JO11-7 Afgeschermd… (+1) 120601 11 - 2
C 13-04-2019 10:45 Alphen J011-4 Blauw-Zwart JO11-4 Afgeschermd… (+1) 120600 4 - 1
C 06-04-2019 11:15 Rijnvogels, fc JO11-3 Alphen J011-4 D. (Dylan) v.d. Plas 120625 5 - 8
C 23-03-2019 10:30 Alphen J011-4 Stompwijk'92 JO11-3 Afgeschermd… (+1) 120598 5 - 4
C 16-03-2019 10:00 Foreholte JO11-3 Alphen J011-4 O. (Olivier) Nulkes 120587 7 - 2
C 09-03-2019 09:00 Alphen J011-4 Voorschoten`97 JO11-6 Afgeschermd… (+1) 120599 4 - 7
C 16-02-2019 08:30 SJC JO11-3 Alphen J011-4 Afgeschermd 120593 1 - 6
C 09-02-2019 09:00 Alphen J011-4 HVV JO11-6 Afgeschermd… (+1) 120602 6 - 5
C 02-02-2019 11:30 Rijnsburgse Boys JO11-5 Alphen J011-4 120610 7 - 5
V 12-01-2019 09:30 ARC J010-1 Alphen J011-4
C 15-12-2018 09:30 ESTO JO11-4 Alphen J011-4 Afgeschermd 96760 0 - 11
C 08-12-2018 10:30 Alphen J011-4 Floreant JO11-5M Afgeschermd… (+1) 75295 5 - 0
C 01-12-2018 09:00 Nieuwkoop JO11-3 Alphen J011-4 Afgeschermd 75283 4 - 6
C 24-11-2018 09:35 Alphen J011-4 Siveo '60 JO11-2 Afgeschermd… (+1) 75293 9 - 3
C 17-11-2018 10:45 Alphen J011-4 Alphia JO11-4 Afgeschermd… (+1) 75296 6 - 2
C 10-11-2018 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 Alphen J011-4 75287 1 - 2
C 03-11-2018 09:00 Alphen J011-4 Rohda '76 JO11-2 Afgeschermd 75291 2 - 7
C 27-10-2018 08:45 Woerden JO11-2 Alphen J011-4 F. (Fahrid) Beijert 75308 6 - 4
C 13-10-2018 09:45 Alphen J011-4 DOSR JO11-3 Afgeschermd… (+1) 75292 10 - 4
C 06-10-2018 09:30 RVC '33 JO11-3M Alphen J011-4 90231 0 - 20
C 22-09-2018 10:30 Alphen J011-4 Linschoten JO11-2 Afgeschermd… (+1) 75294 3 - 4
B 15-09-2018 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 Alphen J011-4 Afgeschermd 11860 5 - 5
B 08-09-2018 12:45 Alphia JO11-5 Alphen J011-4 11857 0 - 15
B 01-09-2018 08:00 Alphen J011-4 Nieuwkoop JO11-3 Afgeschermd 11862 2 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-05-2019 14:30 Meerburg JO11-7 Rijnsburgse Boys JO11-5 120606 3-6
C 18-05-2019 10:15 Blauw-Zwart JO11-4 Foreholte JO11-3 120614 2-16
C 18-05-2019 10:00 SJC JO11-3 HVV JO11-6 120597 1-3
C 18-05-2019 08:30 Rijnvogels, fc JO11-3 Stompwijk'92 JO11-3 120627 1-7
C 18-05-2019 08:45 Teylingen JO11-1 Voorschoten`97 JO11-6 120643 6-12
C 18-05-2019 08:30 SVC'08 JO11-3 Alphen JO11-4 120582 2-4
C 11-05-2019 08:30 Voorschoten`97 JO11-6 Rijnvogels, fc JO11-3 120640 3-4
C 11-05-2019 08:45 Teylingen JO11-1 SJC JO11-3 120641 9-1
C 11-05-2019 09:45 Stompwijk'92 JO11-3 Blauw-Zwart JO11-4 120631 0-0
C 11-05-2019 10:30 Alphen JO11-4 Meerburg JO11-7 120601 11-2
C 11-05-2019 09:45 Rijnsburgse Boys JO11-5 Foreholte JO11-3 120609 1-3
C 08-05-2019 17:00 HVV JO11-6 SVC'08 JO11-3 120622 3-4
C 04-05-2019 10:00 Blauw-Zwart JO11-4 Meerburg JO11-7 120617 0-4
C 14-04-2019 11:15 HVV JO11-6 Foreholte JO11-3 120619 3-7
C 13-04-2019 10:45 Alphen JO11-4 Blauw-Zwart JO11-4 120600 4-1
C 13-04-2019 10:00 SVC'08 JO11-3 Rijnvogels, fc JO11-3 120585 6-1
C 13-04-2019 12:15 Rijnsburgse Boys JO11-5 Stompwijk'92 JO11-3 120612 4-3
C 13-04-2019 08:45 Teylingen JO11-1 Meerburg JO11-7 120645 9-4
C 13-04-2019 11:30 Voorschoten`97 JO11-6 SJC JO11-3 120635 11-1
C 06-04-2019 11:15 Rijnvogels, fc JO11-3 Alphen JO11-4 120625 5-8
C 06-04-2019 08:30 SJC JO11-3 SVC'08 JO11-3 120596 1-5
C 06-04-2019 10:00 Meerburg JO11-7 Voorschoten`97 JO11-6 120605 1-11
C 06-04-2019 08:45 Blauw-Zwart JO11-4 Rijnsburgse Boys JO11-5 120616 0-5
C 06-04-2019 09:40 Stompwijk'92 JO11-3 HVV JO11-6 120634 2-3
C 06-04-2019 10:00 Foreholte JO11-3 Teylingen JO11-1 120591 10-4
C 30-03-2019 08:30 HVV JO11-6 Blauw-Zwart JO11-4 120620 12-1
C 30-03-2019 08:30 Rijnvogels, fc JO11-3 SJC JO11-3 120626 1-6
C 23-03-2019 11:30 Voorschoten`97 JO11-6 Rijnsburgse Boys JO11-5 120637 4-5
C 23-03-2019 10:30 Alphen JO11-4 Stompwijk'92 JO11-3 120598 5-4
C 23-03-2019 08:30 SJC JO11-3 Meerburg JO11-7 120595 2-4
C 23-03-2019 08:30 Teylingen JO11-1 Blauw-Zwart JO11-4 120644 4-5
C 23-03-2019 08:30 SVC'08 JO11-3 Foreholte JO11-3 120581 1-8
C 23-03-2019 08:30 HVV JO11-6 Rijnvogels, fc JO11-3 120623 12-1
C 16-03-2019 10:45 Rijnsburgse Boys JO11-5 Teylingen JO11-1 120613 2-8
C 16-03-2019 08:30 Voorschoten`97 JO11-6 HVV JO11-6 120639 1-4
C 16-03-2019 10:00 Foreholte JO11-3 Alphen JO11-4 120587 7-2
C 16-03-2019 10:00 Meerburg JO11-7 SVC'08 JO11-3 120607 2-11
C 16-03-2019 09:45 Stompwijk'92 JO11-3 SJC JO11-3 120630 4-3
C 16-03-2019 08:45 Blauw-Zwart JO11-4 Rijnvogels, fc JO11-3 120618 9-3
C 09-03-2019 10:00 Rijnvogels, fc JO11-3 Meerburg JO11-7 120629 13-4
C 09-03-2019 09:00 Alphen JO11-4 Voorschoten`97 JO11-6 120599 4-7
C 09-03-2019 08:45 Teylingen JO11-1 Stompwijk'92 JO11-3 120642 1-4
C 09-03-2019 08:30 SJC JO11-3 Foreholte JO11-3 120592 0-10
C 09-03-2019 08:30 HVV JO11-6 Rijnsburgse Boys JO11-5 120621 6-2
C 09-03-2019 08:30 SVC'08 JO11-3 Blauw-Zwart JO11-4 120583 2-8
C 02-03-2019 10:30 Blauw-Zwart JO11-4 Voorschoten`97 JO11-6 120615 4-19
C 16-02-2019 10:00 Foreholte JO11-3 Stompwijk'92 JO11-3 120588 8-1
C 16-02-2019 08:30 SJC JO11-3 Alphen JO11-4 120593 1-6
C 16-02-2019 08:30 SVC'08 JO11-3 Teylingen JO11-1 120586 4-7
C 16-02-2019 12:15 Meerburg JO11-7 HVV JO11-6 120608 3-13
C 16-02-2019 10:00 Rijnvogels, fc JO11-3 Rijnsburgse Boys JO11-5 120628 2-2
C 09-02-2019 10:00 SJC JO11-3 Blauw-Zwart JO11-4 120594 1-10
C 09-02-2019 09:00 Alphen JO11-4 HVV JO11-6 120602 6-5
C 09-02-2019 08:30 Meerburg JO11-7 Foreholte JO11-3 120604 0-15
C 09-02-2019 08:30 SVC'08 JO11-3 Rijnsburgse Boys JO11-5 120584 3-4
C 09-02-2019 08:45 Teylingen JO11-1 Rijnvogels, fc JO11-3 120646 5-4
C 09-02-2019 12:45 Voorschoten`97 JO11-6 Stompwijk'92 JO11-3 120636 6-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 09:30 RVC '33 JO11-3M Woerden JO11-2 90238 0-8
C 12-01-2019 10:00 Alphia JO11-4 ESTO JO11-4 96759 15-1
C 15-12-2018 09:30 ESTO JO11-4 Alphen JO11-4 96760 0-11
C 08-12-2018 10:30 Alphen JO11-4 Floreant JO11-5M 75295 5-0
C 08-12-2018 08:30 Alphia JO11-4 Nieuwkoop JO11-3 75279 4-3
C 08-12-2018 10:15 DOSR JO11-3 Siveo '60 JO11-2 75276 3-1
C 08-12-2018 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 Linschoten JO11-2 75289 3-3
C 08-12-2018 08:30 ESTO JO11-4 Rohda '76 JO11-2 96769 0-7
C 01-12-2018 08:30 Floreant JO11-5M ESTO JO11-4 96768 5-1
C 01-12-2018 08:45 Woerden JO11-2 Alphia JO11-4 75312 6-4
C 01-12-2018 08:30 Siveo '60 JO11-2 RVC '33 JO11-3M 90237 5-0
C 01-12-2018 09:30 Linschoten JO11-2 DOSR JO11-3 75302 8-5
C 01-12-2018 09:00 Nieuwkoop JO11-3 Alphen JO11-4 75283 4-6
C 01-12-2018 10:15 Rohda '76 JO11-2 Nicolaas Boys JO11-2 75298 8-1
C 24-11-2018 08:45 Woerden JO11-2 Rohda '76 JO11-2 75307 1-6
C 24-11-2018 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 ESTO JO11-4 96767 3-2
C 24-11-2018 09:30 RVC '33 JO11-3M Nieuwkoop JO11-3 90236 2-6
C 24-11-2018 10:15 DOSR JO11-3 Floreant JO11-5M 75277 1-4
C 24-11-2018 09:35 Alphen JO11-4 Siveo '60 JO11-2 75293 9-3
C 24-11-2018 10:30 Alphia JO11-4 Linschoten JO11-2 75281 4-2
C 17-11-2018 08:30 ESTO JO11-4 RVC '33 JO11-3M 96766 3-1
C 17-11-2018 08:30 Floreant JO11-5M Nicolaas Boys JO11-2 75269 1-0
C 17-11-2018 09:00 Nieuwkoop JO11-3 DOSR JO11-3 75284 8-4
C 17-11-2018 09:00 Siveo '60 JO11-2 Rohda '76 JO11-2 75271 1-10
C 17-11-2018 09:30 Linschoten JO11-2 Woerden JO11-2 75303 6-5
C 17-11-2018 10:45 Alphen JO11-4 Alphia JO11-4 75296 6-2
C 10-11-2018 08:45 Woerden JO11-2 Siveo '60 JO11-2 75310 13-5
C 10-11-2018 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 Alphen JO11-4 75287 1-2
C 10-11-2018 09:30 RVC '33 JO11-3M Linschoten JO11-2 90235 1-5
C 10-11-2018 09:00 DOSR JO11-3 ESTO JO11-4 96765 11-0
C 10-11-2018 10:00 Alphia JO11-4 Floreant JO11-5M 75282 6-0
C 10-11-2018 08:45 Rohda '76 JO11-2 Nieuwkoop JO11-3 75299 7-1
C 03-11-2018 08:30 Floreant JO11-5M Siveo '60 JO11-2 75270 3-4
C 03-11-2018 09:30 ESTO JO11-4 Linschoten JO11-2 96764 3-10
C 03-11-2018 11:30 Alphia JO11-4 RVC '33 JO11-3M 90234 10-3
C 03-11-2018 09:00 Alphen JO11-4 Rohda '76 JO11-2 75291 2-7
C 03-11-2018 10:15 DOSR JO11-3 Woerden JO11-2 75275 1-3
C 03-11-2018 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 Nieuwkoop JO11-3 75288 4-3
C 27-10-2018 09:00 Nieuwkoop JO11-3 ESTO JO11-4 96763 15-1
C 27-10-2018 08:45 Rohda '76 JO11-2 Alphia JO11-4 75301 8-0
C 27-10-2018 08:45 Woerden JO11-2 Alphen JO11-4 75308 6-4
C 27-10-2018 09:00 Siveo '60 JO11-2 Nicolaas Boys JO11-2 75272 3-4
C 27-10-2018 09:30 Linschoten JO11-2 Floreant JO11-5M 75306 4-2
C 27-10-2018 09:30 RVC '33 JO11-3M DOSR JO11-3 90233 3-0
C 20-10-2018 09:00 Siveo '60 JO11-2 ESTO JO11-4 96761 5-5
C 20-10-2018 11:30 DOSR JO11-3 Nicolaas Boys JO11-2 75274 3-3
C 15-10-2018 18:00 Nieuwkoop JO11-3 Floreant JO11-5M 75286 7-0
C 13-10-2018 08:45 Floreant JO11-5M Rohda '76 JO11-2 75268 0-9
C 13-10-2018 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 RVC '33 JO11-3M 90232 9-0
C 13-10-2018 09:30 Linschoten JO11-2 Nieuwkoop JO11-3 75304 2-2
C 13-10-2018 11:30 Alphia JO11-4 Siveo '60 JO11-2 75280 9-0
C 13-10-2018 09:45 Alphen JO11-4 DOSR JO11-3 75292 10-4
C 13-10-2018 08:30 ESTO JO11-4 Woerden JO11-2 96762 5-5
C 06-10-2018 08:45 Rohda '76 JO11-2 Linschoten JO11-2 75300 6-2
C 06-10-2018 08:45 Woerden JO11-2 Nicolaas Boys JO11-2 75309 7-1
C 06-10-2018 10:15 DOSR JO11-3 Alphia JO11-4 75278 0-2
C 06-10-2018 09:30 RVC '33 JO11-3M Alphen JO11-4 90231 0-20
C 29-09-2018 09:30 Linschoten JO11-2 Siveo '60 JO11-2 75305 10-0
C 29-09-2018 08:30 Floreant JO11-5M RVC '33 JO11-3M 90230 8-0
C 29-09-2018 09:30 Nieuwkoop JO11-3 Woerden JO11-2 75285 8-4
C 29-09-2018 10:15 Rohda '76 JO11-2 DOSR JO11-3 75297 15-1
C 29-09-2018 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 Alphia JO11-4 75290 3-2
C 22-09-2018 09:00 Siveo '60 JO11-2 Nieuwkoop JO11-3 75273 2-7
C 22-09-2018 10:30 Alphen JO11-4 Linschoten JO11-2 75294 3-4
C 22-09-2018 09:30 RVC '33 JO11-3M Rohda '76 JO11-2 90229 0-15
C 22-09-2018 08:45 Woerden JO11-2 Floreant JO11-5M 75311 4-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 Alphen JO11-4 11860 5-5
B 15-09-2018 09:30 Nieuwkoop JO11-3 Alphia JO11-5 11859 9-2
B 08-09-2018 10:15 Nieuwkoop JO11-3 Nicolaas Boys JO11-2 11858 8-4
B 08-09-2018 12:45 Alphia JO11-5 Alphen JO11-4 11857 0-15
B 01-09-2018 08:00 Alphen JO11-4 Nieuwkoop JO11-3 11862 2-8
B 01-09-2018 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 Alphia JO11-5 11861 6-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Foreholte JO11-3 10 10 0 0 30 90 14 76 0
2 Alphen JO11-4 10 7 0 3 21 55 41 14 0
3 HVV JO11-6 11 7 0 4 21 69 35 34 0
4 Rijnsburgse Boys JO11-5 10 6 1 3 19 38 37 1 0
5 Voorschoten`97 JO11-6 10 6 0 4 18 74 37 37 0
6 Teylingen JO11-1 10 6 0 4 18 60 51 9 0
7 Stompwijk'92 JO11-3 9 4 0 5 12 34 32 2 0
8 SVC'08 JO11-3 10 4 0 6 12 39 45 -6 0
9 Blauw-Zwart JO11-4 10 4 0 6 12 40 70 -30 0
10 Rijnvogels, fc JO11-3 10 2 1 7 7 35 62 -27 0
11 Meerburg JO11-7 10 2 0 8 6 27 91 -64 0
12 SJC JO11-3 10 1 0 9 3 17 63 -46 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rohda '76 JO11-2 11 11 0 0 33 98 9 89 0
2 Alphen JO11-4 11 8 0 3 24 78 31 47 0
3 Linschoten JO11-2 11 7 2 2 23 56 34 22 0
4 Alphia JO11-4 11 7 0 4 21 58 32 26 0
5 Nieuwkoop JO11-3 11 6 1 4 19 64 36 28 0
6 Woerden JO11-2 11 6 1 4 19 62 45 17 0
7 Nicolaas Boys JO11-2 11 5 2 4 17 32 34 -2 0
8 Floreant JO11-5M 11 5 0 6 15 28 41 -13 0
9 DOSR JO11-3 11 2 1 8 7 33 57 -24 0
10 Siveo '60 JO11-2 11 2 1 8 7 29 73 -44 0
11 ESTO JO11-4 11 1 2 8 5 21 88 -67 0
12 RVC '33 JO11-3M 11 1 0 10 3 10 89 -79 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkoop JO11-3 3 3 0 0 9 25 8 17 0
2 Alphen JO11-4 3 1 1 1 4 22 13 9 0
3 Nicolaas Boys JO11-2 3 1 1 1 4 15 13 2 0
4 Alphia JO11-5 3 0 0 3 0 2 30 -28 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-07-18 18:00 - 19:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 30-07-18 18:00 - 19:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 06-08-18 18:00 - 19:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-07-19 18:00 - 18:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
maandag 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-07-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
ma 01-07-19 18:30 - 19:30 Veld 4C 7 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 25-07-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:30 - 19:30 Veld 2C 9 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven