0660 Mannen Zondag Nacompetitie

Senioren - Alphen 1

Teamleden

Spelers
Rick de Vries Keeper      
mansour el bernichi        
Dennis Boer        
Mike Boer        
Bryn Bogaard        
Menno de Bruin        
Alex Jansen        
Jan de Lange        
Daniel van Leeuwen        
Gianny Leonicia        
Patrick Ruiter        
Kevin Ruiter        
Mitchel Wallaart        
yassine Yagoubi        
Louis Zwiers        
 
Overige teamleden
Peter Gerse Assistent trainer
Marco Parinussa Assistent trainer
Teun van Rijn Assistent scheidsrechter
Peter Saunier Assistent scheidsrechter
Stefan Kooreman Verzorger
Hassan El Bouny Materiaalverzorger
Rob de Lange Hoofdtrainer
Cor Snatersen Materiaalverzorger

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2019 14:00 Steeds Hooger 1 Alphen 1 M.E. (Marcello) Stewart 142866 0 - 5
- 12-05-2019 14:00 Alphen 1 WVC 1 Afgeschermd 142880 2 - 1
V 07-05-2019 20:00 Alphen 1 Zwammerdam 1 - 3
V 04-05-2019 14:30 Alphen 1 Zevenhoven 1 3 - 1
- 14-04-2019 14:00 Alphen 1 Houtwijk sv 1 E. (Edwin) Vlek 142879 5 - 0
- 07-04-2019 14:00 Stolwijk 1 Alphen 1 B.B. (Barry) Rodenburg 142868 3 - 1
- 24-03-2019 14:00 Haastrecht 1 Alphen 1 Afgeschermd 144552 2 - 0
- 17-03-2019 14:00 Alphen 1 Erasmus 1 H.M. (Henry) van Belkum 142878 3 - 3
- 10-03-2019 14:00 Haastrecht 1 Alphen 1 G. (Giovanni) Jaggan 142859
V 03-03-2019 14:00 Alphen 1 VCS 1-1
- 24-02-2019 14:00 Alphen 1 HMC 1 N. (Nadal) Jongeneel 142877 7 - 2
C 17-02-2019 14:00 MMO 1 Alphen 1 Afgeschermd 79434 1 - 4
C 03-02-2019 14:00 SJZ 1 Alphen 1 T.H. (Theo) van de Berg 79385 3 - 1
C 27-01-2019 14:00 WVC 1 Alphen 1 C.R. (Carli) van Booma 79362 0 - 1
C 20-01-2019 14:00 Alphen 1 Voorschoten`97 1 G.P.H. (Gerrit) Hulters 79375 3 - 2
V 15-01-2019 20:00 VEP Alphen 1 4 - 4
C 06-01-2019 14:00 Alphen 1 Oud Alphen
C 09-12-2018 14:00 Alphen 1 Van Nispen 1 R. (Moen) Parmessar 79371 3 - 2
C 02-12-2018 14:00 FC Aalsmeer 1 Alphen 1 F.H.J. (Fred) van derPloeg 79392 3 - 0
C 25-11-2018 14:00 Alphen 1 Warmunda, sv 1 D.L. (Daniel) deGoede 79376 3 - 3
C 18-11-2018 14:00 Sporting Leiden 1 Alphen 1 S. (Sam) van deGraaf 79427 4 - 1
C 28-10-2018 14:00 Alphen 1 Graaf W II VAC 1 Afgeschermd 79377 2 - 2
C 21-10-2018 14:00 Alphen 1 ASC 1 Afgeschermd 79374 3 - 0
C 14-10-2018 14:00 Bernardus 1 Alphen 1 Afgeschermd 79447 2 - 2
C 07-10-2018 14:00 Alphen 1 RKDES 1 B.B. (Barry) Rodenburg 79373 2 - 3
C 30-09-2018 14:00 Nicolaas Boys 1 Alphen 1 E. (Edwin) Vlek 79455 4 - 1
C 23-09-2018 14:00 Alphen 1 DIOS sv. 1 C (Cor) deKeijzer 79372 4 - 5
B 16-09-2018 14:00 OHVV 1 Alphen 1 R. (Ruud) Wesdorp 2227 1 - 4
B 09-09-2018 14:00 Alphen 1 sv Madestein 1 N. (Nico) deJong 2226 5 - 3
B 02-09-2018 14:00 FC IJsselmonde 1 Alphen 1 H.M. (Henry) vanBelkum 2225 4 - 1
V 28-08-2018 20:00 Alphia 1 Alphen 1 0-2
V 25-08-2018 14:30 Hazerswoudse Boys 1 Alphen 1 1-2
V 21-08-2018 20:00 Quick Boys O-19 Alphen 1 3-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 19-05-2019 14:00 Haastrecht 1 Stolwijk 1 142862 1-1
n 19-05-2019 14:00 WVC 1 Erasmus 1 142876 7-1
n 19-05-2019 14:00 HMC 1 Houtwijk sv 1 142873 3-1
n 19-05-2019 14:00 Steeds Hooger 1 Alphen 1 142866 0-5
n 12-05-2019 14:00 Houtwijk sv 1 Steeds Hooger 1 142883 2-11
n 12-05-2019 14:00 Stolwijk 1 HMC 1 142869 8-0
n 12-05-2019 14:00 Alphen 1 WVC 1 142880 2-1
n 12-05-2019 14:30 Erasmus 1 Haastrecht 1 142886 3-2
n 14-04-2019 14:30 Steeds Hooger 1 Stolwijk 1 142865 0-4
n 14-04-2019 14:00 Alphen 1 Houtwijk sv 1 142879 5-0
n 14-04-2019 14:00 HMC 1 Erasmus 1 142872 2-1
n 14-04-2019 14:00 Haastrecht 1 WVC 1 142861 0-1
n 07-04-2019 14:00 Stolwijk 1 Alphen 1 142868 3-1
n 07-04-2019 14:00 Haastrecht 1 HMC 1 142860 8-2
n 07-04-2019 14:00 WVC 1 Houtwijk sv 1 142875 9-0
n 31-03-2019 14:30 Erasmus 1 Steeds Hooger 1 142885 1-2
n 24-03-2019 14:00 Haastrecht 1 Alphen 1 144552 2-0
n 24-03-2019 14:00 WVC 1 Stolwijk 1 142874 2-1
n 24-03-2019 14:00 HMC 1 Steeds Hooger 1 142870 5-3
n 17-03-2019 14:30 Steeds Hooger 1 Haastrecht 1 142864 1-4
n 17-03-2019 14:00 Alphen 1 Erasmus 1 142878 3-3
n 17-03-2019 14:00 Houtwijk sv 1 Stolwijk 1 142882 1-2
n 17-03-2019 14:00 HMC 1 WVC 1 142871 0-10
n 10-03-2019 14:00 Haastrecht 1 Alphen 1 142859 0-0
n 10-03-2019 14:30 Erasmus 1 Houtwijk sv 1 142884 5-1
n 24-02-2019 14:30 Steeds Hooger 1 WVC 1 142863 0-5
n 24-02-2019 14:00 Alphen 1 HMC 1 142877 7-2
n 24-02-2019 14:00 Stolwijk 1 Erasmus 1 142867 4-1
n 24-02-2019 14:00 Houtwijk sv 1 Haastrecht 1 142881 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 14:00 FC IJsselmonde 1 sv Madestein 1 2142 7-1
B 16-09-2018 14:00 OHVV 1 Alphen 1 2227 1-4
B 09-09-2018 14:00 OHVV 1 FC IJsselmonde 1 2068 3-6
B 09-09-2018 14:00 Alphen 1 sv Madestein 1 2226 5-3
B 02-09-2018 14:00 FC IJsselmonde 1 Alphen 1 2225 4-1
B 02-09-2018 14:30 sv Madestein 1 OHVV 1 2111 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-02-2019 14:00 SJZ 1 Nicolaas Boys 1 79380 0-1
C 17-02-2019 14:00 Voorschoten`97 1 Warmunda, sv 1 79354 5-1
C 17-02-2019 14:00 ASC 1 Bernardus 1 79417 2-0
C 17-02-2019 14:00 WVC 1 Van Nispen 1 79358 1-2
C 17-02-2019 14:30 DIOS sv. 1 Graaf W II VAC 1 79405 1-1
C 17-02-2019 14:00 MMO 1 Alphen 1 79434 1-4
C 17-02-2019 14:00 Sporting Leiden 1 FC Aalsmeer 1 79428 3-0
C 10-02-2019 14:00 Warmunda, sv 1 SJZ 1 79368 1-4
C 10-02-2019 14:00 MMO 1 FC Aalsmeer 1 79435 0-0
C 10-02-2019 14:00 Van Nispen 1 ASC 1 79437 1-1
C 07-02-2019 20:00 Sporting Leiden 1 MMO 1 79424 4-0
C 03-02-2019 14:30 DIOS sv. 1 Bernardus 1 79401 3-1
C 03-02-2019 14:00 SJZ 1 Alphen 1 79385 3-1
C 03-02-2019 14:00 Graaf W II VAC 1 Warmunda, sv 1 79411 4-2
C 03-02-2019 14:00 Voorschoten`97 1 Sporting Leiden 1 79357 1-4
C 03-02-2019 14:00 RKDES 1 FC Aalsmeer 1 79398 1-1
C 03-02-2019 14:00 MMO 1 Van Nispen 1 79429 1-2
C 03-02-2019 14:00 ASC 1 Nicolaas Boys 1 79415 1-0
C 27-01-2019 14:00 SJZ 1 Graaf W II VAC 1 79383 0-3
C 27-01-2019 14:00 Voorschoten`97 1 Bernardus 1 79353 5-1
C 27-01-2019 14:00 RKDES 1 Van Nispen 1 79393 4-1
C 27-01-2019 14:00 Warmunda, sv 1 ASC 1 87609 2-2
C 27-01-2019 14:00 Sporting Leiden 1 Nicolaas Boys 1 79422 0-2
C 27-01-2019 14:00 WVC 1 Alphen 1 79362 0-1
C 20-01-2019 14:00 Alphen 1 Voorschoten`97 1 79375 3-2
C 20-01-2019 14:00 FC Aalsmeer 1 DIOS sv. 1 79386 2-5
C 20-01-2019 14:00 Bernardus 1 RKDES 1 79443 1-4
C 20-01-2019 14:00 Nicolaas Boys 1 WVC 1 79454 3-0
C 09-12-2018 14:00 WVC 1 ASC 1 79361 1-2
C 09-12-2018 14:00 Alphen 1 Van Nispen 1 79371 3-2
C 09-12-2018 14:00 Warmunda, sv 1 Sporting Leiden 1 79370 0-5
C 09-12-2018 14:00 Graaf W II VAC 1 Voorschoten`97 1 79410 1-1
C 09-12-2018 14:00 Nicolaas Boys 1 MMO 1 79452 2-0
C 09-12-2018 14:00 Bernardus 1 SJZ 1 79445 1-2
C 09-12-2018 14:00 RKDES 1 DIOS sv. 1 79394 1-1
C 02-12-2018 14:00 SJZ 1 RKDES 1 79379 3-3
C 02-12-2018 14:00 Sporting Leiden 1 Bernardus 1 79425 5-1
C 02-12-2018 14:00 MMO 1 WVC 1 79433 1-1
C 02-12-2018 14:00 ASC 1 Graaf W II VAC 1 79421 1-3
C 02-12-2018 14:00 FC Aalsmeer 1 Alphen 1 79392 3-0
C 02-12-2018 14:00 Voorschoten`97 1 Nicolaas Boys 1 79352 2-1
C 02-12-2018 14:30 DIOS sv. 1 Warmunda, sv 1 79403 3-0
C 25-11-2018 14:00 WVC 1 Sporting Leiden 1 79364 3-0
C 25-11-2018 14:00 Alphen 1 Warmunda, sv 1 79376 3-3
C 25-11-2018 14:00 Graaf W II VAC 1 Van Nispen, Rkvv 1 79407 3-2
C 25-11-2018 14:00 MMO 1 Voorschoten`97 1 79431 0-2
C 25-11-2018 14:00 RKDES 1 ASC 1 79395 1-0
C 25-11-2018 14:00 Bernardus 1 FC Aalsmeer 1 79448 0-1
C 25-11-2018 14:30 DIOS sv. 1 SJZ 1 79404 1-1
C 18-11-2018 14:00 Nicolaas Boys 1 Bernardus 1 79453 3-0
C 18-11-2018 14:00 Van Nispen, Rkvv 1 DIOS sv. 1 79436 1-2
C 18-11-2018 14:00 Sporting Leiden 1 Alphen 1 79427 4-1
C 18-11-2018 14:00 ASC 1 MMO 1 79416 3-0
C 18-11-2018 14:00 FC Aalsmeer 1 Graaf W II VAC 1 79391 5-1
C 18-11-2018 14:00 SJZ 1 WVC 1 79384 1-5
C 18-11-2018 14:00 Voorschoten`97 1 RKDES 1 79351 5-1
C 11-11-2018 14:00 FC Aalsmeer 1 ASC 1 93121 0-1
C 04-11-2018 14:00 WVC 1 FC Aalsmeer 1 79363 7-2
C 04-11-2018 14:00 Warmunda, sv 1 Nicolaas Boys 1 79365 2-4
C 04-11-2018 14:00 RKDES 1 Sporting Leiden 1 79399 1-2
C 04-11-2018 14:00 Graaf W II VAC 1 Bernardus 1 79409 3-0
C 04-11-2018 14:00 ASC 1 Voorschoten`97 1 79418 4-1
C 04-11-2018 14:00 Van Nispen, Rkvv 1 SJZ 1 87610 2-2
C 04-11-2018 14:30 DIOS sv. 1 MMO 1 79400 4-1
C 28-10-2018 14:00 Alphen 1 Graaf W II VAC 1 79377 2-2
C 28-10-2018 14:00 FC Aalsmeer 1 SJZ 1 79390 1-2
C 28-10-2018 14:00 MMO 1 RKDES 1 79430 1-0
C 28-10-2018 14:00 Sporting Leiden 1 ASC 1 79423 1-2
C 28-10-2018 14:00 Nicolaas Boys 1 DIOS sv. 1 79450 0-0
C 28-10-2018 14:00 Van Nispen, Rkvv 1 Warmunda, sv 1 79439 4-2
C 28-10-2018 14:00 Bernardus 1 WVC 1 79446 1-4
C 21-10-2018 14:00 WVC 1 RKDES 1 79360 2-3
C 21-10-2018 14:00 Warmunda, sv 1 MMO 1 79366 2-1
C 21-10-2018 14:00 Alphen 1 ASC 1 79374 3-0
C 21-10-2018 14:00 SJZ 1 Voorschoten`97 1 79382 2-2
C 21-10-2018 14:00 Graaf W II VAC 1 Nicolaas Boys 1 79408 1-0
C 21-10-2018 14:00 Van Nispen, Rkvv 1 FC Aalsmeer 1 79440 3-1
C 21-10-2018 14:30 DIOS sv. 1 Sporting Leiden 1 79406 2-1
C 14-10-2018 14:00 Voorschoten`97 1 WVC 1 79355 3-1
C 14-10-2018 14:00 FC Aalsmeer 1 Warmunda, sv 1 79389 2-0
C 14-10-2018 14:00 Sporting Leiden 1 SJZ 1 79426 2-0
C 14-10-2018 14:00 Nicolaas Boys 1 Van Nispen, Rkvv 1 79449 1-2
C 14-10-2018 14:00 ASC 1 DIOS sv. 1 79414 2-1
C 14-10-2018 14:00 RKDES 1 Graaf W II VAC 1 79397 4-1
C 14-10-2018 14:00 Bernardus 1 Alphen 1 79447 2-2
C 07-10-2018 14:00 Warmunda, sv 1 Bernardus 1 79367 0-1
C 07-10-2018 14:00 Alphen 1 RKDES 1 79373 2-3
C 07-10-2018 14:00 SJZ 1 MMO 1 79381 2-1
C 07-10-2018 14:00 FC Aalsmeer 1 Nicolaas Boys 1 79387 1-3
C 07-10-2018 14:00 Graaf W II VAC 1 WVC 1 79412 0-5
C 07-10-2018 14:00 Van Nispen, Rkvv 1 Sporting Leiden 1 79441 3-3
C 07-10-2018 14:30 DIOS sv. 1 Voorschoten`97 1 79402 4-3
C 30-09-2018 14:00 Bernardus 1 Van Nispen, Rkvv 1 79442 0-2
C 30-09-2018 14:00 Voorschoten`97 1 FC Aalsmeer 1 79356 5-2
C 30-09-2018 14:00 WVC 1 DIOS sv. 1 79359 0-2
C 30-09-2018 14:00 RKDES 1 Warmunda, sv 1 79396 1-1
C 30-09-2018 14:00 MMO 1 Graaf W II VAC 1 79432 2-2
C 30-09-2018 14:00 ASC 1 SJZ 1 79420 0-0
C 30-09-2018 14:00 Nicolaas Boys 1 Alphen 1 79455 4-1
C 23-09-2018 14:00 Nicolaas Boys 1 RKDES 1 79451 0-2
C 23-09-2018 14:00 Alphen 1 DIOS sv. 1 79372 4-5
C 23-09-2018 14:00 Graaf W II VAC 1 Sporting Leiden 1 79413 3-5
C 23-09-2018 14:00 Bernardus 1 MMO 1 79444 2-1
C 23-09-2018 14:00 Warmunda, sv 1 WVC 1 79369 1-6
C 23-09-2018 14:00 Van Nispen, Rkvv 1 Voorschoten`97 1 79438 2-2
C 23-09-2018 14:00 FC Aalsmeer 1 ASC 1 79388 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WVC 1 7 6 0 1 18 35 4 31 0
2 Stolwijk 1 7 5 1 1 16 23 6 17 0
3 Alphen 1 7 4 1 2 13 23 11 12 0
4 Haastrecht 1 7 3 2 2 11 17 8 9 0
5 HMC 1 7 3 0 4 9 14 38 -24 0
6 Erasmus 1 7 2 1 4 7 15 21 -6 0
7 Steeds Hooger 1 7 2 0 5 6 17 26 -9 0
8 Houtwijk sv 1 7 0 1 6 1 5 35 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC IJsselmonde 1 3 3 0 0 9 17 5 12 0
2 Alphen 1 3 2 0 1 6 10 8 2 0
3 OHVV 1 3 1 0 2 3 6 11 -5 0
4 sv Madestein 1 3 0 0 3 0 5 14 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIOS sv. 1 14 9 4 1 31 34 18 16 0
2 Sporting Leiden 1 14 9 1 4 28 39 19 20 0
3 ASC 1 14 8 3 3 27 21 14 7 0
4 Nicolaas Boys 1 14 8 1 5 25 24 12 12 0
5 RKDES 1 14 7 4 3 25 29 21 8 0
6 Voorschoten`97 1 14 7 3 4 24 39 27 12 0
7 Van Nispen 1 14 6 4 4 22 29 26 3 0
8 Graaf W II VAC 1 14 6 4 4 22 28 30 -2 0
9 SJZ 1 14 5 5 4 20 22 24 -2 0
10 WVC 1 14 6 1 7 19 36 22 14 0
11 Alphen 1 14 5 3 6 18 30 34 -4 0
12 FC Aalsmeer 1 14 4 2 8 14 21 31 -10 0
13 Bernardus 1 14 2 1 11 7 11 37 -26 0
14 MMO 1 14 1 3 10 6 10 30 -20 0
15 Warmunda, sv 1 14 1 3 10 6 17 45 -28 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 24-07-18 20:00 - 21:30 1 Team training afgelast
di 31-07-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training afgelast
di 07-08-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training afgelast
di 14-08-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:00 - 21:30 Veld 4A 1 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 26-07-18 20:00 - 21:30 1 Team training afgelast
do 02-08-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training afgelast
do 09-08-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 16-08-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 23-08-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 Veld 3A (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
Alphen1-Warmunda1
30-11-2018
Alphen1-ASC1
Uitslag 3-0
21-10-2018

Berichten



Terug naar boven