Mannen beker reserve zondag 2e ronde

Senioren - Alphen 5

Teamleden

Spelers
Michiel van der Meer Keeper      
Salah Ben Hammadi        
Ralph Breijer        
Gerard Bruines        
Rally de Greef        
Dano Huls        
Najib Ibrahim        
Herman Jansen        
Marco Janszen        
Marc Kammeraad        
Sebastiaan van Kooten        
Martin Luik        
Etienne Meerkerk        
Gerard Paling        
Erik van der Panne        
Wilfred van der Panne        
Dennis Remmerswaal        
Dennis Schouten        
Melvin Schouten        
Martijn van der Valk        
Wiebe van der Veen        
Robert Verkade        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 12-05-2019 10:00 ONA 5 Alphen 5 82451 Sportpark ONA - - 09:05
C 19-05-2019 11:00 Alphen 5 GSV 2 82393 Sportpark De Bijlen - - 10:30
C 26-05-2019 vervallen VEP 7 Alphen 5 82473 Sportpark Cromwijck - - 00:05
C 26-05-2019 12:00 Zoetermeer, fc 7 Alphen 5 95861 Sportpark FC Zoetermeer - - 11:05
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 22-04-2019 14:00 RVC '33 6 Woerden 3
C 28-04-2019 11:30 ASW 4 GSV 2
C 05-05-2019 12:00 Zoetermeer, fc 7 DONK 6
C 05-05-2019 14:00 RVC '33 6 Alphense Boys 5
C 12-05-2019 14:00 Woerden 3 DONK 6
C 12-05-2019 12:00 Zoetermeer, fc 7 Zoetermeer, fc 6
C 12-05-2019 11:30 ASW 4 Alphense Boys 5
C 12-05-2019 11:00 Altior 6 NSV '46 1
C 12-05-2019 10:00 GSV 2 RVC '33 6
C 12-05-2019 10:00 ONA 5 Alphen 5
C 19-05-2019 10:00 ONA 5 Altior 6
C 19-05-2019 10:30 DONK 6 Zoetermeer, fc 7
C 19-05-2019 11:00 Alphen 5 GSV 2
C 19-05-2019 12:00 NSV '46 1 ASW 4
C 19-05-2019 13:30 Alphense Boys 5 Zoetermeer, fc 6

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-04-2019 11:00 Altior 6 Alphen 5 N. (Nico) Groen in \'t Woud 82386 3 - 1
C 07-04-2019 11:00 Alphen 5 RVC '33 6 W. (Wiebe) van der Veen 82400 3 - 2
C 31-03-2019 11:00 Alphen 5 Woerden 3 W. (Wiebe) van der Veen 82394 1 - 5
C 17-03-2019 11:30 ASW 4 Alphen 5 W. (Wiebe) van der Veen 82440 1 - 3
C 10-03-2019 11:00 Alphen 5 Zoetermeer, fc 6 P. (Piet) van Zelst 94312 7 - 2
C 24-02-2019 11:00 Alphen 5 DONK 6 P. (Piet) van Zelst 82399 2 - 2
C 17-02-2019 12:00 Woerden 3 Alphen 5 S. (Salah) Katoun 82429 4 - 3
C 10-02-2019 11:00 Alphen 5 Alphense Boys 5 P. (Piet) van Zelst 82398 4 - 0
C 03-02-2019 12:00 NSV '46 1 Alphen 5 R.J.T. (Richard) Mastwijk 82352 4 - 3
C 20-01-2019 14:00 RVC '33 6 Alphen 5 Afgeschermd 82419 2 - 2
C 09-12-2018 11:00 Alphen 5 Altior 6 Afgeschermd 82397 4 - 2
C 25-11-2018 10:30 DONK 6 Alphen 5 P..M. (Paul) Schippers 82375 0 - 2
C 18-11-2018 11:00 Alphen 5 ASW 4 H.P. (Hendrik) Mol 82391 4 - 2
C 11-11-2018 12:00 Zoetermeer, fc 6 Alphen 5 W. (Wiebe) van derVeen 94304 2 - 4
C 11-11-2018 vervallen Floreant 2 Alphen 5 82462
C 04-11-2018 11:00 Alphen 5 ONA 5 R. (Remco) van derWal 82396 4 - 0
B 21-10-2018 11:00 Alphen 5 ROAC 6 P. (Piet) vanZelst 95906 1 - 3
C 14-10-2018 11:00 Alphen 5 Zoetermeer, fc 7 P. (Piet) vanZelst 95843 2 - 1
C 07-10-2018 10:00 GSV 2 Alphen 5 Afgeschermd 82363 2 - 2
C 30-09-2018 11:00 Alphen 5 NSV '46 1 R.J.T. (Richard) Mastwijk 82395 9 - 4
C 23-09-2018 13:30 Alphense Boys 5 Alphen 5 Afgeschermd 82408 4 - 5
B 16-09-2018 11:00 Alphen 5 WVC 5 C.C. (Cock) Jansen 14306 -
B 09-09-2018 11:00 Alphen 5 GSV 3 Afgeschermd 14305 4 - 4
B 02-09-2018 12:30 DOSR 6 Alphen 5 Afgeschermd 14307 2 - 5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2018 11:00 Alphen 5 ROAC 6 95906 1-3
B 16-09-2018 11:00 Alphen 5 WVC 5 14306 0-0
B 16-09-2018 12:00 GSV 3 DOSR 6 14303 4-1
B 09-09-2018 11:00 Alphen 5 GSV 3 14305 4-4
B 09-09-2018 11:30 WVC 5 DOSR 6 14304 3-5
B 02-09-2018 12:00 GSV 3 WVC 5 14302 3-6
B 02-09-2018 12:30 DOSR 6 Alphen 5 14307 2-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-04-2019 12:00 Zoetermeer, fc 7 ASW 4 95858 6-2
C 14-04-2019 12:00 Woerden 3 Alphense Boys 5 82431 11-2
C 14-04-2019 11:00 Altior 6 Alphen 5 82386 3-1
C 14-04-2019 10:00 GSV 2 Zoetermeer, fc 6 94316 4-3
C 14-04-2019 10:00 ONA 5 DONK 6 82454 1-6
C 14-04-2019 14:00 RVC '33 6 NSV '46 1 82417 4-3
C 07-04-2019 12:00 Zoetermeer, fc 6 ONA 5 94315 4-3
C 07-04-2019 10:30 DONK 6 Altior 6 82376 3-2
C 07-04-2019 11:00 Alphen 5 RVC '33 6 82400 3-2
C 07-04-2019 12:00 NSV '46 1 Woerden 3 82350 0-2
C 07-04-2019 13:30 Alphense Boys 5 Zoetermeer, fc 7 95857 0-4
C 31-03-2019 11:30 Alphense Boys 5 Altior 6 82409 1-8
C 31-03-2019 14:00 RVC '33 6 ONA 5 82418 3-0
C 31-03-2019 12:00 NSV '46 1 Zoetermeer, fc 7 95851 2-6
C 31-03-2019 12:00 Zoetermeer, fc 6 ASW 4 94309 10-2
C 31-03-2019 11:00 Alphen 5 Woerden 3 82394 1-5
C 31-03-2019 10:30 DONK 6 GSV 2 82371 0-2
C 24-03-2019 10:00 GSV 2 NSV '46 1 82361 5-4
C 24-03-2019 14:00 RVC '33 6 Zoetermeer, fc 6 94314 1-2
C 24-03-2019 12:00 Woerden 3 ASW 4 82424 0-0
C 24-03-2019 11:00 Altior 6 Zoetermeer, fc 7 95856 5-0
C 24-03-2019 10:00 ONA 5 Alphense Boys 5 82453 0-12
C 17-03-2019 12:00 Zoetermeer, fc 7 ONA 5 95855 6-1
C 17-03-2019 10:30 DONK 6 RVC '33 6 82378 4-0
C 17-03-2019 11:00 Altior 6 GSV 2 82382 5-0
C 17-03-2019 11:30 ASW 4 Alphen 5 82440 1-3
C 17-03-2019 12:00 Zoetermeer, fc 6 Woerden 3 94313 1-3
C 10-03-2019 12:00 NSV '46 1 DONK 6 82355 2-4
C 10-03-2019 12:00 Woerden 3 Altior 6 82430 3-2
C 10-03-2019 11:00 Alphen 5 Zoetermeer, fc 6 94312 7-2
C 10-03-2019 10:00 GSV 2 Zoetermeer, fc 7 95854 0-0
C 10-03-2019 10:00 ONA 5 ASW 4 82446 2-2
C 24-02-2019 12:00 Woerden 3 Zoetermeer, fc 7 95841 4-0
C 24-02-2019 11:00 Alphen 5 DONK 6 82399 2-2
C 24-02-2019 13:30 Alphense Boys 5 NSV '46 1 82406 11-2
C 17-02-2019 12:00 Woerden 3 Alphen 5 82429 4-3
C 17-02-2019 11:00 Altior 6 Zoetermeer, fc 6 94300 5-1
C 10-02-2019 10:30 DONK 6 Zoetermeer, fc 6 94311 4-2
C 10-02-2019 14:00 RVC '33 6 Zoetermeer, fc 7 95853 5-0
C 10-02-2019 12:00 Woerden 3 GSV 2 82426 2-1
C 10-02-2019 11:00 Altior 6 ASW 4 82380 8-3
C 10-02-2019 11:00 Alphen 5 Alphense Boys 5 82398 4-0
C 10-02-2019 10:00 ONA 5 NSV '46 1 82450 4-3
C 03-02-2019 10:00 GSV 2 ONA 5 82362 14-1
C 03-02-2019 13:30 Alphense Boys 5 DONK 6 82410 3-6
C 03-02-2019 12:00 Zoetermeer, fc 7 Woerden 3 95852 1-8
C 03-02-2019 12:00 Zoetermeer, fc 6 Altior 6 94310 1-10
C 03-02-2019 12:00 NSV '46 1 Alphen 5 82352 4-3
C 03-02-2019 11:30 ASW 4 RVC '33 6 82444 1-2
C 20-01-2019 12:00 ONA 5 Zoetermeer, fc 7 95847 2-1
C 20-01-2019 14:00 RVC '33 6 Alphen 5 82419 2-2
C 23-12-2018 12:00 Zoetermeer, fc 6 GSV 2 94308 0-0
C 09-12-2018 10:30 DONK 6 ONA 5 82374 4-3
C 09-12-2018 11:00 Alphen 5 Altior 6 82397 4-2
C 09-12-2018 11:30 ASW 4 Zoetermeer, fc 7 95850 2-6
C 09-12-2018 12:00 NSV '46 1 RVC '33 6 82356 1-6
C 09-12-2018 13:30 Alphense Boys 5 Woerden 3 82405 1-6
C 02-12-2018 12:00 Zoetermeer, fc 7 Alphense Boys 5 95849 4-3
C 02-12-2018 12:00 Woerden 3 NSV '46 1 82427 5-1
C 02-12-2018 11:00 Altior 6 DONK 6 82388 0-3
C 02-12-2018 10:00 ONA 5 Zoetermeer, fc 6 94307 2-1
C 02-12-2018 10:00 GSV 2 ASW 4 82358 7-5
C 25-11-2018 10:30 DONK 6 Alphen 5 82375 0-2
C 25-11-2018 10:30 ASW 4 Woerden 3 82437 3-4
C 25-11-2018 12:00 NSV '46 1 GSV 2 82349 1-5
C 25-11-2018 12:00 Zoetermeer, fc 6 RVC '33 6 94306 2-1
C 25-11-2018 12:00 Zoetermeer, fc 7 Altior 6 95848 2-5
C 25-11-2018 13:30 Alphense Boys 5 ONA 5 82407 5-4
C 18-11-2018 11:00 Alphen 5 ASW 4 82391 4-2
C 18-11-2018 10:00 GSV 2 Altior 6 82364 10-5
C 18-11-2018 12:00 NSV '46 1 Alphense Boys 5 82354 6-4
C 18-11-2018 12:00 Woerden 3 Zoetermeer, fc 6 94305 5-2
C 18-11-2018 14:00 RVC '33 6 DONK 6 82422 0-1
C 11-11-2018 10:30 DONK 6 NSV '46 1 82373 12-0
C 11-11-2018 11:00 Altior 6 Woerden 3 82383 1-4
C 11-11-2018 11:30 ASW 4 ONA 5 82439 4-3
C 11-11-2018 12:00 Zoetermeer, fc 6 Alphen 5 94304 2-4
C 11-11-2018 12:00 Zoetermeer, fc 7 GSV 2 95846 3-1
C 11-11-2018 13:30 Alphense Boys 5 RVC '33 6 82411 5-6
C 04-11-2018 10:30 DONK 6 Woerden 3 82372 6-1
C 04-11-2018 11:00 Alphen 5 ONA 5 82396 4-0
C 04-11-2018 12:00 NSV '46 1 Altior 6 82353 1-4
C 04-11-2018 12:00 Zoetermeer, fc 6 Zoetermeer, fc 7 95845 2-3
C 04-11-2018 13:30 Alphense Boys 5 ASW 4 82402 7-4
C 04-11-2018 14:00 RVC '33 6 GSV 2 82415 5-5
C 28-10-2018 10:00 ONA 5 RVC '33 6 82455 3-4
C 28-10-2018 10:00 GSV 2 DONK 6 82366 2-0
C 28-10-2018 11:00 Altior 6 Alphense Boys 5 82387 6-2
C 28-10-2018 11:30 ASW 4 Zoetermeer, fc 6 94303 3-9
C 28-10-2018 12:00 Zoetermeer, fc 7 NSV '46 1 95844 7-0
C 21-10-2018 12:00 Zoetermeer, fc 7 RVC '33 6 95840 1-10
C 21-10-2018 12:00 Zoetermeer, fc 6 DONK 6 94299 0-0
C 14-10-2018 11:00 Alphen 5 Zoetermeer, fc 7 95843 2-1
C 14-10-2018 10:00 ONA 5 Woerden 3 82449 1-6
C 14-10-2018 10:30 DONK 6 ASW 4 82369 2-1
C 14-10-2018 13:30 Alphense Boys 5 GSV 2 82404 1-5
C 14-10-2018 14:00 RVC '33 6 Altior 6 82420 2-6
C 14-10-2018 12:00 NSV '46 1 Zoetermeer, fc 6 94302 6-1
C 07-10-2018 10:00 GSV 2 Alphen 5 82363 2-2
C 07-10-2018 11:00 Altior 6 ONA 5 82385 8-0
C 07-10-2018 12:00 VEP 7 DONK 6 82476 0-0
C 07-10-2018 11:30 ASW 4 NSV '46 1 82438 3-3
C 07-10-2018 12:00 Woerden 3 RVC '33 6 82433 6-2
C 07-10-2018 12:00 Zoetermeer, fc 6 Alphense Boys 5 94301 2-1
C 30-09-2018 10:00 ONA 5 GSV 2 82448 0-9
C 30-09-2018 11:00 Alphen 5 NSV '46 1 82395 9-4
C 30-09-2018 12:00 Woerden 3 VEP 7 82423 0-0
C 30-09-2018 14:00 RVC '33 6 ASW 4 82413 4-3
C 30-09-2018 10:30 DONK 6 Alphense Boys 5 82377 9-1
C 23-09-2018 10:00 GSV 2 Woerden 3 82360 5-4
C 23-09-2018 13:45 VEP 7 RVC '33 6 82477 0-0
C 23-09-2018 13:30 Alphense Boys 5 Alphen 5 82408 4-5
C 23-09-2018 12:00 NSV '46 1 ONA 5 82351 10-3
C 23-09-2018 11:30 ASW 4 Altior 6 82441 0-4
C 23-09-2018 11:30 Floreant 2 DONK 6 82465 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ROAC 6 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Alphen 5 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Woerden 3 18 16 0 2 48 83 33 50 0
2 DONK 6 17 13 1 3 40 66 24 42 0
3 Altior 6 19 13 0 6 39 89 41 48 0
4 Alphen 5 19 12 3 4 39 65 42 23 0
5 GSV 2 16 11 2 3 35 77 41 36 0
6 RVC '33 6 18 9 2 7 29 59 48 11 0
7 Zoetermeer, fc 7 17 9 0 8 27 51 54 -3 0
8 Zoetermeer, fc 6 17 6 0 11 18 47 64 -17 0
9 NSV '46 1 19 4 1 14 13 53 98 -45 0
10 Alphense Boys 5 18 4 0 14 12 63 92 -29 0
11 ONA 5 19 3 1 15 10 33 106 -73 0
12 ASW 4 17 1 2 14 5 41 84 -43 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 02-08-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 09-08-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 16-08-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 23-08-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 Veld 2B 5 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven