0225 Onder 19 competitie (najaar)

Junioren - Alphen JO19-2

Teamleden

Spelers
Michelangel Anselmo Benoit        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 12:00 Kagia JO19-1 Alphen JO19-2 36020 3-0
C 14-12-2019 12:00 S.V. Kickers'69 JO19-1 Alphen JO19-2 96122 3-4
C 14-12-2019 10:45 DOSR JO19-2 Kagia JO19-1 36461 1-6
C 14-12-2019 14:30 Woubrugge JO19-1 Altior JO19-1 36423 2-0
C 14-12-2019 14:30 Roodenburg JO19-1 Altior JO19-1 37149 0-0
C 07-12-2019 12:30 Kagia JO19-1 WVC JO19-1 36025 4-2
C 07-12-2019 14:15 Alphense Boys JO19-3 S.V. Kickers'69 JO19-1 35786 3-3
C 07-12-2019 14:30 Altior JO19-1 TAVV JO19-1 36478 1-4
C 07-12-2019 15:00 Woubrugge JO19-1 DOSR JO19-2 36422 4-0
C 07-12-2019 15:30 RCL JO19-2 Roodenburg JO19-1 36221 0-0
C 30-11-2019 10:00 TAVV JO19-1 RCL JO19-2 37028 3-5
C 30-11-2019 10:30 S.V. Kickers'69 JO19-1 DOSR JO19-2 36794 2-1
C 30-11-2019 12:00 Alphen JO19-2 Altior JO19-1 35932 1-4
C 30-11-2019 14:30 Roodenburg JO19-1 Woubrugge JO19-1 37148 0-0
C 30-11-2019 13:00 WVC JO19-1 Alphense Boys JO19-3 37287 3-2
C 23-11-2019 11:00 DOSR JO19-2 Roodenburg JO19-1 36463 0-0
C 23-11-2019 10:15 TAVV JO19-1 WVC JO19-1 37031 1-1
C 23-11-2019 12:45 Alphense Boys JO19-3 RCL JO19-2 35784 5-2
C 23-11-2019 16:15 Woubrugge JO19-1 S.V. Kickers'69 JO19-1 36424 4-2
C 21-11-2019 20:15 WVC JO19-1 RCL JO19-2 37288 2-3
C 16-11-2019 15:30 RCL JO19-2 S.V. Kickers'69 JO19-1 36220 2-3
C 16-11-2019 12:00 Kagia JO19-1 Woubrugge JO19-1 36022 5-0
C 16-11-2019 14:30 Alphen JO19-2 Roodenburg JO19-1 35933 0-0
C 16-11-2019 13:00 Alphense Boys JO19-3 DOSR JO19-2 35785 5-1
C 16-11-2019 14:30 Altior JO19-1 WVC JO19-1 36479 1-2
C 09-11-2019 12:00 S.V. Kickers'69 JO19-1 Alphen JO19-2 36792 0-0
C 09-11-2019 10:15 TAVV JO19-1 Alphense Boys JO19-3 37026 1-6
C 06-11-2019 20:00 Altior JO19-1 S.V. Kickers'69 JO19-1 36477 2-3
C 02-11-2019 15:30 RCL JO19-2 Alphen JO19-2 36217 5-1
C 02-11-2019 11:00 DOSR JO19-2 WVC JO19-1 36464 3-1
C 02-11-2019 12:00 Kagia JO19-1 Altior JO19-1 36023 4-0
C 02-11-2019 12:00 S.V. Kickers'69 JO19-1 Roodenburg JO19-1 36795 3-0
C 02-11-2019 14:30 Woubrugge JO19-1 TAVV JO19-1 36425 0-5
C 26-10-2019 10:00 TAVV JO19-1 DOSR JO19-2 37029 6-0
C 26-10-2019 12:30 Alphen JO19-2 Alphense Boys JO19-3 35930 2-9
C 26-10-2019 14:30 Roodenburg JO19-1 Kagia JO19-1 37147 0-0
C 26-10-2019 13:00 WVC JO19-1 Woubrugge JO19-1 37289 4-2
C 19-10-2019 14:30 Altior JO19-1 DOSR JO19-2 36476 1-5
C 19-10-2019 12:30 Alphen JO19-2 WVC JO19-1 35934 1-4
C 12-10-2019 12:00 S.V. Kickers'69 JO19-1 WVC JO19-1 36796 1-2
C 12-10-2019 14:30 Roodenburg JO19-1 TAVV JO19-1 37150 0-3
C 12-10-2019 14:30 Woubrugge JO19-1 Alphen JO19-2 36421 11-1
C 12-10-2019 13:00 Alphense Boys JO19-3 Kagia JO19-1 35783 2-3
C 12-10-2019 15:30 RCL JO19-2 Altior JO19-1 36219 1-3
C 05-10-2019 14:30 Altior JO19-1 Alphense Boys JO19-3 36475 0-3
C 05-10-2019 12:30 WVC JO19-1 Roodenburg JO19-1 37290 6-1
C 05-10-2019 12:30 Kagia JO19-1 RCL JO19-2 36021 4-0
C 05-10-2019 10:15 TAVV JO19-1 S.V. Kickers'69 JO19-1 37030 3-5
C 05-10-2019 14:30 Alphen JO19-2 DOSR JO19-2 35931 6-1
C 28-09-2019 10:30 TAVV JO19-1 Alphen JO19-2 37027 2-2
C 28-09-2019 11:15 DOSR JO19-2 RCL JO19-2 36462 1-0
C 28-09-2019 12:00 S.V. Kickers'69 JO19-1 Kagia JO19-1 36793 4-0
C 28-09-2019 15:00 Woubrugge JO19-1 Alphense Boys JO19-3 36420 1-5
C 21-09-2019 12:00 Kagia JO19-1 TAVV JO19-1 36024 0-3
C 21-09-2019 15:30 RCL JO19-2 Woubrugge JO19-1 36218 1-2
C 21-09-2019 12:30 Alphense Boys JO19-3 Roodenburg JO19-1 35787 6-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:15 ARC JO19-2 Rohda '76 JO19-1 71098 8-0
B 14-09-2019 12:15 Alphen JO19-2 Alphense Boys JO19-2 71019 1-5
B 07-09-2019 12:30 Alphen JO19-2 ARC JO19-2 71020 2-6
B 07-09-2019 12:45 Alphense Boys JO19-2 Rohda '76 JO19-1 70978 4-0
B 04-09-2019 20:15 Rohda '76 JO19-1 Alphen JO19-2 70991 1-0
B 31-08-2019 12:15 ARC JO19-2 Alphense Boys JO19-2 71097 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-02-2020 16:00 SJZ JO19-2 DOSR JO19-3 127774 0-0
C 08-02-2020 15:00 Nieuwkoop JO19-2 Aarlanderveen JO19-1 127640 0-0
C 08-02-2020 14:30 BSC '68 JO19-3 Altior JO19-1 128262 0-0
C 08-02-2020 14:30 Woerden JO19-5 Bernardus JO19-1 128386 0-0
C 08-02-2020 12:30 Alphen JO19-2 Alphense Boys JO19-4 126771 0-0
C 08-02-2020 12:15 ARC JO19-4 Meerburg JO19-2 127040 0-0
C 01-02-2020 13:00 DOSR JO19-3 Woerden JO19-5 127308 0-0
C 01-02-2020 13:00 Alphense Boys JO19-4 BSC '68 JO19-3 126620 0-0
C 01-02-2020 14:30 Altior JO19-1 ARC JO19-4 127315 0-0
C 01-02-2020 14:30 Bernardus JO19-1 Alphen JO19-2 127481 0-0
C 01-02-2020 16:30 Meerburg JO19-2 Nieuwkoop JO19-2 127400 0-0
C 01-02-2020 12:00 Aarlanderveen JO19-1 SJZ JO19-2 128211 0-0
C 25-01-2020 14:30 Bernardus JO19-1 SJZ JO19-2 127485 0-0
C 25-01-2020 14:30 Altior JO19-1 Meerburg JO19-2 127317 0-0
C 25-01-2020 14:30 Alphen JO19-2 BSC '68 JO19-3 126774 0-0
C 25-01-2020 14:00 Alphense Boys JO19-4 Woerden JO19-5 126621 0-0
C 25-01-2020 13:00 DOSR JO19-3 Nieuwkoop JO19-2 127306 0-0
C 25-01-2020 14:00 Aarlanderveen JO19-1 ARC JO19-4 128207 0-0
C 18-01-2020 12:15 ARC JO19-4 Woerden JO19-5 127042 0-0
C 18-01-2020 12:45 DOSR JO19-3 Alphense Boys JO19-4 127304 0-0
C 18-01-2020 14:30 Altior JO19-1 Bernardus JO19-1 127318 0-0
C 18-01-2020 13:30 Nieuwkoop JO19-2 Alphen JO19-2 127635 0-0
C 18-01-2020 14:30 Meerburg JO19-2 SJZ JO19-2 127401 0-0
C 18-01-2020 14:00 Aarlanderveen JO19-1 BSC '68 JO19-3 128212 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kagia JO19-1 9 7 0 2 21 29 12 17 0
2 Alphense Boys JO19-3 9 6 1 2 19 40 16 24 0
3 S.V. Kickers'69 JO19-1 9 5 1 3 16 26 21 5 0
4 WVC JO19-1 9 5 1 3 16 21 18 3 0
5 Woubrugge JO19-1 9 5 0 4 15 26 23 3 0
6 TAVV JO19-1 9 4 2 3 14 28 20 8 0
7 RCL JO19-2 9 3 0 6 9 19 24 -5 0
8 DOSR JO19-2 9 3 0 6 9 13 31 -18 0
9 Alphen JO19-2 9 2 1 6 7 18 42 -24 0
10 Altior JO19-1 9 2 0 7 6 12 25 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO19-2 3 3 0 0 9 17 3 14 0
2 Alphense Boys JO19-2 3 2 0 1 6 10 4 6 0
3 Rohda '76 JO19-1 3 1 0 2 3 1 12 -11 0
4 Alphen JO19-2 3 0 0 3 0 3 12 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Aarlanderveen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alphense Boys JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Alphen JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Altior JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ARC JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bernardus JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 BSC '68 JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DOSR JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Meerburg JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nieuwkoop JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SJZ JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Woerden JO19-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-08-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
di 27-08-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
di 03-09-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
di 10-09-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
di 17-09-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
di 24-09-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
di 01-10-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
di 08-10-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
di 15-10-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
di 22-10-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 29-10-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 05-11-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 12-11-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 19-11-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 26-11-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 03-12-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 10-12-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 17-12-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 24-12-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 31-12-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 07-01-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 14-01-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 21-01-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 28-01-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 04-02-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 11-02-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 18-02-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 25-02-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 03-03-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 10-03-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 17-03-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 24-03-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 31-03-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 07-04-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 14-04-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 21-04-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 28-04-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 05-05-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 12-05-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 19-05-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 26-05-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 02-06-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 09-06-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 16-06-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 23-06-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
di 30-06-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
donderdag 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
do 22-08-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:15 Veld 1A Team training gaat_door
do 17-10-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 24-10-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 31-10-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 07-11-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 14-11-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 21-11-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 28-11-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 05-12-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 12-12-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 19-12-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 26-12-19 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 02-01-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 09-01-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 16-01-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 23-01-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 30-01-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 06-02-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 13-02-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 20-02-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 27-02-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 05-03-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 12-03-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 19-03-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 26-03-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 02-04-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 09-04-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 16-04-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 23-04-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 30-04-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 07-05-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 14-05-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 21-05-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 28-05-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 04-06-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 11-06-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 18-06-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door
do 25-06-20 18:45 - 20:00 Veld 1A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven