0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - Alphen JO17-1

Teamleden

Spelers
Melvin van Vliet Keeper      
Theun Albert        
Tommy Boesveld        
Camiel van Daal        
Ayyoub Ezzine        
Jens van Gorkom        
Stefan Hut        
Daan de Lange        
Tomas Meleshchenko        
Ratko Petkovic        
Badr Rabhioui        
Devon Simmerman        
Bo Willemstein        
Dylan Zaal        
 
Overige teamleden
Pascal Mulder Trainer
Adriaan Blom Leider
Kees van Vliet Assistent scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 01-02-2020 12:15 Alphen JO17-1 Bernardus JO17-1 Albert Nandlal (Scheidsrechter) 129458 Sportpark De Bijlen Veld 1 - - 11:45
C 08-02-2020 14:30 CVC Reeuwijk JO17-1 Alphen JO17-1 129459 Sportpark Groene Zoom - - 13:45
C 07-03-2020 13:00 VEP JO17-1 Alphen JO17-1 129460 Sportpark Cromwijck - - 12:05
C 14-03-2020 12:00 WDS JO17-1 Alphen JO17-1 129461 Sportpark Wierickeweide - - 11:10
C 28-03-2020 12:15 Alphen JO17-1 Gouda JO17-1 129462 Sportpark De Bijlen - - 11:45
C 04-04-2020 13:00 S.V. Kickers'69 JO17-1 Alphen JO17-1 129463 Sportpark Kickers '69 - - 12:10
C 18-04-2020 12:15 Alphen JO17-1 Woubrugge JO17-1 129464 Sportpark De Bijlen - - 11:45
C 09-05-2020 10:15 ARC JO17-3 Alphen JO17-1 129465 Sportpark Zegersloot - - 09:40
C 16-05-2020 14:30 Woerden JO17-2 Alphen JO17-1 129466 Sportpark Woerden - - 13:40
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 10:00 Floreant JO17-1 RVC '33 JO17-1
C 01-02-2020 14:30 Woerden JO17-2 Gouda JO17-1
C 01-02-2020 13:00 VEP JO17-1 Alphense Boys JO17-3
C 01-02-2020 12:15 Alphen JO17-1 Bernardus JO17-1
C 01-02-2020 12:15 Woubrugge JO17-1 CVC Reeuwijk JO17-1
C 01-02-2020 12:00 WDS JO17-1 ARC JO17-3
C 01-02-2020 11:00 Linschoten JO17-1 S.V. Kickers'69 JO17-1
C 01-02-2020 10:00 Nieuwkoop JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2
C 01-02-2020 12:15 Alphen JO17-1 ESTO JO17-1
C 01-02-2020 12:30 FC Oudewater JO17-1 VV Haastrecht JO17-1
C 01-02-2020 14:30 Olympia JO17-1 Bergambacht JO17-1
C 01-02-2020 11:45 Schoonhoven JO17-1 Be Fair JO17-1
C 08-02-2020 10:15 Gouda JO17-1 Linschoten JO17-1
C 08-02-2020 13:00 S.V. Kickers'69 JO17-1 WDS JO17-1
C 08-02-2020 13:00 Alphense Boys JO17-3 Woubrugge JO17-1
C 08-02-2020 14:30 CVC Reeuwijk JO17-1 Alphen JO17-1
C 08-02-2020 10:15 ARC JO17-3 VEP JO17-1
C 08-02-2020 10:30 Bernardus JO17-1 Woerden JO17-2
C 08-02-2020 13:00 Be Fair JO17-1 FC Oudewater JO17-1
C 08-02-2020 12:30 Bergambacht JO17-1 Schoonhoven JO17-1
C 08-02-2020 14:30 ESTO JO17-1 Olympia JO17-1
C 08-02-2020 14:30 RVC '33 JO17-1 Nieuwkoop JO17-1
C 08-02-2020 13:30 Nieuwerkerk JO17-2 Alphen JO17-1
C 08-02-2020 13:30 VV Haastrecht JO17-1 Floreant JO17-1
C 15-02-2020 13:00 Alphense Boys JO17-3 Gouda JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 14:00 Woerden JO17-2 CVC Reeuwijk JO17-1 109437 0-1
C 25-01-2020 11:45 Woubrugge JO17-1 ARC JO17-3 108999 2-5
C 25-01-2020 13:30 Be Fair JO17-1 VV Haastrecht JO17-1 108305 0-0
C 25-01-2020 11:15 Olympia JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 109369 0-0
C 25-01-2020 12:30 FC Oudewater JO17-1 Bergambacht JO17-1 109362 0-0
C 25-01-2020 12:15 Alphen JO17-1 RVC '33 JO17-1 108258 0-0
C 25-01-2020 11:30 Schoonhoven JO17-1 ESTO JO17-1 108692 0-0
C 25-01-2020 10:00 Floreant JO17-1 Nieuwkoop JO17-1 110035 0-0
C 25-01-2020 12:00 WDS JO17-1 VEP JO17-1 109135 3-1
C 25-01-2020 12:15 Alphen JO17-1 Alphense Boys JO17-3 129457 5-1
C 25-01-2020 12:30 Linschoten JO17-1 Bernardus JO17-1 109467 3-2
C 25-01-2020 14:00 Gouda JO17-1 S.V. Kickers'69 JO17-1 108793 2-1
C 18-01-2020 12:15 Alphen JO17-1 Linschoten JO17-1 129456 1-5
C 18-01-2020 12:00 Woubrugge JO17-1 S.V. Kickers'69 JO17-1 109003 1-7
C 18-01-2020 12:00 WDS JO17-1 Woerden JO17-2 109136 1-0
C 18-01-2020 11:15 VEP JO17-1 CVC Reeuwijk JO17-1 109313 2-6
C 18-01-2020 10:15 ARC JO17-3 Bernardus JO17-1 108651 4-1
C 18-01-2020 12:20 RVC '33 JO17-1 Bergambacht JO17-1 109858 0-0
C 18-01-2020 13:30 Nieuwerkerk JO17-2 Be Fair JO17-1 109079 0-0
C 18-01-2020 13:00 Olympia JO17-1 FC Oudewater JO17-1 109370 0-0
C 18-01-2020 12:00 Nieuwkoop JO17-1 ESTO JO17-1 109501 0-0
C 18-01-2020 10:00 Floreant JO17-1 Schoonhoven JO17-1 110033 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 13:00 FC Lisse JO17-3 Alphen JO17-1 26974 0-0
C 11-01-2020 14:15 Voorschoten`97 JO17-2 S.V. Kickers'69 JO17-1 26817 0-3
C 14-12-2019 13:00 FC Lisse JO17-3 Woubrugge JO17-1 26975 5-3
C 14-12-2019 10:00 Floreant JO17-1 Roodenburg JO17-1 94474 8-2
C 14-12-2019 14:15 Voorschoten`97 JO17-2 UVS JO17-2 26813 3-3
C 14-12-2019 10:00 SJZ JO17-1 Alphia JO17-1 27765 2-2
C 07-12-2019 10:00 Alphia JO17-1 Floreant JO17-1 27833 1-1
C 07-12-2019 12:30 S.V. Kickers'69 JO17-1 FC Lisse JO17-3 27508 4-0
C 07-12-2019 16:00 SJZ JO17-1 Woubrugge JO17-1 27763 3-4
C 07-12-2019 12:30 ROAC JO17-1 Meerburg JO17-2 26272 2-2
C 07-12-2019 16:15 Voorschoten`97 JO17-2 Alphen JO17-1 26815 3-0
C 07-12-2019 12:15 UVS JO17-2 Roodenburg JO17-1 26146 0-0
C 01-12-2019 10:45 Meerburg JO17-2 Voorschoten`97 JO17-2 27242 3-1
C 30-11-2019 12:15 Alphen JO17-1 Alphia JO17-1 26279 2-2
C 30-11-2019 10:00 Floreant JO17-1 Woubrugge JO17-1 28116 1-0
C 30-11-2019 12:30 ROAC JO17-1 S.V. Kickers'69 JO17-1 26273 3-0
C 30-11-2019 12:30 FC Lisse JO17-3 UVS JO17-2 26972 0-1
C 30-11-2019 12:00 Roodenburg JO17-1 SJZ JO17-1 28182 0-0
C 23-11-2019 09:55 Alphia JO17-1 UVS JO17-2 27829 2-1
C 23-11-2019 10:30 Voorschoten`97 JO17-2 ROAC JO17-1 26814 1-0
C 23-11-2019 11:30 Woubrugge JO17-1 Roodenburg JO17-1 27066 0-0
C 23-11-2019 12:30 S.V. Kickers'69 JO17-1 Meerburg JO17-2 27510 4-2
C 23-11-2019 12:00 SJZ JO17-1 Floreant JO17-1 27766 0-3
C 16-11-2019 14:15 Meerburg JO17-2 FC Lisse JO17-3 27243 11-0
C 16-11-2019 10:00 Alphia JO17-1 Woubrugge JO17-1 27831 10-2
C 16-11-2019 12:15 UVS JO17-2 Floreant JO17-1 26145 1-3
C 16-11-2019 12:30 Voorschoten`97 JO17-2 SJZ JO17-1 26818 5-0
C 16-11-2019 12:30 S.V. Kickers'69 JO17-1 Alphen JO17-1 27507 5-1
C 16-11-2019 13:00 ROAC JO17-1 Roodenburg JO17-1 26275 5-0
C 09-11-2019 13:00 FC Lisse JO17-3 Alphia JO17-1 26976 0-0
C 09-11-2019 13:00 Woubrugge JO17-1 Voorschoten`97 JO17-2 27064 5-2
C 09-11-2019 12:30 Alphen JO17-1 UVS JO17-2 26276 1-3
C 09-11-2019 12:00 Roodenburg JO17-1 Meerburg JO17-2 28180 1-7
C 09-11-2019 11:30 SJZ JO17-1 S.V. Kickers'69 JO17-1 27764 4-1
C 09-11-2019 10:00 Floreant JO17-1 ROAC JO17-1 28113 2-0
C 06-11-2019 18:45 SJZ JO17-1 ROAC JO17-1 27761 2-2
C 02-11-2019 12:15 UVS JO17-2 ROAC JO17-1 26142 0-1
C 02-11-2019 12:00 SJZ JO17-1 FC Lisse JO17-3 27762 6-0
C 02-11-2019 12:00 Woubrugge JO17-1 Alphen JO17-1 27063 3-3
C 02-11-2019 10:00 Floreant JO17-1 Roodenburg JO17-1 28117 0-0
C 02-11-2019 10:10 Alphia JO17-1 Meerburg JO17-2 27832 5-2
C 26-10-2019 12:00 Roodenburg JO17-1 Voorschoten`97 JO17-2 28178 1-3
C 26-10-2019 12:15 Alphen JO17-1 SJZ JO17-1 26278 2-0
C 26-10-2019 12:30 S.V. Kickers'69 JO17-1 Floreant JO17-1 27512 1-3
C 26-10-2019 14:00 Meerburg JO17-2 UVS JO17-2 27241 0-1
C 26-10-2019 12:00 ROAC JO17-1 Alphia JO17-1 26274 0-6
C 19-10-2019 12:15 UVS JO17-2 S.V. Kickers'69 JO17-1 26143 1-2
C 19-10-2019 12:00 ROAC JO17-1 Alphen JO17-1 26270 2-1
C 16-10-2019 20:00 Meerburg JO17-2 SJZ JO17-1 27244 4-1
C 14-10-2019 19:30 Alphen JO17-1 Roodenburg JO17-1 26280 5-4
C 12-10-2019 10:00 Alphia JO17-1 Voorschoten`97 JO17-2 27830 9-0
C 12-10-2019 10:00 Floreant JO17-1 Alphen JO17-1 28114 3-0
C 12-10-2019 12:00 Roodenburg JO17-1 FC Lisse JO17-3 28179 3-1
C 12-10-2019 12:30 Woubrugge JO17-1 Meerburg JO17-2 27065 4-2
C 05-10-2019 12:00 ROAC JO17-1 Woubrugge JO17-1 26271 2-2
C 05-10-2019 12:30 S.V. Kickers'69 JO17-1 Alphia JO17-1 27511 1-1
C 05-10-2019 13:00 FC Lisse JO17-3 Floreant JO17-1 26977 2-4
C 28-09-2019 10:00 Floreant JO17-1 Voorschoten`97 JO17-2 28115 4-1
C 28-09-2019 11:00 FC Lisse JO17-3 ROAC JO17-1 26973 1-3
C 28-09-2019 12:00 Roodenburg JO17-1 S.V. Kickers'69 JO17-1 28181 0-5
C 28-09-2019 12:30 Woubrugge JO17-1 UVS JO17-2 27062 5-1
C 28-09-2019 12:15 Alphen JO17-1 Meerburg JO17-2 26277 2-2
C 21-09-2019 12:30 Voorschoten`97 JO17-2 FC Lisse JO17-3 26816 6-2
C 21-09-2019 13:45 Meerburg JO17-2 Floreant JO17-1 27245 2-5
C 21-09-2019 13:30 UVS JO17-2 SJZ JO17-1 26144 2-0
C 21-09-2019 12:30 S.V. Kickers'69 JO17-1 Woubrugge JO17-1 27509 1-0
C 21-09-2019 10:00 Alphia JO17-1 Roodenburg JO17-1 27834 9-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:30 Olympia JO17-1 Alphen JO17-1 62852 5-1
B 14-09-2019 12:45 Jodan Boys, de JO17-3 DSO JO17-2 62948 3-2
B 07-09-2019 12:15 Alphen JO17-1 DSO JO17-2 62521 4-2
B 07-09-2019 14:30 Olympia JO17-1 Jodan Boys, de JO17-3 62853 5-1
B 31-08-2019 11:00 DSO JO17-2 Olympia JO17-1 62701 1-9
B 31-08-2019 13:30 Jodan Boys, de JO17-3 Alphen JO17-1 62947 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO17-3 2 2 0 0 6 9 3 6 0
2 Linschoten JO17-1 2 2 0 0 6 8 3 5 0
3 CVC Reeuwijk JO17-1 2 2 0 0 6 7 2 5 0
4 WDS JO17-1 2 2 0 0 6 4 1 3 0
5 Gouda JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 S.V. Kickers'69 JO17-1 2 1 0 1 3 8 3 5 0
7 Alphen JO17-1 2 1 0 1 3 6 6 0 0
8 Alphense Boys JO17-3 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
9 Woerden JO17-2 2 0 0 2 0 0 2 -2 0
10 Bernardus JO17-1 2 0 0 2 0 3 7 -4 0
11 VEP JO17-1 2 0 0 2 0 3 9 -6 0
12 Woubrugge JO17-1 2 0 0 2 0 3 12 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Floreant JO17-1 11 10 1 0 31 37 10 27 0
2 Alphia JO17-1 10 6 4 0 22 47 11 36 0
3 S.V. Kickers'69 JO17-1 11 7 1 3 22 27 15 12 0
4 ROAC JO17-1 11 5 3 3 18 20 17 3 0
5 Voorschoten`97 JO17-2 11 5 1 5 16 25 30 -5 0
6 Woubrugge JO17-1 10 4 2 4 14 28 30 -2 0
7 Meerburg JO17-2 11 4 2 5 14 37 26 11 0
8 UVS JO17-2 10 4 1 5 13 14 17 -3 0
9 Alphen JO17-1 10 2 3 5 9 17 27 -10 0
10 SJZ JO17-1 11 2 3 6 9 20 27 -7 0
11 Roodenburg JO17-1 9 1 1 7 4 13 45 -32 0
12 FC Lisse JO17-3 9 1 0 8 3 11 41 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Olympia JO17-1 3 3 0 0 9 19 3 16 0
2 Alphen JO17-1 3 2 0 1 6 7 8 -1 0
3 Jodan Boys, de JO17-3 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
4 DSO JO17-2 3 0 0 3 0 5 16 -11 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:30 - 21:30 Veld 1B 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-11-18 17:15 - 18:15 Veld 1F 4 Team training gaat_door
wo 21-11-18 17:15 - 18:15 Veld 1F 4 Team training gaat_door
wo 28-11-18 17:15 - 18:15 Veld 1F 4 Team training gaat_door
wo 05-12-18 17:15 - 18:15 Veld 1F 4 Team training gaat_door
wo 12-12-18 17:15 - 18:15 Veld 1F 4 Team training gaat_door
wo 19-12-18 17:15 - 18:15 Veld 1F 4 Team training gaat_door
wo 26-12-18 17:15 - 18:15 Veld 1F 4 Team training gaat_door
wo 02-01-19 17:15 - 18:15 Veld 1F 4 Team training gaat_door
wo 09-01-19 17:00 - 18:00 4 Team training gaat_door
wo 16-01-19 17:00 - 18:00 4 Team training gaat_door
wo 23-01-19 17:00 - 18:00 4 Team training gaat_door
wo 30-01-19 17:00 - 18:00 4 Team training gaat_door
wo 06-02-19 17:00 - 18:00 4 Team training gaat_door
wo 13-02-19 17:00 - 18:00 4 Team training gaat_door
wo 20-02-19 17:00 - 18:00 4 Team training gaat_door
wo 27-02-19 17:00 - 18:00 4 Team training gaat_door
wo 06-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 13-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 20-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 27-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 03-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 10-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 17-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 24-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 01-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 08-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 15-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 22-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 29-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 05-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 12-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 19-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
wo 26-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 07-08-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 14-08-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
woensdag 20:30 - 21:30 Veld 4B 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 11-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 18-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 25-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 01-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 08-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 15-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 22-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 29-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 06-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 13-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 20-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 27-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 03-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 10-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 17-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 24-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door
ma 01-07-19 17:15 - 18:15 Veld 1D 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven