0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - Alphen JO17-2

Teamleden

Spelers
Milosz Bielec Keeper      
Abiel Abraham Tsehaye        
Batuhan Basar        
Ian Bosman        
Berkay Bozkurt        
Nahom Brhane        
Julian Cornet        
Inge van Eekelen        
Julian Geerts        
Maik van Harskamp        
Jelmer Hut        
Mees Koster        
Rick van Leeuwen        
Julian Mazher        
Aimane Rabheu        
Kusae Shakhashirou        
Joost Van Veen        
Marcin Wielgos        
 
Overige teamleden
Quinte Koster Trainer
Reber Hassan Assistent trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 04-04-2020 afgelast Alphen JO17-2 VEP JO17-4 108264 Sportpark De Bijlen Veld 2 - -
C 18-04-2020 afgelast SVS JO17-2 Alphen JO17-2 108482 Sportpark Schenkel - -
C 09-05-2020 afgelast Alphen JO17-2 Moordrecht JO17-2 108260 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 16-05-2020 afgelast Alphen JO17-2 RVC '33 JO17-3 108265 Sportpark De Bijlen Veld 2 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 11:45 Floreant JO17-2 Be Fair JO17-3
C 04-04-2020 10:00 Gouda JO17-3 FC Oudewater JO17-4
C 04-04-2020 10:15 CVV Zwervers JO17-3 SVS JO17-2
C 04-04-2020 10:15 ARC JO17-7 Woerden JO17-3
C 04-04-2020 14:30 Moordrecht JO17-2 RVC '33 JO17-3
C 04-04-2020 14:30 Alphen JO17-2 VEP JO17-4
C 08-04-2020 20:00 Be Fair JO17-3 SVS JO17-2
C 18-04-2020 10:15 CVV Zwervers JO17-3 Floreant JO17-2
C 18-04-2020 12:15 Woerden JO17-3 Gouda JO17-3
C 18-04-2020 12:30 RVC '33 JO17-3 FC Oudewater JO17-4
C 18-04-2020 14:30 Moordrecht JO17-2 ARC JO17-7
C 18-04-2020 15:00 VEP JO17-4 Be Fair JO17-3
C 18-04-2020 16:00 SVS JO17-2 Alphen JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 28-03-2020 12:30 FC Oudewater JO17-4 Alphen JO17-2 109968
C 14-03-2020 14:30 Alphen JO17-2 ARC JO17-7 108261
C 07-03-2020 12:15 Alphen JO17-2 CVV Zwervers JO17-3 Q.B. (Quinte) Koster… (+1) 108262 2 - 2
V 22-02-2020 12:15 Alphen JO17-2 Bernardus JO17-2 Albert Nandlal (Scheidsrechter)
C 08-02-2020 14:30 Alphen JO17-2 Woerden JO17-3 B. (Bert) Uithol… (+1) 108263 2 - 1
C 01-02-2020 11:45 Floreant JO17-2 Alphen JO17-2 J (John) vd Werf 110038 5 - 0
C 25-01-2020 10:00 Gouda JO17-3 Alphen JO17-2 Afgeschermd 108892 5 - 4
C 18-01-2020 13:00 Be Fair JO17-3 Alphen JO17-2 P.H. (Peter) van Gelooven 108313 5 - 1
V 11-01-2020 12:30 RVC'33 JO17-2 Alphen JO17-2
V 14-12-2019 12:30 Alphen JO15-1 Alphen JO17-2
C 07-12-2019 16:15 SPV '81 JO17-1 Alphen JO17-2 E. (Edwin) Wiltenburg 26930 5 - 1
C 30-11-2019 15:00 Alphense Boys JO17-4 Alphen JO17-2 A.A.J. (Alex) Koelewijn 26046 3 - 0
C 23-11-2019 14:30 Alphen JO17-2 ARC JO17-4 Afgeschermd… (+1) 26281 0 - 6
C 16-11-2019 12:15 Woerden JO17-3 Alphen JO17-2 W. (Wouter) Luijten 27478 1 - 2
C 09-11-2019 14:30 Alphen JO17-2 VEP JO17-4 Afgeschermd… (+1) 26285 5 - 1
C 02-11-2019 14:30 Alphen JO17-2 ESTO JO17-2 H. (Hassan) El Bouny… (+1) 26283 1 - 4
C 26-10-2019 14:30 Kamerik JO17-1 Alphen JO17-2 Afgeschermd 28216 3 - 0
C 19-10-2019 12:15 Alphen JO17-2 FC Oudewater JO17-3 Afgeschermd… (+1) 26284 6 - 3
C 12-10-2019 12:30 Alphen JO17-2 Nieuwkoop JO17-3 R. (Richard) Oosting… (+1) 26282 2 - 6
C 05-10-2019 11:00 Linschoten JO17-2 Alphen JO17-2 H. (Huibert) Plomp 28366 5 - 1
C 21-09-2019 15:00 Sportlust '46 JO17-2 Alphen JO17-2 C. (Kees) Pouw 27443 7 - 3
B 14-09-2019 14:30 Alphen JO17-2 Alphense Boys JO17-3 Afgeschermd… (+1) 62522 0 - 7
B 07-09-2019 13:30 Bernardus JO17-2 Alphen JO17-2 Afgeschermd 62830 8 - 2
B 31-08-2019 13:15 Alphen JO17-2 ARC JO17-5 B. (Bert) Uithol 62523 0 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-03-2020 12:30 FC Oudewater JO17-4 Alphen JO17-2 109968 0-0
C 28-03-2020 12:15 Woerden JO17-3 Moordrecht JO17-2 109443 0-0
C 28-03-2020 12:45 Be Fair JO17-3 CVV Zwervers JO17-3 108316 0-0
C 28-03-2020 13:00 RVC '33 JO17-3 ARC JO17-7 110347 0-0
C 28-03-2020 15:00 VEP JO17-4 Gouda JO17-3 110337 0-0
C 28-03-2020 16:00 SVS JO17-2 Floreant JO17-2 108485 0-0
C 21-03-2020 10:00 Gouda JO17-3 Floreant JO17-2 108895 0-0
C 21-03-2020 15:00 Moordrecht JO17-2 Be Fair JO17-3 108151 0-0
C 14-03-2020 11:30 CVV Zwervers JO17-3 FC Oudewater JO17-4 109057 0-0
C 14-03-2020 11:45 Floreant JO17-2 RVC '33 JO17-3 110041 0-0
C 14-03-2020 11:45 Gouda JO17-3 Moordrecht JO17-2 108891 0-0
C 14-03-2020 12:15 Woerden JO17-3 VEP JO17-4 109448 0-0
C 14-03-2020 14:30 Alphen JO17-2 ARC JO17-7 108261 0-0
C 07-03-2020 14:15 ARC JO17-7 Gouda JO17-3 108671 12-5
C 07-03-2020 16:15 FC Oudewater JO17-4 Floreant JO17-2 109970 3-3
C 07-03-2020 16:00 SVS JO17-2 VEP JO17-4 108486 9-3
C 07-03-2020 12:15 Alphen JO17-2 CVV Zwervers JO17-3 108262 2-2
C 07-03-2020 12:15 RVC '33 JO17-3 Woerden JO17-3 110350 1-3
C 15-02-2020 14:30 FC Oudewater JO17-4 SVS JO17-2 109969 4-2
C 15-02-2020 08:30 CVV Zwervers JO17-3 VEP JO17-4 109059 4-0
C 15-02-2020 11:40 Floreant JO17-2 Moordrecht JO17-2 110037 4-2
C 08-02-2020 14:30 Alphen JO17-2 Woerden JO17-3 108263 2-1
C 08-02-2020 14:30 Moordrecht JO17-2 CVV Zwervers JO17-3 108154 2-2
C 08-02-2020 14:15 ARC JO17-7 VEP JO17-4 108675 3-4
C 08-02-2020 13:00 RVC '33 JO17-3 Be Fair JO17-3 110346 2-0
C 01-02-2020 11:45 Floreant JO17-2 Alphen JO17-2 110038 5-0
C 01-02-2020 12:15 Woerden JO17-3 FC Oudewater JO17-4 109447 4-3
C 01-02-2020 13:00 Be Fair JO17-3 ARC JO17-7 108315 4-1
C 01-02-2020 11:45 CVV Zwervers JO17-3 Gouda JO17-3 109056 2-1
C 01-02-2020 15:00 VEP JO17-4 Moordrecht JO17-2 110335 3-2
C 01-02-2020 16:00 SVS JO17-2 RVC '33 JO17-3 108487 4-1
C 25-01-2020 10:00 Gouda JO17-3 Alphen JO17-2 108892 5-4
C 25-01-2020 10:15 CVV Zwervers JO17-3 ARC JO17-7 109055 5-2
C 25-01-2020 10:15 Woerden JO17-3 SVS JO17-2 109444 3-2
C 25-01-2020 13:00 Be Fair JO17-3 FC Oudewater JO17-4 108318 6-2
C 25-01-2020 15:00 VEP JO17-4 RVC '33 JO17-3 110339 3-3
C 18-01-2020 12:45 FC Oudewater JO17-4 Moordrecht JO17-2 109967 1-3
C 18-01-2020 16:00 SVS JO17-2 ARC JO17-7 108483 6-0
C 18-01-2020 15:00 VEP JO17-4 Floreant JO17-2 110338 1-4
C 18-01-2020 13:00 Be Fair JO17-3 Alphen JO17-2 108313 5-1
C 18-01-2020 10:45 RVC '33 JO17-3 Gouda JO17-3 110348 3-8
C 18-01-2020 12:15 Woerden JO17-3 CVV Zwervers JO17-3 109446 7-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2019 19:30 Linschoten JO17-2 Sportlust '46 JO17-2 28368 6-0
C 14-12-2019 15:15 Alphense Boys JO17-4 ESTO JO17-2 26048 0-2
C 14-12-2019 12:15 ARC JO17-4 Kamerik JO17-1 26701 4-0
C 14-12-2019 12:15 Woerden JO17-3 VEP JO17-4 27482 1-1
C 07-12-2019 12:30 Linschoten JO17-2 Nieuwkoop JO17-3 28370 2-1
C 07-12-2019 12:15 Woerden JO17-3 Alphense Boys JO17-4 27477 2-4
C 07-12-2019 15:00 Sportlust '46 JO17-2 Kamerik JO17-1 27447 0-3
C 07-12-2019 15:00 VEP JO17-4 ESTO JO17-2 28434 0-11
C 07-12-2019 14:30 FC Oudewater JO17-3 ARC JO17-4 28045 3-3
C 07-12-2019 16:15 SPV '81 JO17-1 Alphen JO17-2 26930 5-1
C 30-11-2019 14:15 ARC JO17-4 SPV '81 JO17-1 26698 2-0
C 30-11-2019 12:30 Nieuwkoop JO17-3 VEP JO17-4 27545 7-3
C 30-11-2019 12:30 ESTO JO17-2 Woerden JO17-3 27588 1-1
C 30-11-2019 15:00 Kamerik JO17-1 FC Oudewater JO17-3 28219 1-1
C 30-11-2019 15:00 Alphense Boys JO17-4 Alphen JO17-2 26046 3-0
C 23-11-2019 14:30 Alphen JO17-2 ARC JO17-4 26281 0-6
C 23-11-2019 14:30 Kamerik JO17-1 ESTO JO17-2 28218 0-3
C 23-11-2019 14:30 Woerden JO17-3 FC Oudewater JO17-3 27481 3-4
C 23-11-2019 14:30 Sportlust '46 JO17-2 Nieuwkoop JO17-3 27445 2-4
C 23-11-2019 15:00 VEP JO17-4 Linschoten JO17-2 28437 2-6
C 23-11-2019 16:15 SPV '81 JO17-1 Alphense Boys JO17-4 26929 1-5
C 16-11-2019 11:00 Linschoten JO17-2 ARC JO17-4 28367 3-1
C 16-11-2019 12:15 Woerden JO17-3 Alphen JO17-2 27478 1-2
C 16-11-2019 11:00 Nieuwkoop JO17-3 Kamerik JO17-1 27544 3-0
C 16-11-2019 15:00 Sportlust '46 JO17-2 ESTO JO17-2 27446 0-7
C 16-11-2019 15:00 VEP JO17-4 SPV '81 JO17-1 28432 1-5
C 16-11-2019 14:30 FC Oudewater JO17-3 Alphense Boys JO17-4 28044 1-0
C 09-11-2019 12:15 ARC JO17-4 Nieuwkoop JO17-3 26700 3-3
C 09-11-2019 13:00 ESTO JO17-2 FC Oudewater JO17-3 27590 2-1
C 09-11-2019 14:30 Alphen JO17-2 VEP JO17-4 26285 5-1
C 09-11-2019 14:30 Kamerik JO17-1 Woerden JO17-3 28217 3-1
C 09-11-2019 14:45 Alphense Boys JO17-4 Linschoten JO17-2 26049 5-0
C 09-11-2019 16:15 SPV '81 JO17-1 Sportlust '46 JO17-2 26931 6-3
C 02-11-2019 12:45 FC Oudewater JO17-3 Linschoten JO17-2 28048 1-6
C 02-11-2019 16:15 SPV '81 JO17-1 Kamerik JO17-1 26933 3-2
C 02-11-2019 15:00 Alphense Boys JO17-4 ARC JO17-4 26047 1-1
C 02-11-2019 15:00 VEP JO17-4 Sportlust '46 JO17-2 28433 1-2
C 02-11-2019 14:30 Alphen JO17-2 ESTO JO17-2 26283 1-4
C 02-11-2019 12:15 Woerden JO17-3 Nieuwkoop JO17-3 27480 2-1
C 26-10-2019 11:00 Linschoten JO17-2 Woerden JO17-3 28369 6-1
C 26-10-2019 12:30 ESTO JO17-2 SPV '81 JO17-1 27587 3-0
C 26-10-2019 13:00 Nieuwkoop JO17-3 FC Oudewater JO17-3 27543 8-0
C 26-10-2019 12:15 ARC JO17-4 VEP JO17-4 26702 18-2
C 26-10-2019 13:00 Sportlust '46 JO17-2 Alphense Boys JO17-4 27442 2-2
C 26-10-2019 14:30 Kamerik JO17-1 Alphen JO17-2 28216 3-0
C 19-10-2019 12:15 Alphen JO17-2 FC Oudewater JO17-3 26284 6-3
C 19-10-2019 12:30 Nieuwkoop JO17-3 SPV '81 JO17-1 27542 3-1
C 16-10-2019 19:30 SPV '81 JO17-1 Linschoten JO17-2 26934 3-2
C 12-10-2019 16:15 FC Oudewater JO17-3 Sportlust '46 JO17-2 28047 1-2
C 12-10-2019 12:30 Alphen JO17-2 Nieuwkoop JO17-3 26282 2-6
C 05-10-2019 11:00 Linschoten JO17-2 Alphen JO17-2 28366 5-1
C 05-10-2019 12:30 ESTO JO17-2 ARC JO17-4 27586 1-2
C 05-10-2019 14:30 Kamerik JO17-1 Alphense Boys JO17-4 28215 4-1
C 05-10-2019 15:00 Sportlust '46 JO17-2 Woerden JO17-3 27444 2-5
C 05-10-2019 15:00 VEP JO17-4 FC Oudewater JO17-3 28435 0-11
C 28-09-2019 16:15 SPV '81 JO17-1 Woerden JO17-3 26932 5-1
C 28-09-2019 10:30 Kamerik JO17-1 Linschoten JO17-2 28220 1-1
C 28-09-2019 12:15 ARC JO17-4 Sportlust '46 JO17-2 26699 5-2
C 28-09-2019 11:45 ESTO JO17-2 Nieuwkoop JO17-3 27589 1-4
C 28-09-2019 15:15 Alphense Boys JO17-4 VEP JO17-4 26050 8-0
C 21-09-2019 11:00 Linschoten JO17-2 ESTO JO17-2 28371 0-2
C 21-09-2019 15:00 VEP JO17-4 Kamerik JO17-1 28436 0-4
C 21-09-2019 15:00 Sportlust '46 JO17-2 Alphen JO17-2 27443 7-3
C 21-09-2019 12:45 Nieuwkoop JO17-3 Alphense Boys JO17-4 27541 4-2
C 21-09-2019 12:30 Woerden JO17-3 ARC JO17-4 27479 1-9
C 21-09-2019 16:15 FC Oudewater JO17-3 SPV '81 JO17-1 28046 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:15 Bernardus JO17-2 ARC JO17-5 62831 2-10
B 14-09-2019 14:30 Alphen JO17-2 Alphense Boys JO17-3 62522 0-7
B 07-09-2019 12:15 ARC JO17-5 Alphense Boys JO17-3 62643 0-4
B 07-09-2019 13:30 Bernardus JO17-2 Alphen JO17-2 62830 8-2
B 31-08-2019 13:00 Alphense Boys JO17-3 Bernardus JO17-2 62455 7-1
B 31-08-2019 13:15 Alphen JO17-2 ARC JO17-5 62523 0-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Woerden JO17-3 5 4 0 1 12 18 11 7 0
2 CVV Zwervers JO17-3 6 3 2 1 11 18 14 4 0
3 Floreant JO17-2 4 3 1 0 10 16 6 10 0
4 Be Fair JO17-3 4 3 0 1 9 15 6 9 0
5 SVS JO17-2 5 3 0 2 9 23 11 12 0
6 VEP JO17-4 6 2 1 3 7 14 25 -11 0
7 Gouda JO17-3 4 2 0 2 6 19 21 -2 0
8 Moordrecht JO17-2 4 1 1 2 4 9 10 -1 0
9 FC Oudewater JO17-4 5 1 1 3 4 13 18 -5 0
10 RVC '33 JO17-3 5 1 1 3 4 10 18 -8 0
11 Alphen JO17-2 5 1 1 3 4 9 18 -9 0
12 ARC JO17-7 5 1 0 4 3 18 24 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ESTO JO17-2 11 8 1 2 25 37 9 28 0
2 Nieuwkoop JO17-3 11 8 1 2 25 44 18 26 0
3 ARC JO17-4 11 7 3 1 24 54 16 38 0
4 Linschoten JO17-2 11 7 1 3 22 37 18 19 0
5 SPV '81 JO17-1 11 7 0 4 21 31 24 7 0
6 Alphense Boys JO17-4 11 5 2 4 17 31 17 14 0
7 Kamerik JO17-1 11 5 2 4 17 21 17 4 0
8 FC Oudewater JO17-3 11 3 2 6 11 27 33 -6 0
9 Sportlust '46 JO17-2 11 3 1 7 10 22 43 -21 0
10 Alphen JO17-2 11 3 0 8 9 21 44 -23 0
11 Woerden JO17-3 11 2 2 7 8 19 38 -19 0
12 VEP JO17-4 11 0 1 10 1 11 78 -67 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphense Boys JO17-3 3 3 0 0 9 18 1 17 0
2 ARC JO17-5 3 2 0 1 6 18 6 12 0
3 Bernardus JO17-2 3 1 0 2 3 11 19 -8 0
4 Alphen JO17-2 3 0 0 3 0 2 23 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:15 - 20:15 Veld 3B (Kunstgras) 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 11-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 18-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 25-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 01-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 08-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 15-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 22-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 29-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 06-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 13-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 20-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 27-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 03-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 10-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 17-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 24-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 01-07-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
woensdag 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-10-19 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven