0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - Alphen JO17-2

Teamleden

Spelers
Tim Hogenes Keeper      
Batuhan Basar        
Ian Bosman        
Berkay Bozkurt        
Julian Cornet        
Inge van Eekelen        
Julian Geerts        
Teun Graaff        
Jelmer Hut        
Mees Koster        
Rick van Leeuwen        
Badr Rabhioui        
Kusae Shakhashirou        
Joost Van Veen        
 
Overige teamleden
Coen Mell Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-09-2019 12:15 Alphen JO17-2 FC Oudewater JO17-3 26284 Sportpark De Bijlen Veld 2 - - 11:45
C 05-10-2019 11:00 Linschoten JO17-2 Alphen JO17-2 H. (Huibert) Plomp 28366 Sportpark Rapijnen - - 10:10
C 12-10-2019 12:30 Alphen JO17-2 Nieuwkoop JO17-3 26282 Sportpark De Bijlen - - 12:00
C 26-10-2019 14:30 Kamerik JO17-1 Alphen JO17-2 28216 Sportpark Mijzijde - - 13:30
C 02-11-2019 14:30 Alphen JO17-2 ESTO JO17-2 26283 Sportpark De Bijlen - - 14:00
C 09-11-2019 14:30 Alphen JO17-2 VEP JO17-4 26285 Sportpark De Bijlen - - 14:00
C 16-11-2019 12:15 Woerden JO17-3 Alphen JO17-2 27478 Sportpark Woerden - - 11:25
C 23-11-2019 14:30 Alphen JO17-2 ARC JO17-4 26281 Sportpark De Bijlen - - 14:00
C 30-11-2019 15:15 Alphense Boys JO17-4 Alphen JO17-2 26046 Sportpark De Bijlen Alphense Boys - - 14:44
C 07-12-2019 12:30 SPV '81 JO17-1 Alphen JO17-2 26930 Sportpark SPV '81 - - 12:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 12:15 Alphen JO17-2 FC Oudewater JO17-3
C 28-09-2019 10:30 Kamerik JO17-1 Linschoten JO17-2
C 28-09-2019 12:15 ARC JO17-4 Sportlust '46 JO17-2
C 28-09-2019 11:45 ESTO JO17-2 Nieuwkoop JO17-3
C 28-09-2019 15:15 Alphense Boys JO17-4 VEP JO17-4
C 28-09-2019 16:15 SPV '81 JO17-1 Woerden JO17-3
C 05-10-2019 15:00 Sportlust '46 JO17-2 Woerden JO17-3
C 05-10-2019 15:00 VEP JO17-4 FC Oudewater JO17-3
C 05-10-2019 14:30 Kamerik JO17-1 Alphense Boys JO17-4
C 05-10-2019 12:30 ESTO JO17-2 ARC JO17-4
C 05-10-2019 12:30 Nieuwkoop JO17-3 SPV '81 JO17-1
C 05-10-2019 11:00 Linschoten JO17-2 Alphen JO17-2
C 12-10-2019 12:15 Woerden JO17-3 VEP JO17-4
C 12-10-2019 12:15 ARC JO17-4 Kamerik JO17-1
C 12-10-2019 12:30 Alphen JO17-2 Nieuwkoop JO17-3
C 12-10-2019 15:15 Alphense Boys JO17-4 ESTO JO17-2
C 12-10-2019 16:15 FC Oudewater JO17-3 Sportlust '46 JO17-2
C 12-10-2019 16:15 SPV '81 JO17-1 Linschoten JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 15:00 Sportlust '46 JO17-2 Alphen JO17-2 C. (Kees) Pouw 27443 7 - 3
B 14-09-2019 14:30 Alphen JO17-2 Alphense Boys JO17-3 Afgeschermd… (+1) 62522 0 - 7
B 07-09-2019 13:30 Bernardus JO17-2 Alphen JO17-2 Afgeschermd 62830 8 - 2
B 31-08-2019 13:15 Alphen JO17-2 ARC JO17-5 B. (Bert) Uithol 62523 0 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 11:00 Linschoten JO17-2 ESTO JO17-2 28371 0-2
C 21-09-2019 12:30 Woerden JO17-3 ARC JO17-4 27479 1-9
C 21-09-2019 12:45 Nieuwkoop JO17-3 Alphense Boys JO17-4 27541 4-2
C 21-09-2019 15:00 Sportlust '46 JO17-2 Alphen JO17-2 27443 7-3
C 21-09-2019 15:00 VEP JO17-4 Kamerik JO17-1 28436 0-4
C 21-09-2019 16:15 FC Oudewater JO17-3 SPV '81 JO17-1 28046 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:15 Bernardus JO17-2 ARC JO17-5 62831 2-10
B 14-09-2019 14:30 Alphen JO17-2 Alphense Boys JO17-3 62522 0-7
B 07-09-2019 12:15 ARC JO17-5 Alphense Boys JO17-3 62643 0-4
B 07-09-2019 13:30 Bernardus JO17-2 Alphen JO17-2 62830 8-2
B 31-08-2019 13:00 Alphense Boys JO17-3 Bernardus JO17-2 62455 7-1
B 31-08-2019 13:15 Alphen JO17-2 ARC JO17-5 62523 0-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO17-4 1 1 0 0 3 9 1 8 0
2 Sportlust '46 JO17-2 1 1 0 0 3 7 3 4 0
3 Kamerik JO17-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
4 Nieuwkoop JO17-3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 ESTO JO17-2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
6 SPV '81 JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
7 FC Oudewater JO17-3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
8 Alphense Boys JO17-4 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
9 Linschoten JO17-2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
10 Alphen JO17-2 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
11 VEP JO17-4 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
12 Woerden JO17-3 1 0 0 1 0 1 9 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphense Boys JO17-3 3 3 0 0 9 18 1 17 0
2 ARC JO17-5 3 2 0 1 6 18 6 12 0
3 Bernardus JO17-2 3 1 0 2 3 11 19 -8 0
4 Alphen JO17-2 3 0 0 3 0 2 23 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:15 - 20:15 Veld 3B (Kunstgras) 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 11-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 18-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 25-03-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 01-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 08-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 15-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 22-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 29-04-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 06-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 13-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 20-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 27-05-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 03-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 10-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 17-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 24-06-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
ma 01-07-19 17:15 - 18:15 Veld 1E 4 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:15 - 20:15 Veld 4B 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Terug naar boven