0245 Onder 15 competitie (najaar)

Junioren - Alphen JO15-2

Teamleden

Spelers
Tygo Verkerk Keeper      
Emin Akin        
Oualid Aouriouer        
Ivo Bentveld        
Wouter van der Geest        
Mark van der Horst        
Daniel Krzyszpien        
Slobodan Petkovic        
Lorenzo Sijbel        
Mehmet Toprakci        
Espen Veerman        
Melle Veerman        
Stan Verhoeven        
Joost Verweij        
 
Overige teamleden
Patrick Verweij Trainer
Tanja van der Horst Leidster
Omer Akin Assistent scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-12-2019 10:30 Alphen JO15-2 RVC '33 JO15-2 Afgeschermd… (+1) 28758 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) - - 10:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 12:00 Hazerswoudse Boys JO15-2G Floreant JO15-2
C 14-12-2019 11:00 Alphense Boys JO15-3 RVC '33 JO15-2
C 14-12-2019 10:30 Bernardus JO15-2 Quick Boys JO15-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 07-12-2019 12:00 CVC Reeuwijk JO15-2 Floreant JO15-2 28470 0-0
C 07-12-2019 11:00 Be Fair JO15-3 Bernardus JO15-2 28832 0-0
C 07-12-2019 08:30 Quick Boys JO15-3 ESTO JO15-3 81814 0-0
C 07-12-2019 08:30 ARC JO15-3 Alphense Boys JO15-3 29255 0-0
C 07-12-2019 10:30 Alphen JO15-2 RVC '33 JO15-2 28758 0-0
C 30-11-2019 12:45 RVC '33 JO15-2 ARC JO15-3 30753 0-2
C 30-11-2019 12:15 Bernardus JO15-2 CVC Reeuwijk JO15-2 30078 2-4
C 30-11-2019 11:00 Alphense Boys JO15-3 Floreant JO15-2 28495 10-1
C 30-11-2019 12:00 Hazerswoudse Boys JO15-2G Quick Boys JO15-3 81813 0-6
C 30-11-2019 08:30 ESTO JO15-3 Be Fair JO15-3 30403 1-9
C 23-11-2019 08:30 ARC JO15-3 Be Fair JO15-3 29258 12-1
C 23-11-2019 10:00 Floreant JO15-2 Bernardus JO15-2 30987 1-4
C 23-11-2019 12:00 CVC Reeuwijk JO15-2 Alphense Boys JO15-3 28466 0-6
C 23-11-2019 12:30 Alphen JO15-2 Hazerswoudse Boys JO15-2G 28756 2-0
C 23-11-2019 12:30 ESTO JO15-3 RVC '33 JO15-2 30406 2-2
C 16-11-2019 09:45 Quick Boys JO15-3 RVC '33 JO15-2 81811 7-0
C 16-11-2019 08:30 ARC JO15-3 Floreant JO15-2 29260 9-0
C 16-11-2019 10:15 Hazerswoudse Boys JO15-2G Bernardus JO15-2 29385 1-1
C 16-11-2019 12:15 Alphen JO15-2 CVC Reeuwijk JO15-2 28754 3-3
C 16-11-2019 11:15 Be Fair JO15-3 Alphense Boys JO15-3 28830 4-2
C 09-11-2019 11:00 RVC '33 JO15-2 Be Fair JO15-3 30752 2-6
C 09-11-2019 11:00 Alphense Boys JO15-3 Hazerswoudse Boys JO15-2G 28492 10-0
C 09-11-2019 10:30 Bernardus JO15-2 Rohda '76 JO15-2 30079 0-0
C 09-11-2019 10:00 Floreant JO15-2 Alphen JO15-2 30985 2-3
C 09-11-2019 08:30 ESTO JO15-3 ARC JO15-3 30404 0-9
C 09-11-2019 12:00 CVC Reeuwijk JO15-2 Quick Boys JO15-3 81810 7-12
C 02-11-2019 12:30 Alphen JO15-2 Quick Boys JO15-3 81809 3-8
C 02-11-2019 10:15 Alphense Boys JO15-3 Bernardus JO15-2 28493 3-0
C 02-11-2019 10:00 Floreant JO15-2 RVC '33 JO15-2 30988 2-1
C 02-11-2019 10:15 ARC JO15-3 Rohda '76 JO15-2 29256 0-0
C 02-11-2019 12:00 CVC Reeuwijk JO15-2 ESTO JO15-3 28469 8-4
C 02-11-2019 11:30 Be Fair JO15-3 Hazerswoudse Boys JO15-2 28831 7-0
C 26-10-2019 10:30 RVC '33 JO15-2 CVC Reeuwijk JO15-2 30750 1-3
C 26-10-2019 10:00 Hazerswoudse Boys JO15-2 ARC JO15-3 29384 1-2
C 26-10-2019 10:30 Bernardus JO15-2 Alphen JO15-2 30080 2-0
C 26-10-2019 09:00 Rohda '76 JO15-2 Be Fair JO15-3 28588 0-0
C 26-10-2019 09:30 ESTO JO15-3 Floreant JO15-2 30407 4-2
C 19-10-2019 11:00 Alphense Boys JO15-3 Alphen JO15-2 28491 10-3
C 19-10-2019 08:30 Quick Boys JO15-3 Floreant JO15-2 81804 7-2
C 12-10-2019 11:00 CVC Reeuwijk JO15-2 Hazerswoudse Boys JO15-2 28468 3-5
C 12-10-2019 10:00 Floreant JO15-2 Rohda '76 JO15-2 30984 6-2
C 12-10-2019 10:15 ARC JO15-3 Alphen JO15-2 29257 0-0
C 12-10-2019 10:30 Bernardus JO15-2 ESTO JO15-3 30081 2-1
C 05-10-2019 12:30 Alphen JO15-2 Be Fair JO15-3 28755 4-7
C 05-10-2019 11:45 RVC '33 JO15-2 Bernardus JO15-2 30754 2-3
C 05-10-2019 10:00 Rohda '76 JO15-2 CVC Reeuwijk JO15-2 28585 0-10
C 05-10-2019 08:30 ESTO JO15-3 Alphense Boys JO15-3 30402 0-0
C 01-10-2019 19:15 Hazerswoudse Boys JO15-2 RVC '33 JO15-2 29386 2-3
C 28-09-2019 08:30 ESTO JO15-3 Hazerswoudse Boys JO15-2 30405 3-0
C 28-09-2019 10:00 Floreant JO15-2 Be Fair JO15-3 30986 1-7
C 28-09-2019 11:00 RVC '33 JO15-2 Rohda '76 JO15-2 30751 5-0
C 28-09-2019 11:30 CVC Reeuwijk JO15-2 ARC JO15-3 28467 1-5
C 21-09-2019 12:15 Alphen JO15-2 ESTO JO15-3 28757 4-1
C 21-09-2019 11:00 Be Fair JO15-3 CVC Reeuwijk JO15-2 28829 8-3
C 21-09-2019 10:15 ARC JO15-3 Bernardus JO15-2 29259 6-2
C 21-09-2019 10:15 Rohda '76 JO15-2 Alphense Boys JO15-3 28586 0-18
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:15 ARC JO15-3 Alphen JO15-2 64980 9-0
B 14-09-2019 14:15 Olympia JO15-3 ESTO JO15-3 65235 3-1
B 07-09-2019 08:30 ESTO JO15-3 Alphen JO15-2 65307 1-1
B 07-09-2019 11:15 Olympia JO15-3 ARC JO15-3 65234 2-6
B 31-08-2019 10:15 ARC JO15-3 ESTO JO15-3 64981 11-0
B 31-08-2019 11:30 Alphen JO15-2 Olympia JO15-3 64848 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO15-3 7 7 0 0 21 45 5 40 0
2 Be Fair JO15-3 8 7 0 1 21 49 25 24 0
3 Quick Boys JO15-3 5 5 0 0 15 40 12 28 0
4 Alphense Boys JO15-3 6 5 0 1 15 41 8 33 0
5 Bernardus JO15-2 8 4 1 3 13 16 18 -2 0
6 Alphen JO15-2 8 3 1 4 10 22 33 -11 0
7 CVC Reeuwijk JO15-2 9 3 1 5 10 32 46 -14 0
8 ESTO JO15-3 8 2 1 5 7 16 36 -20 0
9 RVC '33 JO15-2 8 1 1 6 4 11 27 -16 0
10 Hazerswoudse Boys JO15-2G 9 1 1 7 4 9 37 -28 0
11 Floreant JO15-2 8 1 0 7 3 11 45 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO15-3 3 3 0 0 9 26 2 24 0
2 Alphen JO15-2 3 1 1 1 4 8 11 -3 0
3 Olympia JO15-3 3 1 0 2 3 6 14 -8 0
4 ESTO JO15-3 3 0 1 2 1 2 15 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-09-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3B (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 18-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 12-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4B 6 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven