0245 Onder 15 competitie (najaar)

Junioren - Alphen JO15-3

Teamleden

Spelers
Milosz Bielec Keeper      
Recep Akseki        
Martijn van Baarle        
Jip van den Boom        
Stephan Brongersma        
Milan Halewijn        
Fady Mansor        
Lisa Molenaar        
Tobias van Muiswinkel        
Dirk Rijnsburger        
David Ruijtenbeek        
Leroy Tdlohreg        
Willem van Tilburg        
Joeri Touw        
 
Overige teamleden
Jeremy Boer Trainer
Sebastiaan Bredenbeek Trainer
Evon Zevenbergen Trainer
William Touw Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-09-2019 08:30 TAVV JO15-1 Alphen JO15-3 30679 Sportpark Aardam West - - 07:45
C 05-10-2019 10:30 Woubrugge JO15-2 Alphen JO15-3 29722 Sportpark Bateweg Noord - - 09:45
C 12-10-2019 10:45 Alphen JO15-3 Altior JO15-1 28761 Sportpark De Bijlen - - 10:15
C 26-10-2019 10:00 Sportief JO15-1 Alphen JO15-3 30638 Sportpark Govert van Tilburg - - 09:10
C 02-11-2019 10:30 Alphen JO15-3 ARC JO15-4 28759 Sportpark De Bijlen - - 10:00
C 09-11-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO15-1 Alphen JO15-3 30291 Sportpark Kickers '69 - - 08:10
C 16-11-2019 10:30 Alphen JO15-3 Nicolaas Boys JO15-1 28762 Sportpark De Bijlen - - 10:00
C 23-11-2019 11:15 MMO JO15-1 Alphen JO15-3 31254 Sportpark MMO - - 10:30
C 07-12-2019 10:30 Alphen JO15-3 DOSR JO15-2 28760 Sportpark De Bijlen - - 10:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 08:30 TAVV JO15-1 Alphen JO15-3
C 28-09-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO15-1 Sportief JO15-1
C 28-09-2019 10:45 DOSR JO15-2 Altior JO15-1
C 28-09-2019 12:45 Nieuwkoop JO15-3 MMO JO15-1
C 28-09-2019 13:00 Nicolaas Boys JO15-1 Woubrugge JO15-2
C 05-10-2019 12:30 Altior JO15-1 MMO JO15-1
C 05-10-2019 10:30 Woubrugge JO15-2 Alphen JO15-3
C 05-10-2019 10:00 Sportief JO15-1 Nieuwkoop JO15-3
C 05-10-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO15-1 DOSR JO15-2
C 05-10-2019 08:30 ARC JO15-4 TAVV JO15-1
C 12-10-2019 08:30 TAVV JO15-1 Sportief JO15-1
C 12-10-2019 10:45 Alphen JO15-3 Altior JO15-1
C 12-10-2019 11:00 MMO JO15-1 Woubrugge JO15-2
C 12-10-2019 13:20 Nicolaas Boys JO15-1 S.V. Kickers'69 JO15-1
C 12-10-2019 13:35 Nieuwkoop JO15-3 ARC JO15-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 10:30 Alphen JO15-3 Nieuwkoop JO15-3 D. (Danny) Richardson… (+1) 28763 0 - 11
B 14-09-2019 09:00 Kagia JO15-2 Alphen JO15-3 J.M (Jorit) Binnendijk 64890 6 - 4
B 07-09-2019 08:30 ARC JO15-5 Alphen JO15-3 C. (Kees) Hennipman 64983 5 - 0
B 31-08-2019 10:00 Alphen JO15-3 Altior JO15-1 T. (Teun) van Rijn 64849 0 - 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 08:30 ARC JO15-4 S.V. Kickers'69 JO15-1 29263 2-6
C 21-09-2019 10:00 Sportief JO15-1 Nicolaas Boys JO15-1 30640 8-2
C 21-09-2019 10:30 Alphen JO15-3 Nieuwkoop JO15-3 28763 0-11
C 21-09-2019 12:30 Altior JO15-1 TAVV JO15-1 29821 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Kagia JO15-2 Alphen JO15-3 64890 6-4
B 14-09-2019 12:30 Altior JO15-1 ARC JO15-5 65144 6-1
B 07-09-2019 08:30 ARC JO15-5 Alphen JO15-3 64983 5-0
B 07-09-2019 12:30 Altior JO15-1 Kagia JO15-2 65143 10-0
B 31-08-2019 10:00 Alphen JO15-3 Altior JO15-1 64849 0-7
B 31-08-2019 10:30 Kagia JO15-2 ARC JO15-5 64891 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkoop JO15-3 1 1 0 0 3 11 0 11 0
2 Sportief JO15-1 1 1 0 0 3 8 2 6 0
3 S.V. Kickers'69 JO15-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
4 TAVV JO15-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
5 DOSR JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MMO JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Woubrugge JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Altior JO15-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
9 ARC JO15-4 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
10 Nicolaas Boys JO15-1 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
11 Alphen JO15-3 1 0 0 1 0 0 11 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Altior JO15-1 3 3 0 0 9 23 1 22 0
2 ARC JO15-5 3 2 0 1 6 10 7 3 0
3 Kagia JO15-2 3 1 0 2 3 7 18 -11 0
4 Alphen JO15-3 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 02-09-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 04-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
woensdag 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 04-09-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven