0255 Onder 13 competitie (najaar)

Pupillen - Alphen JO13-1

Teamleden

Spelers
Keano Hilgersom Keeper      
Renzo de Wit Keeper      
Reda Belhaj        
Mike captein        
Stijn de Jong        
Lorenzo Karemaker        
Toon de Lange        
Joa van Lierop        
Amine Moaddine        
Bas Splinter        
Berat Uguz        
Daan Vermeulen        
Jayden Vis        
Sven van Wissen        
Jay Witteveen        
 
Overige teamleden
Gryvo Biya Trainer
Manuel van Huffelen Assistent trainer
Christa Hilgersom Leidster
Reinier van Lierop Assistent scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-09-2019 10:30 Alphen JO13-1 UVS JO13-3 31720 Sportpark De Bijlen Veld 2 - - 10:00
C 05-10-2019 10:45 Alphen JO13-1 Meerburg JO13-3G 31723 Sportpark De Bijlen Veld 2 - - 10:15
C 12-10-2019 11:00 Sportlust '46 JO13-2 Alphen JO13-1 33120 Sportpark Cromwijck - - 10:10
C 26-10-2019 10:30 Alphen JO13-1 DOSR JO13-1 31721 Sportpark De Bijlen - - 10:00
C 02-11-2019 10:30 DONK JO13-1 Alphen JO13-1 33630 Sportpark DONK - - 09:35
C 09-11-2019 10:30 Alphen JO13-1 VV Haastrecht JO13-1 31722 Sportpark De Bijlen - - 10:00
C 16-11-2019 10:15 ARC JO13-3 Alphen JO13-1 32180 Sportpark Zegersloot - - 09:40
C 23-11-2019 10:30 Alphen JO13-1 VEP JO13-1 31724 Sportpark De Bijlen - - 10:00
C 30-11-2019 10:30 Alphen JO13-1 Floreant JO13-1 31725 Sportpark De Bijlen - - 10:00
C 07-12-2019 10:00 Woubrugge JO13-1 Alphen JO13-1 32610 Sportpark Bateweg Noord - - 09:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 09:00 DOSR JO13-1 Floreant JO13-1
C 28-09-2019 08:45 DONK JO13-1 VV Haastrecht JO13-1
C 28-09-2019 10:30 Alphen JO13-1 UVS JO13-3
C 28-09-2019 11:00 Sportlust '46 JO13-2 Woubrugge JO13-1
C 28-09-2019 13:00 VEP JO13-1 ARC JO13-3
C 29-09-2019 09:30 Meerburg JO13-3G Nieuwkoop JO13-1
C 05-10-2019 13:00 VEP JO13-1 Sportlust '46 JO13-2
C 05-10-2019 10:45 Alphen JO13-1 Meerburg JO13-3G
C 05-10-2019 10:30 Nieuwkoop JO13-1 Floreant JO13-1
C 05-10-2019 09:30 Woubrugge JO13-1 VV Haastrecht JO13-1
C 05-10-2019 08:30 UVS JO13-3 DOSR JO13-1
C 05-10-2019 08:30 ARC JO13-3 DONK JO13-1
C 12-10-2019 08:45 VV Haastrecht JO13-1 Nieuwkoop JO13-1
C 12-10-2019 09:00 DOSR JO13-1 ARC JO13-3
C 12-10-2019 10:00 Floreant JO13-1 Woubrugge JO13-1
C 12-10-2019 10:00 Meerburg JO13-3G VEP JO13-1
C 12-10-2019 10:30 DONK JO13-1 UVS JO13-3
C 12-10-2019 11:00 Sportlust '46 JO13-2 Alphen JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 09:50 Nieuwkoop JO13-1 Alphen JO13-1 H. (Huub) van der Jagt 33227 7 - 4
B 14-09-2019 10:30 Alphen JO13-1 Nieuwkoop JO13-1 H. (Hassan) El Bouny… (+1) 71595 1 - 4
B 07-09-2019 10:30 Alphen JO13-1 Woubrugge JO13-1 F.K. (Frits) Swart… (+1) 71594 2 - 2
B 31-08-2019 08:30 ARC JO13-3 Alphen JO13-1 B.M. (Ben) Maurits 71730 6 - 0
V 28-08-2019 19:00 Floreant J013-1 Alphen JO13-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 08:30 ARC JO13-3 Meerburg JO13-3G 32181 4-2
C 21-09-2019 08:30 UVS JO13-3 VEP JO13-1 31608 4-3
C 21-09-2019 09:50 Nieuwkoop JO13-1 Alphen JO13-1 33227 7-4
C 21-09-2019 10:00 Floreant JO13-1 DONK JO13-1 33894 3-2
C 21-09-2019 10:45 VV Haastrecht JO13-1 Sportlust '46 JO13-2 32798 4-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Woubrugge JO13-1 ARC JO13-3 71855 2-2
B 14-09-2019 10:30 Alphen JO13-1 Nieuwkoop JO13-1 71595 1-4
B 07-09-2019 10:05 Nieuwkoop JO13-1 ARC JO13-3 72031 2-6
B 07-09-2019 10:30 Alphen JO13-1 Woubrugge JO13-1 71594 2-2
B 31-08-2019 08:30 ARC JO13-3 Alphen JO13-1 71730 6-0
B 31-08-2019 10:30 Woubrugge JO13-1 Nieuwkoop JO13-1 71856 8-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkoop JO13-1 1 1 0 0 3 7 4 3 0
2 ARC JO13-3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 VV Haastrecht JO13-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
4 UVS JO13-3 1 1 0 0 3 4 3 1 0
5 Floreant JO13-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
6 DOSR JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Woubrugge JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VEP JO13-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
9 DONK JO13-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
10 Meerburg JO13-3G 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
11 Sportlust '46 JO13-2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
12 Alphen JO13-1 1 0 0 1 0 4 7 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO13-3 3 2 1 0 7 14 4 10 0
2 Woubrugge JO13-1 3 1 2 0 5 12 7 5 0
3 Nieuwkoop JO13-1 3 1 0 2 3 9 15 -6 0
4 Alphen JO13-1 3 0 1 2 1 3 12 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
maandag 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
woensdag 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:15 - 20:30 Veld 1A 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven