0255 Onder 13 competitie (najaar)

Pupillen - Alphen JO13-2

Teamleden

Spelers
Jens Kersseboom Keeper      
Max Aders        
Lars Boer        
Jordy Boerakker        
Marijn van der Geest        
Thijs de Groot        
Tijn de Groot        
Lars Klijn        
Rens van der Leden        
Mees van Maren        
Cas Mooten        
Younes Rahmouni        
Ruben Stolwijk        
Kyano Stoof        
Stan van der Velde        
Roxanne Verkerk        
 
Overige teamleden
Dennis van Jaarsveld Trainer
Karel Kom Assistent trainer
John Verkerk Leider
Marco Mooten Assistent scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-09-2019 09:30 Nicolaas Boys JO13-1 Alphen JO13-2 33110 Sportpark Nicolaas Boys - - 08:40
C 05-10-2019 08:30 Alphen JO13-2 ESTO JO13-4 31731 Sportpark De Bijlen Veld 2 - - 08:00
C 12-10-2019 11:00 Alphense Boys JO13-5 Alphen JO13-2 31462 Sportpark De Bijlen Alphense Boys - - 10:29
C 26-10-2019 10:30 Nieuwkoop JO13-2 Alphen JO13-2 33233 Sportpark De Dulen - - 09:45
C 02-11-2019 09:00 Alphen JO13-2 Koudekerk JO13-2G 31727 Sportpark De Bijlen - - 08:30
C 09-11-2019 10:00 Alphia JO13-2 Alphen JO13-2 33545 Sportpark De Bijlen - - 09:29
C 16-11-2019 09:00 Alphen JO13-2 ARC JO13-5 31728 Sportpark De Bijlen - - 08:30
C 23-11-2019 09:00 Alphen JO13-2 Bernardus JO13-2 31730 Sportpark De Bijlen - - 08:30
C 30-11-2019 11:45 Floreant JO13-2 Alphen JO13-2 33896 Sportpark Floreant - - 10:55
C 07-12-2019 09:00 Alphen JO13-2 Hazerswoudse Boys JO13-2 31729 Sportpark De Bijlen - - 08:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 08:30 ARC JO13-5 Alphense Boys JO13-5
C 28-09-2019 09:00 Hazerswoudse Boys JO13-2 Floreant JO13-2
C 28-09-2019 10:30 Nieuwkoop JO13-2 Koudekerk JO13-2G
C 28-09-2019 11:00 ASW JO13-1 Bernardus JO13-2
C 28-09-2019 10:00 Alphia JO13-2 ESTO JO13-4
C 28-09-2019 09:30 Nicolaas Boys JO13-1 Alphen JO13-2
C 05-10-2019 11:45 Floreant JO13-2 ARC JO13-5
C 05-10-2019 11:00 ASW JO13-1 Nicolaas Boys JO13-1
C 05-10-2019 09:00 Hazerswoudse Boys JO13-2 Nieuwkoop JO13-2
C 05-10-2019 09:00 Bernardus JO13-2 Alphia JO13-2
C 05-10-2019 08:30 Alphen JO13-2 ESTO JO13-4
C 05-10-2019 08:45 Koudekerk JO13-2G Alphense Boys JO13-5
C 12-10-2019 08:30 ESTO JO13-4 Koudekerk JO13-2G
C 12-10-2019 08:30 ARC JO13-5 Bernardus JO13-2
C 12-10-2019 10:20 Nieuwkoop JO13-2 ASW JO13-1
C 12-10-2019 11:00 Alphense Boys JO13-5 Alphen JO13-2
C 12-10-2019 13:00 Alphia JO13-2 Floreant JO13-2
C 12-10-2019 10:15 Nicolaas Boys JO13-1 Hazerswoudse Boys JO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 10:30 Alphen JO13-2 ASW JO13-1 H. (Henk) Blaauw… (+1) 31726 2 - 1
B 14-09-2019 09:00 Alphen JO13-2 Alphense Boys JO13-5 T. (Teun) van Rijn… (+1) 71596 8 - 0
B 07-09-2019 10:15 ARC JO13-5 Alphen JO13-2 Afgeschermd 71732 0 - 4
B 31-08-2019 08:30 Alphen JO13-2 Alphia JO13-2 Afgeschermd 71597 16 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 08:30 ESTO JO13-4 ARC JO13-5 33309 1-4
C 21-09-2019 08:30 Koudekerk JO13-2G Alphia JO13-2 32057 5-1
C 21-09-2019 10:30 Alphen JO13-2 ASW JO13-1 31726 2-1
C 21-09-2019 09:00 Bernardus JO13-2 Hazerswoudse Boys JO13-2 32986 11-2
C 21-09-2019 10:30 Alphense Boys JO13-5 Nieuwkoop JO13-2 31464 2-6
C 21-09-2019 11:45 Floreant JO13-2 Nicolaas Boys JO13-1 33898 6-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 ARC JO13-5 Alphia JO13-2 71733 0-1
B 14-09-2019 09:00 Alphen JO13-2 Alphense Boys JO13-5 71596 8-0
B 07-09-2019 10:15 ARC JO13-5 Alphen JO13-2 71732 0-4
B 07-09-2019 11:25 Alphia JO13-2 Alphense Boys JO13-5 72124 0-4
B 31-08-2019 08:30 Alphen JO13-2 Alphia JO13-2 71597 16-0
B 31-08-2019 10:30 Alphense Boys JO13-5 ARC JO13-5 71528 11-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bernardus JO13-2 1 1 0 0 3 11 2 9 0
2 Nieuwkoop JO13-2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
3 Koudekerk JO13-2G 1 1 0 0 3 5 1 4 0
4 Floreant JO13-2 1 1 0 0 3 6 3 3 0
5 ARC JO13-5 1 1 0 0 3 4 1 3 0
6 Alphen JO13-2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
7 ASW JO13-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
8 Nicolaas Boys JO13-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
9 ESTO JO13-4 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
10 Alphense Boys JO13-5 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
11 Alphia JO13-2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
12 Hazerswoudse Boys JO13-2 1 0 0 1 0 2 11 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphen JO13-2 3 3 0 0 9 28 0 28 0
2 Alphense Boys JO13-5 3 2 0 1 6 15 8 7 0
3 Alphia JO13-2 3 1 0 2 3 1 20 -19 0
4 ARC JO13-5 3 0 0 3 0 0 16 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
dinsdag 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-09-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3A (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4A 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven