0330 Onder 12 competitie (1e fase)

Pupillen - Alphen JO12-1

Teamleden

Spelers
Adhanom Abraham Tsehaye        
Matt Hurenkamp        
Marten Knopik        
Wesley van Leeuwen        
Justus van Leeuwen        
Arton Maksutaj        
Robin van Muiswinkel        
Hielke Teeuw        
Justin Verhoeven        
Kay de Wit        
Strahinja Zoranovic        
 
Overige teamleden
Hennie Geerlofs Trainer
János Verbeij Trainer
Claudia Zoet Leidster

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 22-02-2020 10:45 Alphen JO12-1 Nieuwerkerk JO12-4 Stefan Hut (Scheidsrechter) 126154 Sportpark De Bijlen Veld 3B (Kunstgras) - - 10:15
C 07-03-2020 08:30 ARC JO12-4 Alphen JO12-1 124747 Sportpark Zegersloot - - 07:55
C 14-03-2020 10:45 Alphen JO12-1 Alphia JO12-2 126153 Sportpark De Bijlen Veld 3A (Kunstgras) - - 10:15
C 21-03-2020 10:00 Alphen JO12-1 FC Oudewater JO12-1 126156 Sportpark De Bijlen Veld 1C - - 09:30
C 04-04-2020 08:30 Jodan Boys, de JO12-4 Alphen JO12-1 123830 Sportpark Oosterwei - - 07:35
C 18-04-2020 10:45 Alphen JO12-1 Sportlust '46 JO12-5 126155 Sportpark De Bijlen - - 10:15
C 09-05-2020 09:00 Siveo '60 JO12-1 Alphen JO12-1 125902 Sportpark De Beemd - - 08:05
C 16-05-2020 09:45 ESTO JO12-1 Alphen JO12-1 125180 Sportpark ESTO - - 09:00
C 06-06-2020 10:30 Hazerswoudse Boys JO12-2 Alphen JO12-1 126133 Sportpark Hazerswoudse Boys - - 09:45
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 22-02-2020 10:45 Alphen JO12-1 Nieuwerkerk JO12-4
C 07-03-2020 11:30 Hazerswoudse Boys JO12-2 Nieuwkoop JO12-2
C 07-03-2020 08:30 TAVV JO12-2 Alphia JO12-2
C 07-03-2020 08:30 ARC JO12-4 Alphen JO12-1
C 07-03-2020 08:30 Nieuwerkerk JO12-4 ESTO JO12-1
C 07-03-2020 08:30 FC Oudewater JO12-1 Siveo '60 JO12-1
C 07-03-2020 09:45 Jodan Boys, de JO12-4 Sportlust '46 JO12-5
C 14-03-2020 08:30 Sportlust '46 JO12-5 FC Oudewater JO12-1
C 14-03-2020 08:45 Siveo '60 JO12-1 TAVV JO12-2
C 14-03-2020 10:15 ESTO JO12-1 ARC JO12-4
C 14-03-2020 10:30 Nieuwkoop JO12-2 Nieuwerkerk JO12-4
C 14-03-2020 10:30 Hazerswoudse Boys JO12-2 Jodan Boys, de JO12-4
C 14-03-2020 10:45 Alphen JO12-1 Alphia JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-02-2020 09:00 Siveo '60 JO12-1 Hazerswoudse Boys JO12-2 125901 8-2
C 01-02-2020 10:30 Nieuwkoop JO12-2 Sportlust '46 JO12-5 125868 9-4
C 01-02-2020 09:45 ESTO JO12-1 Hazerswoudse Boys JO12-2 125179 0-8
C 01-02-2020 08:45 TAVV JO12-2 ARC JO12-4 125419 3-2
C 01-02-2020 08:45 Siveo '60 JO12-1 Jodan Boys, de JO12-4 125897 7-2
C 01-02-2020 08:30 Alphia JO12-2 FC Oudewater JO12-1 124630 5-6
C 25-01-2020 10:45 Alphen JO12-1 TAVV JO12-2 126157 4-4
C 25-01-2020 10:30 Nieuwkoop JO12-2 Jodan Boys, de JO12-4 125864 5-5
C 25-01-2020 09:00 Siveo '60 JO12-1 Nieuwerkerk JO12-4 125898 2-7
C 25-01-2020 08:30 Alphia JO12-2 ARC JO12-4 124627 10-0
C 25-01-2020 08:30 Sportlust '46 JO12-5 Hazerswoudse Boys JO12-2 125324 7-2
C 25-01-2020 09:45 ESTO JO12-1 FC Oudewater JO12-1 125177 0-11
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 18:30 Alphen JO13-3 Aarlanderveen JO13-1 71599 2-2
B 14-09-2019 09:00 Alphense Boys JO13-6 Aarlanderveen JO13-1 71530 11-0
B 14-09-2019 10:30 Alphen JO13-3 Nieuwkoop JO13-3 71598 0-21
B 07-09-2019 09:00 Alphense Boys JO13-6 Alphen JO13-3 71529 15-0
B 07-09-2019 10:30 Aarlanderveen JO13-1 Nieuwkoop JO13-3 72103 0-10
B 31-08-2019 08:30 Nieuwkoop JO13-3 Alphense Boys JO13-6 72034 1-8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-11-2019 12:30 Altior JO13-1 Nieuwkoop JO13-3 32718 0-0
C 23-11-2019 08:30 Aarlanderveen JO13-1 TAVV JO13-1 33466 0-0
C 23-11-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO13-1 Alphen JO13-3 33207 0-0
C 23-11-2019 08:45 Woubrugge JO13-2 Kagia JO13-2 32617 0-0
C 16-11-2019 08:45 TAVV JO13-1 Kagia JO13-2 33590 0-0
C 16-11-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO13-1 Woubrugge JO13-2 33209 0-0
C 16-11-2019 10:00 Aarlanderveen JO13-1 DOSR JO13-3 80386 0-0
C 16-11-2019 12:30 Altior JO13-1 WVC JO13-2 32719 0-0
C 09-11-2019 08:30 WVC JO13-2 Alphen JO13-3 33998 0-0
C 09-11-2019 09:15 Woubrugge JO13-2 Aarlanderveen JO13-1 32619 0-0
C 09-11-2019 09:00 DOSR JO13-3 Altior JO13-1 80385 0-0
C 09-11-2019 10:15 Kagia JO13-2 Nieuwkoop JO13-3 31903 0-0
C 02-11-2019 08:30 Alphen JO13-3 TAVV JO13-1 31735 0-0
C 02-11-2019 10:00 Aarlanderveen JO13-1 Altior JO13-1 33465 0-0
C 02-11-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO13-1 Nieuwkoop JO13-3 33211 0-0
C 02-11-2019 09:00 Woubrugge JO13-2 WVC JO13-2 32620 0-0
C 26-10-2019 09:00 WVC JO13-2 DOSR JO13-3 80384 1-3
C 26-10-2019 08:45 Kagia JO13-2 Aarlanderveen JO13-1 31904 5-1
C 26-10-2019 08:45 TAVV JO13-1 S.V. Kickers'69 JO13-1 33593 5-5
C 26-10-2019 08:30 Nieuwkoop JO13-3 Alphen JO13-3 33237 17-0
C 19-10-2019 10:30 Alphen JO13-3 DOSR JO13-3 80380 2-19
C 12-10-2019 13:00 DOSR JO13-3 TAVV JO13-1 80383 0-0
C 12-10-2019 11:45 Nicolaas Boys JO13-2 WVC JO13-2 33119 0-0
C 12-10-2019 10:45 Alphen JO13-3 Altior JO13-1 31733 1-10
C 12-10-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO13-1 Aarlanderveen JO13-1 33212 9-0
C 12-10-2019 08:30 Woubrugge JO13-2 Nieuwkoop JO13-3 32618 0-12
C 05-10-2019 09:00 WVC JO13-2 Kagia JO13-2 33999 0-0
C 05-10-2019 08:45 TAVV JO13-1 Woubrugge JO13-2 33591 12-0
C 05-10-2019 10:00 Aarlanderveen JO13-1 Alphen JO13-3 33464 7-1
C 05-10-2019 12:30 Altior JO13-1 S.V. Kickers'69 JO13-1 32717 1-3
C 05-10-2019 12:00 Nieuwkoop JO13-3 DOSR JO13-3 80382 0-0
C 28-09-2019 11:00 Nicolaas Boys JO13-2 Aarlanderveen JO13-1 33117 0-0
C 28-09-2019 10:30 Kagia JO13-2 Altior JO13-1 31902 7-1
C 28-09-2019 08:30 Woubrugge JO13-2 Alphen JO13-3 32616 2-3
C 28-09-2019 08:30 WVC JO13-2 Nieuwkoop JO13-3 34001 0-0
C 21-09-2019 12:30 Altior JO13-1 Woubrugge JO13-2 32715 6-3
C 21-09-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO13-1 Kagia JO13-2 33208 8-0
C 21-09-2019 08:30 Nieuwkoop JO13-3 Nicolaas Boys JO13-2 33238 13-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Perkouw JO12-1 5 5 0 0 15 34 1 33 0
2 Spirit JO12-3 5 4 0 1 12 25 16 9 0
3 Moordrecht JO12-1 6 4 0 2 12 20 17 3 0
4 Alphen JO12-1 5 2 1 2 7 22 19 3 0
5 Groeneweg JO12-2 7 2 1 4 7 18 24 -6 0
6 Nieuwerkerk JO12-6 5 2 0 3 6 23 20 3 0
7 DCV JO12-3M 3 0 0 3 0 4 22 -18 0
8 Zoetermeer, fc Jo12-7 4 0 0 4 0 3 30 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TAVV JO12-2 3 2 1 0 7 24 7 17 0
2 FC Oudewater JO12-1 3 2 1 0 7 20 8 12 0
3 Alphia JO12-2 3 2 0 1 6 25 8 17 0
4 Siveo '60 JO12-1 3 2 0 1 6 17 11 6 0
5 Nieuwerkerk JO12-4 2 1 1 0 4 10 5 5 0
6 Alphen JO12-1 2 1 1 0 4 7 5 2 0
7 Nieuwkoop JO12-2 3 1 1 1 4 15 12 3 0
8 ARC JO12-4 3 1 0 2 3 12 14 -2 0
9 Hazerswoudse Boys JO12-2 3 1 0 2 3 12 15 -3 0
10 Sportlust '46 JO12-5 3 1 0 2 3 12 21 -9 0
11 Jodan Boys, de JO12-4 3 0 1 2 1 8 29 -21 0
12 ESTO JO12-1 3 0 0 3 0 2 29 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphense Boys JO13-6 3 3 0 0 9 34 1 33 0
2 Nieuwkoop JO13-3 3 2 0 1 6 32 8 24 0
3 Aarlanderveen JO13-1 3 0 1 2 1 2 23 -21 0
4 Alphen JO13-3 3 0 1 2 1 2 38 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 S.V. Kickers'69 JO13-1 4 3 1 0 10 25 6 19 0
2 Nieuwkoop JO13-3 2 2 0 0 6 29 0 29 0
3 DOSR JO13-3 2 2 0 0 6 22 3 19 0
4 Kagia JO13-2 3 2 0 1 6 12 10 2 0
5 Altior JO13-1 4 2 0 2 6 18 14 4 0
6 TAVV JO13-1 2 1 1 0 4 17 5 12 0
7 Aarlanderveen JO13-1 3 1 0 2 3 8 15 -7 0
8 Alphen JO13-3 5 1 0 4 3 7 55 -48 0
9 WVC JO13-2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
10 Woubrugge JO13-2 4 0 0 4 0 5 33 -28 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
dinsdag 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-09-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 24-09-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 01-10-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 08-10-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 15-10-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 22-10-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 29-10-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 05-11-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 12-11-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 19-11-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 26-11-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 03-12-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 10-12-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 17-12-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 24-12-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 31-12-19 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 07-01-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 14-01-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 21-01-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 28-01-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 04-02-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 11-02-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 18-02-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 25-02-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 03-03-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 10-03-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 17-03-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 24-03-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 31-03-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 07-04-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 14-04-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 21-04-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 28-04-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 05-05-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 12-05-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 19-05-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 26-05-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 02-06-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 09-06-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 16-06-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 23-06-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 30-06-20 19:00 - 20:00 Veld 3B (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 12-09-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:00 Veld 4B 8 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven