0270 Onder 11 competitie (3e fase)

Pupillen - Alphen JO11-1

Teamleden

Spelers
Nick Kraal Keeper      
Yusuf Bozkurt        
Joppe Broersma        
Shaquil Kebbay        
Wessel Lamain        
Stein Oosterom        
Ismael Feteguel Sangare        
Tim van 't Wout        
Lars Zuidam        
 
Overige teamleden
Peter Oosterom Trainer
Sebastiaan van 't Wout Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
V 22-02-2020 10:45 Alphen JO11-1 Warmunda JO11-1 Koos Arnoldus (Scheidsrechter) Veld 3B (Kunstgras) - - 10:15
C 07-03-2020 10:45 Alphen JO11-1 Koudekerk JO11-1 102611 Sportpark De Bijlen Veld 3B (Kunstgras) - - 10:15
C 14-03-2020 10:45 Alphen JO11-1 RVC '33 JO11-1 102615 Sportpark De Bijlen Veld 3B (Kunstgras) - - 10:15
C 21-03-2020 10:15 Hazerswoudse Boys JO11-1 Alphen JO11-1 103524 Sportpark Hazerswoudse Boys - - 09:30
C 04-04-2020 10:45 Alphen JO11-1 RCL JO11-4G 102612 Sportpark De Bijlen - - 10:15
C 18-04-2020 09:30 ASW JO11-1 Alphen JO11-1 102407 Sportpark ASW - - 08:40
C 09-05-2020 10:45 Alphen JO11-1 Bernardus JO11-1 102613 Sportpark De Bijlen - - 10:15
C 16-05-2020 10:45 Alphen JO11-1 Floreant JO11-1 102616 Sportpark De Bijlen - - 10:15
C 06-06-2020 10:30 Alphen JO11-1 Sportlust '46 JO11-1 102614 Sportpark De Bijlen - - 10:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 10:00 Hazerswoudse Boys JO11-1 DSO JO11-3
C 07-03-2020 09:30 RVC '33 JO11-1 ARC JO11-2
C 07-03-2020 09:30 ASW JO11-1 RCL JO11-4G
C 07-03-2020 10:00 Floreant JO11-1 Sportlust '46 JO11-1
C 07-03-2020 10:30 Bernardus JO11-1 Aarlanderveen JO11-1
C 07-03-2020 10:45 Alphen JO11-1 Koudekerk JO11-1
C 14-03-2020 10:45 Sportlust '46 JO11-1 RCL JO11-4G
C 14-03-2020 10:15 Aarlanderveen JO11-1 ASW JO11-1
C 14-03-2020 09:45 DSO JO11-3 Floreant JO11-1
C 14-03-2020 08:45 Koudekerk JO11-1 Hazerswoudse Boys JO11-1
C 14-03-2020 08:30 ARC JO11-2 Bernardus JO11-1
C 14-03-2020 10:45 Alphen JO11-1 RVC '33 JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 15-02-2020 09:00 Alphen JO11-1 sc Excelsior JO11-2 Stefan Hut (Scheidsrechter)
C 01-02-2020 09:45 DSO JO11-3 Alphen JO11-1 103826 6 - 1
C 25-01-2020 08:30 ARC JO11-2 Alphen JO11-1 Afgeschermd 103329 5 - 1
C 18-01-2020 10:45 Aarlanderveen JO11-1 Alphen JO11-1 R.R. (Remco) Nietveld 104365 7 - 4
V 14-12-2019 10:15 RVC'33 J011-1 Alphen JO11-1
V 07-12-2019 09:00 Alphen JO11-1 Haz. Boys J011-1 Koos Arnoldus (Scheidsrechter)
C 30-11-2019 10:45 Alphen JO11-1 VEP JO11-3 H. (Henk) Blaauw… (+1) 83704 3 - 2
C 23-11-2019 08:30 Koudekerk JO11-1 Alphen JO11-1 J. (Jordy) Griffioen 84461 7 - 0
C 09-11-2019 10:30 Bernardus JO11-1 Alphen JO11-1 H.B.A. (Bert) Vertegaal 84039 5 - 2
C 02-11-2019 10:30 Alphen JO11-1 Alphense Boys JO11-1 Afgeschermd… (+1) 84549 1 - 8
B 12-10-2019 10:45 Alphen JO11-1 Woubrugge JO11-2 Afgeschermd… (+1) 65848
B 05-10-2019 08:30 Alphia JO11-1 Alphen JO11-1 Afgeschermd 67717 5 - 2
B 28-09-2019 10:30 Alphen JO11-1 ARC JO11-2 Afgeschermd… (+1) 65847 2 - 2
B 21-09-2019 10:30 Alphen JO11-1 Koudekerk JO11-1 P. (Peter) Oosterom… (+1) 65846 2 - 3
B 14-09-2019 10:30 TAVV JO11-1 Alphen JO11-1 67796 5 - 3
B 07-09-2019 10:30 Alphen JO11-1 Floreant JO11-1 H. (Henk) Blaauw… (+1) 65849 5 - 1
B 31-08-2019 09:00 Altior JO11-1 Alphen JO11-1 Afgeschermd 66899 2 - 4
T 25-08-2019 n.n.b. Jens Toonstra toernooi Alphen JO11-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 12:15 ARC JO11-2 DSO JO11-3 103331 6-1
C 01-02-2020 11:00 Sportlust '46 JO11-1 Hazerswoudse Boys JO11-1 104820 2-6
C 01-02-2020 10:30 Aarlanderveen JO11-1 RVC '33 JO11-1 104369 8-4
C 01-02-2020 09:45 RCL JO11-4G Bernardus JO11-1 103390 1-5
C 01-02-2020 09:45 DSO JO11-3 Alphen JO11-1 103826 6-1
C 01-02-2020 09:30 ASW JO11-1 Floreant JO11-1 102412 1-4
C 01-02-2020 08:45 Koudekerk JO11-1 ARC JO11-2 103126 3-1
C 25-01-2020 11:00 Sportlust '46 JO11-1 ASW JO11-1 104816 5-3
C 25-01-2020 08:30 RCL JO11-4G Floreant JO11-1 103391 1-7
C 25-01-2020 09:45 DSO JO11-3 Bernardus JO11-1 103828 0-3
C 25-01-2020 10:30 Aarlanderveen JO11-1 Hazerswoudse Boys JO11-1 104367 4-3
C 25-01-2020 08:45 Koudekerk JO11-1 RVC '33 JO11-1 103130 9-2
C 25-01-2020 08:30 ARC JO11-2 Alphen JO11-1 103329 5-1
C 22-01-2020 18:30 ASW JO11-1 RVC '33 JO11-1 102411 1-4
C 18-01-2020 11:00 Sportlust '46 JO11-1 Koudekerk JO11-1 104817 1-6
C 18-01-2020 10:00 Floreant JO11-1 ARC JO11-2 106009 5-4
C 18-01-2020 08:30 RCL JO11-4G DSO JO11-3 103388 6-11
C 18-01-2020 10:45 Aarlanderveen JO11-1 Alphen JO11-1 104365 7-4
C 18-01-2020 10:00 Hazerswoudse Boys JO11-1 Bernardus JO11-1 103527 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-11-2019 10:30 Bernardus JO11-1 Koudekerk JO11-1 83500 0-1
C 30-11-2019 10:45 Alphen JO11-1 VEP JO11-3 83704 3-2
C 23-11-2019 09:45 VEP JO11-3 Alphense Boys JO11-1 84089 2-13
C 23-11-2019 08:30 ARC JO11-2 Bernardus JO11-1 83918 0-0
C 23-11-2019 08:30 Koudekerk JO11-1 Alphen JO11-1 84461 7-0
C 16-11-2019 10:30 Bernardus JO11-1 Alphense Boys JO11-1 83851 6-6
C 16-11-2019 10:30 Alphen JO11-1 ARC JO11-2 83360 0-0
C 16-11-2019 09:45 VEP JO11-3 Koudekerk JO11-1 85226 1-7
C 09-11-2019 10:30 Bernardus JO11-1 Alphen JO11-1 84039 5-2
C 09-11-2019 09:00 Alphense Boys JO11-1 Koudekerk JO11-1 84857 4-1
C 09-11-2019 08:30 ARC JO11-2 VEP JO11-3 84213 0-0
C 02-11-2019 10:30 Alphen JO11-1 Alphense Boys JO11-1 84549 1-8
C 02-11-2019 09:45 VEP JO11-3 Bernardus JO11-1 83909 2-7
C 02-11-2019 08:30 Koudekerk JO11-1 ARC JO11-2 83659 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 12-10-2019 09:45 TAVV JO11-1 Floreant JO11-1 67799 2-2
B 12-10-2019 10:45 Alphen JO11-1 Woubrugge JO11-2 65848 0-0
B 12-10-2019 10:00 Koudekerk JO11-1 Altior JO11-1 66195 6-3
B 12-10-2019 14:00 ARC JO11-2 Alphia JO11-1 66337 2-3
B 05-10-2019 08:30 Floreant JO11-1 ARC JO11-2 68079 5-2
B 05-10-2019 08:30 Alphia JO11-1 Alphen JO11-1 67717 5-2
B 05-10-2019 10:00 Woubrugge JO11-2 Koudekerk JO11-1 66774 0-10
B 05-10-2019 10:30 Altior JO11-1 TAVV JO11-1 66901 2-5
B 28-09-2019 10:00 TAVV JO11-1 Woubrugge JO11-2 67798 9-0
B 28-09-2019 10:30 Alphen JO11-1 ARC JO11-2 65847 2-2
B 28-09-2019 08:30 Koudekerk JO11-1 Alphia JO11-1 66196 1-6
B 28-09-2019 08:30 Floreant JO11-1 Altior JO11-1 68080 2-4
B 21-09-2019 10:30 Alphen JO11-1 Koudekerk JO11-1 65846 2-3
B 21-09-2019 08:30 Alphia JO11-1 TAVV JO11-1 67719 8-3
B 21-09-2019 10:00 ARC JO11-2 Altior JO11-1 66336 11-2
B 21-09-2019 10:00 Woubrugge JO11-2 Floreant JO11-1 66776 2-7
B 14-09-2019 10:30 TAVV JO11-1 Alphen JO11-1 67796 5-3
B 14-09-2019 10:30 Altior JO11-1 Woubrugge JO11-2 66900 6-3
B 14-09-2019 08:30 Koudekerk JO11-1 ARC JO11-2 66194 1-3
B 14-09-2019 08:30 Floreant JO11-1 Alphia JO11-1 68081 3-7
B 07-09-2019 09:30 Koudekerk JO11-1 TAVV JO11-1 66197 5-4
B 07-09-2019 08:30 ARC JO11-2 Woubrugge JO11-2 66335 8-1
B 07-09-2019 09:45 Alphia JO11-1 Altior JO11-1 67718 7-5
B 07-09-2019 10:30 Alphen JO11-1 Floreant JO11-1 65849 5-1
B 31-08-2019 10:30 TAVV JO11-1 ARC JO11-2 67797 2-8
B 31-08-2019 09:00 Altior JO11-1 Alphen JO11-1 66899 2-4
B 31-08-2019 08:30 Woubrugge JO11-2 Alphia JO11-1 66775 1-10
B 31-08-2019 08:30 Floreant JO11-1 Koudekerk JO11-1 68078 6-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Koudekerk JO11-1 3 3 0 0 9 18 4 14 0
2 Floreant JO11-1 3 3 0 0 9 16 6 10 0
3 Aarlanderveen JO11-1 3 3 0 0 9 19 11 8 0
4 Bernardus JO11-1 3 2 1 0 7 9 2 7 0
5 ARC JO11-2 4 2 0 2 6 16 10 6 0
6 DSO JO11-3 4 2 0 2 6 18 16 2 0
7 Hazerswoudse Boys JO11-1 3 1 1 1 4 10 7 3 0
8 Sportlust '46 JO11-1 3 1 0 2 3 8 15 -7 0
9 RVC '33 JO11-1 3 1 0 2 3 10 18 -8 0
10 ASW JO11-1 3 0 0 3 0 5 13 -8 0
11 Alphen JO11-1 3 0 0 3 0 6 18 -12 0
12 RCL JO11-4G 3 0 0 3 0 8 23 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphense Boys JO11-1 4 3 1 0 10 31 10 21 0
2 Koudekerk JO11-1 4 3 0 1 9 16 5 11 0
3 Bernardus JO11-1 4 2 1 1 7 18 11 7 0
4 Alphen JO11-1 4 1 0 3 3 6 22 -16 0
5 VEP JO11-3 4 0 0 4 0 7 30 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphia JO11-1 7 7 0 0 21 46 17 29 0
2 ARC JO11-2 7 4 1 2 13 36 16 20 0
3 Koudekerk JO11-1 7 4 0 3 12 29 24 5 0
4 TAVV JO11-1 7 3 1 3 10 30 28 2 0
5 Floreant JO11-1 7 3 1 3 10 26 25 1 0
6 Alphen JO11-1 6 2 1 3 7 18 18 0 0
7 Altior JO11-1 7 2 0 5 6 24 38 -14 0
8 Woubrugge JO11-2 6 0 0 6 0 7 50 -43 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
maandag 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3F (Kunstgras) 1 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 07-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:15 - 19:15 Veld 1F 1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven