0270 Onder 11 competitie (3e fase)

Pupillen - Alphen JO11-3

Teamleden

Spelers
Roan Bek Keeper      
Lucan Both        
Evani Geerlofs        
Sebastian Grevenstuk        
Thijs Kersseboom        
Niels Klijn        
Rick Van Luijn        
Daan Mank        
Jakub Wajsowicz        
Basim Za├»di        
 
Overige teamleden
Pieter Groenendijk Trainer
Richard Bek Assistent trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 09:00 Kagia JO11-2 Alphen JO11-3 102856 Sportpark Lisserbroek - - 08:05
C 14-03-2020 08:30 Alphen JO11-3 ARC JO11-7 102626 Sportpark De Bijlen Veld 2A - - 08:00
C 21-03-2020 10:45 Alphen JO11-3 Foreholte JO11-2 102624 Sportpark De Bijlen Veld 3B (Kunstgras) - - 10:15
C 04-04-2020 09:00 Rijnvogels, fc JO11-4 Alphen JO11-3 128596 Sportpark De Kooltuin - - 08:00
C 18-04-2020 08:30 Alphen JO11-3 Altior JO11-2 102627 Sportpark De Bijlen - - 08:00
C 09-05-2020 13:00 Meerburg JO11-3G Alphen JO11-3 104482 Sportpark Meerburg - - 12:10
C 16-05-2020 08:30 Quick Boys JO11-4 Alphen JO11-3 102258 Sportpark Nieuw Zuid - - 07:25
C 06-06-2020 12:00 Alphia JO11-3 Alphen JO11-3 105809 Sportpark De Bijlen - - 11:29
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 08:30 VVSB JO11-2 Quick Boys JO11-4
C 07-03-2020 08:30 Foreholte JO11-2 Meerburg JO11-3G
C 07-03-2020 09:00 Rijnvogels, fc JO11-4 Altior JO11-2
C 07-03-2020 09:00 Kagia JO11-2 Alphen JO11-3
C 07-03-2020 10:45 Nicolaas Boys JO11-1 ARC JO11-7
C 07-03-2020 13:15 Alphia JO11-3 Van Nispen JO11-1
C 14-03-2020 13:15 Alphia JO11-3 Rijnvogels, fc JO11-4
C 14-03-2020 10:30 Altior JO11-2 Foreholte JO11-2
C 14-03-2020 10:30 Van Nispen JO11-1 VVSB JO11-2
C 14-03-2020 08:30 Quick Boys JO11-4 Kagia JO11-2
C 14-03-2020 08:30 Alphen JO11-3 ARC JO11-7
C 14-03-2020 08:30 Meerburg JO11-3G Nicolaas Boys JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 10:30 Altior JO11-2 Alphia JO11-3 104236 0-4
C 01-02-2020 12:45 Meerburg JO11-3G Rijnvogels, fc JO11-4 128592 3-5
C 01-02-2020 10:45 Nicolaas Boys JO11-1 Kagia JO11-2 104807 1-6
C 01-02-2020 10:45 Alphen JO11-3 VVSB JO11-2 102625 1-4
C 01-02-2020 09:00 Van Nispen JO11-1 Altior JO11-2 102167 6-4
C 01-02-2020 08:30 ARC JO11-7 Foreholte JO11-2 103356 1-10
C 26-01-2020 10:30 Meerburg JO11-3G VVSB JO11-2 104483 3-1
C 25-01-2020 10:45 Alphen JO11-3 Nicolaas Boys JO11-1 102628 3-4
C 25-01-2020 08:30 ARC JO11-7 Kagia JO11-2 103357 2-7
C 25-01-2020 09:45 Quick Boys JO11-4 Foreholte JO11-2 102257 7-1
C 25-01-2020 10:45 Van Nispen JO11-1 Rijnvogels, fc JO11-4 128591 2-10
C 18-01-2020 10:45 Nicolaas Boys JO11-1 Rijnvogels, fc JO11-4 128590 2-4
C 18-01-2020 09:00 Kagia JO11-2 Altior JO11-2 102858 4-2
C 18-01-2020 10:45 Alphen JO11-3 Van Nispen JO11-1 102623 3-3
C 18-01-2020 14:30 Meerburg JO11-3G Alphia JO11-3 104485 5-2
C 18-01-2020 08:30 ARC JO11-7 Quick Boys JO11-4 103355 0-15
C 18-01-2020 12:15 VVSB JO11-2 Foreholte JO11-2 103076 5-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-11-2019 13:00 Alphia JO11-3 WVC JO11-1 84172 4-12
C 30-11-2019 10:45 Alphen JO11-3 DOSR JO11-2 84566 0-9
C 30-11-2019 09:00 MMO JO11-1G ARC JO11-6 84282 3-4
C 23-11-2019 11:30 WVC JO11-1 MMO JO11-1G 84061 13-2
C 23-11-2019 11:30 DOSR JO11-2 Alphia JO11-3 84541 8-1
C 23-11-2019 10:15 ARC JO11-6 Alphen JO11-3 83942 5-0
C 16-11-2019 11:30 DOSR JO11-2 ARC JO11-6 83813 7-1
C 16-11-2019 10:30 Alphen JO11-3 WVC JO11-1 84663 2-4
C 16-11-2019 09:00 MMO JO11-1G Alphia JO11-3 84495 2-5
C 09-11-2019 11:45 Alphia JO11-3 ARC JO11-6 85243 6-11
C 09-11-2019 10:00 WVC JO11-1 DOSR JO11-2 84910 4-4
C 09-11-2019 09:00 MMO JO11-1G Alphen JO11-3 83493 1-4
C 02-11-2019 10:15 ARC JO11-6 WVC JO11-1 85346 0-6
C 02-11-2019 11:30 DOSR JO11-2 MMO JO11-1G 84764 17-0
C 02-11-2019 10:30 Alphen JO11-3 Alphia JO11-3 84537 3-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 12-10-2019 09:00 Nicolaas Boys JO11-1 Bernardus JO11-3 67279 3-0
B 12-10-2019 10:30 Woubrugge JO11-3 ARC JO11-5 66778 2-9
B 12-10-2019 10:15 DOSR JO11-3 Alphia JO11-3 66889 4-7
B 12-10-2019 09:00 Alphense Boys JO11-4 Alphen JO11-3 65574 3-5
B 05-10-2019 09:00 Bernardus JO11-3 Woubrugge JO11-3 67172 2-2
B 05-10-2019 10:15 ARC JO11-5 Alphense Boys JO11-4 66345 6-3
B 05-10-2019 10:45 Alphen JO11-3 DOSR JO11-3 65854 3-1
B 05-10-2019 09:45 Alphia JO11-3 Nicolaas Boys JO11-1 67942 4-6
B 28-09-2019 10:45 Nicolaas Boys JO11-1 Alphen JO11-3 67277 3-0
B 28-09-2019 09:00 DOSR JO11-3 Alphense Boys JO11-4 66886 4-0
B 28-09-2019 10:15 ARC JO11-5 Bernardus JO11-3 66347 6-4
B 28-09-2019 09:30 Woubrugge JO11-3 Alphia JO11-3 66780 1-6
B 21-09-2019 10:30 Alphen JO11-3 Woubrugge JO11-3 65853 12-1
B 21-09-2019 08:30 Alphia JO11-3 ARC JO11-5 67941 7-3
B 21-09-2019 09:00 Alphense Boys JO11-4 Bernardus JO11-3 65575 8-5
B 18-09-2019 18:30 Nicolaas Boys JO11-1 Woubrugge JO11-3 67278 7-3
B 14-09-2019 10:45 Nicolaas Boys JO11-1 Alphense Boys JO11-4 67276 10-0
B 14-09-2019 10:00 Woubrugge JO11-3 DOSR JO11-3 66779 4-2
B 14-09-2019 09:00 Bernardus JO11-3 Alphia JO11-3 67174 2-11
B 14-09-2019 08:30 ARC JO11-5 Alphen JO11-3 66346 0-4
B 11-09-2019 18:30 ARC JO11-5 Nicolaas Boys JO11-1 66348 3-3
B 11-09-2019 18:00 Alphia JO11-3 Alphen JO11-3 67940 1-9
B 07-09-2019 09:00 Alphense Boys JO11-4 Alphia JO11-3 65576 5-10
B 07-09-2019 09:00 DOSR JO11-3 ARC JO11-5 66887 4-3
B 07-09-2019 10:30 Alphen JO11-3 Bernardus JO11-3 65855 12-1
B 04-09-2019 18:30 DOSR JO11-3 Nicolaas Boys JO11-1 66888 2-6
B 31-08-2019 10:30 Woubrugge JO11-3 Alphense Boys JO11-4 66777 7-1
B 31-08-2019 09:00 Bernardus JO11-3 DOSR JO11-3 67173 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijnvogels, fc JO11-4 3 3 0 0 9 19 7 12 0
2 Kagia JO11-2 3 3 0 0 9 17 5 12 0
3 Quick Boys JO11-4 2 2 0 0 6 22 1 21 0
4 Meerburg JO11-3G 3 2 0 1 6 11 8 3 0
5 VVSB JO11-2 3 2 0 1 6 10 8 2 0
6 Van Nispen JO11-1 3 1 1 1 4 11 17 -6 0
7 Alphia JO11-3 2 1 0 1 3 6 5 1 0
8 Foreholte JO11-2 3 1 0 2 3 15 13 2 0
9 Nicolaas Boys JO11-1 3 1 0 2 3 7 13 -6 0
10 Alphen JO11-3 3 0 1 2 1 7 11 -4 0
11 Altior JO11-2 3 0 0 3 0 6 14 -8 0
12 ARC JO11-7 3 0 0 3 0 3 32 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSR JO11-2 5 4 1 0 13 45 6 39 0
2 WVC JO11-1 5 4 1 0 13 39 12 27 0
3 ARC JO11-6 5 3 0 2 9 21 22 -1 0
4 Alphen JO11-3 5 1 1 3 4 9 22 -13 0
5 Alphia JO11-3 5 1 1 3 4 19 36 -17 0
6 MMO JO11-1G 5 0 0 5 0 8 43 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nicolaas Boys JO11-1 7 6 1 0 19 38 12 26 0
2 Alphen JO11-3 7 6 0 1 18 45 10 35 0
3 Alphia JO11-3 7 5 0 2 15 46 30 16 0
4 ARC JO11-5 7 3 1 3 10 30 27 3 0
5 DOSR JO11-3 7 3 0 4 9 22 25 -3 0
6 Woubrugge JO11-3 7 2 1 4 7 20 39 -19 0
7 Alphense Boys JO11-4 7 1 0 6 3 20 47 -27 0
8 Bernardus JO11-3 7 0 1 6 1 16 47 -31 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
maandag 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3C (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 07-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:15 - 19:15 Veld 1C 6 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven