0270 Onder 11 competitie (3e fase)

Pupillen - Alphen JO11-4

Teamleden

Spelers
Mart Uithol Keeper      
Rogier Bentveld        
Badr Haouli        
Luuk Knopik        
Gijs Koelewijn        
Jort Kooren        
Dinand Minnee        
Damin Strik        
Katalila Tembo        
Yara Tulis        
 
Overige teamleden
Jurgen Kooren Leider
Imme Timmers Leider
Danique Mulder Leidster

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 06-06-2020 afgelast Alphen JO11-4 ROAC JO11-1 129283 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 13-06-2020 afgelast Voorschoten'97 JO11-8M Alphen JO11-4 129285 Sportpark Adegeest - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-05-2020 afgelast Alphen JO11-4 ARC JO11-5 129282
C 09-05-2020 afgelast SJZ JO11-1 Alphen JO11-4 129281
C 18-04-2020 10:45 Alphen JO11-4 DOSR JO11-3 129280
C 04-04-2020 10:00 SJC JO11-5 Alphen JO11-4 129279
C 28-03-2020 12:30 Alphen JO11-4 MMO JO11-1G 129284
C 21-03-2020 10:45 Alphen JO11-4 Woubrugge JO11-3 129278
C 14-03-2020 08:30 Alphen JO11-4 RCL JO11-6G 129277
C 07-03-2020 09:00 Alphense Boys JO11-4 Alphen JO11-4 Afgeschermd 129276 5 - 1
V 15-02-2020 10:45 Alphen JO11-4 ARC JO11-6 Henk Blaauw (Scheidsrechter)
C 01-02-2020 10:00 ASC JO11-6 Alphen JO11-4 129275 7 - 1
C 25-01-2020 09:00 Bernardus JO11-3 Alphen JO11-4 129274 0 - 1
C 18-01-2020 09:00 S.V. Kickers'69 JO11-2 Alphen JO11-4 T. (Thomas) Blom 129303 2 - 2
C 30-11-2019 12:45 ARC JO11-7 Alphen JO11-4 Afgeschermd 83648 4 - 3
C 23-11-2019 10:45 Alphen JO11-4 Alphia JO11-4 Afgeschermd… (+1) 84051 5 - 2
C 16-11-2019 10:00 Zwammerdam JO11-1G Alphen JO11-4 H (Hans) van Beek 84169 7 - 2
C 09-11-2019 10:45 Alphen JO11-4 Alphense Boys JO11-4 H. (Henk) Blaauw… (+1) 84597 1 - 4
C 02-11-2019 10:45 Woubrugge JO11-3 Alphen JO11-4 85042 2 - 2
B 12-10-2019 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 Alphen JO11-4 67280 4 - 0
B 05-10-2019 10:45 Alphen JO11-4 Alphia JO11-4 H. (Henk) Blaauw… (+1) 65858 3 - 6
B 28-09-2019 12:15 ARC JO11-6 Alphen JO11-4 B.M. (Ben) Maurits 66349 9 - 3
B 21-09-2019 08:45 TAVV JO11-2 Alphen JO11-4 J. (Justin) Cordier de Croust 67800 6 - 1
B 14-09-2019 10:30 Alphen JO11-4 Nieuwkoop JO11-2 H. (Henk) Blaauw… (+1) 65857 0 - 6
B 07-09-2019 11:30 Zevenhoven JO11-1 Alphen JO11-4 W. (Wouter) de Boer 67793 11 - 3
B 31-08-2019 09:30 Alphen JO11-4 Altior JO11-2 Afgeschermd 65856 2 - 6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-05-2020 09:00 S.V. Kickers'69 JO11-2 Woubrugge JO11-3 129312 0-0
C 16-05-2020 10:45 Alphen JO11-4 ARC JO11-5 129282 0-0
C 16-05-2020 10:30 Bernardus JO11-3 Voorschoten'97 JO11-8M 129119 0-0
C 16-05-2020 10:15 DOSR JO11-3 SJZ JO11-1 129120 0-0
C 16-05-2020 10:00 SJC JO11-5 ASC JO11-6 129118 0-0
C 16-05-2020 10:00 ROAC JO11-1 MMO JO11-1G 129117 0-0
C 16-05-2020 11:00 RCL JO11-6G Alphense Boys JO11-4 129121 0-0
C 09-05-2020 08:30 Voorschoten'97 JO11-8M ROAC JO11-1 129116 0-0
C 09-05-2020 08:30 ASC JO11-6 RCL JO11-6G 129113 0-0
C 09-05-2020 09:00 MMO JO11-1G S.V. Kickers'69 JO11-2 129311 0-0
C 09-05-2020 10:00 ARC JO11-5 SJC JO11-5 129114 0-0
C 09-05-2020 10:00 Woubrugge JO11-3 DOSR JO11-3 129115 0-0
C 09-05-2020 08:30 SJZ JO11-1 Alphen JO11-4 129281 0-0
C 18-04-2020 09:00 Alphense Boys JO11-4 Voorschoten'97 JO11-8M 129110 0-0
C 18-04-2020 09:00 Bernardus JO11-3 MMO JO11-1G 129111 0-0
C 18-04-2020 10:00 ARC JO11-5 SJZ JO11-1 129108 0-0
C 18-04-2020 10:00 ROAC JO11-1 SJC JO11-5 129109 0-0
C 18-04-2020 10:00 ASC JO11-6 S.V. Kickers'69 JO11-2 129310 0-0
C 18-04-2020 10:45 Alphen JO11-4 DOSR JO11-3 129280 0-0
C 18-04-2020 11:00 RCL JO11-6G Woubrugge JO11-3 129107 0-0
C 11-04-2020 12:30 ROAC JO11-1 ARC JO11-5 129096 0-0
C 08-04-2020 18:30 ARC JO11-5 Bernardus JO11-3 129129 0-0
C 08-04-2020 18:15 SJZ JO11-1 Alphense Boys JO11-4 129082 0-0
C 08-04-2020 18:30 ASC JO11-6 ROAC JO11-1 129083 0-0
C 04-04-2020 08:30 Voorschoten'97 JO11-8M ASC JO11-6 129103 0-0
C 04-04-2020 08:45 ROAC JO11-1 Bernardus JO11-3 129102 0-0
C 04-04-2020 09:00 MMO JO11-1G Alphense Boys JO11-4 129106 0-0
C 04-04-2020 09:00 S.V. Kickers'69 JO11-2 SJZ JO11-1 129309 0-0
C 04-04-2020 10:00 SJC JO11-5 Alphen JO11-4 129279 0-0
C 04-04-2020 10:30 Woubrugge JO11-3 ARC JO11-5 129104 0-0
C 04-04-2020 11:30 DOSR JO11-3 RCL JO11-6G 129105 0-0
C 28-03-2020 09:00 Alphense Boys JO11-4 Bernardus JO11-3 129112 0-0
C 28-03-2020 08:30 SJZ JO11-1 RCL JO11-6G 105390 0-0
C 28-03-2020 09:00 SJC JO11-5 Woubrugge JO11-3 129128 0-0
C 28-03-2020 09:00 ROAC JO11-1 S.V. Kickers'69 JO11-2 129314 0-0
C 28-03-2020 12:30 Alphen JO11-4 MMO JO11-1G 129284 0-0
C 28-03-2020 10:15 DOSR JO11-3 ASC JO11-6 129132 0-0
C 21-03-2020 10:00 ASC JO11-6 MMO JO11-1G 129101 0-0
C 21-03-2020 09:00 Bernardus JO11-3 SJC JO11-5 104638 0-0
C 21-03-2020 10:45 Alphen JO11-4 Woubrugge JO11-3 129278 0-0
C 21-03-2020 10:00 ARC JO11-5 DOSR JO11-3 103347 0-0
C 21-03-2020 10:00 SJZ JO11-1 Voorschoten'97 JO11-8M 129099 0-0
C 21-03-2020 11:00 RCL JO11-6G S.V. Kickers'69 JO11-2 129308 0-0
C 21-03-2020 09:00 Alphense Boys JO11-4 ROAC JO11-1 129100 0-0
C 14-03-2020 12:30 DOSR JO11-3 Alphense Boys JO11-4 129098 0-0
C 14-03-2020 10:00 SJC JO11-5 SJZ JO11-1 129097 0-0
C 14-03-2020 09:00 S.V. Kickers'69 JO11-2 Voorschoten'97 JO11-8M 129307 0-0
C 14-03-2020 09:00 MMO JO11-1G Woubrugge JO11-3 129094 0-0
C 14-03-2020 09:00 Bernardus JO11-3 ASC JO11-6 129095 0-0
C 14-03-2020 08:30 Alphen JO11-4 RCL JO11-6G 129277 0-0
C 07-03-2020 08:30 SJZ JO11-1 ROAC JO11-1 129089 0-6
C 07-03-2020 11:00 Voorschoten'97 JO11-8M MMO JO11-1G 129091 1-10
C 07-03-2020 09:00 DOSR JO11-3 SJC JO11-5 129092 3-4
C 07-03-2020 09:00 Alphense Boys JO11-4 Alphen JO11-4 129276 5-1
C 07-03-2020 10:30 Woubrugge JO11-3 ASC JO11-6 129093 9-1
C 07-03-2020 11:00 RCL JO11-6G Bernardus JO11-3 129090 1-4
C 07-03-2020 08:30 ARC JO11-5 S.V. Kickers'69 JO11-2 129306 4-3
C 15-02-2020 09:00 MMO JO11-1G SJZ JO11-1 104512 4-6
C 15-02-2020 10:30 Voorschoten'97 JO11-8M DOSR JO11-3 129080 1-11
C 08-02-2020 10:00 SJC JO11-5 Voorschoten'97 JO11-8M 103237 6-2
C 01-02-2020 08:45 TAVV JO11-2 Nicolaas Boys JO11-2 105582 0-0
C 01-02-2020 09:00 Nieuwkoop JO11-2 Bernardus JO11-2 104979 0-0
C 01-02-2020 09:00 Alphense Boys JO11-3 ARC JO11-4 102154 0-0
C 01-02-2020 09:30 Zevenhoven JO11-1 Alphia JO11-2 105572 0-0
C 01-02-2020 10:00 Zwammerdam JO11-1G Woubrugge JO11-2 106426 0-0
C 01-02-2020 10:30 Alphen JO11-4 NSV '46 JO11-2 102629 0-0
C 01-02-2020 10:00 ASC JO11-6 Alphen JO11-4 129275 7-1
C 01-02-2020 10:00 ROAC JO11-1 DOSR JO11-3 102608 5-2
C 01-02-2020 09:00 S.V. Kickers'69 JO11-2 Bernardus JO11-3 129305 4-1
C 01-02-2020 10:00 Woubrugge JO11-3 SJZ JO11-1 104038 1-6
C 01-02-2020 10:00 SJC JO11-5 Alphense Boys JO11-4 129086 2-4
C 01-02-2020 09:00 MMO JO11-1G RCL JO11-6G 129087 8-1
C 01-02-2020 09:45 Voorschoten'97 JO11-8M ARC JO11-5 129088 3-8
C 25-01-2020 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 Bernardus JO11-2 104813 0-0
C 25-01-2020 09:30 Zevenhoven JO11-1 ARC JO11-4 105570 0-0
C 25-01-2020 09:00 Nieuwkoop JO11-2 NSV '46 JO11-2 104977 0-0
C 25-01-2020 10:00 ASC JO11-6 ARC JO11-5 102475 4-8
C 25-01-2020 09:00 TAVV JO11-2 Alphia JO11-2 105584 0-0
C 25-01-2020 08:30 Alphen JO11-4 Woubrugge JO11-2 102630 0-0
C 25-01-2020 09:00 Alphense Boys JO11-3 Zwammerdam JO11-1G 102158 0-0
C 25-01-2020 10:00 Woubrugge JO11-3 Alphense Boys JO11-4 104033 7-2
C 25-01-2020 12:15 ROAC JO11-1 RCL JO11-6G 129085 10-3
C 25-01-2020 09:00 S.V. Kickers'69 JO11-2 DOSR JO11-3 129304 0-8
C 25-01-2020 09:00 Bernardus JO11-3 Alphen JO11-4 129274 0-1
C 18-01-2020 09:00 Woubrugge JO11-3 Bernardus JO11-3 129081 1-3
C 18-01-2020 09:30 Zevenhoven JO11-1 Bernardus JO11-2 105571 0-0
C 18-01-2020 10:00 Zwammerdam JO11-1G Alphia JO11-2 106430 0-0
C 18-01-2020 10:30 Woubrugge JO11-2 Nicolaas Boys JO11-2 104029 0-0
C 18-01-2020 08:30 Alphen JO11-4 Nieuwkoop JO11-2 102632 0-0
C 18-01-2020 08:30 ARC JO11-5 RCL JO11-6G 129084 6-3
C 18-01-2020 09:00 Alphense Boys JO11-3 TAVV JO11-2 102157 0-0
C 18-01-2020 09:00 MMO JO11-1G SJC JO11-5 129079 3-7
C 18-01-2020 09:00 S.V. Kickers'69 JO11-2 Alphen JO11-4 129303 2-2
C 18-01-2020 10:00 ARC JO11-4 NSV '46 JO11-2 103340 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:00 Alphia JO11-4 Zwammerdam JO11-1G 85203 2-5
C 30-11-2019 12:45 ARC JO11-7 Alphen JO11-4 83648 4-3
C 30-11-2019 10:00 Zwammerdam JO11-1G Alphense Boys JO11-4 84954 3-2
C 30-11-2019 08:30 Alphia JO11-4 Woubrugge JO11-3 84506 3-4
C 23-11-2019 10:45 Alphen JO11-4 Alphia JO11-4 84051 5-2
C 23-11-2019 09:30 Woubrugge JO11-3 Zwammerdam JO11-1G 83426 2-5
C 23-11-2019 09:00 Alphense Boys JO11-4 ARC JO11-7 84616 2-4
C 16-11-2019 10:00 Alphia JO11-4 ARC JO11-7 83415 1-3
C 16-11-2019 10:00 Zwammerdam JO11-1G Alphen JO11-4 84169 7-2
C 16-11-2019 09:00 Alphense Boys JO11-4 Woubrugge JO11-3 83608 2-3
C 09-11-2019 12:45 ARC JO11-7 Woubrugge JO11-3 85277 6-4
C 09-11-2019 10:45 Alphen JO11-4 Alphense Boys JO11-4 84597 1-4
C 02-11-2019 10:45 Woubrugge JO11-3 Alphen JO11-4 85042 2-2
C 02-11-2019 10:00 Zwammerdam JO11-1G ARC JO11-7 84332 4-5
C 02-11-2019 09:00 Alphense Boys JO11-4 Alphia JO11-4 84831 5-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 12-11-2019 18:00 Alphia JO11-4 ARC JO11-6 68269 0-6
B 12-10-2019 10:30 Altior JO11-2 Nieuwkoop JO11-2 66904 3-1
B 12-10-2019 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 Alphen JO11-4 67280 4-0
B 12-10-2019 08:30 TAVV JO11-2 Zevenhoven JO11-1 67802 10-1
B 05-10-2019 13:30 ARC JO11-6 TAVV JO11-2 66352 8-2
B 05-10-2019 09:00 Nieuwkoop JO11-2 Nicolaas Boys JO11-2 67387 0-0
B 05-10-2019 09:30 Zevenhoven JO11-1 Altior JO11-2 67794 0-2
B 05-10-2019 10:45 Alphen JO11-4 Alphia JO11-4 65858 3-6
B 28-09-2019 12:15 ARC JO11-6 Alphen JO11-4 66349 9-3
B 28-09-2019 10:30 Altior JO11-2 TAVV JO11-2 66905 1-6
B 28-09-2019 10:00 Alphia JO11-4 Nieuwkoop JO11-2 68271 0-6
B 28-09-2019 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 Zevenhoven JO11-1 67281 3-4
B 21-09-2019 10:30 Altior JO11-2 Nicolaas Boys JO11-2 66903 1-3
B 21-09-2019 09:30 Zevenhoven JO11-1 Alphia JO11-4 67795 7-5
B 21-09-2019 08:45 Nieuwkoop JO11-2 ARC JO11-6 67386 2-3
B 21-09-2019 08:45 TAVV JO11-2 Alphen JO11-4 67800 6-1
B 16-09-2019 18:30 Nicolaas Boys JO11-2 Alphia JO11-4 67283 6-5
B 14-09-2019 10:30 Alphen JO11-4 Nieuwkoop JO11-2 65857 0-6
B 14-09-2019 10:00 ARC JO11-6 Zevenhoven JO11-1 66351 5-0
B 14-09-2019 10:00 Alphia JO11-4 Altior JO11-2 68270 6-2
B 14-09-2019 09:00 Nicolaas Boys JO11-2 TAVV JO11-2 67282 4-11
B 09-09-2019 19:00 Alphia JO11-4 TAVV JO11-2 68272 1-6
B 07-09-2019 10:00 TAVV JO11-2 Nieuwkoop JO11-2 67801 10-5
B 07-09-2019 10:30 Altior JO11-2 ARC JO11-6 66902 1-6
B 07-09-2019 11:30 Zevenhoven JO11-1 Alphen JO11-4 67793 11-3
B 31-08-2019 10:15 ARC JO11-6 Nicolaas Boys JO11-2 66350 7-2
B 31-08-2019 09:30 Alphen JO11-4 Altior JO11-2 65856 2-6
B 31-08-2019 08:30 Nieuwkoop JO11-2 Zevenhoven JO11-1 67388 13-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO11-5 4 4 0 0 12 26 13 13 0
2 ROAC JO11-1 3 3 0 0 9 21 5 16 0
3 SJC JO11-5 4 3 0 1 9 19 12 7 0
4 SJZ JO11-1 3 2 0 1 6 12 11 1 0
5 Alphense Boys JO11-4 3 2 0 1 6 11 10 1 0
6 DOSR JO11-3 4 2 0 2 6 24 10 14 0
7 MMO JO11-1G 4 2 0 2 6 25 15 10 0
8 Woubrugge JO11-3 4 2 0 2 6 18 12 6 0
9 Bernardus JO11-3 4 2 0 2 6 8 7 1 0
10 S.V. Kickers'69 JO11-2 4 1 1 2 4 9 15 -6 0
11 Alphen JO11-4 4 1 1 2 4 5 14 -9 0
12 ASC JO11-6 3 1 0 2 3 12 18 -6 0
13 RCL JO11-6G 4 0 0 4 0 8 28 -20 0
14 Voorschoten'97 JO11-8M 4 0 0 4 0 7 35 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO11-7 5 5 0 0 15 22 14 8 0
2 Zwammerdam JO11-1G 5 4 0 1 12 24 13 11 0
3 Woubrugge JO11-3 5 2 1 2 7 15 18 -3 0
4 Alphense Boys JO11-4 5 2 0 3 6 15 13 2 0
5 Alphen JO11-4 5 1 1 3 4 13 19 -6 0
6 Alphia JO11-4 5 0 0 5 0 10 22 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO11-6 7 7 0 0 21 44 10 34 0
2 TAVV JO11-2 7 6 0 1 18 51 21 30 0
3 Nieuwkoop JO11-2 6 3 0 3 9 33 21 12 0
4 Nicolaas Boys JO11-2 6 3 0 3 9 22 28 -6 0
5 Altior JO11-2 7 3 0 4 9 16 24 -8 0
6 Zevenhoven JO11-1 7 3 0 4 9 28 41 -13 0
7 Alphia JO11-4 7 2 0 5 6 23 36 -13 0
8 Alphen JO11-4 7 0 0 7 0 12 48 -36 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
maandag 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:15 - 19:15 Veld 3D (Kunstgras) 6 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 7 Team training gaat_door
wo 07-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 7 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 7 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 7 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 7 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 7 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:15 - 19:15 Veld 1D 6 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven