0324 Onder 9 competitie (3e fase)

Pupillen - Alphen JO9-2

Teamleden

Spelers
Louay Belhaj        
Jip van Capel        
Edris Entezar        
Gijs van Gennip        
Victor Grevenstuk        
Sem V Iterson        
Fender Krijgsman        
Jens Schoonderwoerd        
Filipp Wajsowicz        
 
Overige teamleden
Niels Schoonderwoerd Trainer
Evert van Gennip Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 08:30 Alphen JO9-2 Nieuwkoop JO9-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 117935 Sportpark De Bijlen Veld 3A (Kunstgras) - - 08:00
C 14-03-2020 10:30 TAVV JO9-1 Alphen JO9-2 119902 Sportpark Aardam West - - 09:45
C 21-03-2020 08:30 Alphen JO9-2 Woubrugge JO9-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 117934 Sportpark De Bijlen Veld 3B (Kunstgras) - - 08:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 08:30 Alphen JO9-2 Nieuwkoop JO9-2
C 07-03-2020 09:00 Alphense Boys JO9-2 TAVV JO9-1
C 07-03-2020 09:00 Alphense Boys JO9-3 DOSR JO9-2
C 07-03-2020 10:00 Foreholte JO9-3 Woubrugge JO9-1
C 14-03-2020 09:00 Woubrugge JO9-1 Alphense Boys JO9-2
C 14-03-2020 09:00 Alphense Boys JO9-3 Nieuwkoop JO9-2
C 14-03-2020 09:00 DOSR JO9-2 Foreholte JO9-3
C 14-03-2020 10:30 TAVV JO9-1 Alphen JO9-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-02-2020 10:30 TAVV JO9-1 Foreholte JO9-3 132205 0-0
C 08-02-2020 09:30 Nieuwkoop JO9-2 Alphense Boys JO9-2 119474 0-0
C 08-02-2020 08:30 Alphen JO9-2 Alphense Boys JO9-3 117933 0-0
C 08-02-2020 09:00 Woubrugge JO9-1 DOSR JO9-2 118841 0-0
C 01-02-2020 10:30 Alphense Boys JO9-2 Alphen JO9-2 117649 0-0
C 01-02-2020 09:00 Alphense Boys JO9-3 Woubrugge JO9-1 117652 0-0
C 01-02-2020 09:00 DOSR JO9-2 TAVV JO9-1 118957 0-0
C 25-01-2020 10:30 Alphense Boys JO9-2 Alphense Boys JO9-3 117648 0-0
C 25-01-2020 10:30 TAVV JO9-1 Woubrugge JO9-1 119903 0-0
C 25-01-2020 09:00 Nieuwkoop JO9-2 DOSR JO9-2 119475 0-0
C 18-01-2020 09:00 Alphense Boys JO9-3 TAVV JO9-1 117655 0-0
C 18-01-2020 09:00 DOSR JO9-2 Alphen JO9-2 118956 0-0
C 18-01-2020 09:00 Woubrugge JO9-1 Nieuwkoop JO9-2 118842 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:15 WVC JO9-1 DOSR JO9-2 85866 0-0
C 14-12-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO9-1 Kagia JO9-1 87430 0-0
C 14-12-2019 10:30 Alphen JO9-2 RCL JO9-6 85556 0-0
C 14-12-2019 08:30 Alphia JO9-2 TAVV JO9-1 86230 0-0
C 07-12-2019 09:00 DOSR JO9-2 S.V. Kickers'69 JO9-1 87285 0-0
C 07-12-2019 10:15 Kagia JO9-1 Alphia JO9-2 87406 0-0
C 07-12-2019 10:30 TAVV JO9-1 Alphen JO9-2 86649 0-0
C 07-12-2019 10:30 RCL JO9-6 WVC JO9-1 85904 0-0
C 30-11-2019 11:30 RCL JO9-6 TAVV JO9-1 86057 0-0
C 30-11-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO9-1 WVC JO9-1 85701 0-0
C 30-11-2019 08:30 Alphen JO9-2 Kagia JO9-1 87639 0-0
C 30-11-2019 09:30 Alphia JO9-2 DOSR JO9-2 87922 0-0
C 23-11-2019 10:15 Kagia JO9-1 RCL JO9-6 86537 0-0
C 23-11-2019 09:00 DOSR JO9-2 Alphen JO9-2 86720 0-0
C 23-11-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO9-1 Alphia JO9-2 87652 0-0
C 23-11-2019 10:15 WVC JO9-1 TAVV JO9-1 86924 0-0
C 16-11-2019 11:30 RCL JO9-6 DOSR JO9-2 86982 0-0
C 16-11-2019 10:30 TAVV JO9-1 Kagia JO9-1 86249 0-0
C 16-11-2019 08:30 Alphen JO9-2 S.V. Kickers'69 JO9-1 87062 0-0
C 16-11-2019 08:30 Alphia JO9-2 WVC JO9-1 87164 0-0
C 09-11-2019 08:30 WVC JO9-1 Kagia JO9-1 85988 0-0
C 09-11-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO9-1 RCL JO9-6 88134 0-0
C 09-11-2019 09:00 DOSR JO9-2 TAVV JO9-1 86320 0-0
C 09-11-2019 08:30 Alphia JO9-2 Alphen JO9-2 86986 0-0
C 02-11-2019 11:30 RCL JO9-6 Alphia JO9-2 87019 0-0
C 02-11-2019 10:30 TAVV JO9-1 S.V. Kickers'69 JO9-1 87809 0-0
C 02-11-2019 10:15 Kagia JO9-1 DOSR JO9-2 87624 0-0
C 02-11-2019 08:30 Alphen JO9-2 WVC JO9-1 86573 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-10-2019 09:00 Bernardus JO9-2 ARC JO9-5 78806 0-0
C 12-10-2019 09:00 Bernardus JO9-2 Floreant, JO9-3G 78273 0-0
C 12-10-2019 08:30 Alphen JO9-2 Koudekerk JO9-2 58193 0-0
C 05-10-2019 11:00 ARC JO9-5 ARC JO9-12M 78805 0-0
C 05-10-2019 09:00 Floreant, JO9-3G ARC JO9-12M 78272 0-0
C 05-10-2019 08:45 Koudekerk JO9-2 Bernardus JO9-2 58517 0-0
C 28-09-2019 09:00 Alphen JO9-2 Bernardus JO9-2 58195 0-0
C 28-09-2019 08:45 Koudekerk JO9-2 ARC JO9-12M 58519 0-0
C 28-09-2019 08:30 Alphia JO9-5 ARC JO9-10 60039 0-0
C 21-09-2019 10:35 Bernardus JO9-2 Alphia JO9-5 59444 0-0
C 21-09-2019 09:45 ARC JO9-12M Alphen JO9-2 60654 0-0
C 21-09-2019 09:45 ARC JO9-10 Koudekerk JO9-2 58669 0-0
C 21-09-2019 12:15 ARC JO9-5 Koudekerk JO9-2 78804 0-0
C 21-09-2019 09:00 Floreant, JO9-3G Koudekerk JO9-2 78271 0-0
C 14-09-2019 09:00 Alphen JO9-2 Floreant, JO9-3G 78270 0-0
C 14-09-2019 08:45 Koudekerk JO9-2 Alphia JO9-5 58518 0-0
C 14-09-2019 09:00 Alphen JO9-2 ARC JO9-10 58194 0-0
C 14-09-2019 09:00 Bernardus JO9-2 ARC JO9-12M 59445 0-0
C 07-09-2019 09:45 ARC JO9-10 Bernardus JO9-2 58670 0-0
C 07-09-2019 09:45 Alphia JO9-5 ARC JO9-12M 60040 0-0
C 07-09-2019 08:30 Koudekerk JO9-2 Alphen JO9-2 58516 0-0
C 31-08-2019 10:00 ARC JO9-12M ARC JO9-10 60655 0-0
C 31-08-2019 09:00 Bernardus JO9-2 Koudekerk JO9-2 59442 0-0
C 31-08-2019 08:30 Alphen JO9-2 Alphia JO9-5 58196 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TAVV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nieuwkoop JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Alphen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Alphense Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Foreholte JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DOSR JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Woubrugge JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Alphense Boys JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RCL JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TAVV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kagia JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DOSR JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 S.V. Kickers'69 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alphia JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WVC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO9-12M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ARC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Koudekerk JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bernardus JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Alphen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven