0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Competitie

Pupillen - Alphen JO9-2

Teamleden

Spelers
Louay Belhaj        
Edris Entezar        
Gijs van Gennip        
Victor Grevenstuk        
Sem V Iterson        
Fender Krijgsman        
Jens Schoonderwoerd        
Filipp Wajsowicz        
 
Overige teamleden
Niels Schoonderwoerd Trainer
Evert van Gennip Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-09-2019 09:00 Alphen JO9-2 Bernardus JO9-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 58195 Sportpark De Bijlen Veld 3A (Kunstgras) - - 08:30
C 05-10-2019 vervallen Alphia JO9-5 Alphen JO9-2 60038 Sportpark De Bijlen - - 00:29
C 12-10-2019 08:30 Alphen JO9-2 Koudekerk JO9-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 58193 Sportpark De Bijlen - - 08:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 08:30 Alphia JO9-5 ARC JO9-10
C 28-09-2019 08:45 Koudekerk JO9-2 ARC JO9-12M
C 28-09-2019 09:00 Alphen JO9-2 Bernardus JO9-2
C 05-10-2019 08:45 Koudekerk JO9-2 Bernardus JO9-2
C 05-10-2019 09:00 Floreant, JO9-3G ARC JO9-12M
C 05-10-2019 11:00 ARC JO9-5 ARC JO9-12M
C 12-10-2019 08:30 Alphen JO9-2 Koudekerk JO9-2
C 12-10-2019 09:00 Bernardus JO9-2 Floreant, JO9-3G
C 12-10-2019 09:00 Bernardus JO9-2 ARC JO9-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 vervallen ARC JO9-12M Alphen JO9-2 60654
C 14-09-2019 vervallen Alphen JO9-2 Floreant, JO9-3G Trainer/leider (Scheidsrechter) 78270
C 07-09-2019 vervallen Koudekerk JO9-2 Alphen JO9-2 58516
C 31-08-2019 vervallen Alphen JO9-2 Alphia JO9-5 58196
T 25-08-2019 n.n.b. Jens Toonstra toernooi Alphen JO9-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 12:15 ARC JO9-5 Koudekerk JO9-2 78804 0-0
C 21-09-2019 09:00 Floreant, JO9-3G Koudekerk JO9-2 78271 0-0
C 21-09-2019 09:45 ARC JO9-10 Koudekerk JO9-2 58669 0-0
C 21-09-2019 09:45 ARC JO9-12M Alphen JO9-2 60654 0-0
C 21-09-2019 10:35 Bernardus JO9-2 Alphia JO9-5 59444 0-0
C 14-09-2019 09:00 Alphen JO9-2 Floreant, JO9-3G 78270 0-0
C 14-09-2019 09:00 Bernardus JO9-2 ARC JO9-12M 59445 0-0
C 14-09-2019 09:00 Alphen JO9-2 ARC JO9-10 58194 0-0
C 14-09-2019 08:45 Koudekerk JO9-2 Alphia JO9-5 58518 0-0
C 07-09-2019 09:45 ARC JO9-10 Bernardus JO9-2 58670 0-0
C 07-09-2019 09:45 Alphia JO9-5 ARC JO9-12M 60040 0-0
C 07-09-2019 08:30 Koudekerk JO9-2 Alphen JO9-2 58516 0-0
C 31-08-2019 10:00 ARC JO9-12M ARC JO9-10 60655 0-0
C 31-08-2019 09:00 Bernardus JO9-2 Koudekerk JO9-2 59442 0-0
C 31-08-2019 08:30 Alphen JO9-2 Alphia JO9-5 58196 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bernardus JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ARC JO9-12M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ARC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Koudekerk JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3C (Kunstgras) 7 Team training gaat_door
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1C 7 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven