0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Competitie

Pupillen - Alphen JO9-3

Teamleden

Spelers
Loeka van Bakel        
Dex Bentveld        
Jip van Capel        
Ruben Knol        
Reza Mohssin        
Luuk Nielen        
Mees Pfaff        
Gijs Teeuw        
 
Overige teamleden
Richard Nielen Trainer
Mark Bentveld Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-09-2019 09:00 Alphen JO9-3 Alphia JO9-3 Trainer/leider (Scheidsrechter) 58198 Sportpark De Bijlen Veld 3B (Kunstgras) - - 08:30
C 12-10-2019 vervallen Alphen JO9-3 ARC JO9-11M 58197 Sportpark De Bijlen - - 00:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 09:45 ARC JO9-7 Alphia JO9-4
C 28-09-2019 09:00 Alphen JO9-3 Alphia JO9-3
C 28-09-2019 09:00 MMO JO9-2 Woubrugge JO9-3
C 28-09-2019 09:45 ARC JO9-8 ARC JO9-11M
C 05-10-2019 08:30 Alphia JO9-3 ARC JO9-7
C 05-10-2019 11:00 ARC JO9-8 Alphia JO9-4
C 12-10-2019 08:30 Alphia JO9-4 Alphia JO9-3
C 12-10-2019 08:30 ARC JO9-7 Woubrugge JO9-3
C 12-10-2019 09:00 MMO JO9-2 ARC JO9-8

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 vervallen ARC JO9-7 Alphen JO9-3 58658
C 19-09-2019 18:30 Woubrugge JO9-3 Alphen JO9-3 60635
C 14-09-2019 09:00 Alphen JO9-3 Alphia JO9-4 Trainer/leider (Scheidsrechter) 58199
C 07-09-2019 vervallen Alphen JO9-3 MMO JO9-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 74299
C 31-08-2019 11:15 ARC JO9-8 Alphen JO9-3 58662
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 09:00 Woubrugge JO9-3 ARC JO9-8 60636 0-0
C 21-09-2019 08:30 Alphia JO9-3 MMO JO9-2 74301 0-0
C 21-09-2019 08:30 Alphia JO9-4 ARC JO9-11M 60035 0-0
C 21-09-2019 08:30 ARC JO9-7 Alphen JO9-3 58658 0-0
C 19-09-2019 18:30 Woubrugge JO9-3 Alphen JO9-3 60635 0-0
C 14-09-2019 11:30 ARC JO9-8 Alphia JO9-3 58664 0-0
C 14-09-2019 10:00 ARC JO9-11M Woubrugge JO9-3 58673 0-0
C 14-09-2019 09:00 MMO JO9-2 ARC JO9-7 74300 0-0
C 14-09-2019 09:00 Alphen JO9-3 Alphia JO9-4 58199 0-0
C 11-09-2019 18:30 MMO JO9-2 Alphia JO9-4 74298 0-0
C 07-09-2019 13:30 ARC JO9-7 ARC JO9-8 58659 0-0
C 07-09-2019 09:00 Alphen JO9-3 MMO JO9-2 74299 0-0
C 07-09-2019 08:30 Alphia JO9-4 Woubrugge JO9-3 60037 0-0
C 07-09-2019 08:30 Alphia JO9-3 ARC JO9-11M 60034 0-0
C 31-08-2019 11:15 ARC JO9-8 Alphen JO9-3 58662 0-0
C 31-08-2019 10:00 ARC JO9-11M ARC JO9-7 58672 0-0
C 31-08-2019 09:00 Woubrugge JO9-3 Alphia JO9-3 60637 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MMO JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ARC JO9-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Woubrugge JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Alphia JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ARC JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alphen JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alphia JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3A (Kunstgras) 3 Team training gaat_door
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1A 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven