0328 Onder 8 competitie (3e fase)

Pupillen - Alphen JO8-2

Teamleden

Spelers
Adam Abbou        
Nadir Abbou        
Sam Boesenach        
Ruben Elferink        
Marijn Elferink        
Justin Ishak        
Luuk Koelewijn        
Tygo Dean Nomen        
Luuk Splinter        
 
Overige teamleden
Bram Elferink Trainer
Frank Splinter Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 24-03-2020 17:30 Feyenoord JO7-2 Alphen JO8-2
C 21-03-2020 afgelast Alphense Boys JO8-2 Alphen JO8-2 121519
C 14-03-2020 afgelast Alphen JO8-2 Nieuwkoop JO8-5 121330
C 07-03-2020 vervallen Alphen JO8-2 Olympia JO8-5 Trainer/leider (Scheidsrechter) 121327 8-1
V 15-02-2020 09:00 Warmunda JO8-3 Alphen JO8-2 3-6
C 08-02-2020 09:00 Bernardus JO8-3 Alphen JO8-2 122824 5-2
C 01-02-2020 vervallen Alphen JO8-2 Alphia JO8-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 121329 7-3
C 25-01-2020 10:00 Floreant, JO8-2G Alphen JO8-2 122897 3-1
C 18-01-2020 vervallen Alphen JO8-2 Meerburg JO8-4 Trainer/leider (Scheidsrechter) 121328 8-6
V 11-01-2020 09:00 Alphen JO8-2 Meerburg JO8-3 Trainer/leider (Scheidsrechter) 6-1
C 14-12-2019 vervallen Alphen JO8-2 Woerden JO8-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 97039 8-6
C 07-12-2019 vervallen SPV '81 JO8-1 Alphen JO8-2 88893 6-1
C 30-11-2019 10:45 Alphen JO8-2 Siveo '60 JO8-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 88592 2-13
C 23-11-2019 vervallen ESTO JO8-1 Alphen JO8-2 90113 16-3
C 16-11-2019 vervallen Alphen JO8-2 VEP JO8-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 88384 5-12
C 09-11-2019 vervallen Alphen JO8-2 FC Oudewater JO8-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 90352 2-4
C 02-11-2019 08:30 Sportlust '46 JO8-1 Alphen JO8-2 89856 12-0
C 12-10-2019 10:00 WVC JO8-2 Alphen JO8-2 74367 2-12
C 05-10-2019 vervallen Alphen JO8-2 S.V. Kickers'69 JO8-3 Trainer/leider (Scheidsrechter) 56092 13-1
C 28-09-2019 vervallen ARC JO8-6 Alphen JO8-2 55880 2-8
C 21-09-2019 vervallen Alphen JO8-2 S.V. Kickers'69 JO8-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 56090 8-3
C 14-09-2019 09:00 DOSR JO8-2 Alphen JO8-2 57161 0-13
C 07-09-2019 vervallen Alphia JO8-2 Alphen JO8-2 57371 5-7
C 31-08-2019 08:30 Alphen JO8-2 WVC, JO8-1M 56091 14-4
T 25-08-2019 n.n.b. Jens Toonstra toernooi Alphen JO8-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-03-2020 09:00 Alphense Boys JO8-2 Alphen JO8-2 121519 0-0
C 21-03-2020 10:30 Bernardus JO8-3 Alphia JO8-2 122826 0-0
C 21-03-2020 10:00 Nieuwkoop JO8-5 Meerburg JO8-4 122978 0-0
C 21-03-2020 10:00 Floreant, JO8-2G Olympia JO8-5 122895 0-0
C 14-03-2020 08:30 Olympia JO8-5 Alphense Boys JO8-2 120735 0-0
C 14-03-2020 08:30 Alphen JO8-2 Nieuwkoop JO8-5 121330 0-0
C 14-03-2020 08:30 Meerburg JO8-4 Bernardus JO8-3 121158 0-0
C 14-03-2020 08:30 Alphia JO8-2 Floreant, JO8-2G 122764 0-0
C 07-03-2020 09:00 Alphense Boys JO8-2 Alphia JO8-2 121520 0-0
C 07-03-2020 09:00 Bernardus JO8-3 Nieuwkoop JO8-5 122827 0-0
C 07-03-2020 08:30 Alphen JO8-2 Olympia JO8-5 121327 0-0
C 07-03-2020 08:30 Floreant, JO8-2G Meerburg JO8-4 122896 0-0
C 08-02-2020 11:30 Nieuwkoop JO8-5 Floreant, JO8-2G 122979 0-0
C 08-02-2020 09:00 Bernardus JO8-3 Alphen JO8-2 122824 0-0
C 08-02-2020 08:30 Meerburg JO8-4 Alphense Boys JO8-2 121156 0-0
C 08-02-2020 08:30 Alphia JO8-2 Olympia JO8-5 122763 0-0
C 01-02-2020 10:30 Alphense Boys JO8-2 Nieuwkoop JO8-5 121522 0-0
C 01-02-2020 09:55 Olympia JO8-5 Meerburg JO8-4 120734 0-0
C 01-02-2020 08:30 Alphen JO8-2 Alphia JO8-2 121329 0-0
C 01-02-2020 08:45 Floreant, JO8-2G Bernardus JO8-3 122898 0-0
C 25-01-2020 10:00 Floreant, JO8-2G Alphen JO8-2 122897 0-0
C 25-01-2020 08:30 Meerburg JO8-4 Alphia JO8-2 121157 0-0
C 25-01-2020 09:30 Nieuwkoop JO8-5 Olympia JO8-5 122977 0-0
C 25-01-2020 09:00 Bernardus JO8-3 Alphense Boys JO8-2 122825 0-0
C 18-01-2020 10:30 Alphense Boys JO8-2 Floreant, JO8-2G 121521 0-0
C 18-01-2020 08:30 Alphen JO8-2 Meerburg JO8-4 121328 0-0
C 18-01-2020 08:30 Alphia JO8-2 Nieuwkoop JO8-5 122765 0-0
C 18-01-2020 08:30 Olympia JO8-5 Bernardus JO8-3 120736 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 08:30 Alphen JO8-2 Woerden JO8-2 97039 0-0
C 14-12-2019 09:00 FC Oudewater JO8-2 Sportlust '46 JO8-1 90322 0-0
C 14-12-2019 08:30 ESTO JO8-1 SPV '81 JO8-1 89891 0-0
C 14-12-2019 08:30 VEP JO8-1 Siveo '60 JO8-1 88658 0-0
C 07-12-2019 08:30 Sportlust '46 JO8-1 VEP JO8-1 90171 0-0
C 07-12-2019 09:00 SPV '81 JO8-1 Alphen JO8-2 88893 0-0
C 07-12-2019 09:00 Siveo '60 JO8-1 ESTO JO8-1 89583 0-0
C 30-11-2019 09:45 Sportlust '46 JO8-1 Woerden JO8-2 97037 0-0
C 30-11-2019 09:45 FC Oudewater JO8-2 SPV '81 JO8-1 90190 0-0
C 30-11-2019 10:45 Alphen JO8-2 Siveo '60 JO8-1 88592 0-0
C 30-11-2019 08:30 ESTO JO8-1 VEP JO8-1 89666 0-0
C 23-11-2019 09:00 Siveo '60 JO8-1 FC Oudewater JO8-2 89941 0-0
C 23-11-2019 09:00 SPV '81 JO8-1 Sportlust '46 JO8-1 88639 0-0
C 23-11-2019 08:30 ESTO JO8-1 Alphen JO8-2 90113 0-0
C 16-11-2019 10:00 FC Oudewater JO8-2 ESTO JO8-1 89829 0-0
C 16-11-2019 08:30 Alphen JO8-2 VEP JO8-1 88384 0-0
C 16-11-2019 08:30 Sportlust '46 JO8-1 Siveo '60 JO8-1 88354 0-0
C 09-11-2019 08:30 VEP JO8-1 SPV '81 JO8-1 89612 0-0
C 09-11-2019 08:30 ESTO JO8-1 Sportlust '46 JO8-1 89221 0-0
C 09-11-2019 09:00 Alphen JO8-2 FC Oudewater JO8-2 90352 0-0
C 02-11-2019 08:30 FC Oudewater JO8-2 VEP JO8-1 89953 0-0
C 02-11-2019 09:00 SPV '81 JO8-1 Siveo '60 JO8-1 90068 0-0
C 02-11-2019 08:30 Sportlust '46 JO8-1 Alphen JO8-2 89856 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-10-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO8-3 DOSR JO8-2 57469 0-0
C 12-10-2019 10:00 WVC JO8-2 Alphen JO8-2 74367 0-0
C 12-10-2019 08:30 ARC JO8-6 S.V. Kickers'69 JO8-2 55881 0-0
C 12-10-2019 08:30 Alphia JO8-2 WVC, JO8-1M 57373 0-0
C 05-10-2019 08:30 WVC, JO8-1M WVC JO8-2 74366 0-0
C 05-10-2019 08:30 Alphen JO8-2 S.V. Kickers'69 JO8-3 56092 0-0
C 05-10-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO8-2 Alphia JO8-2 57153 0-0
C 05-10-2019 09:00 DOSR JO8-2 ARC JO8-6 57160 0-0
C 28-09-2019 10:00 ARC JO8-6 Alphen JO8-2 55880 0-0
C 28-09-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO8-2 DOSR JO8-2 57151 0-0
C 28-09-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO8-3 WVC, JO8-1M 57470 0-0
C 28-09-2019 08:45 WVC JO8-2 Alphia JO8-2 74365 0-0
C 21-09-2019 09:00 Alphen JO8-2 S.V. Kickers'69 JO8-2 56090 0-0
C 21-09-2019 08:30 WVC JO8-2 S.V. Kickers'69 JO8-3 74364 0-0
C 14-09-2019 09:00 DOSR JO8-2 Alphen JO8-2 57161 0-0
C 14-09-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO8-2 WVC, JO8-1M 57152 0-0
C 14-09-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO8-3 Alphia JO8-2 57471 0-0
C 14-09-2019 08:30 ARC JO8-6 WVC JO8-2 74363 0-0
C 07-09-2019 08:30 Alphia JO8-2 Alphen JO8-2 57371 0-0
C 07-09-2019 08:45 WVC, JO8-1M DOSR JO8-2 57265 0-0
C 04-09-2019 18:30 ARC JO8-6 Alphia JO8-2 55882 0-0
C 31-08-2019 09:00 DOSR JO8-2 WVC JO8-2 74361 0-0
C 31-08-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO8-2 S.V. Kickers'69 JO8-3 57154 0-0
C 31-08-2019 08:30 Alphen JO8-2 WVC, JO8-1M 56091 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Meerburg JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nieuwkoop JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bernardus JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Floreant, JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Alphense Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alphia JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Alphen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Oudewater JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sportlust '46 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Woerden JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SPV '81 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Siveo '60 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ESTO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alphen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VEP JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 S.V. Kickers'69 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSR JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Alphen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WVC, JO8-1M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 WVC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 S.V. Kickers'69 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Alphia JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3D (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1D 9 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven