Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde

Senioren - Alphen 1

Teamleden

Spelers
Rick de Vries Keeper      
Onur Bayram        
Kevin Bergshoeff        
Mansour el Bernichi        
Dennis Boer        
Mike Boer        
Bryn Bogaard        
Brian Bor        
Menno de Bruin        
Guido Hogeweg        
Jan de Lange        
Steven Van der Pijl        
Yassine Yagoubi        
Louis Zwiers        
 
Overige teamleden
Marco Parinussa Assistent trainer
Teun van Rijn Assistent scheidsrechter
Stefan Kooreman Verzorger
Hassan El Bouny Materiaalverzorger
Rob de Lange Hoofdtrainer
Cor Snatersen Materiaalverzorger

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 23-02-2020 14:00 HOV/DJSCR 1 Alphen 1 H.J. (Harry) Hamer 17310 Sportpark De Bosdreef - - 13:30
C 08-03-2020 14:00 Alphen 1 Taurus 1 17816 Sportpark De Bijlen Veld 1 1 9 13:30
C 15-03-2020 14:00 SEP 1 Alphen 1 17946 Sportpark Tanthof Zuid - - 13:30
C 22-03-2020 14:00 Alphen 1 Full Speed 1 17815 Sportpark De Bijlen Veld 1 1 9 13:30
C 29-03-2020 14:00 Stompwijk'92 1 Alphen 1 17623 Sportpark Meerhorst - - 13:05
C 05-04-2020 14:00 Alphen 1 HWD 1 17807 Sportpark Taludhoeve Veld 1 1 9 13:30
C 13-04-2020 14:00 Alphen 1 Charlois, sv 1 S. (Sahied) Khealiram 17818 Sportpark De Bijlen - - 13:30
C 19-04-2020 14:00 Alphen 1 Slikkerveer 1 17809 Sportpark De Bijlen Veld 1 1 9 13:30
C 26-04-2020 14:00 WIK 1 Alphen 1 17736 - - 13:30
C 10-05-2020 14:00 ODB 1 Alphen 1 17662 Sportpark Albarda - - 12:50
C 17-05-2020 14:00 Alphen 1 DHL 1 17813 Sportpark De Bijlen Veld 1 1 9 13:30
C 24-05-2020 14:00 REMO 1 Alphen 1 17571 - - 13:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-02-2020 14:00 HOV/DJSCR 1 Alphen 1
C 01-03-2020 14:00 ODB 1 REMO 1
C 01-03-2020 14:30 Taurus 1 Full Speed 1
C 01-03-2020 14:00 WIK 1 Kethel Spaland, vv 1
C 01-03-2020 14:00 HWD 1 HOV/DJSCR 1
C 01-03-2020 14:00 SEP 1 Slikkerveer 1
C 01-03-2020 14:00 Alphen 1 Charlois, sv 1
C 01-03-2020 14:00 DHL 1 Stompwijk'92 1
C 08-03-2020 14:00 ODB 1 Full Speed 1
C 08-03-2020 14:00 HOV/DJSCR 1 REMO 1
C 08-03-2020 14:00 HWD 1 Stompwijk'92 1
C 08-03-2020 14:00 SEP 1 Kethel Spaland, vv 1
C 08-03-2020 14:00 Alphen 1 Taurus 1
C 08-03-2020 14:00 WIK 1 Slikkerveer 1
C 08-03-2020 14:00 DHL 1 Charlois, sv 1
C 15-03-2020 14:00 Slikkerveer 1 REMO 1
C 15-03-2020 14:00 SEP 1 Alphen 1
C 15-03-2020 14:00 Kethel Spaland, vv 1 ODB 1
C 15-03-2020 14:00 Full Speed 1 DHL 1
C 15-03-2020 14:00 Stompwijk'92 1 HOV/DJSCR 1
C 15-03-2020 14:00 Charlois, sv 1 HWD 1
C 15-03-2020 14:30 Taurus 1 WIK 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 02-02-2020 14:00 Kethel Spaland, vv 1 Alphen 1 G. (Giovanni) Jaggan 18090 1 - 3
C 26-01-2020 14:00 Alphen 1 Stompwijk'92 1 T. (Teun) van Rijn 17811 5 - 3
V 14-01-2020 20:00 altior 1 Alphen 1 2 - 0
V 12-01-2020 14:00 ONA Alphen 1 3 - 4
V 05-01-2020 14:00 Alphen 1 Oud Alphen Bert Uithol (Scheidsrechter)
C 15-12-2019 14:00 HWD 1 Alphen 1 T. (Teun) van Rijn 17284 1 - 2
C 08-12-2019 14:00 Alphen 1 REMO 1 Afgeschermd 17810 3 - 3
C 01-12-2019 14:00 DHL 1 Alphen 1 Afgeschermd 17723 1 - 3
C 24-11-2019 14:00 Alphen 1 SEP 1 V.V. (Vally) Karagantcheff 17817 3 - 1
C 10-11-2019 14:00 Charlois, sv 1 Alphen 1 J.W. (Koos) Nowee 18016 3 - 1
C 03-11-2019 14:00 Alphen 1 WIK 1 S. (Sahied) Khealiram 17814 6 - 1
C 27-10-2019 14:30 Taurus 1 Alphen 1 H. (Huseyin) Ozkulluk 17907 2 - 1
C 20-10-2019 14:00 Alphen 1 ODB 1 B.A. (Ben) van der Spoel 17812 3 - 3
B 15-10-2019 20:30 DSVP 1 Alphen 1 Afgeschermd 79388 1 - 1 (3 - 2)
C 13-10-2019 14:00 Slikkerveer 1 Alphen 1 H.J.M. (Ricardo) Veldhoen 17419 2 - 2
C 06-10-2019 14:00 Alphen 1 HOV/DJSCR 1 J.J.J. (Johnny) van Slooten 17808 1 - 1
C 29-09-2019 14:00 Full Speed 1 Alphen 1 L. (Levent) Kirkar 17841 5 - 0
C 22-09-2019 14:00 Alphen 1 Kethel Spaland, vv 1 B.B. (Barry) Rodenburg 17819 6 - 1
V 17-09-2019 20:00 VV Woubrugge Alphen 1 Dhr Van der Maat (Scheidsrechter)
B 15-09-2019 14:30 Pretoria R., fc 1 Alphen 1 T. (Teun) van Rijn 7656 0 - 14
V 10-09-2019 20:00 Alphen 1 Bernardus 1 robby hornes (Scheidsrechter)
B 08-09-2019 14:00 Nicolaas Boys 1 Alphen 1 R. (Ramon) Gabel 7580 4 - 3
B 01-09-2019 14:00 Alphen 1 HOV/DJSCR 1 Afgeschermd 7428 3 - 0
V 27-08-2019 19:30 SV Zwammerdam Alphen 1 4 - 4
V 25-08-2019 12:00 pvcv 1 Alphen 1 1 -1
V 20-08-2019 20:00 SV Koudekerk Alphen 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 29-10-2019 20:00 Excelsior'20 1 SSS 1 79376 2-3
B 23-10-2019 20:00 Den Hoorn 1 DWO 1 79385 4-2
B 23-10-2019 20:00 Nieuwerkerk 1 ROAC 1 79366 1-1
B 23-10-2019 20:00 SEP 1 Kethel Spaland, vv 1 79394 3-1
B 23-10-2019 20:00 DOSR 1 Zwammerdam 1 79393 7-1
B 23-10-2019 20:00 RKAVV 2 FC Oudewater 1 79390 3-1
B 23-10-2019 20:00 Taurus 1 HBS 79392 3-6
B 22-10-2019 20:00 Neptunus-Schiebroek 1 Brielle, VV 1 79412 1-1
B 22-10-2019 20:00 GHVV'13 1 FC Vlotbrug 1 79403 0-2
B 22-10-2019 20:00 HVC'10 1 Quick Steps 1 79400 7-1
B 22-10-2019 20:00 Meeuwenplaat 1 LYRA 1 79364 0-3
B 22-10-2019 20:30 Spartaan'20 1 Smitshoek 79363 0-3
B 22-10-2019 20:00 LMO 1 Hillegersberg, vv 1 79401 2-3
B 22-10-2019 20:00 CVV Zwervers ZO1 WCR 1 79372 2-0
B 22-10-2019 20:00 Gouda 1 VOC 2 79369 6-2
B 22-10-2019 20:15 Leonidas Nieuwkoop 1 79370 7-1
B 22-10-2019 20:00 VOC Honselersdijk 1 80730 5-2
B 22-10-2019 20:00 VUC 1 TAC'90 1 79384 2-4
B 22-10-2019 20:00 Noordwijk 2 Quick 2 79378 3-1
B 22-10-2019 20:15 RKDEO 1 Zuidland 1 79381 4-2
B 22-10-2019 20:00 DHC 1 Maense, FC 1 79395 1-2
B 22-10-2019 20:00 RKAVV S.V. Kickers'69 1 79389 4-0
B 22-10-2019 20:00 FC 's-Gravenzande Alphense Boys 79399 4-3
B 22-10-2019 20:00 Charlois, sv 1 Westlandia 1 79397 2-1
B 22-10-2019 20:00 Forum Sport 1 Strijen 1 79398 3-0
B 22-10-2019 20:00 's-Gravendeel vv 1 Heinenoord 1 79396 0-1
B 22-10-2019 20:00 Spijkenisse OVV 1 79374 5-0
B 22-10-2019 20:00 RVVH 1 SCO '63 1 79373 5-0
B 22-10-2019 20:00 SC Feyenoord Blauw-Zwart 1 79402 9-1
B 22-10-2019 20:00 Dilettant 1 Capelle 79371 0-6
B 22-10-2019 20:30 Sportlust '46 Hazerswoudse Boys 1 79367 7-0
B 22-10-2019 20:00 Soccer Boys 1 SHO 1 79368 1-1
B 22-10-2019 20:00 Jodan Boys XerxesDZB 1 79365 4-0
B 22-10-2019 20:00 MVV '27 1 Vitesse Delft 1 79362 1-2
B 22-10-2019 20:00 Zwarte Pijl 1 sv Poortugaal 1 79375 0-7
B 22-10-2019 20:00 DSO 1 Schipluiden 1 79386 3-0
B 22-10-2019 20:00 Nootdorp 1 ARC 79391 3-2
B 22-10-2019 20:00 Quick Boys 2 Nieuwenhoorn 1 79383 1-0
B 22-10-2019 20:00 FC Oegstgeest 1 Rohda '76 1 79380 2-2
B 22-10-2019 20:00 Voorschoten`97 1 Kagia 1 79379 1-1
B 22-10-2019 20:00 UVS 1 Rijnmond Hoogvliet Sport 1 79377 7-0
B 22-10-2019 20:00 Verburch 1 VV Haastrecht 1 79382 1-0
B 22-10-2019 20:00 SVC'08 1 Binnenmaas, FC 1 79387 5-3
B 15-10-2019 20:30 DSVP 1 Alphen 1 79388 1-1
B 15-09-2019 14:00 HOV/DJSCR 1 Nicolaas Boys 1 7730 3-0
B 15-09-2019 14:30 Pretoria R., fc 1 Alphen 1 7656 0-14
B 08-09-2019 14:00 Nicolaas Boys 1 Alphen 1 7580 4-3
B 08-09-2019 14:00 HOV/DJSCR 1 Pretoria R., fc 1 7523 7-0
B 05-09-2019 20:00 Pretoria R., fc 1 Nicolaas Boys 1 7376 3-4
B 01-09-2019 14:00 Alphen 1 HOV/DJSCR 1 7428 3-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2020 14:30 REMO 1 DHL 1 17569 2-3
C 16-02-2020 14:00 Kethel Spaland, vv 1 HWD 1 18082 2-1
C 16-02-2020 14:00 Slikkerveer 1 Taurus 1 17421 3-0
C 16-02-2020 14:00 Charlois, sv 1 SEP 1 18019 1-0
C 16-02-2020 14:00 Full Speed 1 WIK 1 17840 2-1
C 16-02-2020 14:00 Stompwijk'92 1 ODB 1 17620 2-2
C 02-02-2020 14:00 Stompwijk'92 1 WIK 1 17622 3-0
C 02-02-2020 14:00 HWD 1 DHL 1 17282 0-7
C 02-02-2020 14:00 Charlois, sv 1 Slikkerveer 1 18010 3-1
C 02-02-2020 14:00 HOV/DJSCR 1 ODB 1 17307 0-2
C 02-02-2020 14:00 Kethel Spaland, vv 1 Alphen 1 18090 1-3
C 02-02-2020 14:00 Full Speed 1 SEP 1 17843 2-1
C 02-02-2020 14:30 REMO 1 Taurus 1 17573 3-3
C 26-01-2020 14:00 ODB 1 Charlois, sv 1 17666 2-3
C 26-01-2020 14:30 Taurus 1 Kethel Spaland, vv 1 17911 0-3
C 26-01-2020 14:00 Slikkerveer 1 Full Speed 1 17420 0-2
C 26-01-2020 14:00 Alphen 1 Stompwijk'92 1 17811 5-3
C 26-01-2020 14:00 WIK 1 REMO 1 17732 2-2
C 26-01-2020 14:00 DHL 1 HOV/DJSCR 1 17717 3-1
C 26-01-2020 14:00 SEP 1 HWD 1 17938 2-4
C 19-01-2020 14:00 HOV/DJSCR 1 Kethel Spaland, vv 1 129380 3-1
C 15-12-2019 14:30 REMO 1 SEP 1 17574 3-2
C 15-12-2019 14:00 ODB 1 DHL 1 17660 6-1
C 15-12-2019 14:00 HWD 1 Alphen 1 17284 1-2
C 15-12-2019 14:00 Stompwijk'92 1 Slikkerveer 1 17618 0-1
C 15-12-2019 14:00 HOV/DJSCR 1 Taurus 1 17312 8-1
C 15-12-2019 14:00 Charlois, sv 1 WIK 1 18015 2-1
C 15-12-2019 14:00 Kethel Spaland, vv 1 Full Speed 1 18091 1-2
C 08-12-2019 14:00 WIK 1 DHL 1 17735 1-1
C 08-12-2019 14:00 Alphen 1 REMO 1 17810 3-3
C 08-12-2019 14:00 Full Speed 1 HWD 1 17833 2-1
C 08-12-2019 14:00 Kethel Spaland, vv 1 Charlois, sv 1 18094 1-2
C 08-12-2019 14:00 Slikkerveer 1 HOV/DJSCR 1 17413 2-0
C 08-12-2019 14:00 SEP 1 Stompwijk'92 1 17942 0-0
C 08-12-2019 14:30 Taurus 1 ODB 1 17904 0-2
C 01-12-2019 14:00 Stompwijk'92 1 Full Speed 1 17624 1-2
C 01-12-2019 14:00 ODB 1 Slikkerveer 1 17657 1-3
C 01-12-2019 14:00 DHL 1 Alphen 1 17723 1-3
C 01-12-2019 14:00 HWD 1 WIK 1 17283 2-1
C 01-12-2019 14:00 HOV/DJSCR 1 Kethel Spaland, vv 1 17315 1-1
C 01-12-2019 14:00 Charlois, sv 1 REMO 1 18011 5-0
C 01-12-2019 14:00 SEP 1 Taurus 1 17948 2-0
C 24-11-2019 14:00 Slikkerveer 1 DHL 1 17417 0-1
C 24-11-2019 14:00 Alphen 1 SEP 1 17817 3-1
C 24-11-2019 14:00 Kethel Spaland, vv 1 Stompwijk'92 1 18086 3-1
C 24-11-2019 14:00 Full Speed 1 HOV/DJSCR 1 17834 0-1
C 24-11-2019 14:00 WIK 1 ODB 1 17734 2-4
C 24-11-2019 14:30 Taurus 1 Charlois, sv 1 17910 0-2
C 24-11-2019 14:30 REMO 1 HWD 1 17564 1-2
C 10-11-2019 14:30 REMO 1 Slikkerveer 1 17566 0-1
C 10-11-2019 14:00 DHL 1 Full Speed 1 17724 1-4
C 10-11-2019 14:00 WIK 1 Taurus 1 17738 1-1
C 10-11-2019 14:00 HOV/DJSCR 1 Stompwijk'92 1 17306 2-1
C 10-11-2019 14:00 ODB 1 SEP 1 17665 4-0
C 10-11-2019 14:00 Charlois, sv 1 Alphen 1 18016 3-1
C 10-11-2019 14:00 HWD 1 Kethel Spaland, vv 1 17289 2-7
C 03-11-2019 14:00 HWD 1 ODB 1 17281 1-6
C 03-11-2019 14:00 HOV/DJSCR 1 Charlois, sv 1 17314 2-4
C 03-11-2019 14:00 Stompwijk'92 1 REMO 1 17619 7-0
C 03-11-2019 14:00 Alphen 1 WIK 1 17814 6-1
C 03-11-2019 14:00 SEP 1 DHL 1 17944 0-1
C 03-11-2019 14:00 Kethel Spaland, vv 1 Slikkerveer 1 18084 3-3
C 03-11-2019 14:00 Full Speed 1 Taurus 1 17842 1-3
C 27-10-2019 14:00 Charlois, sv 1 Stompwijk'92 1 18012 4-1
C 27-10-2019 14:00 Slikkerveer 1 SEP 1 17422 2-2
C 27-10-2019 14:00 ODB 1 Kethel Spaland, vv 1 17667 3-0
C 27-10-2019 14:00 DHL 1 HWD 1 17716 0-1
C 27-10-2019 14:00 WIK 1 Full Speed 1 17737 0-1
C 27-10-2019 14:30 REMO 1 HOV/DJSCR 1 17565 1-1
C 27-10-2019 14:30 Taurus 1 Alphen 1 17907 2-1
C 20-10-2019 14:00 HWD 1 Charlois, sv 1 17288 1-4
C 20-10-2019 14:00 Stompwijk'92 1 DHL 1 17621 1-1
C 20-10-2019 14:00 SEP 1 HOV/DJSCR 1 17939 1-4
C 20-10-2019 14:00 Alphen 1 ODB 1 17812 3-3
C 20-10-2019 14:00 Full Speed 1 REMO 1 17836 5-0
C 20-10-2019 14:00 Kethel Spaland, vv 1 WIK 1 18089 5-4
C 20-10-2019 14:30 Taurus 1 Slikkerveer 1 17901 1-6
C 13-10-2019 14:00 DHL 1 Taurus 1 17725 1-2
C 13-10-2019 14:00 Charlois, sv 1 Full Speed 1 18017 2-4
C 13-10-2019 14:00 Slikkerveer 1 Alphen 1 17419 2-2
C 13-10-2019 14:00 HOV/DJSCR 1 HWD 1 17303 3-3
C 13-10-2019 14:00 ODB 1 Stompwijk'92 1 17659 1-1
C 13-10-2019 14:00 WIK 1 SEP 1 17739 2-1
C 13-10-2019 14:30 REMO 1 Kethel Spaland, vv 1 17576 2-2
C 06-10-2019 14:00 Slikkerveer 1 WIK 1 17418 7-2
C 06-10-2019 14:00 SEP 1 Charlois, sv 1 17949 1-2
C 06-10-2019 14:00 Stompwijk'92 1 HWD 1 17616 3-2
C 06-10-2019 14:00 Alphen 1 HOV/DJSCR 1 17808 1-1
C 06-10-2019 14:00 Full Speed 1 ODB 1 17838 4-0
C 06-10-2019 14:00 Kethel Spaland, vv 1 DHL 1 18088 2-2
C 06-10-2019 14:30 Taurus 1 REMO 1 17902 1-0
C 29-09-2019 14:00 HOV/DJSCR 1 WIK 1 17309 2-3
C 29-09-2019 14:00 Stompwijk'92 1 Taurus 1 17625 1-1
C 29-09-2019 14:00 Full Speed 1 Alphen 1 17841 5-0
C 29-09-2019 14:00 HWD 1 Slikkerveer 1 17278 1-5
C 29-09-2019 14:00 Kethel Spaland, vv 1 SEP 1 18093 0-4
C 29-09-2019 14:00 Charlois, sv 1 DHL 1 18014 3-2
C 29-09-2019 14:30 REMO 1 ODB 1 17568 1-3
C 22-09-2019 14:00 SEP 1 Full Speed 1 17947 1-5
C 22-09-2019 14:00 DHL 1 REMO 1 17719 2-3
C 22-09-2019 14:00 Alphen 1 Kethel Spaland, vv 1 17819 6-1
C 22-09-2019 14:00 ODB 1 HOV/DJSCR 1 17656 2-0
C 22-09-2019 14:00 WIK 1 Stompwijk'92 1 17733 2-1
C 22-09-2019 14:00 Slikkerveer 1 Charlois, sv 1 17423 1-0
C 22-09-2019 14:30 Taurus 1 HWD 1 17899 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Feyenoord 1 1 0 0 3 9 1 8 0
2 sv Poortugaal 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
3 Sportlust '46 1 1 0 0 3 7 0 7 0
4 UVS 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
5 DOSR 1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
6 HVC'10 1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
7 Leonidas 1 1 0 0 3 7 1 6 0
8 Capelle 1 1 0 0 3 6 0 6 0
9 RVVH 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
10 Spijkenisse 1 1 0 0 3 5 0 5 0
11 Gouda 1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
12 Jodan Boys 1 1 0 0 3 4 0 4 0
13 RKAVV 1 1 0 0 3 4 0 4 0
14 HBS 1 1 0 0 3 6 3 3 0
15 VOC 1 1 0 0 3 5 2 3 0
16 DSO 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
17 Forum Sport 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
18 LYRA 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
19 Smitshoek 1 1 0 0 3 3 0 3 0
20 SVC'08 1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
21 Den Hoorn 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
22 RKDEO 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
23 TAC'90 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
24 Noordwijk 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
25 RKAVV 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
26 SEP 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
27 FC Vlotbrug 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
28 CVV Zwervers ZO1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
29 FC 's-Gravenzande 1 1 0 0 3 4 3 1 0
30 Hillegersberg, vv 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
31 Nootdorp 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
32 SSS 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
33 Charlois, sv 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
34 Maense, FC 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
35 Vitesse Delft 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
36 Heinenoord 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
37 Quick Boys 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
38 Verburch 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
39 Rohda '76 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
40 Brielle, VV 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
41 Nieuwerkerk 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
42 Kagia 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
43 SHO 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
44 DSVP 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
45 FC Oegstgeest 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
46 Neptunus-Schiebroek 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
47 ROAC 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
48 Alphen 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
49 Soccer Boys 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
50 Voorschoten`97 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
51 Alphense Boys 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
52 ARC 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
53 Excelsior'20 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
54 LMO 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
55 DHC 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
56 MVV '27 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
57 Westlandia 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
58 's-Gravendeel vv 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
59 VV Haastrecht 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
60 Nieuwenhoorn 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
61 Binnenmaas, FC 1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
62 DWO 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
63 VUC 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
64 Zuidland 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
65 Kethel Spaland, vv 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
66 FC Oudewater 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
67 Quick 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
68 GHVV'13 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
69 WCR 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
70 Taurus 1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
71 Honselersdijk 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
72 Meeuwenplaat 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
73 Schipluiden 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
74 Spartaan'20 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
75 Strijen 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
76 VOC 2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
77 S.V. Kickers'69 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
78 XerxesDZB 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
79 OVV 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
80 SCO '63 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
81 Nieuwkoop 1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
82 Quick Steps 1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
83 Zwammerdam 1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
84 Dilettant 1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
85 Hazerswoudse Boys 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
86 Rijnmond Hoogvliet Sport 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
87 Zwarte Pijl 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
88 Blauw-Zwart 1 1 0 0 1 0 1 9 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Full Speed 1 15 13 0 2 39 41 13 28 0
2 Charlois, sv 1 15 13 0 2 39 40 18 22 0
3 ODB 1 15 9 3 3 30 41 21 20 0
4 Slikkerveer 1 15 9 3 3 30 37 18 19 0
5 Alphen 1 14 7 4 3 25 39 28 11 0
6 HOV/DJSCR 1 14 5 3 6 18 28 25 3 0
7 DHL 1 15 5 3 7 18 27 29 -2 0
8 Kethel Spaland, vv 1 15 5 3 7 18 32 38 -6 0
9 Taurus 1 15 5 3 7 18 17 35 -18 0
10 Stompwijk'92 1 15 3 5 7 14 26 26 0 0
11 HWD 1 15 4 1 10 13 23 47 -24 0
12 WIK 1 15 3 3 9 12 23 40 -17 0
13 REMO 1 15 2 5 8 11 21 42 -21 0
14 SEP 1 15 2 2 11 8 18 33 -15 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-08-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 27-08-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 03-09-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 10-09-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 17-09-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 24-09-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 01-10-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 08-10-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 15-10-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 22-10-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 29-10-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 05-11-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 12-11-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 19-11-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 26-11-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 03-12-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 10-12-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 17-12-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 24-12-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 31-12-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 07-01-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 14-01-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 21-01-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 28-01-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 04-02-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 11-02-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 18-02-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 25-02-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 03-03-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 10-03-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 17-03-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 24-03-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 31-03-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 07-04-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 14-04-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 21-04-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 28-04-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 05-05-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 12-05-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 19-05-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 26-05-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 02-06-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 09-06-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 16-06-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 23-06-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
di 30-06-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-08-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:30 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:15 Veld 1B 1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven