0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Alphen 4

Teamleden

Spelers
Salah Ben Hammadi        
Ralph Breijer        
Gerard Bruines        
Rally de Greef        
Dano Huls        
Herman Jansen        
Marco Janszen        
Marc Kammeraad        
Angelo Leverock        
Martin Luik        
Michiel van der Meer        
Etienne Meerkerk        
Gerard Paling        
Erik van der Panne        
Wilfred van der Panne        
Dennis Remmerswaal        
Martijn van der Valk        
Wiebe van der Veen        
Robert Verkade        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 22-09-2019 11:00 Alphen 4 Altior 6 Piet van Zelst (Scheidsrechter) 12108 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) 5 10 10:30
C 29-09-2019 10:00 ESTO 5 Alphen 4 10519 Sportpark ESTO - - 09:15
C 13-10-2019 13:00 Nieuwkoop 1 Alphen 4 9823 Sportpark De Dulen - - 12:15
C 27-10-2019 13:00 Nicolaas Boys 5 Alphen 4 11078 Sportpark Nicolaas Boys - - 12:10
C 03-11-2019 11:00 Alphen 4 NSV '46 1 12105 Sportpark De Bijlen - - 10:30
C 10-11-2019 11:30 Floreant 1 Alphen 4 10698 Sportpark Floreant - - 10:40
C 17-11-2019 11:00 Alphen 4 GSV 2 12104 Sportpark De Bijlen - - 10:30
C 24-11-2019 11:00 Alphen 4 VEP 3 12101 Sportpark De Bijlen - - 10:30
C 01-12-2019 11:30 Alphense Boys 3 Alphen 4 12690 Sportpark De Bijlen Alphense Boys - - 10:59
C 08-12-2019 11:00 Alphen 4 Bernardus 5 12107 Sportpark De Bijlen - - 10:30
C 19-01-2020 10:00 VEP 3 Alphen 4 10371 Sportpark Cromwijck - - 09:05
C 26-01-2020 11:30 GSV 2 Alphen 4 10740 Sportpark GSV - - 10:35
C 02-02-2020 11:00 Altior 6 Alphen 4 12161 Sportpark Altior - - 10:15
C 09-02-2020 11:00 Alphen 4 Floreant 1 12103 Sportpark De Bijlen - - 10:30
C 08-03-2020 11:00 Alphen 4 Nicolaas Boys 5 12106 Sportpark De Bijlen - - 10:30
C 15-03-2020 12:00 NSV '46 1 Alphen 4 10845 Sportpark De Koet - - 11:10
C 29-03-2020 12:15 Bernardus 5 Alphen 4 11377 Sportpark Bernardus - - 11:30
C 05-04-2020 11:00 Alphen 4 Alphense Boys 3 12109 Sportpark De Bijlen - - 10:30
C 19-04-2020 11:00 Alphen 4 Nieuwkoop 1 12100 Sportpark De Bijlen - - 10:30
C 17-05-2020 11:00 Alphen 4 ESTO 5 12102 Sportpark De Bijlen - - 10:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-09-2019 10:00 ESTO 5 Alphen 4
C 29-09-2019 11:00 Altior 6 VEP 3
C 29-09-2019 11:30 GSV 2 Nieuwkoop 1
C 29-09-2019 09:30 Nicolaas Boys 5 NSV '46 1
C 29-09-2019 12:15 Bernardus 5 Alphense Boys 3
C 06-10-2019 14:30 Bernardus 5 Nicolaas Boys 5
C 06-10-2019 12:00 NSV '46 1 Nieuwkoop 1
C 06-10-2019 11:30 Alphense Boys 3 GSV 2
C 06-10-2019 11:00 Altior 6 ESTO 5
C 06-10-2019 10:00 VEP 3 Floreant 1
C 13-10-2019 10:30 ESTO 5 Bernardus 5
C 13-10-2019 11:30 Floreant 1 Alphense Boys 3
C 13-10-2019 11:30 GSV 2 VEP 3
C 13-10-2019 11:30 Nicolaas Boys 5 Altior 6
C 13-10-2019 13:00 Nieuwkoop 1 Alphen 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 22-09-2019 11:00 Alphen 4 Altior 6 Piet van Zelst (Scheidsrechter) 12108
B 15-09-2019 11:00 Alphen 4 Alphense Boys 4 M. (Marco) Janszen… (+1) 9332 7 - 2
B 08-09-2019 11:00 Alphen 4 Floreant 3 W. (Wiebe) van der Veen… (+1) 9331 7 - 2
B 01-09-2019 10:00 Altior 7 Alphen 4 Afgeschermd 9483 0 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-09-2019 10:00 VEP 3 Bernardus 5 10370 0-0
C 22-09-2019 11:30 Alphense Boys 3 ESTO 5 12684 0-0
C 22-09-2019 12:00 NSV '46 1 Floreant 1 10841 0-0
C 22-09-2019 11:00 Alphen 4 Altior 6 12108 0-0
C 22-09-2019 13:00 Nieuwkoop 1 Nicolaas Boys 5 9821 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 12:00 Floreant 3 Altior 7 9158 1-3
B 15-09-2019 11:00 Alphen 4 Alphense Boys 4 9332 7-2
B 08-09-2019 11:00 Alphen 4 Floreant 3 9331 7-2
B 08-09-2019 13:30 Alphense Boys 4 Altior 7 9410 3-1
B 01-09-2019 10:00 Altior 7 Alphen 4 9483 0-0
B 01-09-2019 12:00 Floreant 3 Alphense Boys 4 9157 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphense Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alphen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Altior 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bernardus 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ESTO 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Floreant 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 GSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nicolaas Boys 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nieuwkoop 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 NSV '46 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VEP 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphen 4 3 2 1 0 7 14 4 10 0
2 Alphense Boys 4 3 2 0 1 6 9 11 -2 0
3 Altior 7 3 1 1 1 4 4 4 0 0
4 Floreant 3 3 0 0 3 0 6 14 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-08-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven