0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Alphen 5

Teamleden

Spelers
Leon Sneeuw Keeper      
Kevin van Arnhem        
Jori de Boer        
David Bosveld        
Michel Bouwens        
Joost Freeke        
Bobby Huijzer        
Johannes Klinkenberg        
Mitch Koelewijn        
Karoon Maneerat        
Bert Manroh        
Klaas-Jan Pos        
Michael Richardson        
Peter Scholten        
Eric Smit        
Benjamin Sneeuw        
Dennis Vonk        
Wouter Vos        
Jelle van de Wall        
Matthijs vd Wall        
Tycho Wallaart        
Bob van 't Wout        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 08-03-2020 11:00 Alphen 5 VEP 7 12120 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) 8 4 10:30
C 15-03-2020 10:00 VV Haastrecht 5 Alphen 5 10105 Sportpark Wilgenoord - - 09:05
C 29-03-2020 10:00 Cabauw 2 Alphen 5 11214 Sportpark Cabauw - - 08:57
C 05-04-2020 11:00 Alphen 5 GSV 1 82012 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) 8 4 10:30
C 19-04-2020 11:00 Alphen 5 RVC '33 5 12110 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) 8 4 10:30
C 03-05-2020 11:00 Alphen 5 VEP 6 12113 Sportpark De Bijlen Veld 1 8 4 10:30
C 10-05-2020 11:30 Alphense Boys 5 Alphen 5 12709 Sportpark De Bijlen Alphense Boys - - 10:59
C 17-05-2020 11:00 Alphen 5 ESTO 7 12117 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) 8 4 10:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 12:00 RVC '33 5 VEP 6
C 01-03-2020 14:00 GSV 1 VEP 7
C 01-03-2020 11:30 Floreant 3 ESTO 7
C 01-03-2020 11:30 Alphense Boys 5 Cabauw 2
C 01-03-2020 11:00 Alphen 5 VEP 6
C 08-03-2020 14:00 GSV 1 Cabauw 2
C 08-03-2020 12:00 RVC '33 5 VV Haastrecht 5
C 08-03-2020 11:00 Alphen 5 VEP 7
C 08-03-2020 11:30 Alphense Boys 5 VEP 6
C 15-03-2020 10:00 VV Haastrecht 5 Alphen 5
C 15-03-2020 11:30 Alphense Boys 5 RVC '33 5
C 15-03-2020 12:00 VEP 6 Floreant 3
C 15-03-2020 12:00 VEP 7 ESTO 7
C 15-03-2020 10:00 Cabauw 2 GSV 1
C 22-03-2020 10:00 Cabauw 2 Floreant 3
C 22-03-2020 12:00 RVC '33 5 ESTO 7
C 22-03-2020 11:30 Alphense Boys 5 VEP 7
C 22-03-2020 12:00 VEP 6 GSV 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-01-2020 vervallen ONA 6 Alphen 5 13331
C 19-01-2020 11:30 Floreant 3 Alphen 5 J (John) vd Werf 10717 0 - 10
C 08-12-2019 11:00 Alphen 5 Cabauw 2 Afgeschermd… (+1) 12115 2 - 2
C 01-12-2019 vervallen GSV 5 Alphen 5 13951
C 01-12-2019 14:00 GSV 1 Alphen 5 R. (Roel) Kalmeijer 82004 1 - 3
C 24-11-2019 11:00 Alphen 5 Floreant 3 B.M. (Ben) Maurits… (+1) 12114 7 - 0
C 17-11-2019 11:00 Alphen 5 ONA 6 B.M. (Ben) Maurits 12118 4 - 2
C 10-11-2019 12:00 VEP 6 Alphen 5 R (Ron) Vergeer 10401 3 - 2
C 03-11-2019 11:00 Alphen 5 VV Haastrecht 5 A.A.G. (Alex) de Jong 12112 2 - 1
C 27-10-2019 12:00 VEP 7 Alphen 5 J. J. (Joost) Frieman 14016 2 - 2
C 13-10-2019 14:00 RVC '33 5 Alphen 5 J. (Jeroen) van Zoest 9768 1 - 3
C 06-10-2019 11:00 Alphen 5 Alphense Boys 5 Afgeschermd… (+1) 12116 4 - 1
C 29-09-2019 14:00 ESTO 7 Alphen 5 B. (Bert) Manroh 13172 3 - 5
C 22-09-2019 vervallen Alphen 5 FC Oudewater 2 12111
B 15-09-2019 11:00 Alphen 5 Floreant 2 P.M. (Peter) vd Loo… (+1) 9333 7 - 4
B 08-09-2019 11:00 Alphen 5 Alphense Boys 3 K. (Klaas-Jan) Pos… (+1) 9334 1 - 1
B 01-09-2019 10:00 Bernardus 6 Alphen 5 Afgeschermd 9237 2 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2020 11:30 Alphense Boys 5 VV Haastrecht 5 12705 0-0
C 02-02-2020 14:00 ESTO 7 GSV 1 82007 7-2
C 02-02-2020 12:00 VEP 7 RVC '33 5 14010 2-0
C 02-02-2020 12:00 VEP 6 VV Haastrecht 5 10398 4-2
C 26-01-2020 10:00 VV Haastrecht 5 Alphense Boys 5 10106 3-2
C 26-01-2020 10:00 Cabauw 2 ESTO 7 11216 2-2
C 26-01-2020 12:00 VEP 6 RVC '33 5 10396 6-1
C 26-01-2020 12:00 VEP 7 Floreant 3 14014 2-1
C 19-01-2020 10:00 Cabauw 2 VEP 6 11212 0-7
C 19-01-2020 11:30 Floreant 3 Alphen 5 10717 0-10
C 19-01-2020 12:00 VEP 7 Alphense Boys 5 14017 3-1
C 19-01-2020 14:00 GSV 1 VV Haastrecht 5 82006 2-3
C 19-01-2020 14:00 ESTO 7 RVC '33 5 13166 4-0
C 15-12-2019 11:45 RVC '33 5 GSV 1 82001 0-0
C 08-12-2019 11:30 Floreant 3 GSV 1 82005 0-0
C 08-12-2019 11:00 Alphen 5 Cabauw 2 12115 2-2
C 08-12-2019 10:00 ONA 6 VEP 6 13328 3-7
C 01-12-2019 10:00 Cabauw 2 RVC '33 5 11209 2-2
C 01-12-2019 11:30 Floreant 3 VV Haastrecht 5 10714 2-4
C 01-12-2019 12:00 VEP 7 ONA 6 14019 6-1
C 01-12-2019 14:00 GSV 1 Alphen 5 82004 1-3
C 01-12-2019 14:00 ESTO 7 VEP 6 13169 2-7
C 24-11-2019 12:00 VEP 6 VEP 7 10406 0-0
C 24-11-2019 12:00 RVC '33 5 Alphense Boys 5 9769 1-1
C 24-11-2019 11:00 Alphen 5 Floreant 3 12114 7-0
C 24-11-2019 10:00 VV Haastrecht 5 GSV 1 82003 10-2
C 24-11-2019 10:00 ONA 6 ESTO 7 13333 0-6
C 17-11-2019 10:00 VV Haastrecht 5 Cabauw 2 10104 5-2
C 17-11-2019 11:00 Alphen 5 ONA 6 12118 4-2
C 17-11-2019 11:30 Alphense Boys 5 ESTO 7 12710 1-3
C 17-11-2019 11:30 Floreant 3 VEP 7 10722 2-1
C 10-11-2019 12:00 VEP 7 GSV 1 82002 1-1
C 10-11-2019 16:00 ESTO 7 Floreant 3 13170 7-2
C 10-11-2019 12:00 VEP 6 Alphen 5 10401 3-2
C 10-11-2019 10:00 Cabauw 2 Alphense Boys 5 11215 2-7
C 10-11-2019 10:00 ONA 6 VV Haastrecht 5 13327 0-2
C 03-11-2019 11:00 Alphen 5 VV Haastrecht 5 12112 2-1
C 03-11-2019 11:30 Alphense Boys 5 Floreant 3 12707 2-3
C 03-11-2019 12:00 RVC '33 5 GSV 5 9772 0-0
C 03-11-2019 12:00 VEP 6 Cabauw 2 10400 6-0
C 03-11-2019 14:00 ESTO 7 VEP 7 13176 0-4
C 27-10-2019 10:00 VV Haastrecht 5 ESTO 7 10107 7-3
C 27-10-2019 10:00 Cabauw 2 ONA 6 11217 5-1
C 27-10-2019 12:00 VEP 7 Alphen 5 14016 2-2
C 27-10-2019 11:30 Floreant 3 RVC '33 5 10712 2-1
C 27-10-2019 14:30 GSV 5 Alphense Boys 5 13952 0-0
C 27-10-2019 14:00 GSV 1 Alphense Boys 5 82000 5-2
C 13-10-2019 10:00 ONA 6 Floreant 3 13329 1-5
C 13-10-2019 14:00 RVC '33 5 Alphen 5 9768 1-3
C 13-10-2019 12:00 VEP 6 GSV 5 10405 0-0
C 13-10-2019 16:00 ESTO 7 Cabauw 2 13171 1-2
C 06-10-2019 10:00 VV Haastrecht 5 RVC '33 5 10100 1-1
C 06-10-2019 10:00 Cabauw 2 VEP 7 11219 2-2
C 06-10-2019 11:00 Alphen 5 Alphense Boys 5 12116 4-1
C 06-10-2019 12:00 Floreant 3 VEP 6 10715 0-9
C 06-10-2019 14:30 GSV 5 ONA 6 13954 1-6
C 29-09-2019 10:00 ONA 6 RVC '33 5 13325 1-7
C 29-09-2019 10:00 Cabauw 2 GSV 5 11218 1-0
C 29-09-2019 12:00 VEP 7 VV Haastrecht 5 14012 0-2
C 29-09-2019 14:00 ESTO 7 Alphen 5 13172 3-5
C 29-09-2019 12:00 VEP 6 Alphense Boys 5 10402 4-2
C 22-09-2019 10:00 VV Haastrecht 5 VEP 6 10102 4-4
C 22-09-2019 14:30 GSV 5 ESTO 7 13953 2-1
C 22-09-2019 12:00 Floreant 3 Cabauw 2 10716 2-5
C 22-09-2019 12:00 RVC '33 5 VEP 7 9773 4-1
C 22-09-2019 11:30 Alphense Boys 5 ONA 6 12711 12-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 11:00 Alphen 5 Floreant 2 9333 7-4
B 15-09-2019 11:30 Alphense Boys 3 Bernardus 6 9409 4-3
B 08-09-2019 11:00 Alphen 5 Alphense Boys 3 9334 1-1
B 08-09-2019 13:30 Floreant 2 Bernardus 6 9156 1-3
B 01-09-2019 10:00 Bernardus 6 Alphen 5 9237 2-8
B 01-09-2019 11:30 Alphense Boys 3 Floreant 2 9408 10-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VEP 6 10 8 2 0 26 50 13 37 0
2 Alphen 5 10 7 2 1 23 40 14 26 0
3 VV Haastrecht 5 11 7 2 2 23 42 24 18 0
4 VEP 7 11 4 4 3 16 18 15 3 0
5 ESTO 7 10 4 1 5 13 32 32 0 0
6 Floreant 3 11 4 0 7 12 17 48 -31 0
7 Cabauw 2 10 2 4 4 10 19 36 -17 0
8 RVC '33 5 9 1 3 5 6 11 22 -11 0
9 GSV 1 7 1 1 5 4 13 29 -16 0
10 Alphense Boys 5 9 1 1 7 4 19 28 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphense Boys 3 3 2 1 0 7 15 5 10 0
2 Alphen 5 3 2 1 0 7 16 7 9 0
3 Bernardus 6 3 1 0 2 3 8 13 -5 0
4 Floreant 2 3 0 0 3 0 6 20 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-08-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven