0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Alphen 1 (zaterdag)

Teamleden

Spelers
liam van As        
Tom van Baaren        
Luuk Van Beelen        
Issa Dawoud        
Lorenz Van harskamp        
Bob Huisman        
Mithaq Al Khamisi        
Cristoffer Kronenburg        
Sebastiaan de Lange        
Mike van Leeuwen        
Tim Lenting        
Ruben Mulder        
donovan van rijn        
Nick Tanihatu        
Lars Tipker        
Robin Touw        
Lucas Westerhuis        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-09-2019 14:30 Bernardus 2 Alphen 1 (zaterdag) 45913 Sportpark Bernardus - - 13:45
C 05-10-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) Alphense Boys 2 46799 Sportpark De Bijlen Veld 1 - - 14:00
C 12-10-2019 12:00 Alphia 2 Alphen 1 (zaterdag) 40650 Sportpark De Bijlen - - 11:29
C 26-10-2019 12:00 S.V. Kickers'69 2 Alphen 1 (zaterdag) 47158 Sportpark Kickers '69 - - 11:10
C 02-11-2019 08:30 Alphen 1 (zaterdag) NSV '46 2 46801 Sportpark De Bijlen - - 08:00
C 09-11-2019 14:30 ASW 1 Alphen 1 (zaterdag) 39863 Sportpark ASW - - 13:40
C 16-11-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) Zwammerdam 2 46795 Sportpark De Bijlen - - 14:00
C 30-11-2019 12:00 TAVV 2 Alphen 1 (zaterdag) 42426 Sportpark Aardam West - - 11:15
C 07-12-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) Sportlust '46 5 46793 Sportpark De Bijlen - - 14:00
C 25-01-2020 12:00 Zwammerdam 2 Alphen 1 (zaterdag) 39883 Sportpark Zwammerdam - - 11:18
C 01-02-2020 14:15 ARC 7 Alphen 1 (zaterdag) 40821 Sportpark Zegersloot - - 13:40
C 08-02-2020 14:30 Alphen 1 (zaterdag) ASW 1 46794 Sportpark De Bijlen - - 14:00
C 07-03-2020 14:30 Alphen 1 (zaterdag) S.V. Kickers'69 2 46802 Sportpark De Bijlen - - 14:00
C 14-03-2020 12:00 NSV '46 2 Alphen 1 (zaterdag) 46904 Sportpark De Koet - - 11:10
C 28-03-2020 15:00 Sportlust '46 5 Alphen 1 (zaterdag) 38925 Sportpark Cromwijck - - 14:10
C 04-04-2020 14:30 Alphen 1 (zaterdag) TAVV 2 46798 Sportpark De Bijlen - - 14:00
C 18-04-2020 14:30 Alphen 1 (zaterdag) Alphia 2 46796 Sportpark De Bijlen - - 14:00
C 09-05-2020 15:15 Alphense Boys 2 Alphen 1 (zaterdag) 45903 Sportpark De Bijlen Alphense Boys - - 14:44
C 16-05-2020 14:30 Alphen 1 (zaterdag) Bernardus 2 46800 Sportpark De Bijlen - - 14:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 12:00 Zwammerdam 2 Alphia 2
C 28-09-2019 12:00 S.V. Kickers'69 2 NSV '46 2
C 28-09-2019 14:30 ASW 1 Alphense Boys 2
C 28-09-2019 14:30 Bernardus 2 Alphen 1 (zaterdag)
C 28-09-2019 15:00 Sportlust '46 5 TAVV 2
C 05-10-2019 15:00 Sportlust '46 5 S.V. Kickers'69 2
C 05-10-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) Alphense Boys 2
C 05-10-2019 14:15 ARC 7 Bernardus 2
C 05-10-2019 12:00 TAVV 2 Zwammerdam 2
C 05-10-2019 12:00 NSV '46 2 Alphia 2
C 12-10-2019 12:00 S.V. Kickers'69 2 ARC 7
C 12-10-2019 12:00 Alphia 2 Alphen 1 (zaterdag)
C 12-10-2019 14:30 ASW 1 TAVV 2
C 12-10-2019 14:30 Bernardus 2 Sportlust '46 5
C 12-10-2019 15:15 Alphense Boys 2 NSV '46 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) ARC 7 H. (Henk) Blaauw… (+1) 46797 3 - 15
B 14-09-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) lsvv 2 Hassan El Bouny (Scheidsrechter)
B 14-09-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) LSVV 70 2 Afgeschermd… (+1) 64290 1 - 6
B 10-09-2019 20:15 Rohda '76 2 Alphen 1 (zaterdag) J.G. (Puck) van der Hoorn 63178 8 - 4
B 07-09-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) UVS 4 Afgeschermd… (+1) 64291 1 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 12:00 NSV '46 2 ASW 1 46897 6-1
C 21-09-2019 12:00 TAVV 2 Bernardus 2 42425 9-0
C 21-09-2019 12:00 Alphia 2 S.V. Kickers'69 2 40652 8-1
C 21-09-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) ARC 7 46797 3-15
C 21-09-2019 15:15 Alphense Boys 2 Zwammerdam 2 45898 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 20:00 UVS 4 LSVV 70 2 64023 1-0
B 14-09-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) LSVV 70 2 64290 1-6
B 14-09-2019 15:00 UVS 4 Rohda '76 2 64022 6-0
B 10-09-2019 20:15 Rohda '76 2 Alphen 1 (zaterdag) 63178 8-4
B 07-09-2019 14:00 LSVV 70 2 Rohda '76 2 63764 2-0
B 07-09-2019 14:30 Alphen 1 (zaterdag) UVS 4 64291 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ARC 7 1 1 0 0 3 15 3 12 0
2 TAVV 2 1 1 0 0 3 9 0 9 0
3 Alphia 2 1 1 0 0 3 8 1 7 0
4 NSV '46 2 1 1 0 0 3 6 1 5 0
5 Alphense Boys 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
6 Sportlust '46 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwammerdam 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 ASW 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
9 S.V. Kickers'69 2 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
10 Bernardus 2 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
11 Alphen 1 (zaterdag) 1 0 0 1 0 3 15 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVS 4 3 3 0 0 9 9 1 8 0
2 LSVV 70 2 3 2 0 1 6 8 2 6 0
3 Rohda '76 2 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 Alphen 1 (zaterdag) 3 0 0 3 0 6 16 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-08-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 27-08-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 03-09-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 10-09-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 17-09-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 24-09-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 01-10-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 08-10-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 15-10-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 22-10-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 29-10-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 05-11-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 12-11-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 19-11-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 26-11-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 03-12-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 10-12-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 17-12-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 24-12-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 31-12-19 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 07-01-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 14-01-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 21-01-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 28-01-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 04-02-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 11-02-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 18-02-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 25-02-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 03-03-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 10-03-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 17-03-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 24-03-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 31-03-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 07-04-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 14-04-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 21-04-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 28-04-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 05-05-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 12-05-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 19-05-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 26-05-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 02-06-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 09-06-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 16-06-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 23-06-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
di 30-06-20 20:15 - 21:30 Veld 3 (Kunstgras) Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-08-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven