0266 Onder 10 competitie (3e fase)

Pupillen - Alphen JO10-1

Teamleden

Spelers
Mats Blaauw Keeper      
Moussa Al Bsoul        
Seth Griffioen        
Rayhan Abdulkader Jaadan        
Joppe de Jager        
Mees Van Leeuwen        
Max van Mastwijk        
Noël Prins        
Vincent Verheij        
 
Overige teamleden
Christian van Baarle Trainer
Luuk Hinderks Trainer
Manuel Sahetapy Trainer
Alex van Mastwijk Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 08:30 Alphen JO10-1 ARC JO10-7 Trainer/leider (Scheidsrechter) 110702 Sportpark De Bijlen Veld 3C (Kunstgras) - - 08:00
C 14-03-2020 09:00 S.V. Kickers'69 JO10-1 Alphen JO10-1 110945 Sportpark Kickers '69 - - 08:10
C 21-03-2020 10:45 Alphen JO10-1 Alphense Boys JO10-3 Trainer/leider (Scheidsrechter) 110701 Sportpark De Bijlen Veld 3C (Kunstgras) - - 10:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 08:30 Alphen JO10-1 ARC JO10-7
C 07-03-2020 11:00 Zevenhoven JO10-1 Alphense Boys JO10-3
C 07-03-2020 10:30 Nicolaas Boys JO10-1 TAVV JO10-1
C 07-03-2020 10:40 Nieuwkoop JO10-3 S.V. Kickers'69 JO10-1
C 14-03-2020 08:45 TAVV JO10-1 Zevenhoven JO10-1
C 14-03-2020 09:00 S.V. Kickers'69 JO10-1 Alphen JO10-1
C 14-03-2020 09:00 Alphense Boys JO10-3 Nieuwkoop JO10-3
C 14-03-2020 10:30 Nicolaas Boys JO10-1 ARC JO10-7

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 15-02-2020 10:45 Alphen JO10-1 Warmunda JO10-2 Trainer/leider (Scheidsrechter)
C 08-02-2020 vervallen Alphen JO10-1 Nicolaas Boys JO10-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 110700
C 01-02-2020 vervallen Nieuwkoop JO10-3 Alphen JO10-1 112012
C 25-01-2020 vervallen Alphen JO10-1 Zevenhoven JO10-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 110703
C 18-01-2020 vervallen TAVV JO10-1 Alphen JO10-1 110550
V 11-01-2020 09:00 Alphen JO10-1 Meerburg JO10-3 Trainer/leider (Scheidsrechter)
C 14-12-2019 vervallen Alphen JO10-1 Kagia JO10-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 92438
C 07-12-2019 vervallen S.V. Kickers'69 JO10-1 Alphen JO10-1 92803
C 30-11-2019 vervallen Alphen JO10-1 Alphia JO10-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 92821
C 23-11-2019 vervallen Alphen JO10-1 Kamerik JO10-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 92710
C 16-11-2019 vervallen BSC '68 JO10-2 Alphen JO10-1 92711
C 09-11-2019 vervallen Alphen JO10-1 Nieuwkoop JO10-3 Trainer/leider (Scheidsrechter) 92371
C 02-11-2019 12:45 ARC JO10-7 Alphen JO10-1 92778
C 12-10-2019 08:30 Alphen JO10-1 Nieuwkoop JO10-4 Trainer/leider (Scheidsrechter) 50079
C 05-10-2019 vervallen Woubrugge JO10-2 Alphen JO10-1 50962
C 28-09-2019 vervallen Alphen JO10-1 S.V. Kickers'69 JO10-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 50077
C 21-09-2019 vervallen ARC JO10-8 Alphen JO10-1 51106
C 14-09-2019 09:00 Alphen JO10-1 Altior JO10-3G Trainer/leider (Scheidsrechter) 50080
C 07-09-2019 vervallen Alphen JO10-1 MMO JO10-2M Trainer/leider (Scheidsrechter) 50078
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-02-2020 12:15 ARC JO10-7 Nieuwkoop JO10-3 111733 0-0
C 08-02-2020 09:00 Alphense Boys JO10-3 TAVV JO10-1 110778 0-0
C 08-02-2020 09:00 S.V. Kickers'69 JO10-1 Zevenhoven JO10-1 110947 0-0
C 08-02-2020 08:30 Alphen JO10-1 Nicolaas Boys JO10-1 110700 0-0
C 01-02-2020 10:30 Nicolaas Boys JO10-1 Alphense Boys JO10-3 110375 0-0
C 01-02-2020 11:15 Nieuwkoop JO10-3 Alphen JO10-1 112012 0-0
C 01-02-2020 09:30 Zevenhoven JO10-1 ARC JO10-7 112556 0-0
C 01-02-2020 10:30 TAVV JO10-1 S.V. Kickers'69 JO10-1 110551 0-0
C 25-01-2020 11:00 ARC JO10-7 TAVV JO10-1 111731 0-0
C 25-01-2020 10:15 Nieuwkoop JO10-3 Nicolaas Boys JO10-1 112010 0-0
C 25-01-2020 09:00 S.V. Kickers'69 JO10-1 Alphense Boys JO10-3 110946 0-0
C 25-01-2020 08:30 Alphen JO10-1 Zevenhoven JO10-1 110703 0-0
C 18-01-2020 10:30 Nicolaas Boys JO10-1 S.V. Kickers'69 JO10-1 110376 0-0
C 18-01-2020 09:30 Zevenhoven JO10-1 Nieuwkoop JO10-3 112557 0-0
C 18-01-2020 09:00 Alphense Boys JO10-3 ARC JO10-7 110779 0-0
C 18-01-2020 09:00 TAVV JO10-1 Alphen JO10-1 110550 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 12:15 Kamerik JO10-1 ARC JO10-7 91609 0-0
C 14-12-2019 09:45 Alphia JO10-1 S.V. Kickers'69 JO10-1 92383 0-0
C 14-12-2019 10:30 Alphen JO10-1 Kagia JO10-1 92438 0-0
C 14-12-2019 08:30 BSC '68 JO10-2 Nieuwkoop JO10-3 91158 0-0
C 07-12-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO10-1 Alphen JO10-1 92803 0-0
C 07-12-2019 09:45 ARC JO10-7 BSC '68 JO10-2 92226 0-0
C 07-12-2019 09:00 Kagia JO10-1 Kamerik JO10-1 90529 0-0
C 07-12-2019 11:30 Nieuwkoop JO10-3 Alphia JO10-1 91802 0-0
C 30-11-2019 10:00 Kamerik JO10-1 S.V. Kickers'69 JO10-1 92517 0-0
C 30-11-2019 10:00 Nieuwkoop JO10-3 ARC JO10-7 92009 0-0
C 30-11-2019 09:45 BSC '68 JO10-2 Kagia JO10-1 90614 0-0
C 30-11-2019 08:30 Alphen JO10-1 Alphia JO10-1 92821 0-0
C 23-11-2019 10:15 Kagia JO10-1 Nieuwkoop JO10-3 90784 0-0
C 23-11-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO10-1 BSC '68 JO10-2 92794 0-0
C 23-11-2019 09:00 Alphen JO10-1 Kamerik JO10-1 92710 0-0
C 23-11-2019 08:30 Alphia JO10-1 ARC JO10-7 91766 0-0
C 16-11-2019 11:45 Nieuwkoop JO10-3 S.V. Kickers'69 JO10-1 92413 0-0
C 16-11-2019 10:00 BSC '68 JO10-2 Alphen JO10-1 92711 0-0
C 16-11-2019 10:15 Kamerik JO10-1 Alphia JO10-1 91572 0-0
C 16-11-2019 09:30 ARC JO10-7 Kagia JO10-1 90674 0-0
C 09-11-2019 08:30 Alphia JO10-1 Kagia JO10-1 91651 0-0
C 09-11-2019 09:00 Alphen JO10-1 Nieuwkoop JO10-3 92371 0-0
C 09-11-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO10-1 ARC JO10-7 92658 0-0
C 09-11-2019 10:15 Kamerik JO10-1 BSC '68 JO10-2 91345 0-0
C 02-11-2019 10:00 Nieuwkoop JO10-3 Kamerik JO10-1 91729 0-0
C 02-11-2019 12:45 ARC JO10-7 Alphen JO10-1 92778 0-0
C 02-11-2019 10:15 Kagia JO10-1 S.V. Kickers'69 JO10-1 92736 0-0
C 02-11-2019 08:30 BSC '68 JO10-2 Alphia JO10-1 90807 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-10-2019 09:00 Altior JO10-3G S.V. Kickers'69 JO10-1 52000 0-0
C 12-10-2019 09:45 ARC JO10-8 Woubrugge JO10-2 51107 0-0
C 12-10-2019 08:30 Alphen JO10-1 Nieuwkoop JO10-4 50079 0-0
C 05-10-2019 08:30 Woubrugge JO10-2 Alphen JO10-1 50962 0-0
C 05-10-2019 09:00 Nieuwkoop JO10-4 MMO JO10-2M 51904 0-0
C 05-10-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO10-1 ARC JO10-8 50321 0-0
C 28-09-2019 11:15 ARC JO10-8 Altior JO10-3G 51108 0-0
C 28-09-2019 09:00 MMO JO10-2M Woubrugge JO10-2 51340 0-0
C 28-09-2019 09:00 Alphen JO10-1 S.V. Kickers'69 JO10-1 50077 0-0
C 21-09-2019 10:30 Altior JO10-3G Nieuwkoop JO10-4 52002 0-0
C 21-09-2019 09:00 S.V. Kickers'69 JO10-1 MMO JO10-2M 50322 0-0
C 21-09-2019 08:30 ARC JO10-8 Alphen JO10-1 51106 0-0
C 14-09-2019 09:00 MMO JO10-2M ARC JO10-8 51341 0-0
C 14-09-2019 09:00 Alphen JO10-1 Altior JO10-3G 50080 0-0
C 14-09-2019 09:00 Nieuwkoop JO10-4 Woubrugge JO10-2 51902 0-0
C 07-09-2019 09:00 Alphen JO10-1 MMO JO10-2M 50078 0-0
C 07-09-2019 10:30 Altior JO10-3G Woubrugge JO10-2 52001 0-0
C 31-08-2019 09:40 Nieuwkoop JO10-4 ARC JO10-8 51903 0-0
C 31-08-2019 09:00 Woubrugge JO10-2 S.V. Kickers'69 JO10-1 50963 0-0
C 31-08-2019 09:00 MMO JO10-2M Altior JO10-3G 51342 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 S.V. Kickers'69 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ARC JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Alphen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwkoop JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zevenhoven JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TAVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alphense Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nicolaas Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC '68 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nieuwkoop JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ARC JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kagia JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 S.V. Kickers'69 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alphen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kamerik JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Alphia JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Woubrugge JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ARC JO10-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwkoop JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MMO JO10-2M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 S.V. Kickers'69 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Altior JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
dinsdag 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3E (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3E (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:15 - 19:15 Veld 3E (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:15 - 19:15 Veld 3E (Kunstgras) 8 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
di 22-10-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 29-10-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 05-11-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 12-11-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 19-11-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 26-11-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 03-12-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 10-12-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 17-12-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 24-12-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 31-12-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 07-01-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 14-01-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 21-01-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 28-01-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 04-02-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 11-02-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 18-02-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 25-02-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 03-03-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 10-03-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 17-03-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 24-03-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 31-03-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 07-04-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 14-04-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 21-04-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 28-04-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 05-05-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 12-05-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 19-05-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 26-05-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 02-06-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 09-06-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 16-06-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 23-06-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
di 30-06-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
donderdag 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
wo 07-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:15 - 19:15 Veld 1E 8 Team training gaat_door
do 17-10-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 24-10-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 31-10-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 07-11-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 14-11-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 21-11-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 28-11-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 05-12-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 12-12-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 19-12-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 26-12-19 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 02-01-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 09-01-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 16-01-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 23-01-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 30-01-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 06-02-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 13-02-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 20-02-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 27-02-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 05-03-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 12-03-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 19-03-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 26-03-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 02-04-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 09-04-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 16-04-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 23-04-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 30-04-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 07-05-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 14-05-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 21-05-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 28-05-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 04-06-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 11-06-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 18-06-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door
do 25-06-20 17:30 - 18:30 Veld 1A 8 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven