0243 Onder 14 competitie (najaar)

Junioren - Alphen JO14-1

Teamleden

Spelers
Recep Akseki        
Martijn van Baarle        
Jip van den Boom        
Stephan Brongersma        
Milan Halewijn        
Fady Mansor        
Lisa Molenaar        
Tobias van Muiswinkel        
Dirk Rijnsburger        
David Ruijtenbeek        
Leroy Tdlohreg        
Willem van Tilburg        
Joeri Touw        
G-mayro Zimmerman        
 
Overige teamleden
Jeremy Boer Trainer
Sebastiaan Bredenbeek Trainer
Evon Zevenbergen Trainer
William Touw Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 16-11-2019 12:15 Alphen JO14-1 ASC JO14-2 Danny Richardson (Scheidsrechter) 81748 Sportpark De Bijlen Veld 2 - - 11:45
C 23-11-2019 11:00 FC Lisse JO14-3 Alphen JO14-1 81749 Sportpark Ter Specke - - 10:00
C 30-11-2019 14:15 Voorschoten`97 JO14-4 Alphen JO14-1 81750 Sportpark Adegeest - - 13:20
C 07-12-2019 08:45 Alphen JO14-1 Noordwijk JO14-1 81751 Sportpark De Bijlen - - 08:15
C 14-12-2019 10:45 Alphen JO14-1 Graaf W II VAC JO14-4 81741 Sportpark De Bijlen - - 10:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 10:00 Foreholte JO14-4 Voorschoten`97 JO14-4
C 16-11-2019 09:30 Lugdunum JO14-1 Noordwijk JO14-1
C 16-11-2019 09:00 SJZ JO14-2G UVS JO14-2
C 16-11-2019 12:15 Alphen JO14-1 ASC JO14-2
C 16-11-2019 11:30 FC Lisse JO14-3 Rijnsburgse Boys JO14-2
C 16-11-2019 11:55 Blauw-Zwart JO14-4 Graaf W II VAC JO14-4
C 23-11-2019 11:00 FC Lisse JO14-3 Alphen JO14-1
C 23-11-2019 11:30 Blauw-Zwart JO14-4 Lugdunum JO14-1
C 23-11-2019 08:30 Graaf W II VAC JO14-4 ASC JO14-2
C 23-11-2019 10:00 Rijnsburgse Boys JO14-2 Noordwijk JO14-1
C 23-11-2019 14:15 Voorschoten`97 JO14-4 UVS JO14-2
C 30-11-2019 11:45 ASC JO14-2 Rijnsburgse Boys JO14-2
C 30-11-2019 14:15 Voorschoten`97 JO14-4 Alphen JO14-1
C 30-11-2019 10:00 Lugdunum JO14-1 SJZ JO14-2G
C 30-11-2019 08:45 Noordwijk JO14-1 Graaf W II VAC JO14-4
C 30-11-2019 08:30 Foreholte JO14-4 Blauw-Zwart JO14-4
C 30-11-2019 08:30 UVS JO14-2 FC Lisse JO14-3
C 07-12-2019 11:30 Blauw-Zwart JO14-4 UVS JO14-2
C 07-12-2019 11:30 FC Lisse JO14-3 ASC JO14-2
C 07-12-2019 08:45 Alphen JO14-1 Noordwijk JO14-1
C 07-12-2019 10:00 Lugdunum JO14-1 Foreholte JO14-4
C 07-12-2019 10:00 SJZ JO14-2G Voorschoten`97 JO14-4
C 07-12-2019 08:30 Graaf W II VAC JO14-4 Rijnsburgse Boys JO14-2
C 14-12-2019 10:00 SJZ JO14-2G Foreholte JO14-4
C 14-12-2019 10:45 Alphen JO14-1 Graaf W II VAC JO14-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-11-2019 19:00 Foreholte JO14-4 Alphen JO14-1 A. (Aschwin) Schenk 81745 2 - 1
C 09-11-2019 08:30 UVS JO14-2 Alphen JO14-1 H. Bakar 81747 16 - 1
C 02-11-2019 10:30 Alphen JO14-1 Lugdunum JO14-1 D. (Danny) Richardson… (+1) 81746 3 - 2
C 19-10-2019 08:30 Rijnsburgse Boys JO14-2 Alphen JO14-1 P. (Peter) Jonker 81742 2 - 16
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-11-2019 19:00 Foreholte JO14-4 Alphen JO14-1 81745 2-1
C 10-11-2019 12:00 Graaf W II VAC JO14-4 SJZ JO14-2G 35156 2-1
C 09-11-2019 08:30 Rijnsburgse Boys JO14-2 Blauw-Zwart JO14-4 34911 1-7
C 09-11-2019 11:00 Voorschoten`97 JO14-4 FC Lisse JO14-3 35241 3-1
C 09-11-2019 11:45 ASC JO14-2 Lugdunum JO14-1 78987 0-0
C 09-11-2019 08:45 Noordwijk JO14-1 Foreholte JO14-4 35471 8-0
C 09-11-2019 08:30 UVS JO14-2 Alphen JO14-1 81747 16-1
C 02-11-2019 11:45 ASC JO14-2 Noordwijk JO14-1 34967 0-5
C 02-11-2019 11:30 Graaf W II VAC JO14-4 Voorschoten`97 JO14-4 35154 11-0
C 02-11-2019 10:30 Alphen JO14-1 Lugdunum JO14-1 81746 3-2
C 02-11-2019 09:45 FC Lisse JO14-3 Foreholte JO14-4 35327 4-0
C 02-11-2019 08:30 Rijnsburgse Boys JO14-2 UVS JO14-2 34908 0-10
C 02-11-2019 11:30 Blauw-Zwart JO14-4 SJZ JO14-2G 35604 2-2
C 26-10-2019 08:30 UVS JO14-2 Graaf W II VAC JO14-4 35074 5-1
C 26-10-2019 12:30 Voorschoten`97 JO14-4 Rijnsburgse Boys JO14-2 35237 0-0
C 26-10-2019 10:00 Lugdunum JO14-1 FC Lisse JO14-3 78985 1-16
C 26-10-2019 08:45 Noordwijk JO14-1 Blauw-Zwart JO14-4 35473 5-2
C 26-10-2019 08:30 SJZ JO14-2G ASC JO14-2 35409 1-3
C 19-10-2019 08:30 Rijnsburgse Boys JO14-2 Alphen JO14-1 81742 2-16
C 12-10-2019 08:45 Noordwijk JO14-1 Voorschoten`97 JO14-4 35470 11-0
C 12-10-2019 11:30 Graaf W II VAC JO14-4 Lugdunum JO14-1 78984 8-0
C 12-10-2019 11:30 FC Lisse JO14-3 Blauw-Zwart JO14-4 35329 2-5
C 12-10-2019 08:30 Rijnsburgse Boys JO14-2 Foreholte JO14-4 34909 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Noordwijk JO14-1 7 7 0 0 21 51 11 40 0
2 UVS JO14-2 5 4 0 1 12 46 8 38 0
3 FC Lisse JO14-3 7 4 0 3 12 31 18 13 0
4 Blauw-Zwart JO14-4 6 3 2 1 11 26 13 13 0
5 Graaf W II VAC JO14-4 6 3 0 3 9 25 11 14 0
6 Foreholte JO14-4 6 3 0 3 9 10 21 -11 0
7 ASC JO14-2 5 2 1 2 7 16 13 3 0
8 Alphen JO14-1 4 2 0 2 6 21 22 -1 0
9 Rijnsburgse Boys JO14-2 6 2 0 4 6 11 39 -28 0
10 SJZ JO14-2G 6 1 1 4 4 12 20 -8 0
11 Lugdunum JO14-1 6 1 0 5 3 7 40 -33 0
12 Voorschoten`97 JO14-4 6 1 0 5 3 3 43 -40 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:15 - 20:15 Veld 3A (Kunstgras) 2 Team training gaat_door
woensdag 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-10-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:15 - 20:15 Veld 4A 2 Team training gaat_door
woensdag 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-10-19 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 23-10-19 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 30-10-19 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-11-19 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-11-19 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-11-19 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-11-19 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-12-19 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-12-19 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-12-19 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-12-19 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-01-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-01-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-01-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-01-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-01-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 05-02-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 12-02-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 19-02-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 26-02-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-03-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-03-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-03-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-03-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-04-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-04-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-04-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-04-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-04-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-05-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-05-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-05-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-05-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 03-06-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 10-06-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 17-06-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 24-06-20 19:15 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door

Berichten



Terug naar boven