Wedstrijden Pupillen

 Op deze pagina vindt u het speelschema van onze Pupillen

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 01-02-2020 15:00 Meerburg JO13-3G Alphen JO13-1 128959 Sportpark Meerburg - -
C 01-02-2020 10:30 Alphen JO13-2 Floreant JO13-2 Albert Nandlal (Scheidsrechter) 99566 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 01-02-2020 10:45 Alphen JO12-1 Nieuwerkerk JO12-4 Henk Blaauw (Scheidsrechter) 126154 Veld 3A (Kunstgras) - -
C 01-02-2020 09:45 DSO JO11-3 Alphen JO11-1 103826 Sportpark Bentwoud - -
C 01-02-2020 08:30 Schoonhoven JO11-2 Alphen JO11-2 103409 Sportpark Het Hofland - -
C 01-02-2020 10:45 Alphen JO11-3 VVSB JO11-2 Koos Arnoldus (Scheidsrechter) 102625 Sportpark De Bijlen Veld 3A (Kunstgras) - -
C 01-02-2020 10:00 ASC JO11-6 Alphen JO11-4 129275 Sportpark Overveer - -
C 01-02-2020 11:15 Nieuwkoop JO10-3 Alphen JO10-1 112012 Sportpark De Dulen - -
C 01-02-2020 08:30 Alphen JO9-1 Gouda JO9-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 117929 Sportpark De Bijlen Veld 3C (Kunstgras) - -
C 01-02-2020 10:30 Alphense Boys JO9-2 Alphen JO9-2 117649 Sportpark De Bijlen Alphense Boys - -
C 01-02-2020 09:45 ARC JO9-12M Alphen JO9-3 120522 Sportpark Zegersloot - -
C 01-02-2020 08:30 Alphen JO8-1 VVSB JO8-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 121323 Sportpark De Bijlen Veld 1D - -
C 01-02-2020 08:30 Alphen JO8-2 Alphia JO8-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 121329 Sportpark De Bijlen Veld 3A (Kunstgras) - -
C 01-02-2020 08:30 Alphen JO8-3 DOSR JO8-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 122080 Sportpark De Bijlen Veld 3D (Kunstgras) - -
C 01-02-2020 08:30 Haastrecht MP 1 Alphen MP 1 - -
C 01-02-2020 09:00 Alphen MP 2 RVC'33 MP 1 Trainer/leider (Scheidsrechter) Veld 1B - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 01-02-2020 15:00 Meerburg JO13-3G Alphen JO13-1 128959 Sportpark Meerburg - -
C 01-02-2020 10:30 Alphen JO13-2 Floreant JO13-2 Albert Nandlal (Scheidsrechter) 99566 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 01-02-2020 10:45 Alphen JO12-1 Nieuwerkerk JO12-4 Henk Blaauw (Scheidsrechter) 126154 Veld 3A (Kunstgras) - -
C 01-02-2020 09:45 DSO JO11-3 Alphen JO11-1 103826 Sportpark Bentwoud - -
C 01-02-2020 08:30 Schoonhoven JO11-2 Alphen JO11-2 103409 Sportpark Het Hofland - -
C 01-02-2020 10:45 Alphen JO11-3 VVSB JO11-2 Koos Arnoldus (Scheidsrechter) 102625 Sportpark De Bijlen Veld 3A (Kunstgras) - -
C 01-02-2020 10:00 ASC JO11-6 Alphen JO11-4 129275 Sportpark Overveer - -
C 01-02-2020 11:15 Nieuwkoop JO10-3 Alphen JO10-1 112012 Sportpark De Dulen - -
C 01-02-2020 08:30 Alphen JO9-1 Gouda JO9-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 117929 Sportpark De Bijlen Veld 3C (Kunstgras) - -
C 01-02-2020 10:30 Alphense Boys JO9-2 Alphen JO9-2 117649 Sportpark De Bijlen Alphense Boys - -
C 01-02-2020 09:45 ARC JO9-12M Alphen JO9-3 120522 Sportpark Zegersloot - -
C 01-02-2020 08:30 Alphen JO8-1 VVSB JO8-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 121323 Sportpark De Bijlen Veld 1D - -
C 01-02-2020 08:30 Alphen JO8-2 Alphia JO8-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 121329 Sportpark De Bijlen Veld 3A (Kunstgras) - -
C 01-02-2020 08:30 Alphen JO8-3 DOSR JO8-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 122080 Sportpark De Bijlen Veld 3D (Kunstgras) - -
C 01-02-2020 08:30 Haastrecht MP 1 Alphen MP 1 - -
C 01-02-2020 09:00 Alphen MP 2 RVC'33 MP 1 Trainer/leider (Scheidsrechter) Veld 1B - -

Terug naar boven