Inloggen
|
Wachtwoord vergeten
Menu
Home
De Club
De Club
Historie
Bestuur / Organisatie
Huishoudelijk reglement, statuten en privacyverklaring
Gedragscode 5.0
Preventie- en integriteitsbeleid AVV Alphen
Beleid
Clubinfo
Routebeschrijving
Plattegrond AVV Alphen
Lidmaatschap
Inschrijfformulier
Uitschrijven
Contributie
Ereleden en Leden van Verdiensten
Nieuws
Teams
Programma
Programma
Uitslagen
Senioren
Junioren
Pupillen
Pupil van de week
Standen
Wedstrijden
Senioren
Junioren
Pupillen
Vrijwilligers
Vrijwilligers
Verenigen
Vrijwilligersvacatures
Aanmelden vrijwilliger
Activiteiten
Contact
Contact
Contactformulier
Contactgegevens
Routebeschrijving
Wedstrijden
Op deze pagina vindt u het speelschema van alle teams
Toon komende 7 dagen
of selecteer een
datum:
Alle wedstrijden
Competitie
Vriendschappelijk
Datum
Thuis
Uit
Functionaris
Wedstrijd nr.
Accommodatie
Veld
Kleedkamer thuis
Kleedkamer uit
C
11-05-2024
09:00
Altior JO8-1
Alphen JO8-1
137760
Sportpark Altior
-
-
C
11-05-2024
08:30
Alphen JO8-2
EMM'21 JO8-4
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
140063
Sportpark De Bijlen
Veld 1C
-
-
C
11-05-2024
08:30
Alphen JO9-2
Bernardus JO9-2
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
144582
Sportpark De Bijlen
Veld 1D
-
-
C
11-05-2024
09:00
Altior JO10-1
Alphen JO10-1
135659
Sportpark Altior
-
-
C
11-05-2024
08:30
Nieuwkoop JO11-2JM
Alphen JO11-2
Afgeschermd
132947
Sportpark De Dulen
-
-
C
11-05-2024
09:00
Alphense Boys JO12-4
Alphen JO12-1
139344
Sportpark De Bijlen
-
-
C
11-05-2024
08:30
ARC JO13-2JM
Alphen JO13-1
119917
Sportpark Zegersloot
-
-
C
11-05-2024
12:15
Alphen JO13-2
ARC JO13-5
Blaauw Timo
(Scheidsrechter)
107579
Sportpark De Bijlen
Veld 3 (Kunstgras)
-
-
C
11-05-2024
08:30
Nieuwkoop JO13-3JM
Alphen JO13-3
93141
Sportpark De Dulen
-
-
C
11-05-2024
10:30
ESTO JO15-1
Alphen JO15-1
106578
Sportpark ESTO
-
-
C
11-05-2024
10:30
Alphen JO15-2
BSC '68 JO15-2
Stefan Hut
(Scheidsrechter)
117720
Sportpark De Bijlen
Veld 2
-
-
C
11-05-2024
14:00
Alphen JO15-3
RVC '33 JO15-2
Stefan Hut
(Scheidsrechter)
105316
Sportpark De Bijlen
Veld 1
-
-
C
11-05-2024
16:10
Jodan Boys, de JO17-3
Alphen JO17-1
98620
Sportpark Oosterwei
-
-
C
11-05-2024
14:30
Alphen JO19-1
Be Fair JO19-2
Steven van der End
(Scheidsrechter)
111798
Sportpark De Bijlen
Veld 3 (Kunstgras)
-
-
C
11-05-2024
14:00
SJZ 1
Alphen 1
T. (Teus) van der Heiden
16334
Sportpark Haasbroek
-
-
C
11-05-2024
12:00
Alphen 2
ARC 6
Piet van Zelst
(Scheidsrechter)
16883
Sportpark De Bijlen
Veld 1
-
-
C
11-05-2024
14:30
Zevenhoven 3
Alphen 3
M.G.J. (Ruud) Pieterse
33721
Sportpark Zevenhoven
-
-
C
11-05-2024
08:30
Alphen MP 1
Ona MP 1
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
Veld 1B
-
-
V
14-05-2024
20:30
Alphen 2
Warmunda 2
Veld 3 (Kunstgras)
-
-
C
15-05-2024
18:00
Alphen JO11-1
TAVV JO11-1
132351
Sportpark De Bijlen
-
-
eerste
vorige
volgende
laatste
Datum
Thuis
Uit
Functionaris
Wedstrijd nr.
Accommodatie
Veld
Kleedkamer thuis
Kleedkamer uit
C
11-05-2024
09:00
Altior JO8-1
Alphen JO8-1
137760
Sportpark Altior
-
-
C
11-05-2024
08:30
Alphen JO8-2
EMM'21 JO8-4
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
140063
Sportpark De Bijlen
Veld 1C
-
-
C
11-05-2024
08:30
Alphen JO9-2
Bernardus JO9-2
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
144582
Sportpark De Bijlen
Veld 1D
-
-
C
11-05-2024
09:00
Altior JO10-1
Alphen JO10-1
135659
Sportpark Altior
-
-
C
11-05-2024
08:30
Nieuwkoop JO11-2JM
Alphen JO11-2
Afgeschermd
132947
Sportpark De Dulen
-
-
C
11-05-2024
09:00
Alphense Boys JO12-4
Alphen JO12-1
139344
Sportpark De Bijlen
-
-
C
11-05-2024
08:30
ARC JO13-2JM
Alphen JO13-1
119917
Sportpark Zegersloot
-
-
C
11-05-2024
12:15
Alphen JO13-2
ARC JO13-5
Blaauw Timo
(Scheidsrechter)
107579
Sportpark De Bijlen
Veld 3 (Kunstgras)
-
-
C
11-05-2024
08:30
Nieuwkoop JO13-3JM
Alphen JO13-3
93141
Sportpark De Dulen
-
-
C
11-05-2024
10:30
ESTO JO15-1
Alphen JO15-1
106578
Sportpark ESTO
-
-
C
11-05-2024
10:30
Alphen JO15-2
BSC '68 JO15-2
Stefan Hut
(Scheidsrechter)
117720
Sportpark De Bijlen
Veld 2
-
-
C
11-05-2024
14:00
Alphen JO15-3
RVC '33 JO15-2
Stefan Hut
(Scheidsrechter)
105316
Sportpark De Bijlen
Veld 1
-
-
C
11-05-2024
16:10
Jodan Boys, de JO17-3
Alphen JO17-1
98620
Sportpark Oosterwei
-
-
C
11-05-2024
14:30
Alphen JO19-1
Be Fair JO19-2
Steven van der End
(Scheidsrechter)
111798
Sportpark De Bijlen
Veld 3 (Kunstgras)
-
-
C
11-05-2024
14:00
SJZ 1
Alphen 1
T. (Teus) van der Heiden
16334
Sportpark Haasbroek
-
-
C
11-05-2024
12:00
Alphen 2
ARC 6
Piet van Zelst
(Scheidsrechter)
16883
Sportpark De Bijlen
Veld 1
-
-
C
11-05-2024
14:30
Zevenhoven 3
Alphen 3
M.G.J. (Ruud) Pieterse
33721
Sportpark Zevenhoven
-
-
C
11-05-2024
08:30
Alphen MP 1
Ona MP 1
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
Veld 1B
-
-
C
15-05-2024
18:00
Alphen JO11-1
TAVV JO11-1
132351
Sportpark De Bijlen
-
-
eerste
vorige
volgende
laatste
Datum
Thuis
Uit
Functionaris
Wedstrijd nr.
Accommodatie
Veld
Kleedkamer thuis
Kleedkamer uit
V
14-05-2024
20:30
Alphen 2
Warmunda 2
Veld 3 (Kunstgras)
-
-
eerste
vorige
volgende
laatste
Wedstrijden
Terug naar boven