Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van alle teams

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 19-01-2020 11:00 MMO 3 Alphen 3 13024 Sportpark MMO - -
C 19-01-2020 11:30 Floreant 3 Alphen 5 J (John) vd Werf 10717 Sportpark Floreant - -
C 25-01-2020 12:00 Zwammerdam 2 Alphen 1 (zaterdag) 39883 Sportpark Zwammerdam - -
C 25-01-2020 14:30 Alphen JO19-1 ARC JO19-2 Bert Uithol (Scheidsrechter) 126767 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 25-01-2020 vervallen Alphen JO19-2 BSC '68 JO19-3 126774 Sportpark De Bijlen - -
C 25-01-2020 15:00 Stolwijk JO19-1 Alphen JO19-4 127593 Sportpark Stolwijk - -
C 25-01-2020 12:15 Alphen JO17-1 Alphense Boys JO17-3 129457 Sportpark De Bijlen - -
C 25-01-2020 10:00 Gouda JO17-3 Alphen JO17-2 108892 Sportpark Groenhoven - -
C 25-01-2020 10:00 Alphia JO15-1 Alphen JO15-1 114843 Sportpark De Bijlen - -
C 25-01-2020 12:30 Altior JO15-1 Alphen JO15-2 R.A.C. (Rob) Verlaan 114031 Sportpark Altior - -
C 25-01-2020 12:15 Alphen JO14-1 DSO JO14-3 Albert Nandlal (Scheidsrechter) 107979 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 25-01-2020 10:30 Alphen JO13-1 VV Haastrecht JO13-1 Teun van Rijn (Scheidsrechter) 99559 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 25-01-2020 10:30 Alphen JO13-2 Hazerswoudse Boys JO13-1 Albert Nandlal (Scheidsrechter) 99562 Sportpark De Bijlen Veld 2 - -
C 25-01-2020 vervallen Alphen JO12 -1 TAVV JO12-2 126157 - -
C 25-01-2020 08:30 ARC JO11-2 Alphen JO11-1 103329 Sportpark Zegersloot - -
C 25-01-2020 08:30 Be Fair JO11-2 Alphen JO11-2 P. (Peter) de Jong 102727 Sportpark 't Suyt - -
C 25-01-2020 10:45 Alphen JO11-3 Nicolaas Boys JO11-1 Koos Arnoldus (Scheidsrechter) 102628 Sportpark De Bijlen Veld 3A (Kunstgras) - -
C 25-01-2020 09:00 Bernardus JO11-3 Alphen JO11-4 129274 Sportpark Bernardus - -
C 25-01-2020 08:30 Alphen JO10-1 Zevenhoven JO10-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 110703 Sportpark De Bijlen Veld 3C (Kunstgras) - -
C 25-01-2020 10:00 Floreant JO9-1 Alphen JO9-1 120171 Sportpark Floreant - -
C 25-01-2020 08:30 Alphen JO9-3 Bernardus JO9-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 117936 Sportpark De Bijlen Veld 3A (Kunstgras) - -
C 25-01-2020 08:30 Alphen JO8-1 ASC JO8-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 121325 Sportpark De Bijlen Veld 3D (Kunstgras) - -
C 25-01-2020 10:00 Floreant, JO8-2G Alphen JO8-2 122897 Sportpark Floreant - -
C 25-01-2020 08:30 Alphia JO8-1 Alphen JO8-3 122314 Sportpark De Bijlen - -
C 25-01-2020 09:00 Alphen MP 1 WDS MP 1 - -
C 25-01-2020 09:00 Alphen MP 2 ASW MP1 - -
C 26-01-2020 14:00 Alphen 1 Stompwijk'92 1 Afgeschermd 17811 Sportpark De Bijlen Veld 1 1 9
C 26-01-2020 11:00 Alphen 2 Foreholte 4 T.F. (Frans) Beukeboom 16244 Sportpark De Bijlen Veld 1 7 2
C 26-01-2020 13:00 GSV 2 Alphen 4 10740 Sportpark GSV - -
C 26-01-2020 vervallen ONA 6 Alphen 5 13331 Sportpark ONA - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 19-01-2020 11:00 MMO 3 Alphen 3 13024 Sportpark MMO - -
C 19-01-2020 11:30 Floreant 3 Alphen 5 J (John) vd Werf 10717 Sportpark Floreant - -
C 25-01-2020 12:00 Zwammerdam 2 Alphen 1 (zaterdag) 39883 Sportpark Zwammerdam - -
C 25-01-2020 14:30 Alphen JO19-1 ARC JO19-2 Bert Uithol (Scheidsrechter) 126767 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 25-01-2020 vervallen Alphen JO19-2 BSC '68 JO19-3 126774 Sportpark De Bijlen - -
C 25-01-2020 15:00 Stolwijk JO19-1 Alphen JO19-4 127593 Sportpark Stolwijk - -
C 25-01-2020 12:15 Alphen JO17-1 Alphense Boys JO17-3 129457 Sportpark De Bijlen - -
C 25-01-2020 10:00 Gouda JO17-3 Alphen JO17-2 108892 Sportpark Groenhoven - -
C 25-01-2020 10:00 Alphia JO15-1 Alphen JO15-1 114843 Sportpark De Bijlen - -
C 25-01-2020 12:30 Altior JO15-1 Alphen JO15-2 R.A.C. (Rob) Verlaan 114031 Sportpark Altior - -
C 25-01-2020 12:15 Alphen JO14-1 DSO JO14-3 Albert Nandlal (Scheidsrechter) 107979 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 25-01-2020 10:30 Alphen JO13-1 VV Haastrecht JO13-1 Teun van Rijn (Scheidsrechter) 99559 Sportpark De Bijlen Veld 1 - -
C 25-01-2020 10:30 Alphen JO13-2 Hazerswoudse Boys JO13-1 Albert Nandlal (Scheidsrechter) 99562 Sportpark De Bijlen Veld 2 - -
C 25-01-2020 vervallen Alphen JO12 -1 TAVV JO12-2 126157 - -
C 25-01-2020 08:30 ARC JO11-2 Alphen JO11-1 103329 Sportpark Zegersloot - -
C 25-01-2020 08:30 Be Fair JO11-2 Alphen JO11-2 P. (Peter) de Jong 102727 Sportpark 't Suyt - -
C 25-01-2020 10:45 Alphen JO11-3 Nicolaas Boys JO11-1 Koos Arnoldus (Scheidsrechter) 102628 Sportpark De Bijlen Veld 3A (Kunstgras) - -
C 25-01-2020 09:00 Bernardus JO11-3 Alphen JO11-4 129274 Sportpark Bernardus - -
C 25-01-2020 08:30 Alphen JO10-1 Zevenhoven JO10-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 110703 Sportpark De Bijlen Veld 3C (Kunstgras) - -
C 25-01-2020 10:00 Floreant JO9-1 Alphen JO9-1 120171 Sportpark Floreant - -
C 25-01-2020 08:30 Alphen JO9-3 Bernardus JO9-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 117936 Sportpark De Bijlen Veld 3A (Kunstgras) - -
C 25-01-2020 08:30 Alphen JO8-1 ASC JO8-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 121325 Sportpark De Bijlen Veld 3D (Kunstgras) - -
C 25-01-2020 10:00 Floreant, JO8-2G Alphen JO8-2 122897 Sportpark Floreant - -
C 25-01-2020 08:30 Alphia JO8-1 Alphen JO8-3 122314 Sportpark De Bijlen - -
C 25-01-2020 09:00 Alphen MP 1 WDS MP 1 - -
C 25-01-2020 09:00 Alphen MP 2 ASW MP1 - -
C 26-01-2020 14:00 Alphen 1 Stompwijk'92 1 Afgeschermd 17811 Sportpark De Bijlen Veld 1 1 9
C 26-01-2020 11:00 Alphen 2 Foreholte 4 T.F. (Frans) Beukeboom 16244 Sportpark De Bijlen Veld 1 7 2
C 26-01-2020 13:00 GSV 2 Alphen 4 10740 Sportpark GSV - -
C 26-01-2020 vervallen ONA 6 Alphen 5 13331 Sportpark ONA - -

Terug naar boven