0660 Mannen Zondag Nacompetitie
Senioren - Alphen 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Yassine Yagoubi | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rob de Lange | Hoofdtrainer | ||||||
Teun van Rijn | Assistent scheidsrechter | ||||||
Hassan el Bouny | Materiaalverzorger | ||||||
Cor Snatersen | Materiaalverzorger |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
n | 19-05-2019 14:00 | Haastrecht 1 | Stolwijk 1 | 142862 | 1-1 | ||
n | 19-05-2019 14:00 | WVC 1 | Erasmus 1 | 142876 | 7-1 | ||
n | 19-05-2019 14:00 | HMC 1 | Houtwijk sv 1 | 142873 | 3-1 | ||
n | 19-05-2019 14:00 | Steeds Hooger 1 | Alphen 1 | 142866 | 0-5 | ||
n | 12-05-2019 14:00 | Houtwijk sv 1 | Steeds Hooger 1 | 142883 | 2-11 | ||
n | 12-05-2019 14:00 | Stolwijk 1 | HMC 1 | 142869 | 8-0 | ||
n | 12-05-2019 14:00 | Alphen 1 | WVC 1 | 142880 | 2-1 | ||
n | 12-05-2019 14:30 | Erasmus 1 | Haastrecht 1 | 142886 | 3-2 | ||
n | 14-04-2019 14:30 | Steeds Hooger 1 | Stolwijk 1 | 142865 | 0-4 | ||
n | 14-04-2019 14:00 | Alphen 1 | Houtwijk sv 1 | 142879 | 5-0 | ||
n | 14-04-2019 14:00 | HMC 1 | Erasmus 1 | 142872 | 2-1 | ||
n | 14-04-2019 14:00 | Haastrecht 1 | WVC 1 | 142861 | 0-1 | ||
n | 07-04-2019 14:00 | Stolwijk 1 | Alphen 1 | 142868 | 3-1 | ||
n | 07-04-2019 14:00 | Haastrecht 1 | HMC 1 | 142860 | 8-2 | ||
n | 07-04-2019 14:00 | WVC 1 | Houtwijk sv 1 | 142875 | 9-0 | ||
n | 31-03-2019 14:30 | Erasmus 1 | Steeds Hooger 1 | 142885 | 1-2 | ||
n | 24-03-2019 14:00 | Haastrecht 1 | Alphen 1 | 144552 | 2-0 | ||
n | 24-03-2019 14:00 | WVC 1 | Stolwijk 1 | 142874 | 2-1 | ||
n | 24-03-2019 14:00 | HMC 1 | Steeds Hooger 1 | 142870 | 5-3 | ||
n | 17-03-2019 14:30 | Steeds Hooger 1 | Haastrecht 1 | 142864 | 1-4 | ||
n | 17-03-2019 14:00 | Alphen 1 | Erasmus 1 | 142878 | 3-3 | ||
n | 17-03-2019 14:00 | Houtwijk sv 1 | Stolwijk 1 | 142882 | 1-2 | ||
n | 17-03-2019 14:00 | HMC 1 | WVC 1 | 142871 | 0-10 | ||
n | 10-03-2019 14:00 | Haastrecht 1 | Alphen 1 | 142859 | 0-0 | ||
n | 10-03-2019 14:30 | Erasmus 1 | Houtwijk sv 1 | 142884 | 5-1 | ||
n | 24-02-2019 14:30 | Steeds Hooger 1 | WVC 1 | 142863 | 0-5 | ||
n | 24-02-2019 14:00 | Alphen 1 | HMC 1 | 142877 | 7-2 | ||
n | 24-02-2019 14:00 | Stolwijk 1 | Erasmus 1 | 142867 | 4-1 | ||
n | 24-02-2019 14:00 | Houtwijk sv 1 | Haastrecht 1 | 142881 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-02-2019 14:00 | SJZ 1 | Nicolaas Boys 1 | 79380 | 0-1 | ||
C | 17-02-2019 14:00 | Voorschoten`97 1 | Warmunda, sv 1 | 79354 | 5-1 | ||
C | 17-02-2019 14:00 | ASC 1 | Bernardus 1 | 79417 | 2-0 | ||
C | 17-02-2019 14:00 | WVC 1 | Van Nispen 1 | 79358 | 1-2 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | DIOS sv. 1 | Graaf W II VAC 1 | 79405 | 1-1 | ||
C | 17-02-2019 14:00 | MMO 1 | Alphen 1 | 79434 | 1-4 | ||
C | 17-02-2019 14:00 | Sporting Leiden 1 | FC Aalsmeer 1 | 79428 | 3-0 | ||
C | 10-02-2019 14:00 | Warmunda, sv 1 | SJZ 1 | 79368 | 1-4 | ||
C | 10-02-2019 14:00 | MMO 1 | FC Aalsmeer 1 | 79435 | 0-0 | ||
C | 10-02-2019 14:00 | Van Nispen 1 | ASC 1 | 79437 | 1-1 | ||
C | 07-02-2019 20:00 | Sporting Leiden 1 | MMO 1 | 79424 | 4-0 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | DIOS sv. 1 | Bernardus 1 | 79401 | 3-1 | ||
C | 03-02-2019 14:00 | SJZ 1 | Alphen 1 | 79385 | 3-1 | ||
C | 03-02-2019 14:00 | Graaf W II VAC 1 | Warmunda, sv 1 | 79411 | 4-2 | ||
C | 03-02-2019 14:00 | Voorschoten`97 1 | Sporting Leiden 1 | 79357 | 1-4 | ||
C | 03-02-2019 14:00 | RKDES 1 | FC Aalsmeer 1 | 79398 | 1-1 | ||
C | 03-02-2019 14:00 | MMO 1 | Van Nispen 1 | 79429 | 1-2 | ||
C | 03-02-2019 14:00 | ASC 1 | Nicolaas Boys 1 | 79415 | 1-0 | ||
C | 27-01-2019 14:00 | SJZ 1 | Graaf W II VAC 1 | 79383 | 0-3 | ||
C | 27-01-2019 14:00 | Voorschoten`97 1 | Bernardus 1 | 79353 | 5-1 | ||
C | 27-01-2019 14:00 | RKDES 1 | Van Nispen 1 | 79393 | 4-1 | ||
C | 27-01-2019 14:00 | Warmunda, sv 1 | ASC 1 | 87609 | 2-2 | ||
C | 27-01-2019 14:00 | Sporting Leiden 1 | Nicolaas Boys 1 | 79422 | 0-2 | ||
C | 27-01-2019 14:00 | WVC 1 | Alphen 1 | 79362 | 0-1 | ||
C | 20-01-2019 14:00 | Alphen 1 | Voorschoten`97 1 | 79375 | 3-2 | ||
C | 20-01-2019 14:00 | FC Aalsmeer 1 | DIOS sv. 1 | 79386 | 2-5 | ||
C | 20-01-2019 14:00 | Bernardus 1 | RKDES 1 | 79443 | 1-4 | ||
C | 20-01-2019 14:00 | Nicolaas Boys 1 | WVC 1 | 79454 | 3-0 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | WVC 1 | ASC 1 | 79361 | 1-2 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | Alphen 1 | Van Nispen 1 | 79371 | 3-2 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | Warmunda, sv 1 | Sporting Leiden 1 | 79370 | 0-5 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | Graaf W II VAC 1 | Voorschoten`97 1 | 79410 | 1-1 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | Nicolaas Boys 1 | MMO 1 | 79452 | 2-0 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | Bernardus 1 | SJZ 1 | 79445 | 1-2 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | RKDES 1 | DIOS sv. 1 | 79394 | 1-1 | ||
C | 02-12-2018 14:00 | SJZ 1 | RKDES 1 | 79379 | 3-3 | ||
C | 02-12-2018 14:00 | Sporting Leiden 1 | Bernardus 1 | 79425 | 5-1 | ||
C | 02-12-2018 14:00 | MMO 1 | WVC 1 | 79433 | 1-1 | ||
C | 02-12-2018 14:00 | ASC 1 | Graaf W II VAC 1 | 79421 | 1-3 | ||
C | 02-12-2018 14:00 | FC Aalsmeer 1 | Alphen 1 | 79392 | 3-0 | ||
C | 02-12-2018 14:00 | Voorschoten`97 1 | Nicolaas Boys 1 | 79352 | 2-1 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | DIOS sv. 1 | Warmunda, sv 1 | 79403 | 3-0 | ||
C | 25-11-2018 14:00 | WVC 1 | Sporting Leiden 1 | 79364 | 3-0 | ||
C | 25-11-2018 14:00 | Alphen 1 | Warmunda, sv 1 | 79376 | 3-3 | ||
C | 25-11-2018 14:00 | Graaf W II VAC 1 | Van Nispen, Rkvv 1 | 79407 | 3-2 | ||
C | 25-11-2018 14:00 | MMO 1 | Voorschoten`97 1 | 79431 | 0-2 | ||
C | 25-11-2018 14:00 | RKDES 1 | ASC 1 | 79395 | 1-0 | ||
C | 25-11-2018 14:00 | Bernardus 1 | FC Aalsmeer 1 | 79448 | 0-1 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | DIOS sv. 1 | SJZ 1 | 79404 | 1-1 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | Nicolaas Boys 1 | Bernardus 1 | 79453 | 3-0 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | Van Nispen, Rkvv 1 | DIOS sv. 1 | 79436 | 1-2 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | Sporting Leiden 1 | Alphen 1 | 79427 | 4-1 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | ASC 1 | MMO 1 | 79416 | 3-0 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | FC Aalsmeer 1 | Graaf W II VAC 1 | 79391 | 5-1 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | SJZ 1 | WVC 1 | 79384 | 1-5 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | Voorschoten`97 1 | RKDES 1 | 79351 | 5-1 | ||
C | 11-11-2018 14:00 | FC Aalsmeer 1 | ASC 1 | 93121 | 0-1 | ||
C | 04-11-2018 14:00 | WVC 1 | FC Aalsmeer 1 | 79363 | 7-2 | ||
C | 04-11-2018 14:00 | Warmunda, sv 1 | Nicolaas Boys 1 | 79365 | 2-4 | ||
C | 04-11-2018 14:00 | RKDES 1 | Sporting Leiden 1 | 79399 | 1-2 | ||
C | 04-11-2018 14:00 | Graaf W II VAC 1 | Bernardus 1 | 79409 | 3-0 | ||
C | 04-11-2018 14:00 | ASC 1 | Voorschoten`97 1 | 79418 | 4-1 | ||
C | 04-11-2018 14:00 | Van Nispen, Rkvv 1 | SJZ 1 | 87610 | 2-2 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | DIOS sv. 1 | MMO 1 | 79400 | 4-1 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | Alphen 1 | Graaf W II VAC 1 | 79377 | 2-2 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | FC Aalsmeer 1 | SJZ 1 | 79390 | 1-2 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | MMO 1 | RKDES 1 | 79430 | 1-0 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | Sporting Leiden 1 | ASC 1 | 79423 | 1-2 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | Nicolaas Boys 1 | DIOS sv. 1 | 79450 | 0-0 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | Van Nispen, Rkvv 1 | Warmunda, sv 1 | 79439 | 4-2 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | Bernardus 1 | WVC 1 | 79446 | 1-4 | ||
C | 21-10-2018 14:00 | WVC 1 | RKDES 1 | 79360 | 2-3 | ||
C | 21-10-2018 14:00 | Warmunda, sv 1 | MMO 1 | 79366 | 2-1 | ||
C | 21-10-2018 14:00 | Alphen 1 | ASC 1 | 79374 | 3-0 | ||
C | 21-10-2018 14:00 | SJZ 1 | Voorschoten`97 1 | 79382 | 2-2 | ||
C | 21-10-2018 14:00 | Graaf W II VAC 1 | Nicolaas Boys 1 | 79408 | 1-0 | ||
C | 21-10-2018 14:00 | Van Nispen, Rkvv 1 | FC Aalsmeer 1 | 79440 | 3-1 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | DIOS sv. 1 | Sporting Leiden 1 | 79406 | 2-1 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | Voorschoten`97 1 | WVC 1 | 79355 | 3-1 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | FC Aalsmeer 1 | Warmunda, sv 1 | 79389 | 2-0 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | Sporting Leiden 1 | SJZ 1 | 79426 | 2-0 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | Nicolaas Boys 1 | Van Nispen, Rkvv 1 | 79449 | 1-2 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | ASC 1 | DIOS sv. 1 | 79414 | 2-1 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | RKDES 1 | Graaf W II VAC 1 | 79397 | 4-1 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | Bernardus 1 | Alphen 1 | 79447 | 2-2 | ||
C | 07-10-2018 14:00 | Warmunda, sv 1 | Bernardus 1 | 79367 | 0-1 | ||
C | 07-10-2018 14:00 | Alphen 1 | RKDES 1 | 79373 | 2-3 | ||
C | 07-10-2018 14:00 | SJZ 1 | MMO 1 | 79381 | 2-1 | ||
C | 07-10-2018 14:00 | FC Aalsmeer 1 | Nicolaas Boys 1 | 79387 | 1-3 | ||
C | 07-10-2018 14:00 | Graaf W II VAC 1 | WVC 1 | 79412 | 0-5 | ||
C | 07-10-2018 14:00 | Van Nispen, Rkvv 1 | Sporting Leiden 1 | 79441 | 3-3 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | DIOS sv. 1 | Voorschoten`97 1 | 79402 | 4-3 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | Bernardus 1 | Van Nispen, Rkvv 1 | 79442 | 0-2 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | Voorschoten`97 1 | FC Aalsmeer 1 | 79356 | 5-2 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | WVC 1 | DIOS sv. 1 | 79359 | 0-2 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | RKDES 1 | Warmunda, sv 1 | 79396 | 1-1 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | MMO 1 | Graaf W II VAC 1 | 79432 | 2-2 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | ASC 1 | SJZ 1 | 79420 | 0-0 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | Nicolaas Boys 1 | Alphen 1 | 79455 | 4-1 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | Nicolaas Boys 1 | RKDES 1 | 79451 | 0-2 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | Alphen 1 | DIOS sv. 1 | 79372 | 4-5 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | Graaf W II VAC 1 | Sporting Leiden 1 | 79413 | 3-5 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | Bernardus 1 | MMO 1 | 79444 | 2-1 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | Warmunda, sv 1 | WVC 1 | 79369 | 1-6 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | Van Nispen, Rkvv 1 | Voorschoten`97 1 | 79438 | 2-2 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | FC Aalsmeer 1 | ASC 1 | 79388 | 0-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 14:00 | FC IJsselmonde 1 | sv Madestein 1 | 2142 | 7-1 | ||
B | 16-09-2018 14:00 | OHVV 1 | Alphen 1 | 2227 | 1-4 | ||
B | 09-09-2018 14:00 | OHVV 1 | FC IJsselmonde 1 | 2068 | 3-6 | ||
B | 09-09-2018 14:00 | Alphen 1 | sv Madestein 1 | 2226 | 5-3 | ||
B | 02-09-2018 14:00 | FC IJsselmonde 1 | Alphen 1 | 2225 | 4-1 | ||
B | 02-09-2018 14:30 | sv Madestein 1 | OHVV 1 | 2111 | 1-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WVC 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 35 | 4 | 31 | 0 |
2 | Stolwijk 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 23 | 6 | 17 | 0 |
3 | Alphen 1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 23 | 11 | 12 | 0 |
4 | Haastrecht 1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 17 | 8 | 9 | 0 |
5 | HMC 1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 14 | 38 | -24 | 0 |
6 | Erasmus 1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 15 | 21 | -6 | 0 |
7 | Steeds Hooger 1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 17 | 26 | -9 | 0 |
8 | Houtwijk sv 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 5 | 35 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DIOS sv. 1 | 14 | 9 | 4 | 1 | 31 | 34 | 18 | 16 | 0 |
2 | Sporting Leiden 1 | 14 | 9 | 1 | 4 | 28 | 39 | 19 | 20 | 0 |
3 | ASC 1 | 14 | 8 | 3 | 3 | 27 | 21 | 14 | 7 | 0 |
4 | Nicolaas Boys 1 | 14 | 8 | 1 | 5 | 25 | 24 | 12 | 12 | 0 |
5 | RKDES 1 | 14 | 7 | 4 | 3 | 25 | 29 | 21 | 8 | 0 |
6 | Voorschoten`97 1 | 14 | 7 | 3 | 4 | 24 | 39 | 27 | 12 | 0 |
7 | Van Nispen 1 | 14 | 6 | 4 | 4 | 22 | 29 | 26 | 3 | 0 |
8 | Graaf W II VAC 1 | 14 | 6 | 4 | 4 | 22 | 28 | 30 | -2 | 0 |
9 | SJZ 1 | 14 | 5 | 5 | 4 | 20 | 22 | 24 | -2 | 0 |
10 | WVC 1 | 14 | 6 | 1 | 7 | 19 | 36 | 22 | 14 | 0 |
11 | Alphen 1 | 14 | 5 | 3 | 6 | 18 | 30 | 34 | -4 | 0 |
12 | FC Aalsmeer 1 | 14 | 4 | 2 | 8 | 14 | 21 | 31 | -10 | 0 |
13 | Bernardus 1 | 14 | 2 | 1 | 11 | 7 | 11 | 37 | -26 | 0 |
14 | MMO 1 | 14 | 1 | 3 | 10 | 6 | 10 | 30 | -20 | 0 |
15 | Warmunda, sv 1 | 14 | 1 | 3 | 10 | 6 | 17 | 45 | -28 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC IJsselmonde 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 17 | 5 | 12 | 0 |
2 | Alphen 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 8 | 2 | 0 |
3 | OHVV 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 0 |
4 | sv Madestein 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 14 | -9 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | Veld 4A | 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Veld 3A (Kunstgras) | 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|