0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Alphen 6

Teamleden

Spelers
Kevin van Arnhem        
Jori de Boer        
David Bosveld        
Michel Bouwens        
Joost Freeke        
Axel Happel        
Bobby Huijzer        
Mitch Koelewijn        
Bert Manroh        
Red Nieuwerf        
Klaas-Jan Pos        
Danny Richardson        
Peter Scholten        
Eric Smit        
Benjamin Sneeuw        
Leon Sneeuw        
Dennis Vonk        
Jelle van de Wall        
Matthijs vd Wall        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-06-2019 11:00 Alphen 6 Nicolaas Boys 6 146551 13-1
C 09-06-2019 11:00 MMO 6 LSVV 70 3 80017 10-2
C 02-06-2019 12:00 Altior 7 ROAC 6 79968 1-5
C 02-06-2019 11:00 MMO 6 Alphense Boys 6 80019 2-3
C 02-06-2019 14:30 ASC 9 Nicolaas Boys 6 80012 2-1
C 26-05-2019 14:00 LSVV 70 3 Nicolaas Boys 6 79945 3-1
C 26-05-2019 11:00 MMO 6 DOSR 5 80018 2-2
C 26-05-2019 11:30 Alphense Boys 6 ASC 9 80002 3-1
C 26-05-2019 10:00 Leidsche Boys 4 Altior 7 79955 1-1
C 26-05-2019 11:00 Alphen 6 Lugdunum 3 79984 4-1
C 26-05-2019 12:30 ROAC 6 WVC 5 80038 1-5
C 19-05-2019 10:00 Altior 7 Alphen 6 79966 2-5
C 19-05-2019 10:00 DOSR 5 Alphense Boys 6 80030 3-3
C 19-05-2019 10:30 Lugdunum 3 ROAC 6 79935 4-4
C 19-05-2019 12:00 WVC 5 LSVV 70 3 79973 4-2
C 19-05-2019 13:15 Nicolaas Boys 6 Leidsche Boys 4 80048 4-4
C 19-05-2019 14:00 ASC 9 MMO 6 80003 4-2
C 12-05-2019 10:00 DOSR 5 WVC 5 80027 1-4
C 12-05-2019 11:00 MMO 6 Lugdunum 3 80016 1-5
C 12-05-2019 11:00 Alphen 6 Nicolaas Boys 6 79989 0-0
C 12-05-2019 11:30 Alphense Boys 6 Altior 7 79999 2-4
C 12-05-2019 14:00 LSVV 70 3 ASC 9 79947 3-0
C 12-05-2019 12:30 ROAC 6 Leidsche Boys 4 80037 8-2
C 05-05-2019 12:00 Leidsche Boys 4 MMO 6 79948 5-2
C 05-05-2019 12:30 ROAC 6 Nicolaas Boys 6 80045 1-2
C 01-05-2019 20:00 WVC 5 Nicolaas Boys 6 79978 1-1
C 14-04-2019 10:00 DOSR 5 Lugdunum 3 80028 3-0
C 14-04-2019 14:30 ASC 9 Altior 7 80011 4-1
C 14-04-2019 14:00 LSVV 70 3 Leidsche Boys 4 79938 7-0
C 14-04-2019 12:30 ROAC 6 Alphen 6 80043 3-2
C 14-04-2019 11:30 Alphense Boys 6 WVC 5 79994 2-7
C 14-04-2019 11:00 MMO 6 Nicolaas Boys 6 80022 3-0
C 07-04-2019 11:00 Alphen 6 LSVV 70 3 79985 0-0
C 07-04-2019 12:00 Leidsche Boys 4 DOSR 5 79952 3-1
C 07-04-2019 10:00 Altior 7 MMO 6 79959 4-0
C 07-04-2019 14:00 WVC 5 ASC 9 79980 11-0
C 07-04-2019 13:15 Nicolaas Boys 6 ROAC 6 80056 2-4
C 07-04-2019 10:30 Lugdunum 3 Alphense Boys 6 79931 2-1
C 04-04-2019 20:00 Lugdunum 3 LSVV 70 3 79929 0-3
C 31-03-2019 13:15 Nicolaas Boys 6 Alphense Boys 6 80053 6-3
C 31-03-2019 12:45 WVC 5 MMO 6 79970 6-0
C 31-03-2019 12:00 Leidsche Boys 4 Alphen 6 79954 1-8
C 31-03-2019 14:30 ASC 9 DOSR 5 80008 1-0
C 24-03-2019 10:00 DOSR 5 Nicolaas Boys 6 80033 3-0
C 24-03-2019 14:00 ASC 9 Leidsche Boys 4 80004 3-0
C 24-03-2019 14:00 LSVV 70 3 Altior 7 79944 2-2
C 24-03-2019 12:00 WVC 5 Lugdunum 3 79972 6-0
C 24-03-2019 11:30 Alphense Boys 6 ROAC 6 80001 5-2
C 17-03-2019 13:15 Nicolaas Boys 6 Altior 7 80055 2-1
C 17-03-2019 11:30 Alphense Boys 6 LSVV 70 3 79996 5-2
C 17-03-2019 10:30 Lugdunum 3 ASC 9 79936 2-3
C 17-03-2019 11:00 Alphen 6 WVC 5 79983 0-3
C 17-03-2019 12:30 ROAC 6 DOSR 5 80041 5-0
C 10-03-2019 12:00 WVC 5 Leidsche Boys 4 79971 6-2
C 10-03-2019 10:00 Altior 7 Lugdunum 3 79962 2-2
C 10-03-2019 14:00 LSVV 70 3 ROAC 6 79946 1-6
C 10-03-2019 10:00 DOSR 5 Alphen 6 80031 0-3
C 24-02-2019 14:30 ASC 9 ROAC 6 80013 1-2
C 24-02-2019 13:15 Nicolaas Boys 6 MMO 6 80047 3-0
C 17-02-2019 14:00 Leidsche Boys 4 Alphense Boys 6 79953 3-2
C 17-02-2019 11:00 MMO 6 Altior 7 80021 0-6
C 17-02-2019 14:00 LSVV 70 3 Alphen 6 138240 1-3
C 17-02-2019 13:15 Nicolaas Boys 6 WVC 5 80049 2-4
C 10-02-2019 10:00 DOSR 5 Altior 7 80032 2-2
C 10-02-2019 10:30 Lugdunum 3 Leidsche Boys 4 79927 0-4
C 10-02-2019 11:30 Alphense Boys 6 Alphen 6 79998 0-1
C 03-02-2019 14:00 LSVV 70 3 DOSR 5 79941 2-0
C 03-02-2019 13:15 Nicolaas Boys 6 Lugdunum 3 80050 1-2
C 03-02-2019 10:00 ROAC 6 MMO 6 80036 4-0
C 03-02-2019 11:00 Alphen 6 ASC 9 79991 8-1
C 20-01-2019 11:30 Alphense Boys 6 Leidsche Boys 4 79993 4-3
C 20-01-2019 10:00 DOSR 5 MMO 6 80025 16-1
C 20-01-2019 10:00 Altior 7 WVC 5 79961 0-6
C 09-12-2018 10:30 WVC 5 Alphense Boys 6 79975 3-2
C 09-12-2018 12:00 Leidsche Boys 4 LSVV 70 3 79951 5-2
C 09-12-2018 10:00 Altior 7 ASC 9 79969 6-1
C 09-12-2018 10:30 Lugdunum 3 DOSR 5 79930 4-3
C 09-12-2018 11:00 Alphen 6 ROAC 6 79990 2-3
C 02-12-2018 14:00 LSVV 70 3 Alphen 6 79943 0-0
C 02-12-2018 14:30 ASC 9 WVC 5 80005 0-3
C 02-12-2018 11:30 Alphense Boys 6 Lugdunum 3 79995 4-4
C 02-12-2018 10:00 DOSR 5 Leidsche Boys 4 80026 1-3
C 25-11-2018 10:30 Lugdunum 3 WVC 5 79928 0-2
C 25-11-2018 10:00 Altior 7 LSVV 70 3 79963 1-0
C 25-11-2018 14:00 ROAC 6 Alphense Boys 6 80042 7-1
C 25-11-2018 13:15 Nicolaas Boys 6 DOSR 5 80052 0-3
C 25-11-2018 11:00 Alphen 6 MMO 6 79981 4-0
C 25-11-2018 12:00 Leidsche Boys 4 ASC 9 79958 1-0
C 18-11-2018 11:00 MMO 6 Leidsche Boys 4 80014 1-5
C 18-11-2018 10:00 DOSR 5 ROAC 6 80034 1-5
C 18-11-2018 12:30 WVC 5 Alphen 6 79976 2-2
C 18-11-2018 13:30 ASC 9 Lugdunum 3 80006 0-3
C 18-11-2018 14:00 LSVV 70 3 Alphense Boys 6 79942 2-2
C 18-11-2018 10:00 Altior 7 Nicolaas Boys 6 79967 3-3
C 11-11-2018 12:30 ROAC 6 LSVV 70 3 80040 7-0
C 11-11-2018 12:45 Alphen 6 DOSR 5 79986 1-3
C 11-11-2018 11:30 Alphense Boys 6 MMO 6 79992 6-2
C 11-11-2018 12:00 Leidsche Boys 4 WVC 5 79949 1-4
C 11-11-2018 10:30 Lugdunum 3 Altior 7 79933 1-3
C 11-11-2018 13:15 Nicolaas Boys 6 ASC 9 80057 4-0
C 04-11-2018 12:15 WVC 5 DOSR 5 79974 2-2
C 04-11-2018 10:00 Leidsche Boys 4 ROAC 6 79957 3-2
C 04-11-2018 13:15 Nicolaas Boys 6 Alphen 6 80054 3-3
C 04-11-2018 14:30 ASC 9 LSVV 70 3 80007 0-0
C 04-11-2018 10:30 Lugdunum 3 MMO 6 79926 5-2
C 04-11-2018 10:00 Altior 7 Alphense Boys 6 79965 1-0
C 28-10-2018 10:00 DOSR 5 ASC 9 80035 3-0
C 28-10-2018 14:15 ROAC 6 Altior 7 80044 7-3
C 28-10-2018 11:00 MMO 6 WVC 5 80015 2-8
C 28-10-2018 11:30 Alphense Boys 6 Nicolaas Boys 6 80000 3-2
C 28-10-2018 12:00 LSVV 70 3 Lugdunum 3 79940 2-2
C 28-10-2018 11:00 Alphen 6 Leidsche Boys 4 79982 3-2
C 21-10-2018 10:00 Altior 7 DOSR 5 79964 3-5
C 21-10-2018 11:00 MMO 6 Alphen 6 80020 0-6
C 14-10-2018 13:15 Nicolaas Boys 6 LSVV 70 3 80051 3-1
C 14-10-2018 14:30 ASC 9 Alphense Boys 6 80009 3-3
C 14-10-2018 10:00 Altior 7 Leidsche Boys 4 79960 5-0
C 14-10-2018 10:30 Lugdunum 3 Alphen 6 79932 4-4
C 14-10-2018 12:00 WVC 5 ROAC 6 79979 6-3
C 07-10-2018 12:00 Leidsche Boys 4 Nicolaas Boys 6 79956 2-2
C 07-10-2018 11:00 MMO 6 ASC 9 80024 0-6
C 07-10-2018 12:30 ROAC 6 Lugdunum 3 80039 1-2
C 07-10-2018 14:00 LSVV 70 3 WVC 5 79939 0-3
C 07-10-2018 11:30 Alphense Boys 6 DOSR 5 79997 1-8
C 07-10-2018 11:00 Alphen 6 Altior 7 79988 3-1
C 30-09-2018 14:30 ASC 9 Alphen 6 80010 0-6
C 30-09-2018 10:00 DOSR 5 LSVV 70 3 80029 4-3
C 30-09-2018 10:00 MMO 6 ROAC 6 80023 2-8
C 30-09-2018 10:30 Lugdunum 3 Nicolaas Boys 6 79934 3-2
C 30-09-2018 11:00 WVC 5 Altior 7 79977 2-0
C 23-09-2018 12:30 ROAC 6 ASC 9 80046 8-0
C 23-09-2018 12:00 Leidsche Boys 4 Lugdunum 3 79950 0-9
C 23-09-2018 11:00 Alphen 6 Alphense Boys 6 79987 3-1
C 23-09-2018 14:00 LSVV 70 3 MMO 6 79937 0-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 11:00 Alphen 6 RVC '33 6 15206 4-1
B 16-09-2018 14:00 GSV 4 Leidsche Boys 5 15203 4-1
B 09-09-2018 11:00 Alphen 6 GSV 4 15205 4-3
B 09-09-2018 14:00 RVC '33 6 Leidsche Boys 5 15207 5-5
B 02-09-2018 13:45 Leidsche Boys 5 Alphen 6 15202 5-3
B 02-09-2018 14:00 GSV 4 RVC '33 6 15204 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WVC 5 22 19 3 0 60 98 23 75 0
2 Alphen 6 22 14 4 4 46 84 32 52 0
3 ROAC 6 22 15 1 6 46 96 45 51 0
4 Lugdunum 3 22 9 5 8 32 55 55 0 0
5 DOSR 5 22 9 4 9 31 64 48 16 0
6 Leidsche Boys 4 22 9 3 10 30 50 75 -25 0
7 Altior 7 22 8 5 9 29 52 53 -1 0
8 Alphense Boys 6 22 7 4 11 25 56 71 -15 0
9 Nicolaas Boys 6 22 6 5 11 23 45 62 -17 0
10 ASC 9 22 7 2 13 23 30 70 -40 0
11 LSVV 70 3 22 5 5 12 20 38 61 -23 0
12 MMO 6 22 3 1 18 10 35 108 -73 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GSV 4 3 2 0 1 6 10 5 5 0
2 Alphen 6 3 2 0 1 6 11 9 2 0
3 Leidsche Boys 5 3 1 1 1 4 11 12 -1 0
4 RVC '33 6 3 0 1 2 1 6 12 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 02-08-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 09-08-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 16-08-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 23-08-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 Veld 2C 8 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven