0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - Alphen JO19-3

Teamleden

Spelers
Daan van Vliet Keeper      
Mouad Belhaj        
Jesper Ellerbrak        
Quinten Gerritsen        
Luuk van Goozen        
Emran Khan        
Toine Masselink        
Tim Molenaar        
Mischa van Nobelen        
Jordy van Randeraat        
Ruben Sloot        
Borg Steijn        
Kjell Verkade        
Alec Zwiers        
 
Overige teamleden
Renata Hijman Trainer
Teun van Rijn Hoofdtrainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 04-04-2020 afgelast FC Oegstgeest JO19-3 Alphen JO19-3 128198 Sportpark De Voscuyl Oegstgeest - -
C 18-04-2020 afgelast Alphen JO19-3 SJC JO19-3 126777 Sportpark De Bijlen Veld 2 - -
C 09-05-2020 afgelast FC Lisse JO19-5 Alphen JO19-3 Afgeschermd 127218 Sportpark Ter Specke - -
C 16-05-2020 afgelast ROAC JO19-1 Alphen JO19-3 126759 Sportpark Hertogspark - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 10:00 Lugdunum JO19-2 FC Lisse JO19-5
C 04-04-2020 12:45 FC Oegstgeest JO19-3 Alphen JO19-3
C 04-04-2020 14:30 ROAC JO19-1 RCL JO19-4
C 04-04-2020 12:15 UNO vv JO19-4 SJC JO19-3
C 04-04-2020 14:45 Forum Sport JO19-4 Quick Boys JO19-6
C 18-04-2020 14:30 ROAC JO19-1 UNO vv JO19-4
C 18-04-2020 12:20 Quick Boys JO19-6 Lugdunum JO19-2
C 18-04-2020 12:15 Alphen JO19-3 SJC JO19-3
C 18-04-2020 12:00 RCL JO19-4 FC Oegstgeest JO19-3
C 18-04-2020 17:00 Graaf W II VAC JO19-3 Forum Sport JO19-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 28-03-2020 14:30 Alphen JO19-3 Lugdunum JO19-2 126779
C 21-03-2020 16:15 Quick Boys JO19-6 Alphen JO19-3 128256
C 07-03-2020 12:00 RCL JO19-4 Alphen JO19-3 H.P. (Henk) Roest 127059 3 - 2
V 15-02-2020 11:45 Woerden JO19-3 Alphen JO19-3
C 08-02-2020 12:30 Forum Sport JO19-4 Alphen JO19-3 J. (Jeroen) Gemmink 128119 4 - 5
C 01-02-2020 14:30 Alphen JO19-3 Graaf W II VAC JO19-3 Afgeschermd… (+1) 126776 3 - 3
C 18-01-2020 14:30 Alphen JO19-3 UNO vv JO19-4 Afgeschermd… (+1) 126778 3 - 3
V 11-01-2020 14:30 Alphen JO19-3 Alphen JO19-4 Bijl Ramon (Scheidsrechter)
C 14-12-2019 14:30 Alphen JO19-3 BSC '68 JO19-3 Afgeschermd… (+1) 96055 4 - 1
C 07-12-2019 10:15 TAVV JO19-2 Alphen JO19-3 W. (Willem) Vermeulen 73145 2 - 5
C 30-11-2019 15:00 Sportlust '46 JO19-3 Alphen JO19-3 T. (Tim) de Heer 37256 5 - 3
C 23-11-2019 14:30 Alphen JO19-3 RVC '33 JO19-2 B. (Bert) Uithol… (+1) 35936 8 - 1
C 16-11-2019 12:45 ESTO JO19-2 Alphen JO19-3 Afgeschermd 36852 0 - 2
C 09-11-2019 12:30 Alphen JO19-3 VEP JO19-2 Afgeschermd… (+1) 35937 1 - 2
C 02-11-2019 12:15 Alphen JO19-3 BSC '68 JO19-3 T. (Teun) van Rijn… (+1) 35938 1 - 1
C 12-10-2019 14:30 Alphen JO19-3 Nieuwkoop JO19-2 Afgeschermd… (+1) 35935
C 05-10-2019 14:30 Woerden JO19-4 Alphen JO19-3 E. (Eric) Bossinade 37622 3 - 2
C 28-09-2019 14:30 Alphen JO19-3 Olympia JO19-4 T. (Teun) van Rijn 35939 3 - 3
C 21-09-2019 13:00 Nicolaas Boys JO19-2 Alphen JO19-3 R. (Richard) v.d. Zwaan 36736 0 - 5
B 14-09-2019 12:15 ARC JO19-4 Alphen JO19-3 B.M. (Ben) Maurits 71100 1 - 0
B 07-09-2019 16:15 Olympia JO19-3 Alphen JO19-3 T. (Teun) van Rijn 71245 3 - 5
B 31-08-2019 15:15 Alphen JO19-3 Alphense Boys JO19-5 H. (Hans) Ketel 71021 2 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-03-2020 16:15 Quick Boys JO19-6 Graaf W II VAC JO19-3 128257 0-0
C 28-03-2020 15:00 FC Lisse JO19-5 FC Oegstgeest JO19-3 127221 0-0
C 28-03-2020 14:30 Alphen JO19-3 Lugdunum JO19-2 126779 0-0
C 28-03-2020 12:00 RCL JO19-4 UNO vv JO19-4 127062 0-0
C 28-03-2020 11:00 SJC JO19-3 ROAC JO19-1 127009 0-0
C 21-03-2020 16:15 Quick Boys JO19-6 Alphen JO19-3 128256 0-0
C 21-03-2020 11:00 Forum Sport JO19-4 Lugdunum JO19-2 128123 0-0
C 14-03-2020 10:10 Lugdunum JO19-2 Graaf W II VAC JO19-3 128439 0-0
C 14-03-2020 12:15 FC Oegstgeest JO19-3 Forum Sport JO19-4 128200 0-0
C 14-03-2020 14:30 ROAC JO19-1 FC Lisse JO19-5 126761 0-0
C 14-03-2020 15:00 SJC JO19-3 RCL JO19-4 127010 0-0
C 07-03-2020 15:30 FC Oegstgeest JO19-3 ROAC JO19-1 128197 0-1
C 07-03-2020 15:15 Graaf W II VAC JO19-3 SJC JO19-3 126896 0-4
C 07-03-2020 15:00 FC Lisse JO19-5 UNO vv JO19-4 127222 4-2
C 07-03-2020 12:00 RCL JO19-4 Alphen JO19-3 127059 3-2
C 29-02-2020 12:00 Quick Boys JO19-6 FC Lisse JO19-5 128259 1-2
C 15-02-2020 16:15 Quick Boys JO19-6 RCL JO19-4 128258 3-3
C 08-02-2020 12:30 Forum Sport JO19-4 Alphen JO19-3 128119 4-5
C 08-02-2020 15:30 Graaf W II VAC JO19-3 ROAC JO19-1 126895 1-2
C 08-02-2020 15:00 FC Lisse JO19-5 RCL JO19-4 127220 0-3
C 08-02-2020 09:45 Lugdunum JO19-2 UNO vv JO19-4 128443 2-7
C 08-02-2020 10:30 FC Oegstgeest JO19-3 Quick Boys JO19-6 128201 3-1
C 01-02-2020 10:45 UNO vv JO19-4 FC Oegstgeest JO19-3 128372 2-4
C 01-02-2020 12:15 SJC JO19-3 Forum Sport JO19-4 127012 7-0
C 01-02-2020 14:30 Alphen JO19-3 Graaf W II VAC JO19-3 126776 3-3
C 01-02-2020 12:00 ROAC JO19-1 Lugdunum JO19-2 126764 5-1
C 25-01-2020 10:30 Lugdunum JO19-2 FC Oegstgeest JO19-3 128442 0-5
C 25-01-2020 10:30 UNO vv JO19-4 Graaf W II VAC JO19-3 128370 3-5
C 25-01-2020 14:00 SJC JO19-3 FC Lisse JO19-5 127011 5-5
C 25-01-2020 12:00 ROAC JO19-1 Forum Sport JO19-4 126762 3-0
C 18-01-2020 14:15 Quick Boys JO19-6 ROAC JO19-1 128255 1-2
C 18-01-2020 15:00 FC Lisse JO19-5 Graaf W II VAC JO19-3 127219 6-2
C 18-01-2020 14:30 Alphen JO19-3 UNO vv JO19-4 126778 3-3
C 18-01-2020 14:00 SJC JO19-3 FC Oegstgeest JO19-3 127013 2-4
C 18-01-2020 12:00 RCL JO19-4 Forum Sport JO19-4 127060 3-8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 12:45 Sportlust '46 JO19-3 RVC '33 JO19-2 37257 1-1
C 14-12-2019 15:00 Olympia JO19-4 Woerden JO19-4 37585 3-4
C 14-12-2019 14:30 Alphen JO19-3 BSC '68 JO19-3 96055 4-1
C 07-12-2019 14:30 Woerden JO19-4 Nieuwkoop JO19-2 37624 3-2
C 07-12-2019 15:00 VEP JO19-2 BSC '68 JO19-3 37378 3-3
C 07-12-2019 15:15 Olympia JO19-4 RVC '33 JO19-2 37583 7-2
C 07-12-2019 10:15 TAVV JO19-2 Alphen JO19-3 73145 2-5
C 07-12-2019 12:30 ESTO JO19-2 Sportlust '46 JO19-3 36855 3-4
C 30-11-2019 15:00 Sportlust '46 JO19-3 Alphen JO19-3 37256 5-3
C 30-11-2019 14:45 Nieuwkoop JO19-2 VEP JO19-2 36812 5-2
C 30-11-2019 14:30 RVC '33 JO19-2 TAVV JO19-2 73144 2-3
C 30-11-2019 12:15 Woerden JO19-4 Nicolaas Boys JO19-2 37623 3-1
C 30-11-2019 14:30 BSC '68 JO19-3 ESTO JO19-2 37506 3-2
C 23-11-2019 12:30 ESTO JO19-2 Olympia JO19-4 36857 2-2
C 23-11-2019 12:15 TAVV JO19-2 Sportlust '46 JO19-3 73143 2-3
C 23-11-2019 13:00 Nicolaas Boys JO19-2 Nieuwkoop JO19-2 36737 1-7
C 23-11-2019 14:30 Alphen JO19-3 RVC '33 JO19-2 35936 8-1
C 23-11-2019 15:00 VEP JO19-2 Woerden JO19-4 37380 2-3
C 16-11-2019 15:00 VEP JO19-2 TAVV JO19-2 73142 13-1
C 16-11-2019 12:45 ESTO JO19-2 Alphen JO19-3 36852 0-2
C 16-11-2019 13:00 Nicolaas Boys JO19-2 BSC '68 JO19-3 36740 0-4
C 16-11-2019 14:30 Woerden JO19-4 RVC '33 JO19-2 37626 11-2
C 16-11-2019 14:45 Olympia JO19-4 Sportlust '46 JO19-3 37584 8-2
C 09-11-2019 15:00 Sportlust '46 JO19-3 Woerden JO19-4 37260 1-7
C 09-11-2019 14:35 RVC '33 JO19-2 Nieuwkoop JO19-2 37094 0-0
C 09-11-2019 15:00 BSC '68 JO19-3 Olympia JO19-4 37508 0-0
C 09-11-2019 12:15 TAVV JO19-2 Nicolaas Boys JO19-2 73141 0-3
C 09-11-2019 12:30 Alphen JO19-3 VEP JO19-2 35937 1-2
C 06-11-2019 20:00 BSC '68 JO19-3 TAVV JO19-2 73140 4-2
C 02-11-2019 15:00 VEP JO19-2 Nicolaas Boys JO19-2 37377 9-1
C 02-11-2019 12:15 Alphen JO19-3 BSC '68 JO19-3 35938 1-1
C 02-11-2019 12:30 ESTO JO19-2 Nieuwkoop JO19-2 36853 0-10
C 26-10-2019 14:30 Woerden JO19-4 ESTO JO19-2 37625 14-2
C 26-10-2019 13:00 Nicolaas Boys JO19-2 Sportlust '46 JO19-3 36739 2-2
C 26-10-2019 16:00 RVC '33 JO19-2 VEP JO19-2 37095 2-13
C 26-10-2019 15:00 Nieuwkoop JO19-2 Olympia JO19-4 36813 3-3
C 19-10-2019 14:30 Olympia JO19-4 TAVV JO19-2 73136 7-1
C 12-10-2019 12:00 TAVV JO19-2 Woerden JO19-4 73139 1-5
C 12-10-2019 12:30 ESTO JO19-2 VEP JO19-2 36856 1-4
C 12-10-2019 14:30 Olympia JO19-4 Nicolaas Boys JO19-2 37582 3-0
C 12-10-2019 14:30 Alphen JO19-3 Nieuwkoop JO19-2 35935 0-0
C 12-10-2019 15:00 Sportlust '46 JO19-3 BSC '68 JO19-3 37259 2-5
C 05-10-2019 13:00 Nicolaas Boys JO19-2 ESTO JO19-2 36738 4-0
C 05-10-2019 14:30 Woerden JO19-4 Alphen JO19-3 37622 3-2
C 05-10-2019 16:15 BSC '68 JO19-3 RVC '33 JO19-2 37507 6-1
C 05-10-2019 15:00 VEP JO19-2 Olympia JO19-4 37379 5-3
C 05-10-2019 14:45 Nieuwkoop JO19-2 TAVV JO19-2 73138 0-0
C 28-09-2019 15:00 Sportlust '46 JO19-3 VEP JO19-2 37258 4-4
C 28-09-2019 12:30 TAVV JO19-2 ESTO JO19-2 73137 4-3
C 28-09-2019 14:30 Alphen JO19-3 Olympia JO19-4 35939 3-3
C 28-09-2019 11:15 BSC '68 JO19-3 Nieuwkoop JO19-2 37505 0-0
C 28-09-2019 16:00 RVC '33 JO19-2 Nicolaas Boys JO19-2 37093 2-4
C 21-09-2019 12:30 ESTO JO19-2 RVC '33 JO19-2 36854 2-4
C 21-09-2019 14:30 Woerden JO19-4 BSC '68 JO19-3 37627 2-1
C 21-09-2019 13:00 Nicolaas Boys JO19-2 Alphen JO19-3 36736 0-5
C 21-09-2019 15:15 Nieuwkoop JO19-2 Sportlust '46 JO19-3 36811 8-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:15 ARC JO19-4 Alphen JO19-3 71100 1-0
B 14-09-2019 15:00 Alphense Boys JO19-5 Olympia JO19-3 70983 12-0
B 07-09-2019 15:00 Alphense Boys JO19-5 ARC JO19-4 70982 3-3
B 07-09-2019 16:15 Olympia JO19-3 Alphen JO19-3 71245 3-5
B 31-08-2019 12:15 ARC JO19-4 Olympia JO19-3 71101 8-1
B 31-08-2019 15:15 Alphen JO19-3 Alphense Boys JO19-5 71021 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ROAC JO19-1 5 5 0 0 15 13 3 10 0
2 FC Oegstgeest JO19-3 5 4 0 1 12 16 6 10 0
3 FC Lisse JO19-5 5 3 1 1 10 17 13 4 0
4 SJC JO19-3 4 2 1 1 7 18 9 9 0
5 RCL JO19-4 4 2 1 1 7 12 13 -1 0
6 Alphen JO19-3 4 1 2 1 5 13 13 0 0
7 UNO vv JO19-4 5 1 1 3 4 17 18 -1 0
8 Graaf W II VAC JO19-3 5 1 1 3 4 11 18 -7 0
9 Forum Sport JO19-4 4 1 0 3 3 12 18 -6 0
10 Quick Boys JO19-6 4 0 1 3 1 6 10 -4 0
11 Lugdunum JO19-2 3 0 0 3 0 3 17 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Woerden JO19-4 10 10 0 0 30 55 17 38 0
2 VEP JO19-2 10 6 2 2 20 57 24 33 0
3 BSC '68 JO19-3 8 5 1 2 16 27 16 11 0
4 Alphen JO19-3 9 5 1 3 16 33 17 16 0
5 Olympia JO19-4 9 4 3 2 15 39 22 17 0
6 Nieuwkoop JO19-2 6 4 1 1 13 35 10 25 0
7 Sportlust '46 JO19-3 10 3 3 4 12 25 43 -18 0
8 Nicolaas Boys JO19-2 10 3 1 6 10 16 35 -19 0
9 TAVV JO19-2 9 2 0 7 6 16 45 -29 0
10 RVC '33 JO19-2 9 1 1 7 4 17 55 -38 0
11 ESTO JO19-2 10 0 1 9 1 15 51 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphense Boys JO19-5 3 2 1 0 7 19 5 14 0
2 ARC JO19-4 3 2 1 0 7 12 4 8 0
3 Alphen JO19-3 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 Olympia JO19-3 3 0 0 3 0 4 25 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:30 - 21:30 Veld 1A 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-09-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-07-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
woensdag 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-09-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven