0225 Onder 19 competitie (najaar)

Junioren - Alphen JO19-3

Teamleden

Spelers
Kasper Rijsbergen Keeper      
Daan van Vliet Keeper      
Mouad Belhaj        
Jesper Ellerbrak        
Quinten Gerritsen        
Luuk van Goozen        
Toine Masselink        
Tim Molenaar        
Mischa van Nobelen        
Serginio Olenski        
Jordy van Randeraat        
Ruben Sloot        
Borg Steijn        
Kjell Verkade        
Alec Zwiers        
 
Overige teamleden
Renata Hijman Trainer
Teun van Rijn Hoofdtrainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-09-2019 14:30 Alphen JO19-3 Olympia JO19-4 35939 Sportpark De Bijlen Veld 2 - - 14:00
C 05-10-2019 14:30 Woerden JO19-4 Alphen JO19-3 37622 Sportpark Woerden - - 13:40
C 12-10-2019 14:45 Alphen JO19-3 Nieuwkoop JO19-2 35935 Sportpark De Bijlen - - 14:15
C 02-11-2019 14:30 Alphen JO19-3 BSC '68 JO19-3 35938 Sportpark De Bijlen - - 14:00
C 09-11-2019 08:30 Alphen JO19-3 VEP JO19-2 35937 Sportpark De Bijlen - - 08:00
C 16-11-2019 12:30 ESTO JO19-2 Alphen JO19-3 36852 Sportpark ESTO - - 11:45
C 23-11-2019 14:30 Alphen JO19-3 RVC '33 JO19-2 35936 Sportpark De Bijlen - - 14:00
C 30-11-2019 15:00 Sportlust '46 JO19-3 Alphen JO19-3 37256 Sportpark Cromwijck - - 14:10
C 07-12-2019 12:15 TAVV JO19-2 Alphen JO19-3 73145 Sportpark Aardam West - - 11:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 12:30 TAVV JO19-2 ESTO JO19-2
C 28-09-2019 14:30 Alphen JO19-3 Olympia JO19-4
C 28-09-2019 11:15 BSC '68 JO19-3 Nieuwkoop JO19-2
C 28-09-2019 16:00 RVC '33 JO19-2 Nicolaas Boys JO19-2
C 28-09-2019 15:00 Sportlust '46 JO19-3 VEP JO19-2
C 05-10-2019 14:30 BSC '68 JO19-3 RVC '33 JO19-2
C 05-10-2019 15:00 VEP JO19-2 Olympia JO19-4
C 05-10-2019 14:45 Nieuwkoop JO19-2 TAVV JO19-2
C 05-10-2019 14:30 Woerden JO19-4 Alphen JO19-3
C 05-10-2019 13:00 Nicolaas Boys JO19-2 ESTO JO19-2
C 12-10-2019 14:45 Alphen JO19-3 Nieuwkoop JO19-2
C 12-10-2019 14:30 Olympia JO19-4 Nicolaas Boys JO19-2
C 12-10-2019 12:30 ESTO JO19-2 VEP JO19-2
C 12-10-2019 12:00 TAVV JO19-2 Woerden JO19-4
C 12-10-2019 15:00 Sportlust '46 JO19-3 BSC '68 JO19-3
C 19-10-2019 12:00 Olympia JO19-4 TAVV JO19-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 13:00 Nicolaas Boys JO19-2 Alphen JO19-3 R. (Richard) v.d. Zwaan 36736 0 - 5
B 14-09-2019 12:15 ARC JO19-4 Alphen JO19-3 B.M. (Ben) Maurits 71100 1 - 0
B 07-09-2019 16:15 Olympia JO19-3 Alphen JO19-3 T. (Tom) Roeloffs 71245 3 - 5
B 31-08-2019 15:15 Alphen JO19-3 Alphense Boys JO19-5 H. (Hassan) El Bouny 71021 2 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 12:30 ESTO JO19-2 RVC '33 JO19-2 36854 2-4
C 21-09-2019 13:00 Nicolaas Boys JO19-2 Alphen JO19-3 36736 0-5
C 21-09-2019 14:30 Woerden JO19-4 BSC '68 JO19-3 37627 2-1
C 21-09-2019 15:15 Nieuwkoop JO19-2 Sportlust '46 JO19-3 36811 8-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:15 ARC JO19-4 Alphen JO19-3 71100 1-0
B 14-09-2019 15:00 Alphense Boys JO19-5 Olympia JO19-3 70983 12-0
B 07-09-2019 15:00 Alphense Boys JO19-5 ARC JO19-4 70982 3-3
B 07-09-2019 16:15 Olympia JO19-3 Alphen JO19-3 71245 3-5
B 31-08-2019 12:15 ARC JO19-4 Olympia JO19-3 71101 8-1
B 31-08-2019 15:15 Alphen JO19-3 Alphense Boys JO19-5 71021 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkoop JO19-2 1 1 0 0 3 8 1 7 0
2 Alphen JO19-3 1 1 0 0 3 5 0 5 0
3 RVC '33 JO19-2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
4 Woerden JO19-4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
5 Olympia JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TAVV JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VEP JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BSC '68 JO19-3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
9 ESTO JO19-2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
10 Nicolaas Boys JO19-2 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
11 Sportlust '46 JO19-3 1 0 0 1 0 1 8 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphense Boys JO19-5 3 2 1 0 7 19 5 14 0
2 ARC JO19-4 3 2 1 0 7 12 4 8 0
3 Alphen JO19-3 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 Olympia JO19-3 3 0 0 3 0 4 25 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:30 - 21:30 Veld 1A 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-09-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
ma 01-07-19 18:00 - 19:45 Veld 2B 8 Keepers training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:30 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
woensdag 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-09-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:30 - 21:30 Veld 4A 7 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven