0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Junioren - Alphen JO17-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Maik van Harskamp |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2020 14:30 | Alphen JO17-2 | RVC '33 JO17-3 | 108265 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:15 | ARC JO17-7 | FC Oudewater JO17-4 | 108673 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:45 | Floreant JO17-2 | Woerden JO17-3 | 110040 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | Gouda JO17-3 | Be Fair JO17-3 | 108893 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 16:15 | Moordrecht JO17-2 | SVS JO17-2 | 108152 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | Be Fair JO17-3 | Woerden JO17-3 | 108317 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:15 | ARC JO17-7 | Floreant JO17-2 | 108674 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:25 | RVC '33 JO17-3 | CVV Zwervers JO17-3 | 110349 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Alphen JO17-2 | Moordrecht JO17-2 | 108260 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 16:00 | SVS JO17-2 | Gouda JO17-3 | 108484 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 16:15 | FC Oudewater JO17-4 | VEP JO17-4 | 109971 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:15 | Woerden JO17-3 | Gouda JO17-3 | 109445 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | RVC '33 JO17-3 | FC Oudewater JO17-4 | 110351 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | Moordrecht JO17-2 | ARC JO17-7 | 108153 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | VEP JO17-4 | Be Fair JO17-3 | 110336 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 16:00 | SVS JO17-2 | Alphen JO17-2 | 108482 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | CVV Zwervers JO17-3 | Floreant JO17-2 | 109058 | 0-0 | ||
C | 08-04-2020 20:00 | Be Fair JO17-3 | SVS JO17-2 | 108314 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | Gouda JO17-3 | FC Oudewater JO17-4 | 108894 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | CVV Zwervers JO17-3 | SVS JO17-2 | 109054 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | ARC JO17-7 | Woerden JO17-3 | 108672 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Moordrecht JO17-2 | RVC '33 JO17-3 | 108155 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Alphen JO17-2 | VEP JO17-4 | 108264 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:45 | Floreant JO17-2 | Be Fair JO17-3 | 110039 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:15 | Woerden JO17-3 | Moordrecht JO17-2 | 109443 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:45 | Be Fair JO17-3 | CVV Zwervers JO17-3 | 108316 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | RVC '33 JO17-3 | ARC JO17-7 | 110347 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | VEP JO17-4 | Gouda JO17-3 | 110337 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 16:00 | SVS JO17-2 | Floreant JO17-2 | 108485 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | FC Oudewater JO17-4 | Alphen JO17-2 | 109968 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 15:00 | Moordrecht JO17-2 | Be Fair JO17-3 | 108151 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | Gouda JO17-3 | Floreant JO17-2 | 108895 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Alphen JO17-2 | ARC JO17-7 | 108261 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:15 | Woerden JO17-3 | VEP JO17-4 | 109448 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:45 | Gouda JO17-3 | Moordrecht JO17-2 | 108891 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:45 | Floreant JO17-2 | RVC '33 JO17-3 | 110041 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:30 | CVV Zwervers JO17-3 | FC Oudewater JO17-4 | 109057 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 16:15 | FC Oudewater JO17-4 | Floreant JO17-2 | 109970 | 3-3 | ||
C | 07-03-2020 16:00 | SVS JO17-2 | VEP JO17-4 | 108486 | 9-3 | ||
C | 07-03-2020 12:15 | Alphen JO17-2 | CVV Zwervers JO17-3 | 108262 | 2-2 | ||
C | 07-03-2020 14:15 | ARC JO17-7 | Gouda JO17-3 | 108671 | 12-5 | ||
C | 07-03-2020 12:15 | RVC '33 JO17-3 | Woerden JO17-3 | 110350 | 1-3 | ||
C | 15-02-2020 11:40 | Floreant JO17-2 | Moordrecht JO17-2 | 110037 | 4-2 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | FC Oudewater JO17-4 | SVS JO17-2 | 109969 | 4-2 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | CVV Zwervers JO17-3 | VEP JO17-4 | 109059 | 4-0 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Alphen JO17-2 | Woerden JO17-3 | 108263 | 2-1 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Moordrecht JO17-2 | CVV Zwervers JO17-3 | 108154 | 2-2 | ||
C | 08-02-2020 14:15 | ARC JO17-7 | VEP JO17-4 | 108675 | 3-4 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | RVC '33 JO17-3 | Be Fair JO17-3 | 110346 | 2-0 | ||
C | 01-02-2020 11:45 | Floreant JO17-2 | Alphen JO17-2 | 110038 | 5-0 | ||
C | 01-02-2020 12:15 | Woerden JO17-3 | FC Oudewater JO17-4 | 109447 | 4-3 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | Be Fair JO17-3 | ARC JO17-7 | 108315 | 4-1 | ||
C | 01-02-2020 11:45 | CVV Zwervers JO17-3 | Gouda JO17-3 | 109056 | 2-1 | ||
C | 01-02-2020 15:00 | VEP JO17-4 | Moordrecht JO17-2 | 110335 | 3-2 | ||
C | 01-02-2020 16:00 | SVS JO17-2 | RVC '33 JO17-3 | 108487 | 4-1 | ||
C | 25-01-2020 13:00 | Be Fair JO17-3 | FC Oudewater JO17-4 | 108318 | 6-2 | ||
C | 25-01-2020 10:00 | Gouda JO17-3 | Alphen JO17-2 | 108892 | 5-4 | ||
C | 25-01-2020 10:15 | CVV Zwervers JO17-3 | ARC JO17-7 | 109055 | 5-2 | ||
C | 25-01-2020 10:15 | Woerden JO17-3 | SVS JO17-2 | 109444 | 3-2 | ||
C | 25-01-2020 15:00 | VEP JO17-4 | RVC '33 JO17-3 | 110339 | 3-3 | ||
C | 18-01-2020 12:15 | Woerden JO17-3 | CVV Zwervers JO17-3 | 109446 | 7-3 | ||
C | 18-01-2020 16:00 | SVS JO17-2 | ARC JO17-7 | 108483 | 6-0 | ||
C | 18-01-2020 15:00 | VEP JO17-4 | Floreant JO17-2 | 110338 | 1-4 | ||
C | 18-01-2020 13:00 | Be Fair JO17-3 | Alphen JO17-2 | 108313 | 5-1 | ||
C | 18-01-2020 10:45 | RVC '33 JO17-3 | Gouda JO17-3 | 110348 | 3-8 | ||
C | 18-01-2020 12:45 | FC Oudewater JO17-4 | Moordrecht JO17-2 | 109967 | 1-3 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2019 19:30 | Linschoten JO17-2 | Sportlust '46 JO17-2 | 28368 | 6-0 | ||
C | 14-12-2019 15:15 | Alphense Boys JO17-4 | ESTO JO17-2 | 26048 | 0-2 | ||
C | 14-12-2019 12:15 | ARC JO17-4 | Kamerik JO17-1 | 26701 | 4-0 | ||
C | 14-12-2019 12:15 | Woerden JO17-3 | VEP JO17-4 | 27482 | 1-1 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | Linschoten JO17-2 | Nieuwkoop JO17-3 | 28370 | 2-1 | ||
C | 07-12-2019 12:15 | Woerden JO17-3 | Alphense Boys JO17-4 | 27477 | 2-4 | ||
C | 07-12-2019 15:00 | Sportlust '46 JO17-2 | Kamerik JO17-1 | 27447 | 0-3 | ||
C | 07-12-2019 15:00 | VEP JO17-4 | ESTO JO17-2 | 28434 | 0-11 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | FC Oudewater JO17-3 | ARC JO17-4 | 28045 | 3-3 | ||
C | 07-12-2019 16:15 | SPV '81 JO17-1 | Alphen JO17-2 | 26930 | 5-1 | ||
C | 30-11-2019 14:15 | ARC JO17-4 | SPV '81 JO17-1 | 26698 | 2-0 | ||
C | 30-11-2019 12:30 | Nieuwkoop JO17-3 | VEP JO17-4 | 27545 | 7-3 | ||
C | 30-11-2019 12:30 | ESTO JO17-2 | Woerden JO17-3 | 27588 | 1-1 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | Kamerik JO17-1 | FC Oudewater JO17-3 | 28219 | 1-1 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | Alphense Boys JO17-4 | Alphen JO17-2 | 26046 | 3-0 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | Alphen JO17-2 | ARC JO17-4 | 26281 | 0-6 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | Kamerik JO17-1 | ESTO JO17-2 | 28218 | 0-3 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | Woerden JO17-3 | FC Oudewater JO17-3 | 27481 | 3-4 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | Sportlust '46 JO17-2 | Nieuwkoop JO17-3 | 27445 | 2-4 | ||
C | 23-11-2019 15:00 | VEP JO17-4 | Linschoten JO17-2 | 28437 | 2-6 | ||
C | 23-11-2019 16:15 | SPV '81 JO17-1 | Alphense Boys JO17-4 | 26929 | 1-5 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | Linschoten JO17-2 | ARC JO17-4 | 28367 | 3-1 | ||
C | 16-11-2019 12:15 | Woerden JO17-3 | Alphen JO17-2 | 27478 | 1-2 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | Nieuwkoop JO17-3 | Kamerik JO17-1 | 27544 | 3-0 | ||
C | 16-11-2019 15:00 | Sportlust '46 JO17-2 | ESTO JO17-2 | 27446 | 0-7 | ||
C | 16-11-2019 15:00 | VEP JO17-4 | SPV '81 JO17-1 | 28432 | 1-5 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | FC Oudewater JO17-3 | Alphense Boys JO17-4 | 28044 | 1-0 | ||
C | 09-11-2019 12:15 | ARC JO17-4 | Nieuwkoop JO17-3 | 26700 | 3-3 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | ESTO JO17-2 | FC Oudewater JO17-3 | 27590 | 2-1 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | Alphen JO17-2 | VEP JO17-4 | 26285 | 5-1 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | Kamerik JO17-1 | Woerden JO17-3 | 28217 | 3-1 | ||
C | 09-11-2019 14:45 | Alphense Boys JO17-4 | Linschoten JO17-2 | 26049 | 5-0 | ||
C | 09-11-2019 16:15 | SPV '81 JO17-1 | Sportlust '46 JO17-2 | 26931 | 6-3 | ||
C | 02-11-2019 12:45 | FC Oudewater JO17-3 | Linschoten JO17-2 | 28048 | 1-6 | ||
C | 02-11-2019 16:15 | SPV '81 JO17-1 | Kamerik JO17-1 | 26933 | 3-2 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | Alphense Boys JO17-4 | ARC JO17-4 | 26047 | 1-1 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | VEP JO17-4 | Sportlust '46 JO17-2 | 28433 | 1-2 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | Alphen JO17-2 | ESTO JO17-2 | 26283 | 1-4 | ||
C | 02-11-2019 12:15 | Woerden JO17-3 | Nieuwkoop JO17-3 | 27480 | 2-1 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | Linschoten JO17-2 | Woerden JO17-3 | 28369 | 6-1 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | ESTO JO17-2 | SPV '81 JO17-1 | 27587 | 3-0 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Nieuwkoop JO17-3 | FC Oudewater JO17-3 | 27543 | 8-0 | ||
C | 26-10-2019 12:15 | ARC JO17-4 | VEP JO17-4 | 26702 | 18-2 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Sportlust '46 JO17-2 | Alphense Boys JO17-4 | 27442 | 2-2 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Kamerik JO17-1 | Alphen JO17-2 | 28216 | 3-0 | ||
C | 19-10-2019 12:15 | Alphen JO17-2 | FC Oudewater JO17-3 | 26284 | 6-3 | ||
C | 19-10-2019 12:30 | Nieuwkoop JO17-3 | SPV '81 JO17-1 | 27542 | 3-1 | ||
C | 16-10-2019 19:30 | SPV '81 JO17-1 | Linschoten JO17-2 | 26934 | 3-2 | ||
C | 12-10-2019 16:15 | FC Oudewater JO17-3 | Sportlust '46 JO17-2 | 28047 | 1-2 | ||
C | 12-10-2019 12:30 | Alphen JO17-2 | Nieuwkoop JO17-3 | 26282 | 2-6 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | Linschoten JO17-2 | Alphen JO17-2 | 28366 | 5-1 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | ESTO JO17-2 | ARC JO17-4 | 27586 | 1-2 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | Kamerik JO17-1 | Alphense Boys JO17-4 | 28215 | 4-1 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | Sportlust '46 JO17-2 | Woerden JO17-3 | 27444 | 2-5 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | VEP JO17-4 | FC Oudewater JO17-3 | 28435 | 0-11 | ||
C | 28-09-2019 16:15 | SPV '81 JO17-1 | Woerden JO17-3 | 26932 | 5-1 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | Kamerik JO17-1 | Linschoten JO17-2 | 28220 | 1-1 | ||
C | 28-09-2019 12:15 | ARC JO17-4 | Sportlust '46 JO17-2 | 26699 | 5-2 | ||
C | 28-09-2019 11:45 | ESTO JO17-2 | Nieuwkoop JO17-3 | 27589 | 1-4 | ||
C | 28-09-2019 15:15 | Alphense Boys JO17-4 | VEP JO17-4 | 26050 | 8-0 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | Linschoten JO17-2 | ESTO JO17-2 | 28371 | 0-2 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | VEP JO17-4 | Kamerik JO17-1 | 28436 | 0-4 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | Sportlust '46 JO17-2 | Alphen JO17-2 | 27443 | 7-3 | ||
C | 21-09-2019 12:45 | Nieuwkoop JO17-3 | Alphense Boys JO17-4 | 27541 | 4-2 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | Woerden JO17-3 | ARC JO17-4 | 27479 | 1-9 | ||
C | 21-09-2019 16:15 | FC Oudewater JO17-3 | SPV '81 JO17-1 | 28046 | 1-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 12:15 | Bernardus JO17-2 | ARC JO17-5 | 62831 | 2-10 | ||
B | 14-09-2019 14:30 | Alphen JO17-2 | Alphense Boys JO17-3 | 62522 | 0-7 | ||
B | 07-09-2019 12:15 | ARC JO17-5 | Alphense Boys JO17-3 | 62643 | 0-4 | ||
B | 07-09-2019 13:30 | Bernardus JO17-2 | Alphen JO17-2 | 62830 | 8-2 | ||
B | 31-08-2019 13:00 | Alphense Boys JO17-3 | Bernardus JO17-2 | 62455 | 7-1 | ||
B | 31-08-2019 13:15 | Alphen JO17-2 | ARC JO17-5 | 62523 | 0-8 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Woerden JO17-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 18 | 11 | 7 | 0 |
2 | CVV Zwervers JO17-3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 18 | 14 | 4 | 0 |
3 | Floreant JO17-2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 16 | 6 | 10 | 0 |
4 | Be Fair JO17-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 15 | 6 | 9 | 0 |
5 | SVS JO17-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 23 | 11 | 12 | 0 |
6 | VEP JO17-4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 14 | 25 | -11 | 0 |
7 | Gouda JO17-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 19 | 21 | -2 | 0 |
8 | Moordrecht JO17-2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 9 | 10 | -1 | 0 |
9 | FC Oudewater JO17-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 13 | 18 | -5 | 0 |
10 | RVC '33 JO17-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 10 | 18 | -8 | 0 |
11 | Alphen JO17-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | 18 | -9 | 0 |
12 | ARC JO17-7 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 18 | 24 | -6 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ESTO JO17-2 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 37 | 9 | 28 | 0 |
2 | Nieuwkoop JO17-3 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 44 | 18 | 26 | 0 |
3 | ARC JO17-4 | 11 | 7 | 3 | 1 | 24 | 54 | 16 | 38 | 0 |
4 | Linschoten JO17-2 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 37 | 18 | 19 | 0 |
5 | SPV '81 JO17-1 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 31 | 24 | 7 | 0 |
6 | Alphense Boys JO17-4 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 31 | 17 | 14 | 0 |
7 | Kamerik JO17-1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 21 | 17 | 4 | 0 |
8 | FC Oudewater JO17-3 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 27 | 33 | -6 | 0 |
9 | Sportlust '46 JO17-2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 22 | 43 | -21 | 0 |
10 | Alphen JO17-2 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 21 | 44 | -23 | 0 |
11 | Woerden JO17-3 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 19 | 38 | -19 | 0 |
12 | VEP JO17-4 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 11 | 78 | -67 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphense Boys JO17-3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 18 | 1 | 17 | 0 |
2 | ARC JO17-5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 18 | 6 | 12 | 0 |
3 | Bernardus JO17-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 19 | -8 | 0 |
4 | Alphen JO17-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 23 | -21 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:15 - 20:15 | Veld 3B (Kunstgras) | 4 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:30 | Veld 2 | 8 | Keepers training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:15 - 20:15 | Veld 4B | 4 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|