0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Competitie

Pupillen - Alphen JO9-1

Teamleden

Spelers
Liam Bijlard        
Kyan Grool        
Alexis (Alexios Aggelos) Liaparinos        
Felix Smit        
Owen Smulders        
Liam Verkade        
Melle Verwerda        
Mike van der Vliet        
 
Overige teamleden
Steven verwerda Trainer
Arne Bijlard Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-09-2019 09:00 Alphen JO9-1 WVC JO9-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 58192 Sportpark De Bijlen Veld 3D (Kunstgras) - - 08:30
C 05-10-2019 10:00 Nicolaas Boys JO9-1 Alphen JO9-1 59565 Sportpark Nicolaas Boys - - 09:10
C 12-10-2019 08:30 Alphen JO9-1 ARC JO9-4 Trainer/leider (Scheidsrechter) 58190 Sportpark De Bijlen - - 08:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 09:00 Alphen JO9-1 WVC JO9-1
C 28-09-2019 09:00 Alphense Boys JO9-3 ARC JO9-4
C 28-09-2019 11:30 TAVV JO9-1 Nicolaas Boys JO9-1
C 28-09-2019 08:30 VEP JO9-2 Nieuwkoop JO9-2
C 05-10-2019 08:30 ARC JO9-4 TAVV JO9-1
C 05-10-2019 10:00 Nicolaas Boys JO9-1 Alphen JO9-1
C 05-10-2019 09:00 Alphense Boys JO9-3 Nieuwkoop JO9-2
C 05-10-2019 08:30 WVC JO9-1 VEP JO9-2
C 12-10-2019 08:30 VEP JO9-2 Nicolaas Boys JO9-1
C 12-10-2019 11:15 TAVV JO9-1 Alphense Boys JO9-3
C 12-10-2019 08:30 Alphen JO9-1 ARC JO9-4
C 12-10-2019 09:00 Nieuwkoop JO9-2 WVC JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 vervallen VEP JO9-2 Alphen JO9-1 78737
V 14-09-2019 09:00 Alphen JO9-1 RCL J09-4 Trainer/leider (Scheidsrechter)
C 07-09-2019 vervallen Alphen JO9-1 TAVV JO9-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 58191
C 31-08-2019 vervallen Alphense Boys JO9-3 Alphen JO9-1 57915
T 25-08-2019 n.n.b. Jens Toonstra toernooi Alphen JO9-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 10:30 Nicolaas Boys JO9-1 Alphense Boys JO9-3 59564 0-0
C 21-09-2019 08:30 VEP JO9-2 Alphen JO9-1 78737 0-0
C 21-09-2019 09:45 Nieuwkoop JO9-2 ARC JO9-4 78743 0-0
C 14-09-2019 08:30 ARC JO9-4 Nicolaas Boys JO9-1 58649 0-0
C 14-09-2019 09:00 Alphense Boys JO9-3 WVC JO9-1 57917 0-0
C 07-09-2019 08:45 WVC JO9-1 ARC JO9-4 60467 0-0
C 07-09-2019 09:00 Alphen JO9-1 TAVV JO9-1 58191 0-0
C 31-08-2019 09:00 Alphense Boys JO9-3 Alphen JO9-1 57915 0-0
C 31-08-2019 10:30 Nicolaas Boys JO9-1 WVC JO9-1 59566 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TAVV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alphense Boys JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ARC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nicolaas Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WVC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VEP JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alphen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nieuwkoop JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 26-08-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 02-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 09-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3F (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 26-08-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1F 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven