0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie

Pupillen - Alphen JO8-1

Teamleden

Spelers
Quinn Tesselaar Keeper      
Dexx Van Barneveld        
Elian Griffioen        
Luca den Hartog        
CornĂ© van Heijningen        
Jurre van der Meijden        
Ryu Schutte        
Dylan Stigter        
 
Overige teamleden
Arjan Vis Trainer
Corné van der Meijden Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
V 25-09-2019 18:00 Alph. Boys J08-1 Alphen JO8-1 - - 17:30
C 28-09-2019 08:30 Foreholte JO8-1 Alphen JO8-1 56194 Sportpark Elsgeest - - 07:30
T 29-09-2019 n.n.b. Randstad Cup (RCL) Alphen JO8-1 - -
C 05-10-2019 08:30 Alphen JO8-1 Quick Boys JO8-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 56087 Sportpark De Bijlen Veld 3C (Kunstgras) - - 08:00
V 09-10-2019 17:00 Alphen JO8-1 ARC J08-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) - - 16:30
C 12-10-2019 08:30 Meerburg JO8-1 Alphen JO8-1 55920 Sportpark Meerburg - - 07:40
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 08:30 Foreholte JO8-1 Alphen JO8-1
C 28-09-2019 09:30 Quick Boys JO8-2 ASC JO8-2
C 28-09-2019 09:00 Rijnvogels, fc JO8-1 Blauw-Zwart JO8-2
C 28-09-2019 08:30 Meerburg JO8-1 Koudekerk JO8-1
C 05-10-2019 08:30 Blauw-Zwart JO8-2 Foreholte JO8-1
C 05-10-2019 08:30 ASC JO8-2 Meerburg JO8-1
C 05-10-2019 08:30 Alphen JO8-1 Quick Boys JO8-2
C 05-10-2019 09:00 Rijnvogels, fc JO8-1 Koudekerk JO8-1
C 12-10-2019 08:45 Koudekerk JO8-1 ASC JO8-2
C 12-10-2019 08:30 Foreholte JO8-1 Rijnvogels, fc JO8-1
C 12-10-2019 08:30 Quick Boys JO8-2 Blauw-Zwart JO8-2
C 12-10-2019 08:30 Meerburg JO8-1 Alphen JO8-1
C 19-10-2019 09:00 Blauw-Zwart JO8-2 Meerburg JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 vervallen Alphen JO8-1 Rijnvogels, fc JO8-1 Trainer/leider (Scheidsrechter) 56089
C 14-09-2019 08:30 Blauw-Zwart JO8-2 Alphen JO8-1 56351 0 - 24
C 11-09-2019 18:00 Alphen JO8-1 ASC JO8-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 56088 9 - 4
V 07-09-2019 10:30 FC Oudewater J08-1 Alphen JO8-1
T 25-08-2019 n.n.b. Jens Toonstra toernooi Alphen JO8-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 08:45 Koudekerk JO8-1 Blauw-Zwart JO8-2 78858 0-0
C 21-09-2019 09:00 Alphen JO8-1 Rijnvogels, fc JO8-1 56089 0-0
C 21-09-2019 08:30 ASC JO8-2 Foreholte JO8-1 56532 0-0
C 21-09-2019 08:30 Meerburg JO8-1 Quick Boys JO8-2 55919 0-0
C 14-09-2019 10:15 Rijnvogels, fc JO8-1 ASC JO8-2 56841 0-0
C 14-09-2019 08:30 Foreholte JO8-1 Meerburg JO8-1 56193 0-0
C 14-09-2019 08:30 Blauw-Zwart JO8-2 Alphen JO8-1 56351 0-0
C 11-09-2019 18:00 Alphen JO8-1 ASC JO8-2 56088 0-0
C 07-09-2019 08:30 ASC JO8-2 Blauw-Zwart JO8-2 56533 0-0
C 07-09-2019 08:30 Quick Boys JO8-2 Foreholte JO8-1 55409 0-0
C 07-09-2019 08:30 Meerburg JO8-1 Rijnvogels, fc JO8-1 55921 0-0
C 31-08-2019 08:30 Rijnvogels, fc JO8-1 Quick Boys JO8-2 56839 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Foreholte JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rijnvogels, fc JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blauw-Zwart JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Alphen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ASC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Meerburg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Quick Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Koudekerk JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3E (Kunstgras) 10 Team training gaat_door
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1E 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven