0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie

Pupillen - Alphen JO8-3

Teamleden

Spelers
Bram Van Capel        
Noud Geerlofs        
Thijs Heemskerk        
Ryan Van den Helder        
Stijn Kooren        
Sven Kraal        
Kevin Oosterom        
Tijs Visser        
Luuk van der Zanden        
 
Overige teamleden
Arjan Geerlofs Trainer
Roderick Paling Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-09-2019 11:15 Nieuwkoop JO8-4 Alphen JO8-3 78278 Sportpark De Dulen - - 10:30
C 05-10-2019 08:30 Alphen JO8-3 Koudekerk JO8-2 Trainer/leider (Scheidsrechter) 56787 Sportpark De Bijlen Veld 3D (Kunstgras) - - 08:00
C 12-10-2019 09:00 Woubrugge JO8-2 Alphen JO8-3 55670 Sportpark Bateweg Noord - - 08:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 08:30 ARC JO8-8 Alphen JO8-3
C 28-09-2019 08:45 Koudekerk JO8-2 Woubrugge JO8-2
C 28-09-2019 11:30 Alphense Boys JO8-3 ARC JO8-4
C 28-09-2019 08:30 Alphia JO8-3 Rohda '76 JO8-2
C 28-09-2019 11:15 Nieuwkoop JO8-4 Alphen JO8-3
C 05-10-2019 10:15 Rohda '76 JO8-2 Nieuwkoop JO8-4
C 05-10-2019 10:30 Alphense Boys JO8-3 Woubrugge JO8-2
C 05-10-2019 08:30 Alphen JO8-3 Koudekerk JO8-2
C 05-10-2019 08:30 ARC JO8-4 Alphia JO8-3
C 12-10-2019 08:45 Koudekerk JO8-2 Rohda '76 JO8-2
C 12-10-2019 09:00 Nieuwkoop JO8-4 ARC JO8-4
C 12-10-2019 08:30 Alphia JO8-3 Alphense Boys JO8-3
C 12-10-2019 09:00 Woubrugge JO8-2 Alphen JO8-3
C 16-10-2019 17:00 Nieuwkoop JO8-4 Woubrugge JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 vervallen Alphen JO8-3 Alphia JO8-3 Trainer/leider (Scheidsrechter) 56788
C 14-09-2019 11:30 Alphense Boys JO8-3 Alphen JO8-3 56282
C 07-09-2019 vervallen Alphen JO8-3 ARC JO8-4 Trainer/leider (Scheidsrechter) 56786
C 31-08-2019 vervallen Rohda '76 JO8-2 Alphen JO8-3 72893
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 08:45 Koudekerk JO8-2 Nieuwkoop JO8-4 78277 0-0
C 21-09-2019 10:15 Rohda '76 JO8-2 Alphense Boys JO8-3 72896 0-0
C 21-09-2019 09:00 Woubrugge JO8-2 ARC JO8-4 55669 0-0
C 21-09-2019 09:00 Alphen JO8-3 Alphia JO8-3 56788 0-0
C 21-09-2019 08:45 Koudekerk JO8-2 ARC JO8-8 56752 0-0
C 14-09-2019 11:30 ARC JO8-4 Rohda '76 JO8-2 72895 0-0
C 14-09-2019 11:30 Alphense Boys JO8-3 Alphen JO8-3 56282 0-0
C 14-09-2019 08:30 ARC JO8-8 Woubrugge JO8-2 57266 0-0
C 14-09-2019 08:30 Alphia JO8-3 Koudekerk JO8-2 57376 0-0
C 07-09-2019 13:00 ARC JO8-8 Alphia JO8-3 57269 0-0
C 07-09-2019 09:00 Alphen JO8-3 ARC JO8-4 56786 0-0
C 07-09-2019 08:30 Koudekerk JO8-2 Alphense Boys JO8-3 56751 0-0
C 07-09-2019 08:30 Woubrugge JO8-2 Rohda '76 JO8-2 72894 0-0
C 31-08-2019 11:30 Alphense Boys JO8-3 ARC JO8-8 56283 0-0
C 31-08-2019 10:00 Rohda '76 JO8-2 Alphen JO8-3 72893 0-0
C 31-08-2019 08:30 Alphia JO8-3 Woubrugge JO8-2 57374 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphia JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alphense Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ARC JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rohda '76 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Alphen JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Koudekerk JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuwkoop JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Woubrugge JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:00 - 18:00 Veld 3B (Kunstgras) 9 Team training gaat_door
maandag 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 20:00 Veld 2 8 Keepers training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:00 - 18:00 Veld 1B 9 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven