0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Alphen 3

Teamleden

Spelers
Pieter Van den Berg        
Evert van Eekelen        
Kyle Hassing        
Stephan Léon Kinkel        
Tijmen Puck Kuipers        
Floyd Van der Land        
Jan Leliveld        
Lars Markman        
Vincent Mescher        
Bas Mulder        
Job van der Panne        
Yashvant Premchand        
Giovanni Rosier        
Ruben Tricoli        
Max van der Veer        
Camille van Weert        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 22-09-2019 14:00 Alphen 3 WVC 4 12092 Sportpark De Bijlen Veld 3 (Kunstgras) 3 6 13:30
C 29-09-2019 13:00 Altior 5 Alphen 3 N. (Nico) Groen in \'t Woud 12146 Sportpark Altior - - 12:15
C 06-10-2019 14:00 Alphen 3 Alphense Boys 2 Albert Nandlal (Scheidsrechter) 12096 Sportpark De Bijlen - - 13:30
C 13-10-2019 10:00 Altior 7 Alphen 3 13254 Sportpark Altior - - 09:15
C 27-10-2019 14:15 ROAC 4 Alphen 3 11604 Sportpark Hertogspark - - 13:20
C 03-11-2019 14:00 Alphen 3 Nicolaas Boys 4 12090 Sportpark De Bijlen - - 13:30
C 10-11-2019 10:00 DOSR 5 Alphen 3 73057 Sportpark Alkemade Oost - - 09:05
C 17-11-2019 vervallen Alphen 3 DOSR 5 12094 Sportpark De Bijlen - - 00:30
C 24-11-2019 14:00 Alphen 3 MMO 3 12098 Sportpark De Bijlen - - 13:30
C 01-12-2019 11:00 Kickers'69 2 Alphen 3 12632 Sportpark Kickers '69 - - 10:10
C 08-12-2019 14:00 Alphen 3 Bernardus 4 12097 Sportpark De Bijlen - - 13:30
C 19-01-2020 11:00 MMO 3 Alphen 3 13024 Sportpark MMO - - 10:15
C 02-02-2020 11:30 WVC 4 Alphen 3 11984 Sportpark Alkemade Oost - - 10:35
C 09-02-2020 14:00 Alphen 3 DOSR 5 73052 Sportpark De Bijlen - - 13:30
C 08-03-2020 14:00 Alphen 3 ROAC 4 12091 Sportpark De Bijlen - - 13:30
C 15-03-2020 11:30 Nicolaas Boys 4 Alphen 3 11094 Sportpark Nicolaas Boys - - 10:40
C 29-03-2020 12:15 Bernardus 4 Alphen 3 12918 Sportpark Bernardus - - 11:30
C 05-04-2020 14:00 Alphen 3 Kickers'69 2 12095 Sportpark De Bijlen - - 13:30
C 19-04-2020 14:00 Alphen 3 Altior 7 12099 Sportpark De Bijlen - - 13:30
C 10-05-2020 11:30 Alphense Boys 2 Alphen 3 12908 Sportpark De Bijlen Alphense Boys - - 10:59
C 17-05-2020 14:00 Alphen 3 Altior 5 12093 Sportpark De Bijlen - - 13:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-09-2019 10:00 DOSR 5 Alphense Boys 2
C 29-09-2019 13:00 Altior 5 Alphen 3
C 29-09-2019 10:15 WVC 4 MMO 3
C 29-09-2019 12:15 Bernardus 4 Kickers'69 2 (zon)
C 29-09-2019 14:00 ROAC 4 Nicolaas Boys 4
C 06-10-2019 10:00 Altior 7 Nicolaas Boys 4
C 06-10-2019 14:00 Alphen 3 Alphense Boys 2
C 06-10-2019 13:15 Nicolaas Boys 4 Altior 7
C 06-10-2019 12:15 Bernardus 4 ROAC 4
C 06-10-2019 12:15 WVC 4 Altior 5
C 06-10-2019 11:00 MMO 3 DOSR 5
C 13-10-2019 10:00 Altior 7 Alphen 3
C 13-10-2019 10:00 DOSR 5 Kickers'69 2 (zon)
C 13-10-2019 10:30 Altior 5 Bernardus 4
C 13-10-2019 11:30 Alphense Boys 2 Nicolaas Boys 4
C 13-10-2019 14:00 ROAC 4 WVC 4
C 20-10-2019 11:30 Nicolaas Boys 4 DOSR 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 22-09-2019 14:00 Alphen 3 WVC 4 12092
B 15-09-2019 11:00 Alphen 3 VEP 7 D. (Dennis) Buma… (+1) 9330 4 - 5
B 08-09-2019 vervallen Alphen 3 ONA 5 9329
B 01-09-2019 10:30 DONK 6 Alphen 3 P.M. (Paul) Schippers 9458 7 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-09-2019 10:00 Altior 7 ROAC 4 13252 0-0
C 22-09-2019 11:00 MMO 3 Bernardus 4 13029 0-0
C 22-09-2019 11:00 Kickers'69 2 (zon) Altior 5 12633 0-0
C 22-09-2019 14:00 Alphen 3 WVC 4 12092 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:00 ONA 5 DONK 6 9183 0-0
B 15-09-2019 11:00 Alphen 3 VEP 7 9330 4-5
B 08-09-2019 12:00 VEP 7 DONK 6 9575 3-1
B 08-09-2019 14:00 Alphen 3 ONA 5 9329 0-0
B 01-09-2019 10:30 DONK 6 Alphen 3 9458 7-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alphense Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alphen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Altior 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Altior 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bernardus 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DOSR 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kickers'69 2 (zon) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MMO 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nicolaas Boys 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ROAC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WVC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VEP 7 2 2 0 0 6 8 5 3 0
2 DONK 6 2 1 0 1 3 8 6 2 0
3 Alphen 3 2 0 0 2 0 7 12 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 08-08-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:30 Veld 4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven