Mannen Zondag reserve (A-cat), 2e klasse B
Senioren - Alphen 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Huseijin Akseki | |||||||
Bas de Gans | |||||||
Mark de Vries | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Cor Snatersen | Begeleider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 10-05-2015 11:00 | Laakkwart. 2 | Erasmus 2 | 35878 | 4-3 | ||
C | 10-05-2015 11:00 | Wateringse Veld GONA 2 | Alphen 2 | 35579 | 2-1 | ||
C | 10-05-2015 11:00 | Boshuizen 2 | TOGB 2 | 35252 | 2-0 | ||
C | 10-05-2015 11:00 | DOSR 2 | VUC 2 | 32579 | 4-3 | ||
C | 10-05-2015 11:00 | FC Lisse 2 | SJZ 2 | 29045 | 3-4 | ||
C | 10-05-2015 11:00 | GDA 2 | SJC 2 | 28920 | 0-3 | ||
C | 03-05-2015 11:00 | VUC 2 | Laakkwart. 2 | 31119 | 0-2 | ||
C | 03-05-2015 11:00 | Erasmus 2 | Boshuizen 2 | 31669 | 3-3 | ||
C | 03-05-2015 11:00 | SJZ 2 | DOSR 2 | Klos, H. | 34097 | 2-3 | |
C | 03-05-2015 11:00 | SJC 2 | Wateringse Veld GONA 2 | 34749 | 3-2 | ||
C | 03-05-2015 11:00 | TOGB 2 | FC Lisse 2 | 36367 | 4-0 | ||
C | 03-05-2015 11:00 | HBS 3 | GDA 2 | 36830 | 2-2 | ||
C | 26-04-2015 11:00 | Alphen 2 | SJC 2 | 28921 | 0-6 | ||
C | 26-04-2015 12:00 | FC Lisse 2 | Laakkwart. 2 | 31120 | 0-4 | ||
C | 26-04-2015 11:00 | Boshuizen 2 | DOSR 2 | 34098 | 2-2 | ||
C | 26-04-2015 11:30 | Erasmus 2 | Wateringse Veld GONA 2 | 34750 | 4-1 | ||
C | 26-04-2015 11:00 | TOGB 2 | GDA 2 | 36831 | 2-1 | ||
C | 26-04-2015 10:00 | VUC 2 | HBS 3 | 36911 | 3-2 | ||
C | 19-04-2015 12:30 | HBS 3 | SJC 2 | 28922 | 1-3 | ||
C | 19-04-2015 11:30 | Laakkwart. 2 | SJZ 2 | 29046 | 1-0 | ||
C | 19-04-2015 12:00 | FC Lisse 2 | Boshuizen 2 | 31670 | 0-5 | ||
C | 19-04-2015 11:00 | Wateringse Veld GONA 2 | TOGB 2 | 35253 | 2-3 | ||
C | 19-04-2015 12:00 | GDA 2 | Alphen 2 | 35580 | 4-1 | ||
C | 19-04-2015 10:30 | DOSR 2 | Erasmus 2 | 35879 | 4-1 | ||
C | 12-04-2015 11:00 | TOGB 2 | Laakkwart. 2 | 31121 | 4-1 | ||
C | 12-04-2015 11:00 | SJZ 2 | Boshuizen 2 | 31671 | 4-0 | ||
C | 12-04-2015 11:00 | Alphen 2 | DOSR 2 | 34099 | 2-0 | ||
C | 12-04-2015 12:30 | HBS 3 | Wateringse Veld GONA 2 | 34751 | 2-3 | ||
C | 12-04-2015 10:00 | VUC 2 | FC Lisse 2 | 36368 | 3-6 | ||
C | 12-04-2015 11:30 | Erasmus 2 | GDA 2 | 36832 | 0-2 | ||
C | 29-03-2015 10:30 | DOSR 2 | HBS 3 | 36912 | 2-2 | ||
C | 29-03-2015 11:30 | Laakkwart. 2 | Alphen 2 | 35581 | 3-0 | ||
C | 29-03-2015 12:00 | GDA 2 | Wateringse Veld GONA 2 | 34752 | 3-0 | ||
C | 29-03-2015 11:00 | Boshuizen 2 | VUC 2 | 32581 | 1-5 | ||
C | 29-03-2015 11:00 | TOGB 2 | SJZ 2 | 29047 | 1-1 | ||
C | 29-03-2015 12:00 | FC Lisse 2 | SJC 2 | 28923 | 0-4 | ||
C | 22-03-2015 11:00 | Alphen 2 | FC Lisse 2 | 36369 | 4-1 | ||
C | 22-03-2015 10:00 | VUC 2 | TOGB 2 | 35254 | 4-0 | ||
C | 22-03-2015 11:00 | Wateringse Veld GONA 2 | DOSR 2 | 34100 | 0-4 | ||
C | 22-03-2015 12:30 | HBS 3 | Boshuizen 2 | 31672 | 0-5 | ||
C | 22-03-2015 11:00 | SJC 2 | Laakkwart. 2 | 31122 | 3-1 | ||
C | 22-03-2015 11:30 | Erasmus 2 | SJZ 2 | 29048 | 1-6 | ||
C | 15-03-2015 12:30 | HBS 3 | SJZ 2 | 29050 | 2-0 | ||
C | 15-03-2015 11:00 | Boshuizen 2 | FC Lisse 2 | 188837 | 2-2 | ||
C | 08-03-2015 10:30 | DOSR 2 | SJC 2 | 28924 | 0-3 | ||
C | 08-03-2015 11:00 | SJZ 2 | VUC 2 | 32582 | 5-1 | ||
C | 08-03-2015 11:00 | Boshuizen 2 | Alphen 2 | 35582 | 1-1 | ||
C | 08-03-2015 11:00 | TOGB 2 | Erasmus 2 | 35881 | 5-1 | ||
C | 08-03-2015 12:00 | FC Lisse 2 | GDA 2 | 36833 | 1-0 | ||
C | 08-03-2015 11:30 | Laakkwart. 2 | HBS 3 | 36913 | 1-2 | ||
C | 01-03-2015 11:00 | SJC 2 | SJZ 2 | 29049 | 1-2 | ||
C | 01-03-2015 11:00 | Wateringse Veld GONA 2 | Boshuizen 2 | 31673 | 3-4 | ||
C | 01-03-2015 11:30 | Erasmus 2 | VUC 2 | 32583 | 6-2 | ||
C | 01-03-2015 11:00 | Alphen 2 | TOGB 2 | 35255 | 1-2 | ||
C | 01-03-2015 12:00 | GDA 2 | Laakkwart. 2 | 31123 | 4-1 | ||
C | 01-03-2015 12:30 | HBS 3 | FC Lisse 2 | 36370 | 3-2 | ||
C | 22-02-2015 11:00 | TOGB 2 | HBS 3 | 36914 | 3-2 | ||
C | 22-02-2015 10:30 | DOSR 2 | GDA 2 | 36834 | 4-6 | ||
C | 22-02-2015 12:00 | FC Lisse 2 | Erasmus 2 | 35882 | 1-3 | ||
C | 22-02-2015 10:00 | VUC 2 | Alphen 2 | 35583 | 3-5 | ||
C | 22-02-2015 11:00 | SJZ 2 | Wateringse Veld GONA 2 | 34754 | 3-0 | ||
C | 22-02-2015 11:00 | Boshuizen 2 | SJC 2 | 28925 | 0-6 | ||
C | 15-02-2015 11:30 | Erasmus 2 | HBS 3 | 36915 | 2-1 | ||
C | 08-02-2015 11:00 | Alphen 2 | Erasmus 2 | 35883 | 0-1 | ||
C | 08-02-2015 10:30 | DOSR 2 | Laakkwart. 2 | 31124 | 2-0 | ||
C | 08-02-2015 12:00 | GDA 2 | VUC 2 | 32584 | 6-2 | ||
C | 08-02-2015 11:00 | SJC 2 | TOGB 2 | 35256 | 1-1 | ||
C | 08-02-2015 11:00 | Wateringse Veld GONA 2 | FC Lisse 2 | 36371 | 3-2 | ||
C | 01-02-2015 11:00 | SJZ 2 | Alphen 2 | 35584 | 3-2 | ||
C | 01-02-2015 10:00 | VUC 2 | SJC 2 | 28926 | 0-0 | ||
C | 01-02-2015 12:00 | FC Lisse 2 | DOSR 2 | 34102 | 6-0 | ||
C | 01-02-2015 11:00 | Boshuizen 2 | GDA 2 | 36835 | 0-5 | ||
C | 01-02-2015 11:30 | Laakkwart. 2 | Wateringse Veld GONA 2 | 34755 | 3-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
N | 11-06-2015 20:00 | RKDEO 2 | Alphen 2 | 192495 | 5-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AGE 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Alphen 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ASW 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Haastrecht 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Oliveo 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | TOGB 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | UNIO 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | VEP 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | VOC 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Woerden 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | XerxesDZB 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zoetermeer 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |