0270 Onder 11 competitie (3e fase)
Pupillen - Alphen JO11-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Badr Haouli | |||||||
Jort Kooren | |||||||
Damin Strik | |||||||
Katalila Tembo | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jurgen Kooren | Begeleider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2020 09:00 | S.V. Kickers'69 JO11-2 | Woubrugge JO11-3 | 129312 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:45 | Alphen JO11-4 | ARC JO11-5 | 129282 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | Bernardus JO11-3 | Voorschoten'97 JO11-8M | 129119 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | DOSR JO11-3 | SJZ JO11-1 | 129120 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | SJC JO11-5 | ASC JO11-6 | 129118 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | ROAC JO11-1 | MMO JO11-1G | 129117 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | RCL JO11-6G | Alphense Boys JO11-4 | 129121 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | Voorschoten'97 JO11-8M | ROAC JO11-1 | 129116 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | ASC JO11-6 | RCL JO11-6G | 129113 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | MMO JO11-1G | S.V. Kickers'69 JO11-2 | 129311 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | ARC JO11-5 | SJC JO11-5 | 129114 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Woubrugge JO11-3 | DOSR JO11-3 | 129115 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | SJZ JO11-1 | Alphen JO11-4 | 129281 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Alphense Boys JO11-4 | Voorschoten'97 JO11-8M | 129110 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Bernardus JO11-3 | MMO JO11-1G | 129111 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | ARC JO11-5 | SJZ JO11-1 | 129108 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | ROAC JO11-1 | SJC JO11-5 | 129109 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | ASC JO11-6 | S.V. Kickers'69 JO11-2 | 129310 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:45 | Alphen JO11-4 | DOSR JO11-3 | 129280 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | RCL JO11-6G | Woubrugge JO11-3 | 129107 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 12:30 | ROAC JO11-1 | ARC JO11-5 | 129096 | 0-0 | ||
C | 08-04-2020 18:30 | ARC JO11-5 | Bernardus JO11-3 | 129129 | 0-0 | ||
C | 08-04-2020 18:15 | SJZ JO11-1 | Alphense Boys JO11-4 | 129082 | 0-0 | ||
C | 08-04-2020 18:30 | ASC JO11-6 | ROAC JO11-1 | 129083 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | Voorschoten'97 JO11-8M | ASC JO11-6 | 129103 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | ROAC JO11-1 | Bernardus JO11-3 | 129102 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | MMO JO11-1G | Alphense Boys JO11-4 | 129106 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | S.V. Kickers'69 JO11-2 | SJZ JO11-1 | 129309 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | SJC JO11-5 | Alphen JO11-4 | 129279 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | Woubrugge JO11-3 | ARC JO11-5 | 129104 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | DOSR JO11-3 | RCL JO11-6G | 129105 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Alphense Boys JO11-4 | Bernardus JO11-3 | 129112 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | SJZ JO11-1 | RCL JO11-6G | 105390 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | SJC JO11-5 | Woubrugge JO11-3 | 129128 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | ROAC JO11-1 | S.V. Kickers'69 JO11-2 | 129314 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | Alphen JO11-4 | MMO JO11-1G | 129284 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | DOSR JO11-3 | ASC JO11-6 | 129132 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | ASC JO11-6 | MMO JO11-1G | 129101 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | Bernardus JO11-3 | SJC JO11-5 | 104638 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:45 | Alphen JO11-4 | Woubrugge JO11-3 | 129278 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | ARC JO11-5 | DOSR JO11-3 | 103347 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | SJZ JO11-1 | Voorschoten'97 JO11-8M | 129099 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:00 | RCL JO11-6G | S.V. Kickers'69 JO11-2 | 129308 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | Alphense Boys JO11-4 | ROAC JO11-1 | 129100 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | DOSR JO11-3 | Alphense Boys JO11-4 | 129098 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | SJC JO11-5 | SJZ JO11-1 | 129097 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | S.V. Kickers'69 JO11-2 | Voorschoten'97 JO11-8M | 129307 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | MMO JO11-1G | Woubrugge JO11-3 | 129094 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Bernardus JO11-3 | ASC JO11-6 | 129095 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | Alphen JO11-4 | RCL JO11-6G | 129277 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | SJZ JO11-1 | ROAC JO11-1 | 129089 | 0-6 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Voorschoten'97 JO11-8M | MMO JO11-1G | 129091 | 1-10 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | DOSR JO11-3 | SJC JO11-5 | 129092 | 3-4 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Alphense Boys JO11-4 | Alphen JO11-4 | 129276 | 5-1 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | Woubrugge JO11-3 | ASC JO11-6 | 129093 | 9-1 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | RCL JO11-6G | Bernardus JO11-3 | 129090 | 1-4 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | ARC JO11-5 | S.V. Kickers'69 JO11-2 | 129306 | 4-3 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | MMO JO11-1G | SJZ JO11-1 | 104512 | 4-6 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | Voorschoten'97 JO11-8M | DOSR JO11-3 | 129080 | 1-11 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | SJC JO11-5 | Voorschoten'97 JO11-8M | 103237 | 6-2 | ||
C | 01-02-2020 08:45 | TAVV JO11-2 | Nicolaas Boys JO11-2 | 105582 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Nieuwkoop JO11-2 | Bernardus JO11-2 | 104979 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Alphense Boys JO11-3 | ARC JO11-4 | 102154 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | Zevenhoven JO11-1 | Alphia JO11-2 | 105572 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | Zwammerdam JO11-1G | Woubrugge JO11-2 | 106426 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | Alphen JO11-4 | NSV '46 JO11-2 | 102629 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | ASC JO11-6 | Alphen JO11-4 | 129275 | 7-1 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | ROAC JO11-1 | DOSR JO11-3 | 102608 | 5-2 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | S.V. Kickers'69 JO11-2 | Bernardus JO11-3 | 129305 | 4-1 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | Woubrugge JO11-3 | SJZ JO11-1 | 104038 | 1-6 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | SJC JO11-5 | Alphense Boys JO11-4 | 129086 | 2-4 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | MMO JO11-1G | RCL JO11-6G | 129087 | 8-1 | ||
C | 01-02-2020 09:45 | Voorschoten'97 JO11-8M | ARC JO11-5 | 129088 | 3-8 | ||
C | 25-01-2020 09:00 | Nicolaas Boys JO11-2 | Bernardus JO11-2 | 104813 | 0-0 | ||
C | 25-01-2020 09:30 | Zevenhoven JO11-1 | ARC JO11-4 | 105570 | 0-0 | ||
C | 25-01-2020 09:00 | Nieuwkoop JO11-2 | NSV '46 JO11-2 | 104977 | 0-0 | ||
C | 25-01-2020 10:00 | ASC JO11-6 | ARC JO11-5 | 102475 | 4-8 | ||
C | 25-01-2020 09:00 | TAVV JO11-2 | Alphia JO11-2 | 105584 | 0-0 | ||
C | 25-01-2020 08:30 | Alphen JO11-4 | Woubrugge JO11-2 | 102630 | 0-0 | ||
C | 25-01-2020 09:00 | Alphense Boys JO11-3 | Zwammerdam JO11-1G | 102158 | 0-0 | ||
C | 25-01-2020 10:00 | Woubrugge JO11-3 | Alphense Boys JO11-4 | 104033 | 7-2 | ||
C | 25-01-2020 12:15 | ROAC JO11-1 | RCL JO11-6G | 129085 | 10-3 | ||
C | 25-01-2020 09:00 | S.V. Kickers'69 JO11-2 | DOSR JO11-3 | 129304 | 0-8 | ||
C | 25-01-2020 09:00 | Bernardus JO11-3 | Alphen JO11-4 | 129274 | 0-1 | ||
C | 18-01-2020 09:00 | Woubrugge JO11-3 | Bernardus JO11-3 | 129081 | 1-3 | ||
C | 18-01-2020 09:30 | Zevenhoven JO11-1 | Bernardus JO11-2 | 105571 | 0-0 | ||
C | 18-01-2020 10:00 | Zwammerdam JO11-1G | Alphia JO11-2 | 106430 | 0-0 | ||
C | 18-01-2020 10:30 | Woubrugge JO11-2 | Nicolaas Boys JO11-2 | 104029 | 0-0 | ||
C | 18-01-2020 08:30 | Alphen JO11-4 | Nieuwkoop JO11-2 | 102632 | 0-0 | ||
C | 18-01-2020 08:30 | ARC JO11-5 | RCL JO11-6G | 129084 | 6-3 | ||
C | 18-01-2020 09:00 | Alphense Boys JO11-3 | TAVV JO11-2 | 102157 | 0-0 | ||
C | 18-01-2020 09:00 | MMO JO11-1G | SJC JO11-5 | 129079 | 3-7 | ||
C | 18-01-2020 09:00 | S.V. Kickers'69 JO11-2 | Alphen JO11-4 | 129303 | 2-2 | ||
C | 18-01-2020 10:00 | ARC JO11-4 | NSV '46 JO11-2 | 103340 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 11:00 | Alphia JO11-4 | Zwammerdam JO11-1G | 85203 | 2-5 | ||
C | 30-11-2019 12:45 | ARC JO11-7 | Alphen JO11-4 | 83648 | 4-3 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Zwammerdam JO11-1G | Alphense Boys JO11-4 | 84954 | 3-2 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Alphia JO11-4 | Woubrugge JO11-3 | 84506 | 3-4 | ||
C | 23-11-2019 10:45 | Alphen JO11-4 | Alphia JO11-4 | 84051 | 5-2 | ||
C | 23-11-2019 09:30 | Woubrugge JO11-3 | Zwammerdam JO11-1G | 83426 | 2-5 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Alphense Boys JO11-4 | ARC JO11-7 | 84616 | 2-4 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Alphia JO11-4 | ARC JO11-7 | 83415 | 1-3 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Zwammerdam JO11-1G | Alphen JO11-4 | 84169 | 7-2 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Alphense Boys JO11-4 | Woubrugge JO11-3 | 83608 | 2-3 | ||
C | 09-11-2019 12:45 | ARC JO11-7 | Woubrugge JO11-3 | 85277 | 6-4 | ||
C | 09-11-2019 10:45 | Alphen JO11-4 | Alphense Boys JO11-4 | 84597 | 1-4 | ||
C | 02-11-2019 10:45 | Woubrugge JO11-3 | Alphen JO11-4 | 85042 | 2-2 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Zwammerdam JO11-1G | ARC JO11-7 | 84332 | 4-5 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Alphense Boys JO11-4 | Alphia JO11-4 | 84831 | 5-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 12-11-2019 18:00 | Alphia JO11-4 | ARC JO11-6 | 68269 | 0-6 | ||
B | 12-10-2019 10:30 | Altior JO11-2 | Nieuwkoop JO11-2 | 66904 | 3-1 | ||
B | 12-10-2019 09:00 | Nicolaas Boys JO11-2 | Alphen JO11-4 | 67280 | 4-0 | ||
B | 12-10-2019 08:30 | TAVV JO11-2 | Zevenhoven JO11-1 | 67802 | 10-1 | ||
B | 05-10-2019 13:30 | ARC JO11-6 | TAVV JO11-2 | 66352 | 8-2 | ||
B | 05-10-2019 09:00 | Nieuwkoop JO11-2 | Nicolaas Boys JO11-2 | 67387 | 0-0 | ||
B | 05-10-2019 09:30 | Zevenhoven JO11-1 | Altior JO11-2 | 67794 | 0-2 | ||
B | 05-10-2019 10:45 | Alphen JO11-4 | Alphia JO11-4 | 65858 | 3-6 | ||
B | 28-09-2019 12:15 | ARC JO11-6 | Alphen JO11-4 | 66349 | 9-3 | ||
B | 28-09-2019 10:30 | Altior JO11-2 | TAVV JO11-2 | 66905 | 1-6 | ||
B | 28-09-2019 10:00 | Alphia JO11-4 | Nieuwkoop JO11-2 | 68271 | 0-6 | ||
B | 28-09-2019 09:00 | Nicolaas Boys JO11-2 | Zevenhoven JO11-1 | 67281 | 3-4 | ||
B | 21-09-2019 10:30 | Altior JO11-2 | Nicolaas Boys JO11-2 | 66903 | 1-3 | ||
B | 21-09-2019 09:30 | Zevenhoven JO11-1 | Alphia JO11-4 | 67795 | 7-5 | ||
B | 21-09-2019 08:45 | Nieuwkoop JO11-2 | ARC JO11-6 | 67386 | 2-3 | ||
B | 21-09-2019 08:45 | TAVV JO11-2 | Alphen JO11-4 | 67800 | 6-1 | ||
B | 16-09-2019 18:30 | Nicolaas Boys JO11-2 | Alphia JO11-4 | 67283 | 6-5 | ||
B | 14-09-2019 10:30 | Alphen JO11-4 | Nieuwkoop JO11-2 | 65857 | 0-6 | ||
B | 14-09-2019 10:00 | ARC JO11-6 | Zevenhoven JO11-1 | 66351 | 5-0 | ||
B | 14-09-2019 10:00 | Alphia JO11-4 | Altior JO11-2 | 68270 | 6-2 | ||
B | 14-09-2019 09:00 | Nicolaas Boys JO11-2 | TAVV JO11-2 | 67282 | 4-11 | ||
B | 09-09-2019 19:00 | Alphia JO11-4 | TAVV JO11-2 | 68272 | 1-6 | ||
B | 07-09-2019 10:00 | TAVV JO11-2 | Nieuwkoop JO11-2 | 67801 | 10-5 | ||
B | 07-09-2019 10:30 | Altior JO11-2 | ARC JO11-6 | 66902 | 1-6 | ||
B | 07-09-2019 11:30 | Zevenhoven JO11-1 | Alphen JO11-4 | 67793 | 11-3 | ||
B | 31-08-2019 10:15 | ARC JO11-6 | Nicolaas Boys JO11-2 | 66350 | 7-2 | ||
B | 31-08-2019 09:30 | Alphen JO11-4 | Altior JO11-2 | 65856 | 2-6 | ||
B | 31-08-2019 08:30 | Nieuwkoop JO11-2 | Zevenhoven JO11-1 | 67388 | 13-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARC JO11-5 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 26 | 13 | 13 | 0 |
2 | ROAC JO11-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 21 | 5 | 16 | 0 |
3 | SJC JO11-5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 19 | 12 | 7 | 0 |
4 | SJZ JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 12 | 11 | 1 | 0 |
5 | Alphense Boys JO11-4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 10 | 1 | 0 |
6 | DOSR JO11-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 24 | 10 | 14 | 0 |
7 | MMO JO11-1G | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 25 | 15 | 10 | 0 |
8 | Woubrugge JO11-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 18 | 12 | 6 | 0 |
9 | Bernardus JO11-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | 7 | 1 | 0 |
10 | S.V. Kickers'69 JO11-2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 0 |
11 | Alphen JO11-4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 14 | -9 | 0 |
12 | ASC JO11-6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 12 | 18 | -6 | 0 |
13 | RCL JO11-6G | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 28 | -20 | 0 |
14 | Voorschoten'97 JO11-8M | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 35 | -28 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARC JO11-7 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 22 | 14 | 8 | 0 |
2 | Zwammerdam JO11-1G | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 24 | 13 | 11 | 0 |
3 | Woubrugge JO11-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 15 | 18 | -3 | 0 |
4 | Alphense Boys JO11-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 15 | 13 | 2 | 0 |
5 | Alphen JO11-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 13 | 19 | -6 | 0 |
6 | Alphia JO11-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 10 | 22 | -12 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARC JO11-6 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 44 | 10 | 34 | 0 |
2 | TAVV JO11-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 51 | 21 | 30 | 0 |
3 | Nieuwkoop JO11-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 33 | 21 | 12 | 0 |
4 | Nicolaas Boys JO11-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 22 | 28 | -6 | 0 |
5 | Altior JO11-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 16 | 24 | -8 | 0 |
6 | Zevenhoven JO11-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 28 | 41 | -13 | 0 |
7 | Alphia JO11-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 23 | 36 | -13 | 0 |
8 | Alphen JO11-4 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 12 | 48 | -36 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 20:00 | Veld 2 | 8 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
maandag | 18:15 - 19:15 | Veld 3D (Kunstgras) | 6 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:15 | Veld 1D | 6 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|