0214 Mannen Zaterdag reserve
Senioren - Alphen 2 (Zaterdag)
Teamleden
Spelers | |||||||
Christian van Baarle | Keeper | ||||||
Gryvo Biya | |||||||
Tristan Oudshoorn | |||||||
Robert Paling | |||||||
Jordy van Randeraat | |||||||
Sam Singerling | |||||||
Kjell Verkade |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-12-2020 15:45 | SJZ 2 | Koudekerk 4 | 51498 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 15:15 | Alphense Boys 2 | Alphen 2 | 53632 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 15:00 | FC Lisse 3 | Bernardus 2 | 49151 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 14:30 | TAVV 4 | BSC '68 3 | 52443 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 13:45 | RCL 4 | ARC 8 | 48924 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 12:00 | Roodenburg 3 | Hazerswoudse Boys 2 | 51979 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 12:00 | Roodenburg 3 | Alphense Boys 2 | 51986 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 12:15 | Bernardus 2 | Hazerswoudse Boys 2 | 53634 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 14:30 | Alphen 2 | RCL 4 | 56454 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 14:30 | BSC '68 3 | Koudekerk 4 | 50826 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 16:15 | ARC 8 | FC Lisse 3 | 48471 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 15:00 | SJZ 2 | TAVV 4 | 51500 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 12:00 | Hazerswoudse Boys 2 | ARC 8 | 48847 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 12:00 | Koudekerk 4 | Alphen 2 | 51342 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 13:45 | RCL 4 | Roodenburg 3 | 48930 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 14:30 | TAVV 4 | Bernardus 2 | 52448 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 15:00 | FC Lisse 3 | BSC '68 3 | 49145 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 15:15 | Alphense Boys 2 | SJZ 2 | 53628 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 12:00 | Hazerswoudse Boys 2 | Koudekerk 4 | 48851 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 12:00 | Roodenburg 3 | FC Lisse 3 | 51981 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 12:15 | Bernardus 2 | Koudekerk 4 | 53638 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 14:15 | ARC 8 | Alphense Boys 2 | 48477 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 14:30 | Alphen 2 | BSC '68 3 | 56456 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 14:30 | TAVV 4 | Hazerswoudse Boys 2 | 52440 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 15:00 | SJZ 2 | RCL 4 | 51495 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 15:15 | Alphense Boys 2 | Bernardus 2 | 53631 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 15:00 | FC Lisse 3 | Alphen 2 | 49152 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 14:30 | BSC '68 3 | Roodenburg 3 | 50828 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 13:45 | RCL 4 | TAVV 4 | 48931 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 12:00 | Koudekerk 4 | ARC 8 | 51332 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 12:00 | Hazerswoudse Boys 2 | SJZ 2 | 48852 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 14:30 | BSC '68 3 | Alphense Boys 2 | 50830 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 11:30 | SJZ 2 | FC Lisse 3 | 51496 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 14:30 | Alphen 2 | Hazerswoudse Boys 2 | 56453 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 14:15 | ARC 8 | TAVV 4 | 48476 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 12:15 | Bernardus 2 | RCL 4 | 53635 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 12:00 | Roodenburg 3 | Koudekerk 4 | 51983 | 0-0 | ||
C | 17-10-2020 15:15 | Alphense Boys 2 | Hazerswoudse Boys 2 | 53623 | 0-0 | ||
C | 10-10-2020 12:00 | Hazerswoudse Boys 2 | FC Lisse 3 | 48849 | 0-0 | ||
C | 10-10-2020 12:00 | Koudekerk 4 | Alphense Boys 2 | 51340 | 0-0 | ||
C | 10-10-2020 12:15 | Bernardus 2 | Alphen 2 | 53643 | 4-4 | ||
C | 10-10-2020 13:45 | RCL 4 | BSC '68 3 | 48927 | 3-6 | ||
C | 10-10-2020 14:15 | ARC 8 | SJZ 2 | 48474 | 3-2 | ||
C | 10-10-2020 14:30 | TAVV 4 | Roodenburg 3 | 52446 | 2-2 | ||
C | 03-10-2020 12:00 | Roodenburg 3 | ARC 8 | 51978 | 5-1 | ||
C | 03-10-2020 15:15 | FC Lisse 3 | Koudekerk 4 | 49146 | 3-3 | ||
C | 03-10-2020 14:30 | Alphen 2 | TAVV 4 | 56460 | 1-2 | ||
C | 03-10-2020 14:00 | SJZ 2 | Bernardus 2 | 51502 | 6-0 | ||
C | 03-10-2020 15:00 | BSC '68 3 | Hazerswoudse Boys 2 | 50823 | 6-1 | ||
C | 03-10-2020 15:15 | Alphense Boys 2 | RCL 4 | 53624 | 1-2 | ||
C | 26-09-2020 13:45 | RCL 4 | FC Lisse 3 | 48926 | 0-0 | ||
C | 26-09-2020 12:15 | Bernardus 2 | Roodenburg 3 | 53640 | 4-2 | ||
C | 26-09-2020 14:15 | ARC 8 | BSC '68 3 | 48472 | 5-0 | ||
C | 26-09-2020 14:30 | TAVV 4 | Alphense Boys 2 | 52447 | 1-1 | ||
C | 26-09-2020 16:00 | SJZ 2 | Alphen 2 | 51503 | 10-1 | ||
C | 19-09-2020 15:00 | FC Lisse 3 | TAVV 4 | 49149 | 5-1 | ||
C | 19-09-2020 15:00 | BSC '68 3 | Bernardus 2 | 50831 | 3-0 | ||
C | 19-09-2020 14:30 | Alphen 2 | ARC 8 | 56452 | 0-9 | ||
C | 19-09-2020 12:00 | Koudekerk 4 | RCL 4 | 51334 | 0-5 | ||
C | 19-09-2020 12:00 | Roodenburg 3 | SJZ 2 | 51984 | 2-5 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 12-09-2020 14:15 | ARC 6 | Alphen 2 | 12584 | 5-1 | ||
B | 12-09-2020 14:30 | TAVV 3 | Nieuwkoop 3 | 12582 | 1-2 | ||
B | 10-09-2020 20:00 | Alphen 2 | TAVV 3 | 12579 | 4-4 | ||
B | 05-09-2020 14:20 | Nieuwkoop 3 | Alphen 2 | 12580 | 3-3 | ||
B | 05-09-2020 14:30 | TAVV 3 | ARC 6 | 12581 | 0-6 | ||
B | 29-08-2020 14:15 | ARC 6 | Nieuwkoop 3 | 12583 | 4-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJZ 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 23 | 6 | 17 | 0 |
2 | ARC 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 18 | 7 | 11 | 0 |
3 | BSC '68 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 15 | 9 | 6 | 0 |
4 | RCL 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 7 | 3 | 0 |
5 | TAVV 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 6 | 9 | -3 | 0 |
6 | FC Lisse 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 8 | 4 | 4 | 0 |
7 | Roodenburg 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 11 | 12 | -1 | 0 |
8 | Bernardus 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 0 |
9 | Alphense Boys 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
10 | Koudekerk 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 8 | -5 | 0 |
11 | Alphen 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | 25 | -19 | 0 |
12 | Hazerswoudse Boys 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARC 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 | 1 | 14 | 0 |
2 | Nieuwkoop 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 8 | -3 | 0 |
3 | Alphen 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 8 | 12 | -4 | 0 |
4 | TAVV 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | 12 | -7 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:30 - 21:30 | Veld 4B | 8 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|