Inloggen
|
Wachtwoord vergeten
Menu
Home
De Club
De Club
Historie
Bestuur / Organisatie
Huishoudelijk reglement, statuten en privacyverklaring
Gedragscode 5.0
Preventie- en integriteitsbeleid AVV Alphen
Beleid
Clubinfo
Routebeschrijving
Plattegrond AVV Alphen
Lidmaatschap
Inschrijfformulier
Uitschrijven
Contributie
Ereleden en Leden van Verdiensten
Nieuws
Teams
Programma
Programma
Uitslagen
Senioren
Junioren
Pupillen
Pupil van de week
Standen
Wedstrijden
Senioren
Junioren
Pupillen
Vrijwilligers
Vrijwilligers
Verenigen
Vrijwilligersvacatures
Aanmelden vrijwilliger
Activiteiten
Contact
Contact
Contactformulier
Contactgegevens
Routebeschrijving
Wedstrijden
Op deze pagina vindt u het speelschema van alle teams
Toon komende 7 dagen
of selecteer een
datum:
Alle wedstrijden
Competitie
Datum
Thuis
Uit
Functionaris
Wedstrijd nr.
Accommodatie
Veld
Kleedkamer thuis
Kleedkamer uit
C
25-05-2024
08:30
Alphen JO8-1
Sportlust '46 JO8-3
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
139375
Sportpark De Bijlen
Veld 1A
-
-
C
25-05-2024
08:30
Alphia JO8-7
Alphen JO8-2
137762
Sportpark De Bijlen
-
-
C
25-05-2024
08:30
Alphen JO9-1
TAVV JO9-1
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
145022
Sportpark De Bijlen
Veld 1C
-
-
C
25-05-2024
08:30
Be Fair JO9-5
Alphen JO9-2
143367
Sportpark 't Suyt
-
-
C
25-05-2024
08:30
Alphen JO10-1
ESTO JO10-1
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
135664
Sportpark De Bijlen
Veld 1D
-
-
C
25-05-2024
10:30
Bernardus JO10-1JM
Alphen JO10-2
135662
Sportpark Bernardus
-
-
C
25-05-2024
10:00
Be Fair JO11-4
Alphen JO11-1
Afgeschermd
132943
Sportpark 't Suyt
-
-
C
25-05-2024
10:30
Alphen JO11-2
Alphia JO11-3
Blaauw Timo
(Scheidsrechter)
133747
Sportpark De Bijlen
Veld 1C
-
-
C
25-05-2024
10:30
Alphen JO11-3
Nieuwkoop JO11-3JM
Badan Advic
(Scheidsrechter)
132643
Sportpark De Bijlen
Veld 1B
-
-
C
25-05-2024
12:15
Alphen JO13-1
VEP JO13-1
Blaauw Timo
(Scheidsrechter)
119912
Sportpark De Bijlen
Veld 1
-
-
C
25-05-2024
08:30
Floreant JO13-2
Alphen JO13-2
107628
Sportpark Floreant
-
-
C
25-05-2024
12:15
Alphen JO13-3
BSC '68 JO13-3
Albert Nandlal
(Scheidsrechter)
93106
Sportpark De Bijlen
Veld 3 (Kunstgras)
-
-
C
25-05-2024
10:00
Alphen JO15-1
Alphense Boys JO15-2
Stefan Hut
(Scheidsrechter)
106543
Sportpark De Bijlen
Veld 2
-
-
C
25-05-2024
15:45
FC Oegstgeest JO15-4
Alphen JO15-2
117760
Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
-
-
C
25-05-2024
08:45
Sportlust '46 JO15-3
Alphen JO15-3
105342
Sportpark Cromwijck
-
-
C
25-05-2024
14:00
Alphen JO17-1
Moordrecht JO17-1
Bert Uithol
(Scheidsrechter)
98587
Sportpark De Bijlen
Veld 3 (Kunstgras)
-
-
C
25-05-2024
11:15
Olympia JO19-3
Alphen JO19-1
111830
Sportpark Olympia
-
-
C
25-05-2024
14:30
Sporting Leiden 1
Alphen 1
S. (Shamsoender) Isri
29247
Sportpark Morsch 2
-
-
C
25-05-2024
11:45
NSV'46 2
Alphen 2
51182
Sportpark De Koet
-
-
C
25-05-2024
14:00
Alphen 3
EMM'21 5
Casper Schoevaars
(Scheidsrechter)
42800
Sportpark De Bijlen
Veld 1
-
-
C
25-05-2024
08:30
Alphen MP 1
Haastrecht MP 1
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
Veld 1B
-
-
eerste
vorige
volgende
laatste
Datum
Thuis
Uit
Functionaris
Wedstrijd nr.
Accommodatie
Veld
Kleedkamer thuis
Kleedkamer uit
C
25-05-2024
08:30
Alphen JO8-1
Sportlust '46 JO8-3
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
139375
Sportpark De Bijlen
Veld 1A
-
-
C
25-05-2024
08:30
Alphia JO8-7
Alphen JO8-2
137762
Sportpark De Bijlen
-
-
C
25-05-2024
08:30
Alphen JO9-1
TAVV JO9-1
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
145022
Sportpark De Bijlen
Veld 1C
-
-
C
25-05-2024
08:30
Be Fair JO9-5
Alphen JO9-2
143367
Sportpark 't Suyt
-
-
C
25-05-2024
08:30
Alphen JO10-1
ESTO JO10-1
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
135664
Sportpark De Bijlen
Veld 1D
-
-
C
25-05-2024
10:30
Bernardus JO10-1JM
Alphen JO10-2
135662
Sportpark Bernardus
-
-
C
25-05-2024
10:00
Be Fair JO11-4
Alphen JO11-1
Afgeschermd
132943
Sportpark 't Suyt
-
-
C
25-05-2024
10:30
Alphen JO11-2
Alphia JO11-3
Blaauw Timo
(Scheidsrechter)
133747
Sportpark De Bijlen
Veld 1C
-
-
C
25-05-2024
10:30
Alphen JO11-3
Nieuwkoop JO11-3JM
Badan Advic
(Scheidsrechter)
132643
Sportpark De Bijlen
Veld 1B
-
-
C
25-05-2024
12:15
Alphen JO13-1
VEP JO13-1
Blaauw Timo
(Scheidsrechter)
119912
Sportpark De Bijlen
Veld 1
-
-
C
25-05-2024
08:30
Floreant JO13-2
Alphen JO13-2
107628
Sportpark Floreant
-
-
C
25-05-2024
12:15
Alphen JO13-3
BSC '68 JO13-3
Albert Nandlal
(Scheidsrechter)
93106
Sportpark De Bijlen
Veld 3 (Kunstgras)
-
-
C
25-05-2024
10:00
Alphen JO15-1
Alphense Boys JO15-2
Stefan Hut
(Scheidsrechter)
106543
Sportpark De Bijlen
Veld 2
-
-
C
25-05-2024
15:45
FC Oegstgeest JO15-4
Alphen JO15-2
117760
Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
-
-
C
25-05-2024
08:45
Sportlust '46 JO15-3
Alphen JO15-3
105342
Sportpark Cromwijck
-
-
C
25-05-2024
14:00
Alphen JO17-1
Moordrecht JO17-1
Bert Uithol
(Scheidsrechter)
98587
Sportpark De Bijlen
Veld 3 (Kunstgras)
-
-
C
25-05-2024
11:15
Olympia JO19-3
Alphen JO19-1
111830
Sportpark Olympia
-
-
C
25-05-2024
14:30
Sporting Leiden 1
Alphen 1
S. (Shamsoender) Isri
29247
Sportpark Morsch 2
-
-
C
25-05-2024
11:45
NSV'46 2
Alphen 2
51182
Sportpark De Koet
-
-
C
25-05-2024
14:00
Alphen 3
EMM'21 5
Casper Schoevaars
(Scheidsrechter)
42800
Sportpark De Bijlen
Veld 1
-
-
C
25-05-2024
08:30
Alphen MP 1
Haastrecht MP 1
Trainer/leider
(Scheidsrechter)
Veld 1B
-
-
eerste
vorige
volgende
laatste
Wedstrijden
Terug naar boven