- 07-05
- Cristoffer Kronenburg (Alphen 2)
- Dani Verkade (Alphen JO10-1)
- Wael Makkor (Alphen JO8-1)
In onderstaand overzicht vind je de standen van alle elftallen.
Alphen JO8-1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Altior JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sportlust '46 JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Nicolaas Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Alphia JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Alphense Boys JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RVC '33 JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Alphen JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Meerburg JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sportlust '46 JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ESTO JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kamerik JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Altior JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Alphense Boys JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuwkoop JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ARC JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Woubrugge JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Alphense Boys JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Altior JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Alphen JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Alphia JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Be Fair JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RVC '33 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ARC JO8-5JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Alphia JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Haz. Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ESTO JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Alphen JO8-2
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MMO JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | S.V. Kickers '69 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ARC JO8-5JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Alphen JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Alphia JO8-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | EMM'21 JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARC JO8-5JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Alphen JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RVC '33 MO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RVC '33 MO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SJC JO8-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | VEP JO8-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Stolwijk JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | VEP JO8-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ARC JO8-5JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DSO MO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | FC Zoetermeer MO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphia JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Alphense Boys JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Woubrugge JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Alphen JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ESTO JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Alphen JO9-1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Be Fair JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ARC JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Aarlanderveen JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | TAVV JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Alphen JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Rohda '76 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | TAVV JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Aarlanderveen JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | EMM'21 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Alphia JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ROAC JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BSC '68 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | ARC JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EMM'21 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Alphen JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SJZ JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Alphense Boys JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hazerswoudse Boys JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ROAC JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | ARC JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EMM'21 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Alphen JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Alphia JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Alphense Boys JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ARC JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Alphen JO9-2
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bernardus JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Alphen JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Alphense Boys JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Nicolaas Boys JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ARC JO9-8JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Be Fair JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.V. Kickers '69 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Alphense Boys JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RCL JO9-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Alphen JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Nicolaas Boys JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SJZ JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bernardus JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | EMM'21 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphense Boys JO9-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Be Fair JO9-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hazerswoudse Boys JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BSC '68 JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ARC JO9-7JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Alphen JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Floreant JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Alphia JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MMO JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | TAVV JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ARC JO9-8JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Alphense Boys JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Alphia JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Alphen JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Alphen JO10-1
- 0290 Onder 10 (4e fase)
- 0266 Onder 10 (3e fase)
- 0273 Onder 10 (2e fase)
- 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Altior JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ESTO JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Olympia JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | EMM'21 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ARC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphense Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Nicolaas Boys JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Altior JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ARC JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Alphen JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ROAC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RCL JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | EMM'21 JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ESTO JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ARC JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Alphen JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Be Fair JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Woerden JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Hazerswoudse Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sportlust '46 JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Nieuwkoop JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VEP JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ARC JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Alphen JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Nieuwkoop JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sportlust '46 JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Alphense Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Alphen JO10-2
- 0290 Onder 10 (4e fase)
- 0266 Onder 10 (3e fase)
- 0273 Onder 10 (2e fase)
- 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphia JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Floreant JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Nieuwkoop JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Alphen JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bernardus JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ARC JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphia MO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Alphen JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | EMM'21 JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DSO JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | S.V. Kickers '69 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Alphense Boys JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Floreant JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Nicolaas Boys JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WDS JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | VEP JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Rijnstreek JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | FC Oudewater JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ESTO JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Alphen JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Siveo '60 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Sportlust '46 JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphense Boys JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Alphia JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ARC JO10-10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zwammerdam JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Alphen JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Be Fair JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Alphen JO11-1
- 0289 Onder 11 (4e fase)
- 0270 Onder 11 (3e fase)
- 0269 Onder 11 (2e fase)
- 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen JO11-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 17 | 8 | 9 | 0 |
2 | TAVV JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 14 | 6 | 8 | 0 |
3 | Sportlust '46 JO11-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 13 | 11 | 2 | 0 |
4 | Aarlanderveen JO11-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 9 | 11 | -2 | 0 |
5 | Be Fair JO11-4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 8 | 13 | -5 | 0 |
6 | ARC JO11-4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 19 | -12 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen JO11-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 34 | 16 | 18 | 0 |
2 | Nieuwkoop JO11-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 32 | 11 | 21 | 0 |
3 | ARC JO11-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 19 | 14 | 5 | 0 |
4 | TAVV JO11-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 22 | 16 | 6 | 0 |
5 | Hazerswoudse Boys JO11-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | 19 | -7 | 0 |
6 | Kagia JO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 18 | 28 | -10 | 0 |
7 | S.V. Kickers '69 JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 14 | 47 | -33 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamerik JO11-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 32 | 18 | 14 | 0 |
2 | Hazerswoudse Boys JO11-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 23 | 18 | 5 | 0 |
3 | Cabauw JO11-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 33 | 13 | 20 | 0 |
4 | Alphia JO11-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 27 | 11 | 16 | 0 |
5 | Alphense Boys JO11-3 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 19 | 13 | 6 | 0 |
6 | Nieuwkoop JO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 13 | 29 | -16 | 0 |
7 | Woerden JO11-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 12 | 27 | -15 | 0 |
8 | Alphen JO11-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 38 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen JO11-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 51 | 6 | 45 | 0 |
2 | Meerburg JO11-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 29 | 17 | 12 | 0 |
3 | Hazerswoudse Boys JO11-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 19 | 22 | -3 | 0 |
4 | Bernardus JO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 32 | 21 | 11 | 0 |
5 | Koudekerk JO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 23 | 34 | -11 | 0 |
6 | Alphia JO11-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | 60 | -54 | 0 |
Alphen JO11-2
- 0289 Onder 11 (4e fase)
- 0270 Onder 11 (3e fase)
- 0269 Onder 11 (2e fase)
- 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Woubrugge JO11-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 23 | 2 | 21 | 0 |
2 | Koudekerk JO11-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 19 | 11 | 8 | 0 |
3 | ARC JO11-5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 9 | 1 | 0 |
4 | Alphia JO11-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 15 | -6 | 0 |
5 | Nieuwkoop JO11-2JM | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 13 | -11 | 0 |
6 | Alphen JO11-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 18 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen JO11-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 50 | 8 | 42 | 0 |
2 | Altior JO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 35 | 26 | 9 | 0 |
3 | Woubrugge JO11-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 32 | 16 | 16 | 0 |
4 | Nieuwkoop JO11-4JM | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 18 | 20 | -2 | 0 |
5 | Alphia JO11-2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 21 | 24 | -3 | 0 |
6 | NSV'46 JO11-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 23 | 31 | -8 | 0 |
7 | ARC JO11-6 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 16 | 40 | -24 | 0 |
8 | Legmeervogels JO11-5 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 11 | 41 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARC JO11-5 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 72 | 13 | 59 | 0 |
2 | Nieuwkoop JO11-2JM | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 33 | 3 | 30 | 0 |
3 | Floreant JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 39 | 18 | 21 | 0 |
4 | Alphen JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 36 | 11 | 25 | 0 |
5 | Be Fair JO11-8 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 28 | 27 | 1 | 0 |
6 | Zevenhoven JO11-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 8 | 41 | -33 | 0 |
7 | EMM'21 JO11-4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 9 | 74 | -65 | 0 |
8 | Alphia JO11-4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 43 | -38 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.V. Kickers '69 JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 41 | 14 | 27 | 0 |
2 | Alphia JO11-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 13 | 12 | 1 | 0 |
3 | Alphen JO11-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 19 | 22 | -3 | 0 |
4 | ARC JO11-5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 25 | 22 | 3 | 0 |
5 | EMM'21 JO11-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 21 | 31 | -10 | 0 |
6 | Woubrugge JO11-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 12 | 30 | -18 | 0 |
Alphen JO11-3
- 0289 Onder 11 (4e fase)
- 0270 Onder 11 (3e fase)
- 0269 Onder 11 (2e fase)
- 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EMM'21 JO11-4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 10 | -1 | 0 |
2 | Alphen JO11-3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 13 | 14 | -1 | 0 |
3 | Bernardus JO11-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 9 | 12 | -3 | 0 |
4 | Nieuwkoop JO11-3JM | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 4 | 3 | 0 |
5 | Hazerswoudse Boys JO11-4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 6 | 1 | 0 |
6 | ARC JO11-6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 13 | 12 | 1 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARC MO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 22 | 9 | 13 | 0 |
2 | Alphen JO11-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 27 | 19 | 8 | 0 |
3 | Siveo '60 JO11-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 30 | 18 | 12 | 0 |
4 | SJZ MO11-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 30 | 14 | 16 | 0 |
5 | Floreant MO11-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 13 | 22 | -9 | 0 |
6 | Meerburg JO11-6JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 12 | 35 | -23 | 0 |
7 | Gouda JO11-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | 23 | -17 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Woubrugge JO11-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 46 | 9 | 37 | 0 |
2 | NSV'46 JO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 40 | 17 | 23 | 0 |
3 | FC Oudewater JO11-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 35 | 23 | 12 | 0 |
4 | ARC MO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 17 | 32 | -15 | 0 |
5 | Siveo '60 JO11-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 28 | 41 | -13 | 0 |
6 | Alphen JO11-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 20 | 64 | -44 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Altior JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 37 | 13 | 24 | 0 |
2 | Alphia JO11-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 32 | 19 | 13 | 0 |
3 | Nieuwkoop JO11-3JM | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 24 | 16 | 8 | 0 |
4 | EMM'21 JO11-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 22 | 29 | -7 | 0 |
5 | ARC JO11-7 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 11 | 33 | -22 | 0 |
6 | Alphen JO11-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 17 | 33 | -16 | 0 |
Alphen JO12-1
- 0336 Onder 12 (4e fase)
- 0332 Onder 12 (3e fase)
- 0331 Onder 12 (2e fase)
- 0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EMM'21 JO12-4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 | 4 | 11 | 0 |
2 | Alphense Boys JO12-4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11 | 8 | 3 | 0 |
3 | Alphia JO12-3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11 | 9 | 2 | 0 |
4 | ARC JO12-7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11 | 13 | -2 | 0 |
5 | Alphen JO12-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 23 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ESTO JO12-3 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 30 | 9 | 21 | 0 |
2 | Alphia JO12-3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 33 | 22 | 11 | 0 |
3 | CVC Reeuwijk JO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 23 | 18 | 5 | 0 |
4 | Alphense Boys JO12-4 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 34 | 34 | 0 | 0 |
5 | Alphen JO12-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 17 | 29 | -12 | 0 |
6 | VEP JO12-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 14 | 15 | -1 | 0 |
7 | Be Fair JO12-5 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 15 | 22 | -7 | 0 |
8 | ARC JO12-9 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 14 | 31 | -17 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TAVV MO12-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 28 | 12 | 16 | 0 |
2 | VV Haastrecht JO12-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 45 | 18 | 27 | 0 |
3 | Alphen JO12-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 34 | 14 | 20 | 0 |
4 | ARC JO12-7 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 33 | 13 | 20 | 0 |
5 | CVC Reeuwijk JO12-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 26 | 15 | 11 | 0 |
6 | Be Fair MO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 16 | 23 | -7 | 0 |
7 | Gouda JO12-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 15 | 42 | -27 | 0 |
8 | Nicolaas Boys JO12-2JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | 61 | -60 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VVSB JO12-3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 11 | 6 | 5 | 0 |
2 | ASC JO12-4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 12 | 8 | 4 | 0 |
3 | FC Lisse JO12-6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 9 | 0 | 0 |
4 | Alphen JO12-1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 0 |
5 | SJC, JO12-6JM | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 0 |
6 | Nicolaas Boys JO12-2JM | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 13 | -8 | 0 |
Alphen JO13-1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VEP JO13-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 34 | 17 | 17 | 0 |
2 | Floreant JO13-1JM | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 26 | 20 | 6 | 0 |
3 | Altior JO13-1 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 33 | 21 | 12 | 0 |
4 | CVC Reeuwijk JO13-1 | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 21 | 12 | 9 | 0 |
5 | Alphense Boys JO13-3 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 19 | 9 | 10 | 0 |
6 | Alphen JO13-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 20 | 21 | -1 | 0 |
7 | Alphia JO13-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 24 | 27 | -3 | 0 |
8 | VV Haastrecht JO13-1 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 16 | 25 | -9 | 0 |
9 | Woerden JO13-1 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 13 | 19 | -6 | 0 |
10 | Nieuwkoop JO13-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 13 | 16 | -3 | 0 |
11 | FC Oudewater JO13-1 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 15 | 37 | -22 | 0 |
12 | ARC JO13-2JM | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 16 | 26 | -10 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphense Boys JO13-3 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 21 | 5 | 16 | 0 |
2 | Floreant JO13-1JM | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 21 | 10 | 11 | 0 |
3 | Altior JO13-1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 10 | 4 | 6 | 0 |
4 | DONK JO13-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 16 | 16 | 0 | 0 |
5 | Nieuwkoop JO13-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 14 | 13 | 1 | 0 |
6 | Alphen JO13-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 23 | 27 | -4 | 0 |
7 | Bernardus JO13-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | 27 | -18 | 0 |
8 | ARC JO13-3 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 15 | 27 | -12 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Altior JO13-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 25 | 10 | 15 | 0 |
2 | ARC JO13-2JM | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 33 | 7 | 26 | 0 |
3 | Alphense Boys JO13-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 28 | 12 | 16 | 0 |
4 | Alphen JO13-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 17 | 15 | 2 | 0 |
5 | TAVV JO13-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 11 | 33 | -22 | 0 |
6 | EMM, JO13-2JM | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 9 | 46 | -37 | 0 |
Alphen JO13-2
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen JO13-2 | 9 | 8 | 1 | 0 | 25 | 47 | 17 | 30 | 0 |
2 | Floreant JO13-2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 47 | 14 | 33 | 0 |
3 | Zevenhoven JO13-1 | 9 | 5 | 3 | 1 | 18 | 45 | 16 | 29 | 0 |
4 | Woubrugge JO13-1 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 43 | 20 | 23 | 0 |
5 | Nicolaas Boys JO13-1 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 46 | 23 | 23 | 0 |
6 | RCL JO13-5 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 39 | 29 | 10 | 0 |
7 | ARC JO13-5 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 12 | 28 | -16 | 0 |
8 | Foreholte JO13-2 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 17 | 33 | -16 | 0 |
9 | FC Lisse JO13-3 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 28 | 26 | 2 | 0 |
10 | Altior JO13-2 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 15 | 45 | -30 | 0 |
11 | Alphia JO13-2 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 9 | 48 | -39 | 0 |
12 | Alphense Boys JO13-4 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 9 | 58 | -49 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen JO13-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 32 | 9 | 23 | 0 |
2 | ARC JO13-5 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 22 | 11 | 11 | 0 |
3 | Altior JO13-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 18 | 15 | 3 | 0 |
4 | Zevenhoven JO13-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 12 | 8 | 4 | 0 |
5 | Woubrugge JO13-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 30 | 19 | 11 | 0 |
6 | Alphia JO13-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 17 | 24 | -7 | 0 |
7 | Alphense Boys JO13-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 10 | 32 | -22 | 0 |
8 | RCL JO13-6 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 8 | 31 | -23 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RVC '33 JO13-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 37 | 9 | 28 | 0 |
2 | Alphen JO13-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 27 | 12 | 15 | 0 |
3 | BSC '68 JO13-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 29 | 18 | 11 | 0 |
4 | ARC JO13-5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 20 | 15 | 5 | 0 |
5 | Alphia JO13-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | 25 | -16 | 0 |
6 | Floreant JO13-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 48 | -43 | 0 |
Alphen JO13-3
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hazerswoudse Boys JO13-2 | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 38 | 9 | 29 | 0 |
2 | FC Oudewater JO13-2JM | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 52 | 8 | 44 | 0 |
3 | BSC '68 JO13-3 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 53 | 13 | 40 | 0 |
4 | Sportlust '46 JO13-4JM | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 31 | 23 | 8 | 0 |
5 | Alphen JO13-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 19 | 13 | 6 | 0 |
6 | Nieuwkoop JO13-3JM | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 32 | 35 | -3 | 0 |
7 | CVC Reeuwijk JO13-2 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 34 | 31 | 3 | 0 |
8 | Floreant JO13-3 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 10 | 28 | -18 | 0 |
9 | ARC JO13-6 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 18 | 55 | -37 | 0 |
10 | TAVV JO13-2 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 11 | 37 | -26 | 0 |
11 | Bernardus JO13-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 47 | -46 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASW JO13-2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 48 | 11 | 37 | 0 |
2 | Hazerswoudse Boys JO13-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 16 | 8 | 8 | 0 |
3 | Nieuwkoop JO13-3JM | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 28 | 13 | 15 | 0 |
4 | TAVV JO13-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 14 | 30 | -16 | 0 |
5 | Alphen JO13-3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 24 | 17 | 7 | 0 |
6 | Floreant JO13-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 12 | 22 | -10 | 0 |
7 | ARC JO13-6 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 11 | 32 | -21 | 0 |
8 | Bernardus JO13-2 | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 13 | 33 | -20 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphense Boys JO13-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 36 | 3 | 33 | 0 |
2 | Alphen JO13-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 32 | 10 | 22 | 0 |
3 | Bernardus JO13-2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 12 | 17 | -5 | 0 |
4 | TAVV JO13-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 11 | 11 | 0 | 0 |
5 | ARC JO13-6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | 30 | -23 | 0 |
6 | EMM'21 JO13-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | 33 | -27 | 0 |
Alphen JO15-1
- 0388 Onder 15 (3e fase)
- 0361 Onder 15 (2e fase A-cat)
- 0354 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ESTO JO15-1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 38 | 2 | 36 | 0 |
2 | Alphia JO15-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 35 | 8 | 27 | 0 |
3 | VEP JO15-2 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 18 | 21 | -3 | 0 |
4 | Woubrugge JO15-1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 25 | 16 | 9 | 0 |
5 | NSV'46 JO15-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 15 | 15 | 0 | 0 |
6 | Sportlust '46 JO15-1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 25 | 13 | 12 | 0 |
7 | Sportclub Excelsior JO15-1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 17 | 13 | 4 | 0 |
8 | Alphense Boys JO15-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 15 | 13 | 2 | 0 |
9 | Alphen JO15-1 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 14 | 24 | -10 | 0 |
10 | FC Oudewater JO15-1 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 11 | 45 | -34 | 0 |
11 | Jodan Boys, de JO15-2 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 16 | 34 | -18 | 0 |
12 | Rohda '76 JO15-1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 8 | 33 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EMM'21 JO15-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | 17 | 7 | 10 | 0 |
2 | Schoonhoven JO15-1 | 7 | 4 | 3 | 0 | 15 | 24 | 9 | 15 | 0 |
3 | Olympia JO15-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 21 | 12 | 9 | 0 |
4 | VEP JO15-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 10 | 7 | 3 | 0 |
5 | Bergambacht JO15-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 16 | 10 | 6 | 0 |
6 | BSC '68 JO15-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 15 | 14 | 1 | 0 |
7 | Gouda JO15-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 10 | 29 | -19 | 0 |
8 | Alphen JO15-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 2 | 27 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VEP JO15-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 12 | 2 | 10 | 0 |
2 | BSC '68 JO15-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 20 | 12 | 8 | 0 |
3 | Olympia JO15-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 12 | 10 | 2 | 0 |
4 | Meerburg JO15-1JM | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | 12 | -2 | 0 |
5 | Alphen JO15-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | 15 | -8 | 0 |
6 | EMM'21 JO15-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 4 | 14 | -10 | 0 |
Alphen JO15-2
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valken'68 JO15-1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 47 | 20 | 27 | 0 |
2 | SJC JO15-2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 43 | 18 | 25 | 0 |
3 | EMM'21 JO15-2 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 28 | 20 | 8 | 0 |
4 | Quick Boys JO15-3 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 26 | 30 | -4 | 0 |
5 | Alphen JO15-2 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 19 | 20 | -1 | 0 |
6 | Roodenburg JO15-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 30 | 15 | 15 | 0 |
7 | BSC '68 JO15-2 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 26 | 25 | 1 | 0 |
8 | Foreholte JO15-2JM | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 21 | 22 | -1 | 0 |
9 | Blauw-Zwart JO15-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 15 | 28 | -13 | 0 |
10 | FC Oegstgeest JO15-4 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 26 | 40 | -14 | 0 |
11 | RCL JO15-3 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 13 | 34 | -21 | 0 |
12 | ARC JO15-4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 15 | 37 | -22 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphense Boys JO15-3 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 35 | 11 | 24 | 0 |
2 | Nicolaas Boys JO15-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 20 | 6 | 14 | 0 |
3 | Alphen JO15-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 28 | 12 | 16 | 0 |
4 | Woerden JO15-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 17 | 16 | 1 | 0 |
5 | ST Siveo '60/Sportief JO15-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 17 | 18 | -1 | 0 |
6 | Sportlust '46 JO15-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 18 | 26 | -8 | 0 |
7 | ARC JO15-4 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 12 | 32 | -20 | 0 |
8 | Nieuwkoop JO15-1JM | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5 | 31 | -26 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphense Boys JO15-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 30 | 11 | 19 | 0 |
2 | Woerden JO15-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 17 | 10 | 7 | 0 |
3 | Nicolaas Boys JO15-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 18 | 9 | 9 | 0 |
4 | Alphen JO15-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 13 | 21 | -8 | 0 |
5 | ARC JO15-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 13 | 25 | -12 | 0 |
6 | Nieuwkoop JO15-1JM | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 8 | 23 | -15 | 0 |
Alphen JO15-3
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphen JO15-3 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 47 | 20 | 27 | 0 |
2 | RVC '33 JO15-2 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 27 | 21 | 6 | 0 |
3 | Jodan Boys, de JO15-4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 33 | 34 | -1 | 0 |
4 | Sportlust '46 JO15-3 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 39 | 18 | 21 | 0 |
5 | Gouda JO15-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 33 | 15 | 18 | 0 |
6 | FC Oudewater JO15-2 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 24 | 16 | 8 | 0 |
7 | Bergambacht JO15-3 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 24 | 28 | -4 | 0 |
8 | VEP JO15-3 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 18 | 28 | -10 | 0 |
9 | Jodan Boys, de JO15-5 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 35 | 54 | -19 | 0 |
10 | ASW JO15-2 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 20 | 34 | -14 | 0 |
11 | Nieuwkoop JO15-2 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 15 | 27 | -12 | 0 |
12 | VV Haastrecht JO15-2 | 9 | 0 | 3 | 6 | 3 | 12 | 32 | -20 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARC JO15-5 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 26 | 5 | 21 | 0 |
2 | Alphen JO15-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 26 | 9 | 17 | 0 |
3 | Woubrugge JO15-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 16 | 4 | 12 | 0 |
4 | ASW JO15-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 16 | 15 | 1 | 0 |
5 | Nieuwkoop JO15-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 16 | 22 | -6 | 0 |
6 | Alphia JO15-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 20 | 36 | -16 | 0 |
7 | RVC '33 JO15-2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 13 | 18 | -5 | 0 |
8 | BSC '68 JO15-4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | 34 | -24 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Woubrugge JO15-2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 16 | 12 | 4 | 0 |
2 | ARC JO15-5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 12 | 8 | 4 | 0 |
3 | S.V. Kickers '69 JO15-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 15 | 10 | 5 | 0 |
4 | Alphia JO15-2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | 10 | -3 | 0 |
5 | Alphen JO15-3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | 17 | -10 | 0 |
Alphen JO17-1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moordrecht JO17-1 | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | 32 | 13 | 19 | 0 |
2 | Alphen JO17-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 23 | 12 | 11 | 0 |
3 | ASW JO17-2 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 25 | 21 | 4 | 0 |
4 | RVC '33 JO17-2 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 31 | 23 | 8 | 0 |
5 | Kamerik JO17-1 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 17 | 17 | 0 | 0 |
6 | VEP JO17-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 25 | 23 | 2 | 0 |
7 | FC Zoetermeer JO17-2 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 17 | 20 | -3 | 0 |
8 | Jodan Boys, de JO17-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 15 | 21 | -6 | 0 |
9 | Alphense Boys JO17-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 16 | 27 | -11 | 0 |
10 | DSO JO17-3 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 19 | 29 | -10 | 0 |
11 | Hazerswoudse Boys JO17-1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 10 | 24 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TAVV JO17-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 19 | 4 | 15 | 0 |
2 | RVC '33 JO17-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 30 | 7 | 23 | 0 |
3 | Alphen JO17-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 25 | 11 | 14 | 0 |
4 | Kamerik JO17-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 21 | 13 | 8 | 0 |
5 | Olympia JO17-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 18 | 18 | 0 | 0 |
6 | FC Oudewater JO17-3 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 9 | 15 | -6 | 0 |
7 | Cabauw JO17-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 15 | 30 | -15 | 0 |
8 | Sportlust '46 JO17-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 8 | 47 | -39 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zevenhoven JO17-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 12 | 6 | 6 | 0 |
2 | Alphense Boys JO17-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 20 | 9 | 11 | 0 |
3 | Alphia JO17-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 9 | -2 | 0 |
4 | ARC JO17-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 14 | 17 | -3 | 0 |
5 | Bernardus JO17-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | 10 | -3 | 0 |
6 | Alphen JO17-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 5 | 14 | -9 | 0 |
Alphen JO19-1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Oudewater JO19-2 | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 33 | 8 | 25 | 0 |
2 | Woerden JO19-2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 43 | 13 | 30 | 0 |
3 | Moordrecht JO19-2 | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | 39 | 8 | 31 | 0 |
4 | Alphia JO19-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 26 | 24 | 2 | 0 |
5 | DCV JO19-1 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 30 | 38 | -8 | 0 |
6 | Schoonhoven JO19-1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 21 | 29 | -8 | 0 |
7 | ONA JO19-2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 28 | 25 | 3 | 0 |
8 | Soccer Boys JO19-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 25 | 36 | -11 | 0 |
9 | Olympia JO19-3 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 15 | 28 | -13 | 0 |
10 | Alphen JO19-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 17 | 25 | -8 | 0 |
11 | Be Fair JO19-2 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 18 | 31 | -13 | 0 |
12 | Nieuwerkerk JO19-3 | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 | 15 | 45 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJZ JO19-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 19 | 5 | 14 | 0 |
2 | Nicolaas Boys JO19-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 25 | 9 | 16 | 0 |
3 | ARC JO19-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 18 | 13 | 5 | 0 |
4 | Meerburg JO19-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 17 | 13 | 4 | 0 |
5 | Alphen JO19-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 13 | 24 | -11 | 0 |
6 | Alphia JO19-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | 18 | -8 | 0 |
7 | Nootdorp JO19-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 12 | 31 | -19 | 0 |
8 | HVZ JO19-1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARC JO19-2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 10 | 7 | 3 | 0 |
2 | Alphia JO19-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 10 | 4 | 6 | 1 |
3 | HVZ JO19-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 17 | 8 | 9 | 0 |
4 | Nicolaas Boys JO19-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 9 | 7 | 2 | 0 |
5 | Woubrugge JO19-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 24 | -20 | 0 |
Alphen 1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Oegstgeest 1 | 23 | 16 | 3 | 4 | 51 | 53 | 22 | 31 | 0 |
2 | Teylingen 1 | 22 | 15 | 4 | 3 | 49 | 52 | 23 | 29 | 0 |
3 | Meerburg 1 | 23 | 15 | 2 | 6 | 47 | 63 | 23 | 40 | 0 |
4 | SJZ 1 | 23 | 14 | 3 | 6 | 45 | 66 | 30 | 36 | 0 |
5 | NSV'46 1 | 23 | 14 | 2 | 7 | 44 | 59 | 33 | 26 | 0 |
6 | SV Warmunda 1 | 22 | 10 | 4 | 8 | 34 | 40 | 36 | 4 | 0 |
7 | Roodenburg 1 | 23 | 11 | 1 | 11 | 34 | 43 | 60 | -17 | 0 |
8 | Nicolaas Boys 1 | 23 | 9 | 6 | 8 | 33 | 36 | 33 | 3 | 0 |
9 | Stompwijk'92 1 | 22 | 10 | 1 | 11 | 31 | 34 | 46 | -12 | 0 |
10 | Floreant 1 | 22 | 9 | 3 | 10 | 30 | 41 | 37 | 4 | 0 |
11 | Alphen 1 | 23 | 4 | 5 | 14 | 17 | 38 | 73 | -35 | 0 |
12 | Woubrugge 1 | 22 | 4 | 2 | 16 | 14 | 35 | 60 | -25 | 0 |
13 | Sporting Leiden 1 | 22 | 4 | 2 | 16 | 14 | 29 | 73 | -44 | 0 |
14 | MMO 1 | 23 | 2 | 4 | 17 | 10 | 18 | 58 | -40 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linschoten 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 12 | 6 | 6 | 0 |
2 | Alphen 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 11 | 7 | 4 | 0 |
3 | Ommoord, sv 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 0 |
4 | WDS 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 10 | -6 | 0 |
Alphen 2
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting Leiden 3 | 18 | 14 | 1 | 3 | 43 | 64 | 29 | 35 | 0 |
2 | Siveo '60 2 | 18 | 14 | 0 | 4 | 42 | 54 | 23 | 31 | 0 |
3 | RCL 3 | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 | 47 | 23 | 24 | 0 |
4 | TAVV 2 | 18 | 10 | 4 | 4 | 34 | 31 | 22 | 9 | 0 |
5 | NSV'46 2 | 18 | 10 | 3 | 5 | 33 | 42 | 28 | 14 | 0 |
6 | Nieuwkoop 2 | 19 | 7 | 5 | 7 | 26 | 35 | 33 | 2 | 0 |
7 | S.V. Kickers '69 2 | 18 | 8 | 0 | 10 | 24 | 40 | 32 | 8 | 0 |
8 | Aarlanderveen 2 | 18 | 7 | 3 | 8 | 24 | 40 | 53 | -13 | 0 |
9 | Woubrugge 2 | 19 | 6 | 4 | 9 | 22 | 41 | 52 | -11 | 0 |
10 | Altior 2 | 20 | 6 | 2 | 12 | 20 | 33 | 47 | -14 | 0 |
11 | Alphen 2 | 19 | 3 | 0 | 16 | 9 | 27 | 66 | -39 | 0 |
12 | ARC 6 | 17 | 1 | 1 | 15 | 4 | 18 | 64 | -46 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicolaas Boys 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 11 | 1 | 10 | 0 |
2 | Alphen 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 6 | 4 | 0 |
3 | Aarlanderveen 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | -4 | 0 |
4 | ARC 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 11 | -10 | 0 |
Alphen 3
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EMM'21 5 | 20 | 13 | 5 | 2 | 44 | 66 | 25 | 41 | 0 |
2 | Alphia 4 | 18 | 13 | 2 | 3 | 41 | 88 | 38 | 50 | 0 |
3 | Zevenhoven 3 | 19 | 10 | 5 | 4 | 35 | 59 | 39 | 20 | 0 |
4 | Kagia 6 | 18 | 10 | 1 | 7 | 31 | 49 | 39 | 10 | 0 |
5 | ARC 13 | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 | 50 | 38 | 12 | 0 |
6 | Alphense Boys 4 | 19 | 9 | 2 | 8 | 29 | 46 | 38 | 8 | 0 |
7 | MMO 2 | 21 | 7 | 6 | 8 | 27 | 56 | 56 | 0 | 0 |
8 | Bernardus 3 | 17 | 8 | 1 | 8 | 25 | 55 | 54 | 1 | 0 |
9 | FC Lisse 12 | 16 | 3 | 5 | 8 | 14 | 21 | 46 | -25 | 0 |
10 | Alphen 3 | 18 | 3 | 5 | 10 | 14 | 36 | 58 | -22 | 0 |
11 | TAVV 6 | 19 | 2 | 6 | 11 | 12 | 31 | 51 | -20 | 0 |
12 | EMM'21 6 | 17 | 2 | 1 | 14 | 7 | 21 | 96 | -75 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alphia 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 15 | 6 | 9 | 0 |
2 | ARC 13 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 11 | 5 | 6 | 0 |
3 | Floreant 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 13 | 10 | 3 | 0 |
4 | Alphen 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 21 | -18 | 0 |
Alphen MP 1
Er is geen standoverzicht beschikbaar
AVV Alphen - Sportpark De Bijlen - Sportlaan 9 - 2406 LD Alphen aan den Rijn
Telefoon: 0172-473776 - E-mail: info@avvalphen.nl